18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jp 2 na 100%

Konikmamy • 2013-02-14, 10:37
[video]
[/video]

Jp zawsze z wami bracia

ehhh kochany ojciec

... narodu

argoh

2013-02-14, 10:40
k***y z karachana zawędrowały na sadola? :-/

~Imperator

2013-02-14, 10:52
Gimbuski wyjdą ze szkoły to piwka polecą... :/

Brak szacunku do tego człowieka pokazuje obraz dzisiejszej młodzieży nie mającej żadnych wartości, świętości ( nie chodzi o świętości katolickie ) zasad i norm moralnych, która nadaje się do uśpienia, natychmiast :hitler:

Nawet wyśmiewani przez was allah agbarowcy nosili za nim krzesło jak ich odwiedzał, byli mu życzliwi i traktowali go z godnością. A rodacy robią publicznie z niego pośmiewisko, masakra :/

browara nie będzie

erhard

2013-02-14, 10:58
ale co w tym obraźliwego? z czego miałem się śmiać?

Konikmamy

2013-02-14, 10:59

"Brak szacunku do tego człowieka to obraz dzisiejszej młodzieży która nadaje się do uśpienia, natychmiast"


jestes żałosnym ograniczonym burakiem i zastanów się czy ten :hitler: nie jest obrazą dla milionów ofiar tego faszysty oto pokolenie i obraz jp 2 żądni krwi mordercy "innych". Osobiście nic nie mam do tego człowieka nie znałem go jest mi obojętny ale sądząc po jego "obrońcach" był złym człowiekiem skoro daje im taki przykład

~Imperator

2013-02-14, 11:17
Konikmamy napisał/a:


"Brak szacunku do tego człowieka to obraz dzisiejszej młodzieży która nadaje się do uśpienia, natychmiast"


jestes żałosnym ograniczonym burakiem i zastanów się czy ten :hitler: nie jest obrazą dla milionów ofiar tego faszysty oto pokolenie i obraz jp 2 żądni krwi mordercy "innych". Osobiście nic nie mam do tego człowieka nie znałem go jest mi obojętny ale sądząc po jego "obrońcach" był złym człowiekiem skoro daje im taki przykład



Jak będziesz miał więcej niż 12 lat to zrozumiesz

osa79

2013-02-14, 11:20
papa... nasz wielki tatuś wszystkich zboczeńców w sutannach...

Konikmamy

2013-02-14, 11:22
Skoro mam zostać takim bydlakiem i wieśniakiem jak ty to dziękuję wolę nie kończyć 12 lat, peace

~Imperator

2013-02-14, 11:26
Konikmamy napisał/a:

Skoro mam zostać takim bydlakiem i wieśniakiem jak ty to dziękuję wolę nie kończyć 12 lat, peace



Nas zajebistych jest mało :lol: nie kończ

nickerus

2013-02-14, 11:45
Ludzi tutaj popie**oliło!
Jeżeli jesteś agresywnym ateistą i przeszkadzają Tobie religijni zwierzchnicy to śmiej się z mułów i omarów, którzy nawołują do gwałcenia naszych kobiet i obcinania nam głów. Jeżeli jesteś zwykłym ateistą to przecież religia Ciebie nie obchodzi. Religia chrześcijańska nie jest religią pokoju, ale w obecnym jej kształcie nie jest też religią wojny. Jasne można się cofnąć w czasie do podboju Ameryki i Inkwizycji ale k***a po co. Żyjemy tu i teraz więc osądzajmy za to co się w chwili obecnej dzieje. Bierzmy pod uwagę obecną sytuację i obecne zagrożenia, które z pewnością nie płyną z Watykanu. Przeszkadzają Tobie mercedesy czarnych?, nie dawaj na tace ja nie daje. Religie rozwijają się w różnym kierunku, wszystkie wyrosły z podobnych zasad ale są na innym poziomie rozwoju nie na wyższym czy na niższym, po prostu na innym. Oceniamy je subiektywnie. Nie zdzierżę wszechobecnego najeżdżania na katolików tylko z tego powodu, że jest ogólne społeczne przyzwolenie na to w sytuacje kiedy wszyscy się boją zażartować z islamu. Wszyscy nagle tacy k***a oświeceni i wyzwoleni artyści, parodiują Jezusa, papieża dlaczego nikt k***a się nie odważy robić takich rzeczy z islamem? bo to niepoprawne? gówno! to tak samo niepoprawne jak żarty z chrześcijan ale pozwalamy sobie wchodzić na głowę, siadać na niej i srać na czoło. Obecna lewica szanuje islam, a szydzi z katolików, więc gdzie tu wartości lewackie? Paradoks polega na tym, że to prawica walczy o równość i wolność, a lewactwo o dopuszczenie do władzy nietolerancji i szariatów z pustyni, żeby żyło nam się lepiej.
Srajmy dalej na swoje podwórko.

