18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kali odbiera jaranie z komisariatu (Polska)

krzys1 • 2021-01-22, 18:20
Raperowi Kali z Firmy policja oddała zakrekwirowaną marihuanienę.
Materiał z telewizji


od teraz każdy ćpun będzie ją trzymał wtakim pudełki. Zaczne sprzedawać pusta atrapy na allegro

outsidethebox86

2021-01-22, 19:24
PS. To szkodliwość społeczna danej używki powinna być wyznacznikiem tego, czy cos zalegalizować, czy nie.

nowynick

2021-01-22, 19:29
Legalne 5 gietów suszu przy sobie na użytek własny? Jakby reszta autobusu chciała zajarać razem z nami na wszelki wypadek?

hardfall

2021-01-22, 19:31
nowynick napisał/a:

Legalne 5 gietów suszu przy sobie na użytek własny? Jakby reszta autobusu chciała zajarać razem z nami na wszelki wypadek?



a jak ktos zapomnial ze soba wziaść akurat tej przysłowiowej PIATKI to co ? On ratuje caly autobus

:mrgreen:

mygyry

2021-01-22, 19:31
hardfall napisał/a:

Wedlug mojego skromnego low iq -zdania znowu sie wywyrzasz takim pisaniem powiedz mi czy ty wogole miales jakis w zyciu nałóg oprocz tego zrzędzenia ?



k***a człowieku włącz sobie chociaż podkreślanie błędów czy cokolwiek "wywyrzasz" O k***a :szczerbaty:

Skoro masz problem z czytaniem to rozpisze się bardziej JA nie zamierzam palić, mam to w ch*ju co kto i w jakiej ilości pije, pali, czy wstrzykuje, nie przeszkadza mi legalizacji w żadnym k***a stopniu, jeszcze bym dorzucił więcej rzeczy do legalizacji, takich jak broń i prostytucja, natomiast osoby permanentnie palące w dłuższych okresie robią się jakieś przygłupie nie zależnie od tego czy są przed czy po blancie

hardfall

2021-01-22, 19:33
mygyry napisał/a:

k***a człowieku włącz sobie chociaż podkreślanie błędów czy cokolwiek "wywyrzasz"

typie poprawilem szybko pisze gram duzo w cs'a (stad nawyk zeby nie patrzec co napisalem przed wyslaniem potem edytuje jak mnie cos w oczy razi )pisze sdzybko nie patrze na bledy spoko rozumiem twoj sposob myslenia

CzerstWybut

2021-01-22, 19:35
Wszystko jest dla ludzi ale jak ktoś jest tępym dzbanem i nadużywa czegoś to niech nawet nie wmawia ludziom jakie jaranko jest fajne nie szkodliwe, lecznicze itd. Jaranie na dluższą mete i z nadmiarem robi gąbke z muzgu ludziom. Uzależnionych jaraczy od strzała poznać, a najgorsi to sa ci co już wpdaja w paranoje, maja chuśtawki nastroju

outsidethebox86

2021-01-22, 19:36
mygyry napisał/a:

O k***a jakie logiczne porównanie odpowiem ci na twoim poziomie:
Lepiej po pracy wypić jedno piwko, niż tak się ujarać, żeby iść polatać z balkonu.
Serio, ale ci co regularnie jarają swoją logiką, tylko przekonują mnie nadal o spadku IQ od ciągłego palenia...



Sorki, ale smiechłam, kiedy przeczytałam o tym lataniu z balkonu :-D

Tylko ktoś, kto nie jarał, może powiedzieć coś takiego.

Zapal sobie, poznaj jak to jest, a później oceniaj. Kiedyś myślałam podobnie jak Ty. Dziś śmieje się sama z siebie.

Trzeba też pamiętać, że niektóre zjeby dodają różnych śmieci do zioła, żeby szybciej kwitły i miały większe topy. Słyszałam nawet o posypywaniu talkiem, żeby topy wyglądały na obsypane kryształem.

hardfall

2021-01-22, 19:39
outsidethebox86 napisał/a:

Sorki, ale smiechłam, kiedy przeczytałam o tym lataniu z balkonu
Tylko ktoś, kto nie jarał, może powiedzieć coś takiego.
Zapal sobie, poznaj jak to jest, a później oceniaj. Kiedyś myślałam podobnie jak Ty. Dziś śmieje się sama z siebie.
Trzeba też pamiętać, że niektóre zjeby dodają różnych śmieci do zioła, żeby szybciej kwitły i miały większe topy. Słyszałam nawet o posypywaniu talkiem, żeby topy wyglądały na obsypane kryształem.



