18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jan Paweł II wcale nie taki święty

camperboy • 2012-04-28, 22:11
Dla wielu nie wygodny temat. Każdy ma na sumieniu jakieś występki....


uookie

2012-04-28, 22:18
niech przełknie wreszcie te spermę, bo go zrozumieć nie idzie

Meler

2012-04-28, 22:32
a za co on k***a dostał oklaski ?????

Vexille

2012-04-28, 22:34
Co to k***a jest? Czy ten kawałek gówna wg wie o czym mówi? A co on osiągnął?

dr_dex

2012-04-28, 22:41
Vexille napisał/a:

Co to k***a jest? Czy ten kawałek gówna wg wie o czym mówi? A co on osiągnął?



A co to k***a ma do rzeczy czy coś osiągnął czy nie ? Mówi co wie, a jeśli dodatkowo wie co mówi to nie za dobrze to swiadczy o Carolu ...

trane1

2012-04-28, 22:44
2@up

A ile k***a Hitler osiagnal ?
czy to oznacza ze nie mozna mu wytykac brudow ogarnij p*zde katalicki gimbusie

tentypluk

2012-04-28, 22:49
Każdy ma w swoim życiorysie plusy i minusy. Ważne żeby plusów było więcej i były bardziej znaczące. Kto jest bez grzechu nich pierwszy rzuci kamieniem.

Nabs

2012-04-28, 23:01
@tentypluk ważne żeby plusów było więcej? Aha, czyli jeżeli jestem ogólnie OK, ale zabije jedną osobę, to znaczy że nic się nie stało, bo ilość tych "dobrych" rzeczy jest większa niż złych? Zajebiste rozumowanie..

Nie ma ludzi tylko dobrych, lub tylko złych. Nie ma prostych odpowiedzi. Ale fanatyków to nie interesuje, ważne że więcej robi dobrego :ok:

Szymekk

2012-04-28, 23:28
Nie wiem, sprawy kościoła mnie nie interesują ale k***a troche szacunku co? Nie ma jak być cwanym i wytykać coś osobie, która osiągnęła bardzo dużo, był nie oszukujmy się ważną osobą na świecie, pomagał, wspierał innych, sam dużo stracił, generalnie się starał i znajdzie sie k***a jakiś pajac który rozkopie wszystko by znaleźć kilka (gdzie nie każda jest zgodna z prawdą) infomacji. Pomijam fakt, że gość który pie**oli od rzeczy w tym filmiku nie dorasta Karolowi Wojtyle do pięt. Największe bydło to jednak człowiek i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej.

Ko...........‚o

2012-04-28, 23:35
Najłatwiej oskarżać nieżyjących.

wangog

2012-04-28, 23:37
Problem Polaków - sami k***a sramy na swoich. W każdej dziedzinie - a to, że Lewandowski p*zda bo w BVB nie strzelił, a to k***a Kopernik był kobietą, a to k***a Wałęsa był w SB - k***a, poj***ny kraj. Nikt k***a nie jest idealny ale JPII to chyba jeden z niewielu Polaków za których nie musimy się wstydzić za naszymi granicami.

Nerfpl

2012-04-28, 23:37
bla bla bla już się bezmózgi rzucają w komentach.

Jak gościu mówi o czymś publicznie i nie boi się przyznać że są to fakty to coś w tym jest. Inaczej ktokolwiek mógł by rzucić jeden kontrargument i cały jego monolog został by obalony.

Więc przestańcie być ignorantami i otwórzcie łby na inne możliwości. Typowe zachowanie religijne. Zabić zbesztać bo ktoś mówi że jest inaczej; zero myślenia.
A jak wam tak naprawdę zależy na obronie waszych ideałów to dowiedzcie się sami z pewnych źródeł jaka jest prawda i złóżcie na typa skargę

P@...........@C

2012-04-28, 23:39
"Jan Paweł II na miano autorytetu po prostu nie zasługuje..."
na dzień dobry myślę sobie "O k***A", jak nie on to kto? Palikot, który udostępnił to video na YT?

"i te wzorce, które on głosił, te wartości, które przekazywał są dla życia publicznego, pod wieloma względami szkodliwe"
co ten człowiek pie**oli?

specem od kościoła katolickiego i religii nie jestem, ale wydaje mi się, że kościół ma swoją jakąś politykę (odnośnie ukrywania pedofilii, aborcji i eutanazji itd) i papież nie może się z nią nie zgadzać. JP2 był twarzą tego kościoła, przyciągał miliony ludzi na całym świecie, k***ewsko mocno walczył o pokój, działał w kierunku pojednania różnych religii, nie bał się dyskutować o wierze.

"papieżem PISu"
k***a :D kim jest ten pajac z mikrofonem?

Moim zdaniem był to jeden z największych Polaków, wielki autorytet i osoba, którą darzyłem szacunkiem- mimo iż nie jestem specjalnie religijny i nie miałem przyjemności poznania go (a nawet zobaczenia na żywo).

Dymekx

2012-04-28, 23:42
Nabs napisał/a:

@tentypluk ważne żeby plusów było więcej? Aha, czyli jeżeli jestem ogólnie OK, ale zabije jedną osobę, to znaczy że nic się nie stało, bo ilość tych "dobrych" rzeczy jest większa niż złych? Zajebiste rozumowanie..

Nie ma ludzi tylko dobrych, lub tylko złych. Nie ma prostych odpowiedzi. Ale fanatyków to nie interesuje, ważne że więcej robi dobrego :ok:



Jeśli zabijesz człowieka to musisz naprawdę posiadać szczere chęci by odkupić swoje winy. O to mu chodziło o równowagę, jak komuś podpierdzielisz batonika to mu odkup i masz czyste konto. Chodź w twoim przypadku jest trochę inaczej, twoja głupota i błędna wiara w to, że powiedziałeś coś mądrego spowodowało inflację twojego życia, czyli! jak cię zajebią to wystarczy kupić po batoniku dla twojej rodziny by zabójcy mieli czyste konto.

P@...........@C

2012-04-28, 23:49
pierwsze pytanie, dlaczego nie ma kontrargumentów? ponieważ jest to lewacka konferencja, gdzie zapewne większość zgadza się z tym co ten many pie**oli.

polityka kościoła- aborcje, eutanazja, antykoncepcja- jak k***a miałby się sprzeciwiać czyemus na czym oparta jest jego wiara- k***a

wizyta w chille i ameryce południowej- jakby ktoś się zainteresował wielokrotnie potępiał dyktaturę, a innego sposobu na wjazd tam nie było, trzeba było spotkać się z pinochetem. A błogosławieństwo itd- znowu odwołuje się do wiary JP2.

pranie pieniędzy- ano, jest polityka, jest pranie pieniędzy.

dalej nie wiem co on tam o tym autorytaryzmie pie**olił- ciężko mi to zrozumieć, wini JP2 za to, że stał się symbolem dla wielu młodych ludzi? :idzwch*j: