18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kali odbiera jaranie z komisariatu (Polska)

krzys1 • 2021-01-22, 18:20
Raperowi Kali z Firmy policja oddała zakrekwirowaną marihuanienę.
Materiał z telewizji


od teraz każdy ćpun będzie ją trzymał wtakim pudełki. Zaczne sprzedawać pusta atrapy na allegro

St...........sz

2021-01-23, 00:45
Moim skromnym zdaniem i tak trawa jest deczko za wysoko w tej tabeli :roll:


RYHOO

2021-01-23, 00:50
Lolekmko11 napisał/a:

Przecież to tylko zioło, o co ta afera od lat zrobiły by legal większość była by szczęśliwa a i państwo zarobi



Jak w każdym cywilzowanym kraju - średniowieczny teocentryzm jest pięknem kultury a nie kulturą piękna

outsidethebox86

2021-01-23, 02:20
Stołndzisz napisał/a:

Moim skromnym zdaniem i tak trawa jest deczko za wysoko w tej tabeli



Trawa jest często mieszana z alkoholem, a to ma różna skutki, poza tym THC utrzymuje się długo we krwi, więc nawet jeśli ktoś odj***l coś pod wpływem alkoholu, a wcześniej jarał, to będzie to wykazane na testach z krwi. WIEC JEBAĆ STATYSTYKI. Nie obejmują życia.

St...........sz

2021-01-23, 03:43
outsidethebox86 napisał/a:

Trawa jest często mieszana z alkoholem, a to ma różna skutki, poza tym THC utrzymuje się długo we krwi, więc nawet jeśli ktoś odj***l coś pod wpływem alkoholu, a wcześniej jarał, to będzie to wykazane na testach z krwi. WIEC JEBAĆ STATYSTYKI. Nie obejmują życia.



Z alkoholem jest też mieszane wszystko inne powyżej trawy z załączonej tabeli i prawie wszystko poniżej trawy. Jeżeli komuś odpie**ala po samym alkoholu(co jest najczęstsze i każdy to już dawno temu to zauważył) to logiczne jest, że z czym nie będzie brał to i tak mu odjebie. Osobiście znam tylko jednego gościa, któremu odwalała szajba po trawie, a w ch*j ludzi znam co palą więc ok może nie jest to miarodajne na 100%, ale jakiś ogląd daje na sytuację. To, że jakaś śladowa cząstka THC krąży po organiźmie dzień po paleniu nie znaczy, że się jest pod jej wpływem. Nie została zbadana i określona w Polsce minimalna dopuszczalna ilość jak w przypadku alkoholu. I ostatnia sprawa: Właśnie NIE j***ć statystyk! Największa patologia jest odpie**alana po alkoholu i o tym trzeba mówić głośno! Pozdr

;-)

RYHOO

2021-01-23, 04:10
outsidethebox86 napisał/a:

Rządy boją się marihuany, bo zioło otwiera umysł i ludzie nie dają sobą manipulować. Po lolku z głowy schodzi blokada, stworzona z tych samych miałkich myśli. Człowiek jest bardziej kreatywny i cieszy się każdą chwilą. Może i z boku wygląda to niezrozumiale, jednak kiedy człowiek się spali, zaczyna rozumieć skąd takie zachowanie. Kiedy się zbucham i patrzę na niektóre sytuacje, to aż ciężko się nie smiac. Perspektywa postrzegania jest inna.
Zioło jest także zajebistym sposobem, by dźwignąć gospodarkę. Konopie można wykorzystać w przemyśle włókienniczym, motoryzacyjnym, medycznym, papierniczym, spożywczym i nauka raczy wiedzieć w czym jeszcze.
Niechęć rządów do legalizacji marihuany jest dla mnie działaniem celowym. Gdyby cały naród zaczął palić zioło, wszyscy by mieli wyj***ne na rząd i ten cały j***ny globalny cyrk.
A co do obawy, że po legalizacji ludzie będą więcej jarać i rozpowszechni się narkomania, to jest to dla mnie śmieszność. Duża część narodu się alkoholizuje i to jest w porządku, państwo (prorodzinne) pobiera akcyzę ze sprzedaży alkoholu, jednym słowem wspiera alkoholizm i patologię.
A po ziolku, ma się tylko ochotę zatopić w miękkość fotela i słuchać jakiejś fajnej muzyki (a przynajmniej ja tak mam).
A pały zamiast ganiać za gówniarzami po osiedlach, zajęlyby się wreszcie poważnymi przestępstwami.



