18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kali odbiera jaranie z komisariatu (Polska)

krzys1 • 2021-01-22, 18:20
Raperowi Kali z Firmy policja oddała zakrekwirowaną marihuanienę.
Materiał z telewizji


od teraz każdy ćpun będzie ją trzymał wtakim pudełki. Zaczne sprzedawać pusta atrapy na allegro

Lolekmko11

2021-01-22, 18:25
Przecież to tylko zioło, o co ta afera od lat zrobiły by legal większość była by szczęśliwa a i państwo zarobi

marvel321

2021-01-22, 18:25
Te pudełka w dupe sobie możesz wsadzic gościu. Jak nie masz w papierach choroby to jesteś nielegalnym ćpunem i tyle. A swoją drogą ja chyba śnie że coś takiego leci na polsacie.

krzys1

2021-01-22, 18:32
wystarczy byc poj***nym. wtedy jestem legalnym ćpunem

zwierzak30

2021-01-22, 18:32
Sadzić. Palić. Zalegalizować.





Rozjebie

2021-01-22, 18:42
I ten gamoń na końcu "Ja nie jestem za legalizacja, bo marihuana to po prostu narkotyk". I takie tępaki są w sejmie... Narkotyk to nazwa substancji chemicznej, która jest nielegalna. Za czasów prohibicji w USA alkohol tez kwalifikował się do "narkotyków" bo był k***a nielegalny. A wiec innymi słowy tępak z PISu mówi "Nie jestem za legalizacja, bo marihuana jest nielegalna"

mygyry

2021-01-22, 18:45
Wiem, że gimbaza się zesra, ale ja za ch*ja palił nie będę, wszyscy których poznałem jarający blanta po robocie, bo się wyluzują, to w większości przygłupy, śmiejące się bez powodu a lata wcześniej byli normalni...

hardfall

2021-01-22, 18:57
mygyry napisał/a:

Wiem, że gimbaza się zesra, ale ja za ch*ja palił nie będę, wszyscy których poznałem jarający blanta po robocie, bo się wyluzują, to w większości przygłupy, śmiejące się bez powodu a lata wcześniej byli normalni...

Nie oceniaj kazdego swoja miara kiedys tez tak mialem hjak iodstawilem wsyzstko, fajki alko etc. mowie boze jak oni sie po tym zachowuja, jak ja tego wczesniej nie widzialem, ale te szlugi jebia otworz okno stary troche pozylem i znam jedna odpowiedz:
wszystko jest dla kazdego ale z glowa i umiarem a ze ktos po pracy chce sie zajebac pie**olic glup[oty bo chce zapomniec na chiwle jak go ta praca u janusz wk***ia za grosze to k***a gorszy ehh musisz inacze j na to spojrzec

mygyry

2021-01-22, 18:59
hardfall napisał/a:

Nie oceniaj kazdego swoja miara kiedys tez tak mialem hjak iodstawilem wsyzstko, fajki lako etc. mowie boze jak oni sie po tym zachowuja, jak ja tego wczesniej nie widzialem, ale te szlugi jebia otworz okno stary troche pozylem i znam jedna odpowiedz:
wszystko jest dla kazdego ale z glowa i umiarem a ze ktos po pracy chce sie zajebac pie**olic glup[oty bo chce zapomniec na chiwle jak go ta praca u janusz wk***ia za grosze to k***a gorszy ehh musisz inacze j na to spojrzec



Tobie chyba jeszcze nie przeszło, bo ani jednego zdania nie umiesz skonstruować.

hardfall

2021-01-22, 19:01
wazny jest przekaz reszte pie**ole nie rozumiewsz IC dalej nie przeszkadzam @mygyry

Henboh

2021-01-22, 19:07
Rozjebie napisał/a:

I ten gamoń na końcu "Ja nie jestem za legalizacja, bo marihuana to po prostu narkotyk". I takie tępaki są w sejmie... Narkotyk to nazwa substancji chemicznej, która jest nielegalna. Za czasów prohibicji w USA alkohol tez kwalifikował się do "narkotyków" bo był k***a nielegalny




Nie wiem jak to dokładnie w stanach wyglądało, ale u nas faktycznie narkotyk z definicji jest nielegalny (nielegalna uzależniająca substancja psychoaktywna), w przeciwieństwie do definicji choćby WHO, gdzie nie ma znaczenia legalność substancji, więc kawa, papierosy, alkohol czy nawet proszki od bólu głowy są narkotykami. U nas wystarczy wpisać na listę substancji zakazanych cukier, by "stał" się narkotykiem albo zalegalizować heroinę, by magicznie przestała nim być. Takie konsekwencje pisania prawa na kolanie, przez ludzi z zerową wiedzą, bądź łapówką w kieszeni.

