18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jan Paweł II wcale nie taki święty

camperboy • 2012-04-28, 22:11
Dla wielu nie wygodny temat. Każdy ma na sumieniu jakieś występki....


peaceBro

2012-04-29, 13:46
k***a, nie mogę tej szmaty słuchać. Cały świat nam zazdrości tak wielkiego polaka. Wałęsa przy JPII , to głupi chłopek, mimo to my po prostu musimy swoich opluwać. Wszystko co nie polskie to lepsze..... tępe ch*je

ASP

2012-04-29, 13:49
Dobrze mówi zamknąć japy Obrońcy Pedofilów!

Kamm

2012-04-29, 14:55
@up
Czyżbyś darzył jakimś szacunkiem piszą pedofil z dużej litery?

matx

2012-04-29, 14:55
Widac, ze wiekszosc dalej w sredniowieczu zyje. Zaden szacunek nie nalezy sie czlowiekowi, ktory ukrywal pedofilow. Gadajcie co checie, ale jak wam siostre, matke czy corke zgwalci ktos to czlowikowi, ktory bedzie ukrywal tego pedofila bedziecie zyczyc najgorszego a nie pomnikow.

Hejtujecie homoseksulitow i checie zeby ich karac smiercia a bronicie sk***ysyna, ktory przez tyle lat kryl bande pedofilow, ludzi ktorzy gwalcili male dzieci. Jak mozna miec szacunek dla takiego czlowieka?
Ile dobrego by nie zrobil na swiecie za to powinien byc marginesem spoleczenstwa a nie autorytetem.
Co za k***a mac zacofany kraj u ludzie.

Piwo dla goscia z filmu. Nie wazne do jakiej partii politycznej nalezy, czy jest lewakiem czy nie. Nie to jest wazne w tym momencie. Trzeba spojrzec obiektywnie i zobaczyc jaka jest prawda. Bez wtracania w to tvnu, palikota, kaczynskiego, tuska i ch*j wie kogo jeszcze. Co za poj***ne argumenty? Sprawa jest prosta, Wojtyla kryl pedofilie i na to nie ma zadnego "ale".

iPoCoTaRejestracja

2012-04-29, 15:52
peaceBro napisał/a:

k***a, nie mogę tej szmaty słuchać.



No, brawo katoliku. Masz idealny nick.

peaceBro napisał/a:

Cały świat nam zazdrości tak wielkiego polaka. Wałęsa przy JPII , to głupi chłopek, mimo to my po prostu musimy swoich opluwać. Wszystko co nie polskie to lepsze..... tępe ch*je



Nigdy nie byłeś za granicą. Połowa świata się śmiała z jp2, a druga połowa była oburzona tym co wyprawiał.

Piszecie, że gościu tylko opluwa, ale nikt z was nie może podać, żadnych konkretnych argumentów. Kłamie? To podaj argument, a nie wyzywasz od szmat.

Snejku

2012-04-29, 16:10
Ej k***a. Ale czemu dopiero jak nie żyje to się przypie**alają? Wcześniej mogli się za to brać a nie po fakcie.

wheresally

2012-04-29, 16:56
Wszyscy obrońcy JP2 mówią że był wielkim człowiekiem .Że zrobił wiele dobrego i tak dalej.Tak się ze znajomymi zastanawiałem (część ludzi po historii) i tak mi wychodzi że to bulshit. Co ona takiego wielkiego albo ważnego zrobił. Zawsze przychodził na gotowe. Zwykłe szaraczki zapierdzielały żeby obalić komunę w polsce .Robotnicy itp. Kler miał wyj***ne.No może poza Popiełuszką. Karol tylko powiedział publicznie 2 może 3 kultowe zdania.Ale nie szarpał się z biurokracją ,nie obradował,nie rozkminiał prawa,nie wyciągał ludzi z internowania Nie dostał pałą za poglądy itd..Tak samo w innych krajach. Co on takiego zrobił poza samym gadaniem.Dla Argentyny ,Jugosławi albo innych.Mieć swoją świtę i chodzić na proszone herbatki do innych przywódców.Wozić dupę prywatnymi samolotami.Pokazać się w okienku dla zgromadzonego pospólstwa jak nomen omen książe karol.Tak wygląda grafik dobrego człowieka?. Pieprzyć każdy potrafi jak inni robotę odwalają .Za niego kombinowali doradcy itd.Do tego ukrywał tajamnice fatimskie podobno przez matkę boską ofiarowane całej ludzkości. Z zamachu robi się cud a nikt naprawdę nie wie czy nie było wszysko sfingowane.Sztuczna krew wynajęty aktorzyna.Mamy cud.Popularność rośnie. Pielgrzymki ,gadzety. Miliony z tego bedą. Prawdy i tak nikt nie pozna.Tak samo teraz. Zamkneli trupa w gablocie a bydło zapie**ala sie mu kłaniać w pas. Jak królowi jakiemuś.Do tego Kubica dostał jego krew w ampułce.. Mój brat ma z tego beke nie złą. Mówi że cudowna papieska krew ma dobroczynną moc. Dodaje + 10 do kierowania bolidem.