Za dużo pie**olisz - zgadzam się ale pie**olisz jakbyś się właśnie wyrzygała i odkryła planetę bot-mój kumpel. Brzmi mi to jak biegający za tobą gość który jest ostatnim z którym byś zapalił


tymbardziej, że jebie mnie moja czy twoja strona lepsza czy gorsza. Co się myśli to zostaje i się nie komentuje tego z sobą a co dopiero z kimś.
a jak tak godne podziwu zasłużyłem na cycki ? :cycki:
nie dubluje komentów więc zawiązuje wątekorozmowe tej

https://www.sadistic.pl/i-nie-zdazyl-uczlowieczyc-tytusa-vt533324.htm#5894252

weed_wizard

2021-01-23, 08:03
Gość przynajmniej nie jest takim analfabetą co autor i potrafi napisać zdanie bez błędów...

ququa

2021-01-23, 08:35



Zcarg napisał/a:

marihuana pomaga wyleczyć się z alkoholizmu



ciekawa logika

prawda jet taka że kazdy nałóg rodzi sie sie k***a z lenistwa







davvv1

2021-01-23, 09:39
Lolekmko11 napisał/a:

Przecież to tylko zioło, o co ta afera od lat zrobiły by legal większość była by szczęśliwa a i państwo zarobi



"Państwo zarobi"? Tak zarobi, że po legalizacji dostaniesz do płacenia nowy podatek od legalizacji marihuany. Skoro "Państwo zarobi" to pewnie będzie się nam żyło lepiej, bo na wiejskiej tak się o nas przecież troszczą. Ile trzeba mieć lat by dalej pisać i wierzyć w takie ch*jowiny,

hardfall

2021-01-23, 09:44
ernest82 napisał/a:

No widać jak ci pomogła ta twoja konopia pisać nawet nie możesz ciekawe jak mówisz


........



erenest82 mozemy pogadac jak tak bardzo chcesz mi sie wydaje ze mam duzy zasob slow sam ocenisz ;) Kwiecisty wybujaly ale tez i ztonowany i dociekliwy twej wyobrazni if you know what i mean. Teraz tak czytam te komentarze... no bimber sasiad dobry zrobil ale zachamowalem sie toszke, usmiechlem zagadalem... Pisowni jak i ortografi owszem mozna sie czepiac - ale ja mam taki wyznacznik "ze ch*j musi byc przez CH" reszta to przekaz. Tez mozna napisac naj***les sie nie pisz albo nie p[isz szybko jak uwazasz ze to Ci nie wychodzi lecz niestety jakas swooboda w TEJ WOLNEJ POLSCE wypowiadania sie jeszcze nie jest zabroniona tak pytam ?

DonFiol

2021-01-23, 09:54
Lolekmko11 napisał/a:

zioło



Kto będzie zadowolony, przecież jak te ch*je narzuca podatki, akcyzy i położą na tym łapę to sztukę kupisz za 100zl xd

hardfall

2021-01-23, 10:22
DonFiol napisał/a:

Kto będzie zadowolony, przecież jak te ch*je narzuca podatki, akcyzy i położą na tym łapę to sztukę kupisz za 100zl xd



Masz teraz medyka, nie ? W aptece kto to robi ? Zagraniczne koncerny- odpowiem za Cb.
Kto to moze zrobic odpowiedz sobie sam ... i pomysl ze jak zorbia oni to samo czy sprzedadza drozej ?

:roll:
ps.
dodam taka anegdote, znajac czyny Vateusza to jest calkiem mozliwe ze dopie**oli akcyzy podatki i zabroni sprowadzac tanszego (choc i tak drogiego) suszu, boze zebym sie nie obudzil w tym burdelu ale to taka mala anegdotka

outsidethebox86

2021-01-23, 11:30
Stołndzisz napisał/a:

Z alkoholem jest też mieszane wszystko inne powyżej trawy z załączonej tabeli i prawie wszystko poniżej trawy. Jeżeli komuś odpie**ala po samym alkoholu(co jest najczęstsze i każdy to już dawno temu to zauważył) to logiczne jest, że z czym nie będzie brał to i tak mu odjebie. Osobiście znam tylko jednego gościa, któremu odwalała szajba po trawie, a w ch*j ludzi znam co palą więc ok może nie jest to miarodajne na 100%, ale jakiś ogląd daje na sytuację. To, że jakaś śladowa cząstka THC krąży po organiźmie dzień po paleniu nie znaczy, że się jest pod jej wpływem. Nie została zbadana i określona w Polsce minimalna dopuszczalna ilość jak w przypadku alkoholu. I ostatnia sprawa: Właśnie NIE j***ć statystyk! Największa patologia jest odpie**alana po alkoholu i o tym trzeba mówić głośno! Pozdr



Statystyki nie są potrzebne, by zobaczyć skutki picia alkoholu. Chyba każdy miał okazję zobaczyć patologię spowodowaną alkoholem.