Najbardziej mnie śmieszy ból dupy ludzi , którzy są przeciw "bo tak", ale sami szprycują się "legalnymi" narkotykami, nie raz dużo szkodliwszymi, na co dzień i wydaje im się, że są lepsi, a tak naprawdę sami są narkomanami, tylko ktoś ich wrzucił w "lukę prawną".

RobsoN

2021-01-22, 19:16
mygyry napisał/a:

Wiem, że gimbaza się zesra, ale ja za ch*ja palił nie będę, wszyscy których poznałem jarający blanta po robocie, bo się wyluzują, to w większości przygłupy, śmiejące się bez powodu a lata wcześniej byli normalni...



Lepiej po pracy zajarać i być wesołym niż się naj***ć, wpieprzyć żonie, rano obudzić się na dołku i nic nie pamiętać.

mygyry

2021-01-22, 19:19
RobsoN napisał/a:

Lepiej po pracy zajarać i być wesołym niż się naj***ć, wpieprzyć żonie, rano obudzić się na dołku i nic nie pamiętać.



O k***a jakie logiczne porównanie odpowiem ci na twoim poziomie:

Lepiej po pracy wypić jedno piwko, niż tak się ujarać, żeby iść polatać z balkonu.

Serio, ale ci co regularnie jarają swoją logiką, tylko przekonują mnie nadal o spadku IQ od ciągłego palenia...

outsidethebox86

2021-01-22, 19:21
Rządy boją się marihuany, bo zioło otwiera umysł i ludzie nie dają sobą manipulować. Po lolku z głowy schodzi blokada, stworzona z tych samych miałkich myśli. Człowiek jest bardziej kreatywny i cieszy się każdą chwilą. Może i z boku wygląda to niezrozumiale, jednak kiedy człowiek się spali, zaczyna rozumieć skąd takie zachowanie. Kiedy się zbucham i patrzę na niektóre sytuacje, to aż ciężko się nie smiac. Perspektywa postrzegania jest inna.

Zioło jest także zajebistym sposobem, by dźwignąć gospodarkę. Konopie można wykorzystać w przemyśle włókienniczym, motoryzacyjnym, medycznym, papierniczym, spożywczym i nauka raczy wiedzieć w czym jeszcze.

Niechęć rządów do legalizacji marihuany jest dla mnie działaniem celowym. Gdyby cały naród zaczął palić zioło, wszyscy by mieli wyj***ne na rząd i ten cały j***ny globalny cyrk.

A co do obawy, że po legalizacji ludzie będą więcej jarać i rozpowszechni się narkomania, to jest to dla mnie śmieszność. Duża część narodu się alkoholizuje i to jest w porządku, państwo (prorodzinne) pobiera akcyzę ze sprzedaży alkoholu, jednym słowem wspiera alkoholizm i patologię.

A po ziolku, ma się tylko ochotę zatopić w miękkość fotela i słuchać jakiejś fajnej muzyki (a przynajmniej ja tak mam).

A pały zamiast ganiać za gówniarzami po osiedlach, zajęlyby się wreszcie poważnymi przestępstwami.


hardfall

2021-01-22, 19:23
mygyry napisał/a:

O k***a jakie logiczne porównanie odpowiem ci na twoim poziomie:
Lepiej po pracy wypić jedno piwko, niż tak się ujarać, żeby iść polatać z balkonu.
Serio, ale ci co regularnie jarają swoją logiką, tylko przekonują mnie nadal o spadku IQ od ciągłego palenia...



Wedlug mojego skromnego low iq -zdania znowu sie wywyższasz takim pisaniem powiedz mi czy ty wogole miales jakis w zyciu nałóg oprocz tego zrzędzenia ?