18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jp 2 na 100%

Konikmamy • 2013-02-14, 10:37
[video]
[/video]

Jp zawsze z wami bracia

ehhh kochany ojciec

... narodu

Templariusz Mariusz

2013-02-14, 15:56
Jak już klika osób zauważyło, w tym nie ma nic obraźliwego! Może i słowa które "śpiewa", są zremiksowane, ale nie ma tutaj nic, czego by sam nie powiedział. A ateiści myślą "ooo, ale zacznie się krucjata! Katole będą się spinać!" :roll:
No i część z komentujących albo filmu nie obejrzała, albo angielski mają na poziomie przedszkola.

ziemniak1311

2013-02-14, 16:15
ten kto storzyl ten filik powinien byc powieszony za jaja

Loaloa

2013-02-14, 17:30
Jego miłość do dzieci była tak wielka, że z trudem mieściła się w chłopięcych odbytach.

Suka_Blyat

2013-02-14, 17:37
Loaloa napisał/a:

Jego miłość do dzieci była tak wielka, że z trudem mieściła się w chłopięcych odbytach.


No, teraz to lekko przeginasz pan

Koniec Świata

2013-02-14, 17:55
j***ć religie, wszystkie po równo, ale katolicyzm troszkę bardziej, bo w Polsce panoszy się katolicyzm, nie islam, nie judaizm, nie scjentologia, ani żadne inne chore gówno.

artis1990

2013-02-14, 18:15
Cytat:

Brak szacunku do tego człowieka pokazuje obraz dzisiejszej młodzieży nie mającej żadnych wartości, świętości ( nie chodzi o świętości katolickie ) zasad i norm moralnych, która nadaje się do uśpienia, natychmiast



Zaj***łeś z całej siły ziomek. To, że nie jestem religijny nie świadczy, że nie mam żadnych wartości ograniczony waflu. Religia Ci tak łeb sprała czy od urodzenia masz problemy z myśleniem racjonalnym? Co ma religia do wartości? Nie potrzebuję religii do tego by być dobrym człowiekiem. Nie potrzebuje mieć spisanych 10 przykazań by wiedzieć jak żyć w zgodzie z innymi. Nie zabijaj? No k***a really? Gdyby nie te przykazania to bym nie wiedział, że nie mogę chodzić po ulicach i odpie**alać ludzi. Dzięki Bogu, że ktoś na to wpadł.

Zasad i norm mornalnych? Człowieku, nie wiem czy osobiscie to robisz, czy nie, ale Twoi koledzy z kółka rybackiego atakują na tym forum kazdego kto podejmie temat pedofilii w Kościele, nie zwracając uwagi na problem, a na ludzi podejmujących ten temat. Jakie zasady moralne mają Ci ludzie, którzy nie potępiają pedofilów? Do uśpienia to się nadają wszyscy przedstawiciele, wszystkich religii, bo religia została wymyślona po to by kontrolować słabe umysły, słabe jednostki, które nie dają sobie rady, w zamian za hajs, wpływy i władzę.

Nie obrażałem nigdy JP2 i nie mam zamiaru, bo w moich oczach mimo wszystko był dobrym człowiekiem, mimo wielu minusów, których nałapał. Co on mógł zrobić względem pedofilii? To samo co może zrobić prezes Fifa względem symulujących piłkarzy. Jedynie apelować i potępiać.

Cytat:

Jeżeli jesteś agresywnym ateistą...



Ateista staje sie agresywny dopiero wtedy gdy absurd wierzącego człowieka przekaracza wszelakie normy akceptacji. Ja w towarzystwie nie wchodzę na tematy religijne, ale zdarza się, że fanboy Jezusa wyrywa się do umoralniania mnie, wtedy jestem nerwowy, bo ja mam w dupie w co dana osoba wierzy, to nie jest moja sprawa. Może sobie wierzyć w drzewa i kamienie (bo te przynajmniej istnieją), ale do czasu gdy nie wpie**alasz się do mojego życia z tymi wymysłami to jest ok.