RYHOO napisał/a:

Za dużo pie**olisz - zgadzam się ale pie**olisz jakbyś się właśnie wyrzygała i odkryła planetę bot-mój kumpel. Brzmi mi to jak biegający za tobą gość który jest ostatnim z którym byś zapalił
tymbardziej, że jebie mnie moja czy twoja strona lepsza czy gorsza. Co się myśli to zostaje i się nie komentuje tego z sobą a co dopiero z kimś.
a jak tak godne podziwu zasłużyłem na cycki ?
nie dubluje komentów więc zawiązuje wątekorozmowe tej



I czar prysł, na chwilę miałeś coś sensownego do powiedzenia, a teraz znów jestes zwyczajnym bucem.

BanujNasNieMichalka

2021-01-23, 15:53
mygyry napisał/a:

k***a człowieku włącz sobie chociaż podkreślanie błędów czy cokolwiek "wywyrzasz" O k***a
Skoro masz problem z czytaniem to rozpisze się bardziej JA nie zamierzam palić, mam to w ch*ju co kto i w jakiej ilości pije, pali, czy wstrzykuje, nie przeszkadza mi legalizacji w żadnym k***a stopniu, jeszcze bym dorzucił więcej rzeczy do legalizacji, takich jak broń i prostytucja, natomiast osoby permanentnie palące w dłuższych okresie robią się jakieś przygłupie nie zależnie od tego czy są przed czy po blancie



Nie, osoby jarajace non stop stają się "przygłupie" lub lepiej mogą stać się "przygłupie" bo nie ma co ukrywać po blancie się zbyt dużo robić nie chcę. Są tacy co jaraja i dalej czytają książki spotykają się ze znajomymi - po prostu żyją jak zawsze.
A są tacy co się ujaraja i nie robią całkowicie nic więc po takich 2 latach jarania czy roku delikwent ma problem żeby się wysłowić lub coś ubrac normalnie w słowa tylko duka i wygląda na dekla.

Sam jaram ale nie gloryfikuje ganji, uzależnia jak wszystko. Psuje głowę jak wszystko w nadmiarze. Jedyny plus że przy robieniu detoxu u większości efektem odstawienia są 2-3 niezbyt dobrze przespane noce. Daj mi alkusa który wali wódę dzień w dzień od 2 lat i niech ją odstawi ja 2-3 dni... Po 24 h bez nadzoru lekarza pewnie można pakować takiego w worek.

hardfall napisał/a:

erenest82 mozemy pogadac jak tak bardzo chcesz mi sie wydaje ze mam duzy zasob slow sam ocenisz Kwiecisty wybujaly ale tez i ztonowany i dociekliwy twej wyobrazni if you know what i mean. Teraz tak czytam te komentarze... no bimber sasiad dobry zrobil ale zachamowalem sie toszke, usmiechlem zagadalem... Pisowni jak i ortografi owszem mozna sie czepiac - ale ja mam taki wyznacznik "ze ch*j musi byc przez CH" reszta to przekaz. Tez mozna napisac naj***les sie nie pisz albo nie p[isz szybko jak uwazasz ze to Ci nie wychodzi lecz niestety jakas swooboda w TEJ WOLNEJ POLSCE wypowiadania sie jeszcze nie jest zabroniona tak pytam ?



Jasne że pisz sobie i wyglaszaj swoje zdanie, bo to twoje prawo mordo. Ale serio, wystarczy wrzucić kilka przecinków i kropek i czyta się to o wiele lepiej. A jak masz z tym bardzo problem to masz na necie strony co same Ci wrzucają kropki i przecinki i ch*j będziesz kozak i nikt się nie przypie**oli

:-D

hardfall

2021-01-23, 16:37
Rannhide napisał/a:

A jak masz z tym bardzo problem to masz na necie strony co same Ci wrzucają kropki i przecinki i ch*j będziesz kozak i nikt się nie przypie**oli


konstruktywna odpowiedz z porada....
Bardzo mi sie podoba PRZECINEK WIEM . albo kropka ? , owszem mam problem z orto ale i tez w wymowie - ja z tym OSOBISCIE problemu nie mam (jakam sie jak mam powiedizec konstruktywna albo stol z ..... ) jak moge tak napisze a wiem ze to nie portal na takie pie**oly chcialem cos przekazac szkoda ze ktos to wzia pod ocene interpunkcji, skaldania zdan etc. itp. ale szanuje i rozumiem MORDO ;)

pankruk

2021-01-23, 17:46
Ja bym zalegalizował wszystko, kto chce niech sobie żre czy pali co dusza zapragnie ale równocześnie absolutna prywatyzacja służby zdrowia tak żeby państwo nie musiało leczyć na swój koszt tych, którzy przegięli.