cukier z woda spryskiwaczem (wiecej waza topy potem), kukurydza mowilo sie an to orange nawet zeby lepiej kopalo byl taki preparat na muchy topy sie czarniejsze robily oj malo wiesz jeszcze :D ale dobrze kminisz TYLKO DOBRE GEESYY
:lol:

mygyry

2021-01-22, 19:45
outsidethebox86 napisał/a:

Sorki, ale smiechłam, kiedy przeczytałam o tym lataniu z balkonu
Tylko ktoś, kto nie jarał, może powiedzieć coś takiego.
Zapal sobie, poznaj jak to jest, a później oceniaj. Kiedyś myślałam podobnie jak Ty. Dziś śmieje się sama z siebie.
Trzeba też pamiętać, że niektóre zjeby dodają różnych śmieci do zioła, żeby szybciej kwitły i miały większe topy. Słyszałam nawet o posypywaniu talkiem, żeby topy wyglądały na obsypane kryształem.



Pisałem o głupich porównaniach wiec głupiego porównania użyłem, a nie od dzisiaj wiadomo, że upalone gówniarze lubią sobie autem pojeździć.
Nigdzie nie pisałem, że nigdy nie paliłem.

hardfall

2021-01-22, 19:50
mygyry napisał/a:

lubią sobie autem pojeździć.


Tu sie z toba zgodze w 100 % po kazdej uzywce powinno byc zabronione wsiadanie za kolko ale to idzie uregulowac prawnie... A co po pijaku nie wsiadaja widzisz glupie porownanie ;)

mygyry

2021-01-22, 19:57
hardfall napisał/a:

Tu sie z toba zgodze w 100 % po kazdej uzywce powinno byc zabronione wsiadanie za kolko ale to idzie uregulowac prawnie... A co po pijaku nie wsiadaja widzisz glupie porownanie



Czy ja pisze zbyt skomplikowanie? Głupie porównanie było odnośnie balkonu.
Jeżdżenie po czymkolwiek jest stałym problemem.
Jakoś regulacje prawne nie sprawiły, że po alko przestali jeździć :roll:
Zresztą już chyba dość czytelnie wyraziłem mój pogląd wcześniej.

outsidethebox86

2021-01-22, 20:05
hardfall napisał/a:

cukier z woda spryskiwaczem (wiecej waza topy potem), kukurydza mowilo sie an to orange nawet zeby lepiej kopalo byl taki preparat na muchy topy sie czarniejsze robily oj malo wiesz jeszcze ale dobrze kminisz TYLKO DOBRE GEESYY



Wiem wystarczająco dużo, by wiedzieć co palić a co nie, to mi w zupełności wystarczy;-)

mygyry napisał/a:

Pisałem o głupich porównaniach wiec głupiego porównania użyłem, a nie od dzisiaj wiadomo, że upalone gówniarze lubią sobie autem pojeździć.
Nigdzie nie pisałem, że nigdy nie paliłem.



Ale piszesz jakbyś nie miał w tym doświadczenia.

Lepki jeżdżą nie tylko po ziole. Z resztą samo to, że łepki, to już trzeba mieć do nich ograniczone zaufanie. Ale to w dużej mierze od sposobu wychowania zależy czy taki gówniarz będzie odpowiedzialny czy nie i czy wsiądzie za kierownicę pod wpływem jakiejkolwiek używki.

CaptainTrips

2021-01-22, 20:13
mygyry napisał/a:

O k***a jakie logiczne porównanie odpowiem ci na twoim poziomie:
Lepiej po pracy wypić jedno piwko, niż tak się ujarać, żeby iść polatać z balkonu.
Serio, ale ci co regularnie jarają swoją logiką, tylko przekonują mnie nadal o spadku IQ od ciągłego palenia...


wiesz co jest glownym problemem a to ze ludzie ktorzy nie maja bladego pojecia uwazaja ze wiedza najwiecej, nigdy niejarales bo jestes leb i frajer dlatego nikt z toba nawet nie chce spedzac czasu przyglupie

mygyry

2021-01-22, 20:28
CaptainTrips napisał/a:

wiesz co jest glownym problemem a to ze ludzie ktorzy nie maja bladego pojecia uwazaja ze wiedza najwiecej, nigdy niejarales bo jestes leb i frajer dlatego nikt z toba nawet nie chce spedzac czasu przyglupie



Haha jak nie jaram w towarzystwie to jestem frajer :lol: ludzi z takim wyznacznikiem wartości zawsze olewałem o nigdy nie musiałem nic robić pod żenującą publikę.