Silnoręki

2013-02-14, 18:15
Banujcie te j***ne dzieci bo niedługo z sadistica zrobi się drugi wykop czy inne gówno...sadol to jest ostatni bastion

artis1990

2013-02-14, 18:17
Po za tym, katolicy, gdzie to miłosierdzie i przebaczenie? Gdzie te wartości, których my ateiści nie mamy. Jesteście ch*ja, a nie wierzącymi ludźmi. Nie można być murzynem i mówić, że jest się białym, z jakiekolwiek powodu. To, że chodzicie do Kościoła to nie czyni z was katolików. Co z tego, że się tak nazywacie, skoro żadnych wartości nie powielacie, ani nie zastosowujecie się do nauk Kościoła? Niektórych tu katoli to wstawiłbym do jednego rzędu z muslimami, tak samo przepełnieni nienawiścią i złością, a chyba nie o to chodzi w tej waszej religii, nie tak?

pacyfista

2013-02-14, 18:18
Tylu katoli na sadisticu <facepalm> Wszędzie się wpie**olą.

tomaton

2013-02-14, 18:29
~Sklej napisał/a:

Loaloa napisał/a:

Jego miłość do dzieci była tak wielka, że z trudem mieściła się w chłopięcych odbytach.


No, teraz to lekko przeginasz pan


No, przegiął porządnie. Przez niego nie mogłem pozbierać się z podłogi. Dobry tekst. Poszło piwo ;) .

A teraz do wszystkich kato-k***: Jak się nie podoba, to wypie**alać.

nickerus

2013-02-14, 18:43
Po proroczych słowach

Imperator napisał/a:

Gimbuski wyjdą ze szkoły to piwka polecą... :/

Brak szacunku do tego człowieka pokazuje obraz dzisiejszej młodzieży nie mającej żadnych wartości, świętości ( nie chodzi o świętości katolickie ) zasad i norm moralnych, która nadaje się do uśpienia, natychmiast :hitler:

Nawet wyśmiewani przez was allah agbarowcy nosili za nim krzesło jak ich odwiedzał, byli mu życzliwi i traktowali go z godnością. A rodacy robią publicznie z niego pośmiewisko, masakra :/

browara nie będzie



Nastąpiło ich spełnienie:


Cytat:

No, przegiął porządnie. Przez niego nie mogłem pozbierać się z podłogi. Dobry tekst. Poszło piwo ;) .

A teraz do wszystkich kato-k***: Jak się nie podoba, to wypie**alać.


Hasak

2013-02-14, 18:46
Loaloa napisał/a:

Jego miłość do dzieci była tak wielka, że z trudem mieściła się w chłopięcych odbytach.



Leżę :samoboj:


Katole, zazwyczaj nic zupełnie nie wiecie o JP2, nawet jednego jego kazania nie wysłuchaliście, nie znacie jego historii itp. Jedyne co wiecie to powszechna opinia krążąca w naszym społeczeństwie i brzmi mniej więcej "To był wielki człowiek, należy mu się szacunek!". Ale k***a za co? Za ładne słówka i to, że jest winien śmierci wielu milionów afrykańczyków? Miał możliwość przerwać tę chorą politykę kościoła w afryce, ale wolał ją poprzeć. Na dodatek krył pedofilów.

Wielki gruby ch*j w dupę irracjonalnym katolom i Janowi Pawłowi Drugiemu.

Ronoaro

2013-02-14, 18:59
artis1990 napisał/a:

Po za tym, katolicy, gdzie to miłosierdzie i przebaczenie? Gdzie te wartości, których my ateiści nie mamy. Jesteście ch*ja, a nie wierzącymi ludźmi. Nie można być murzynem i mówić, że jest się białym, z jakiekolwiek powodu. To, że chodzicie do Kościoła to nie czyni z was katolików. Co z tego, że się tak nazywacie, skoro żadnych wartości nie powielacie, ani nie zastosowujecie się do nauk Kościoła? Niektórych tu katoli to wstawiłbym do jednego rzędu z muslimami, tak samo przepełnieni nienawiścią i złością, a chyba nie o to chodzi w tej waszej religii, nie tak?



Gratuluję! Twoja wypowiedź jest bardziej poj***na niż Konstytucja PRLu!

Po pierwsze w Bibli jest napisane "po owocach, ich poznacie", a nie "jesteś katolikiem to możesz mieć na wszystkich wyj***ne i po śmierci pójdziesz do nieba", nikt nie mówi, że ateiści są źli, za to katolików opluwa się na każdym kroku przy aplauzie hołoty twojego pokroju. Myślisz, że katolicy to wspólnota ludzi świętych, k***a zawiodę cię ponieważ to nieprawda, a wymaganie od nich by na każdym kroku byli czyści i bez skazy jest równie zj***ne jak twój mózg. Wiara ma dawać im siłę by przezwyciężać grzech i złe uczynki, a nie by za życia wstąpili na niebiosa.

Po drugie, porównujesz katolików do muslimów? No bez jaj, ni obrażaj inteligencji swoich czytelników, kiedy ten katoli oblał komuś kwasem twarz, bo zgrzeszył przeciw bogu?

Po trzecie, ty masz pretensje o to, że katolicy mają inny system wartości niż ty i to okazują? Jak oni maja się przebić, skoro w świecie panuje degrengolada i odrzucenie wszelkiej kultury? Jeśli dla ciebie ch*j w dupie mężczyzny to nowy, wspaniały świat to gratuluję. Lewica, feministki itp. próbują ubezwłasnowolinić człowieka wmawiając mu, że ma same prawa i żadnych obowiązków. Popatrz na sprawę aborcji, jeśli kobieta chce usunąć dziecko bo jest wynikiem gwałtu to ma do tego prawo, ale jeśli chce usunąć dziecko bo "wpadła bez gumy z chłopakiem na imprezie" to coś tu jest nie tak. Jak masz tyle latek na karku by uprawaić sex, to bądź również odpowiedzialny za swoje czyny.

tomaton

2013-02-14, 19:10
nickerus napisał/a:

Po proroczych słowach

Imperator napisał/a:

Gimbuski wyjdą ze szkoły to piwka polecą... :/

Brak szacunku do tego człowieka pokazuje obraz dzisiejszej młodzieży nie mającej żadnych wartości, świętości ( nie chodzi o świętości katolickie ) zasad i norm moralnych, która nadaje się do uśpienia, natychmiast :hitler:

Nawet wyśmiewani przez was allah agbarowcy nosili za nim krzesło jak ich odwiedzał, byli mu życzliwi i traktowali go z godnością. A rodacy robią publicznie z niego pośmiewisko, masakra :/

browara nie będzie




Nastąpiło ich spełnienie:
Cytat:

No, przegiął porządnie. Przez niego nie mogłem pozbierać się z podłogi. Dobry tekst. Poszło piwo .

A teraz do wszystkich kato-k***: Jak się nie podoba, to wypie**alać.




I wnioskujesz to na?
Jako, że nudzi mi się w przerwie od pracy, obalę twoją tezę.
a) gimbazjum mam dawno za sobą, poza tym tak jak i teraz, szkołę kończyłem systemem indywidualnym. czemu? bo mogę tak szybciej przerobić materiał i mieć prawo przystąpić do matury...

Ale oczywiście taka katok***a tego nie pojmie, bo 78% danych jakie posiada i które mogłyby pomóc przy procesie poznawczym, to j***ne regułki i mantrowane przez siebie codziennie słowa "jestem taki fajny", "hehe, skończyłem gimbazjum to będę się śmiał z gimbazjalistów" i inne egotyczne frazy, które na celu miały zapewne podnieść własną samoocenę.
Nie znam cię, bo cechą internetu jest anonimowość (oczywiście mam na myśli to, że nie znam cię w realu, a nie, że nie byłbym wstanie cię zlokalizować, co jest banalnie proste), dlatego bazuję tylko na informacjach dostarczonych przez ciebie, zakładając, że są one prawdziwe.

Powiem tyle: wygląda na to, że jesteś prymitywną osobą, o wielkim ego i skrajnych poglądach, a do tego nietolerancyjną istotą. Zastanawiam się, czy słowo istota nie jest dla ciebie za dobre, bo to wskazywało by na szczątki inteligencji etc. (psa nie nazwiesz osobą).

I to ma być sadistic? Na ch*j tu wchodzicie katole, jak potem płaczecie, że inni się śmieją z waszego świętego gwałciciela?

PS: nie jestem ateistą, a gnostykiem (nie, nie agnostykiem. jak potrafisz pisać komentarze to sobie wygoogluj co to znaczy)

Koniec Świata

2013-02-14, 19:22
Ja nie zabraniam nikomu wierzyć w co tam chce, tylko nie życzę sobie narzucania jedynego słusznego światopoglądu, oraz wywierania wpływu na politykę państwa przez purpurasów i innych kaznodziei. Państwo ma być świeckie.