18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jp 2 na 100%

Konikmamy • 2013-02-14, 10:37
[video]
[/video]

Jp zawsze z wami bracia

ehhh kochany ojciec

... narodu

Suka_Blyat

2013-02-14, 14:44
Trzeba rozróżnić denne i mierne jechanie po JP II, a zwykłe przeróbki humorystyczne, ten filmik wg mnie należy do tej drugiej kategorii i nie ma o co spinać pośladów

bojler

2013-02-14, 14:53
Jestem pewien, że JP II uśmiechnąłby się oglądając ten filmik i nie znalazłby w tym nic obraźliwego :)

Beria1

2013-02-14, 14:53
~Sklej napisał/a:

Trzeba rozróżnić denne i mierne jechanie po JP II, a zwykłe przeróbki humorystyczne, ten filmik wg mnie należy do tej drugiej kategorii i nie ma o co spinać pośladów



Cieszę się że nawet chłopcy z ONR-u umieją się czasem pośmiać z czegoś innego niż żydy i araby. A wszystkich co tu uprawiają bul dupy pozdrawiam. Tak, mam 12 lat i jestem anarchistycznym lewakiem którego jedynym celem jest wciśnięcie do Polski jak największej liczby arabusów i żydów. Aha i czytam GW i TVN.
Dziękuję Dobranoc.
Żałośni jesteście spinacze.

skillet84

2013-02-14, 14:55
Imperator napisał/a:

Gimbuski wyjdą ze szkoły to piwka polecą... :/

Brak szacunku do tego człowieka pokazuje obraz dzisiejszej młodzieży nie mającej żadnych wartości, świętości ( nie chodzi o świętości katolickie ) zasad i norm moralnych, która nadaje się do uśpienia, natychmiast :hitler:

Nawet wyśmiewani przez was allah agbarowcy nosili za nim krzesło jak ich odwiedzał, byli mu życzliwi i traktowali go z godnością. A rodacy robią publicznie z niego pośmiewisko, masakra :/

browara nie będzie


Mi tam się podoba. Właśnie to jest piękne w naszej młodszej części społeczeństwa,że nie biorą życia tak poważnie i umieją się śmiać z wszystkiego, ale taki stary knur jak ty tego nie zrozumie. Najgorsze jest to,że używasz słów,których znaczenia nie rozumiesz, co ma ten filmik wspólnego z "zasadami i normami moralnymi", nie ma w nim nic nie moralnego, nikogo nie krzywdzi. Nie wiem w jaki sposób miało by to obrazić papieszaka lub pamięć o nim.

twardydb

2013-02-14, 14:56
tylko dwoch ludzi polaczylo caly narod Józef Piłsudski i Jan Paweł II w najgorszych czasach.

Okash

2013-02-14, 14:57
Wypie**alać z tym gimbusy!
TAK, jestem ograniczony i zablokowany jeżeli chodzi o tego człowieka.

osa79 napisał/a:

papa... nasz wielki tatuś wszystkich zboczeńców w sutannach...


Następny co powtarza frazesy i samodzielnie nie pomyśli.

Ronoaro napisał/a:

Co do samej przeróbki to nie widzę w niej nic obrazoburczego.


Oczywiście. Jednak w ten sposób twórcy takich filmików będą coraz bardziej balansować na granicy aż w końcu ją przekroczą i nie zauważysz kiedy, powoli przyzwyczajając innych.

Beria1

2013-02-14, 15:00
Okash. Sam wypie**alaj na wiec ONR-u albo Kaczynskiego.

Okash

2013-02-14, 15:07
Beria1 napisał/a:

Okash. Sam wypie**alaj na wiec ONR-u albo Kaczynskiego.


Beria1, no proste! Jeszcze powiedz, że na msze się spóźnię, nazwij mnie pedofilem, w ogóle to słucham radia maryja i Smoleńsk k***aaa. mmmhm... :mrgreen:
Czarno biały polaczku.

Ratgoth

2013-02-14, 15:20
Ja pie**ole, kłócicie się jak laski, które przyszły na imprezkę tak samo ubrane ;)

Co do filmu spoko, nie widzę w nim nic obraźliwego, imo. przedstawia byłego papieża jako spoko kolesia, który nie jest nudny jak te wszystkie inne klechy. Ale widzę, że katole mogą dać upust swej złości, i jechać jacy to inni są ograniczeni i zablokowani.

cu...........ow

2013-02-14, 15:23
nie widzę tu obrażania papieżaka. dobry tekst połączony z beatem.

mich22

2013-02-14, 15:25
Wow, obrażasz Papieża. Jesteś taki fajny...

kietong

2013-02-14, 15:28
Fajnie przerobione, tekst nie jest obraźliwy, wręcz przeciwnie. Papieżowi by się podobało

mo...........et

2013-02-14, 15:31
przecie to nawet obraźliwe nie jest, już nie przesadzajcie. Zluzujcie poślady.

De...........66

2013-02-14, 15:35
osa79 napisał/a:

papa... nasz wielki tatuś wszystkich zboczeńców w sutannach...


no i na ch*j pie**olisz jak potłuczony?!-.-