daniel5995

2013-02-14, 11:59
pie**olcie, pie**olcie. Jan Paweł II był gościem z dużym poczuciem humoru i sam przyjąłby ten filmik z uśmiechem na twarzy. Nie spinajcie już tak dup bo Wam żyłki popękają.

d1abol

2013-02-14, 12:26
Imperator napisał/a:

Gimbuski wyjdą ze szkoły to piwka polecą... :/

Brak szacunku do tego człowieka pokazuje obraz dzisiejszej młodzieży nie mającej żadnych wartości, świętości ( nie chodzi o świętości katolickie ) zasad i norm moralnych, która nadaje się do uśpienia, natychmiast :hitler:

Nawet wyśmiewani przez was allah agbarowcy nosili za nim krzesło jak ich odwiedzał, byli mu życzliwi i traktowali go z godnością. A rodacy robią publicznie z niego pośmiewisko, masakra :/

browara nie będzie



k***a, co Ty pie**olisz? Jaki brak szacunku? Fajna przerobka, ktora w zaden sposob nikogo nie razi i szczerze nie wiem, gdzie Ty tutaj widzisz szopke posmiewnicza z JP II... piwo poszlo, gimbusem nie jestem.

Beria1

2013-02-14, 14:41
Zajebiste. Kosmiczna beka z urażonych tym filmikiem x 2. Spinacie się bo po prostu jesteś zblokowanym idiotami którzy uważają że z jednych rzeczy można się śmiać a z innych nie przystoi. Poj***ło was. Własnie taki jest sens sadistica aby wyciągac takie perełki i zaspokajac najgorszych sadoli. P.S: Nie rozróżniacie fikcji od rzeczywistości fajfusy.

Piwo to za mało aby wyrazić wdzięcznośc za ten filmik.

Ronoaro

2013-02-14, 14:43
Konikmamy napisał/a:


"Brak szacunku do tego człowieka to obraz dzisiejszej młodzieży która nadaje się do uśpienia, natychmiast"


jestes żałosnym ograniczonym burakiem i zastanów się czy ten :hitler: nie jest obrazą dla milionów ofiar tego faszysty oto pokolenie i obraz jp 2 żądni krwi mordercy "innych". Osobiście nic nie mam do tego człowieka nie znałem go jest mi obojętny ale sądząc po jego "obrońcach" był złym człowiekiem skoro daje im taki przykład



Żałosny i ograniczony jesteś niestety ty (twoja wypowiedź to bełkot, słyszałeś kiedyś o czymś takim jak znaki interpunkcyjne?), nawet burakiem nie mogę cię nazwać z szacunku do tych pożytecznych warzywek. Jan Paweł II jest osobą godną szacunku i nawet twoje szczekanie i wymysły tego nie zmienią. Obraz moherów i faszystów wykreowały media, bo to dla nich niezły temat i dziwię się, że istnieją w Polsce jeszcze takie ograniczone móźdżki, które bezrefleksyjnie przyjmuja archetypy kreowane przez TVN i GW.

Co do samej przeróbki to nie widzę w niej nic obrazoburczego. Sama dyskusja pod tym filmikiem kojarzy mi się z dyskusją Wilhelm z Jorge o tym czy święci i Jezus się śmiali (książka "Imię Róży"- polecam).

drzymek1906

2013-02-14, 14:44
Nie wierzycie to k***a nie wierzcie ale nie robcie sobie jaj. Jak taki kozak to wypie**alac do Arabii i tam cos odjebac. k***a wielcy 12'o letni ateisci.