Dla mnie ludzmi którzy coś dobrego ZROBILI jest Korczak czy Marek Kotański. Ostatecznie nawet Owsiak bo poza odstawianie szopki musi ogarniać temat przez cały rok (finanse,placówki,koordynacja).Jakoś na orkiestrze nie słyszę cały czas o pedofilach,zagrabionych majątkach czy zakonnikach miłosierdzia w zbrojach płytowych i mieczami

Z ludzi religijnych to cenię Mahatme ,Blachnickiego itd. A Karol Wojtyła to dla mnie taki sam autorytet jak każdy inny przywódca . Cenię spryt i wyrafinowanie .Polityczną zręczność i to że znał te swoje kilka języków.. A nie cenię na pewno za dobro i osiągnięcia

ASP

2012-04-29, 17:03
Kamm napisał/a:

@up
Czyżbyś darzył jakimś szacunkiem piszą pedofil z dużej litery?

Tak mi się podobało i tak napisałem sobie z Dużej Litery

peaceBro napisał/a:

Wałęsa przy JPII , to głupi chłopek,

kto obalił Komunizm? może papież?

.:...........:.

2012-04-29, 17:06
ASP napisał/a:

kto obalił Komunizm? może papież?



Nie, sam upadł, wiedzieli, że nie dadzą już rady tego ciągnąć. ;-)

Shatter

2012-04-29, 18:26
Jeszcze nikt nie wrzucił kultowego "Jan Paweł II GMD"? :-D
A poza tym, najpierw podajcie przykłady tej jego dobroci itp. a potem pogadamy.

ASP

2012-04-29, 18:59
Shatter napisał/a:


A poza tym, najpierw podajcie przykłady tej jego dobroci itp. a potem pogadamy.

No właśnie dawać przykłady

Linekk napisał/a:



Nie, sam upadł, wiedzieli, że nie dadzą już rady tego ciągnąć. ;-)

Sam upadł, ale papież przecież nigdy nie wyszedł na ulice i strajkował wolał zwiedzać inne kraje i zakazywać używania kondomów w Krajach gdzie AIDS i Hiv to była plaga .

EdmundKemper

2012-04-29, 20:54
ASP napisał/a:

Sam upadł, ale papież przecież nigdy nie wyszedł na ulice i strajkował wolał zwiedzać inne kraje i zakazywać używania kondomów w Krajach gdzie AIDS i Hiv to była plaga .



No fakt, mógł specjalnie przyjechać do Polski i latać po ulicach z maczetą. :homer:

Co do JPII, to zapewne wielu "dobrych" ludzi miało nieciekawe fragmenty w życiorysie, tylko lepiej doj***ć się do autorytetu religijnego, bo teraz modna nagonka na Kościół i religię. Nie bronię Go, ale będąc katolikiem zwracam większą uwagę na przejawy agresji wobec ludzi wierzących.

emilwkpg

2012-04-29, 21:26
no .. wydał książke to wkoncu sobie może wstawi przednie zęby ; )


!Timon

2012-04-29, 22:55
SasekPL napisał/a:

Swoją drogą... jak rozumieć zapłodnienie Maryi przez Boga, gdy ta miała 15 lat? O tym się nie mówi, a w piśmie świętym wzmianka o wieku Maryi jest dopiero później, gdy Jezus osiąga wiek 30 lat i wg. wyliczeń stwierdza się, że była właśnie w tym wieku... Kościół nic na ten temat nie mówi.



art. 200
§ 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania,

podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu zaspokojenia seksualnego prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej.


Zatem mając 15 lat nastał na nią najwyższy czas ;)

Jackyll

2012-04-29, 23:21
Ten kolo był chyba ministrantem , bo coś krzywy zgryz ma po pokucie doustnej:D