18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Instytut Obrony Zdrowia Naturalnego- Medycyna Naturalna

grubskee • 2012-12-26, 04:17
Zamiast utrzymywać przemysł farmaceutyczny kupując 8 opakowań leków miesięcznie na starość powinniśmy się leczyć tanio i naturalnie!!!

[/b]

oozyxak0o

2012-12-27, 11:20
juz zaczynaja pie**olic pijaczki polaczki,ze alkohol jest git ale jak troche wypijesz to jak zaczniesz prowadzic auto to ktorys slup zaliczysz

lol

Сусанна

2012-12-28, 09:41
a ja jestem ciekawa ile ''wielkich palaczy z sadistica '' paliło prawdziwe zielsko co ? ;-) Pewnie same skuny

Peter-Norivotset

2012-12-28, 20:42
Najlepiej byłoby gdyby wszystko było legalne. Problem w debilach, ktorzy uwazaja, ze marycha to lekarstwo(leczy z raka). Szkoda, ze nie leczy z ulomnosci, bo wtedy nie byloby tylu zjebow w Polsce.

aopia

2012-12-29, 00:50
Ja pie**ole znowu ta zasrana marijuanowa propaganda. Jak ja się brzydzę takimi ludźmi, którzy mi wciskają coś na siłę. I marijuana palona regularnie zniszczy ci życie. (wiele moich kolegów kompletnie się przez nią zmieniło)
Jest to sprawa marginalna ale faktem jest, że jak ktoś chce zapalić - to zapali. Państwu tylko pieniążki przelatują koło nosa z ewentualnych podatków ze sprzedaży tego specyfiku. I nie byłoby sytuacji, że nagle wzrosła by ilość osób, które palą. Oczywiście, byłby skok popularności chwilę po legalizacji, ale byłoby to chwilowe i potem wszystko wróciło by do normy. Jakoś nie widziałem narkomani w Holandii w okolicach punktów sprzedaży. Obojętnie czy ktoś lubi marijuane czy nie(ja nie), czy ktoś próbował lub nie próbował czy chce spróbować lub też nie. Jedno jest pewne - powinniśmy mieć jak największą wolność wyboru. Chcesz marijuany - proszę, ale licz się z ewentualnymi konsekwencjami(nie prawnymi). Chcesz aborcji - proszę, ale licz się z ewentualnymi zmianami w psychicę. Chcesz eutanazji - proszę, sam sobie ją wykonaj na sobie poprzez wygodne medykamenty. Można tak wymieniać i wymieniać. Najważniejszy jest, żeby mieć wybór. Bo ja nie chcę, żeby ktoś mi mówił co mam robić. Wy lubicie? Nie życzę sobie, żeby moje prawo do wolności było ograniczone, nawet wtedy, kiedy przeprowadzane jest referendum i za jakąś sprawą jest 54% lub 98%. Nie obchodzą mnie te osoby, bo jestem indywidualną, wolną jednostką chcącą żyć w państwie prawa, które nie ogranicza twojej wolności, na które chcesz pracować i chcesz je tworzyć. Oczywiście, ktoś poda przykład: "No, bo kur*a chce zajeb*ć tego i tamtego, nikt nie może mi zabronić, twoje rozumowanie jest błędne". Wszystko, oczywiście musi być w jakiś normach prawnych. A srać na to, to tylko portal, który zamienia się w 9gago/kwejka, co ja się udzielam.