18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Instytut Obrony Zdrowia Naturalnego- Medycyna Naturalna

grubskee • 2012-12-26, 04:17
Zamiast utrzymywać przemysł farmaceutyczny kupując 8 opakowań leków miesięcznie na starość powinniśmy się leczyć tanio i naturalnie!!!

[/b]

Kakutniaczek

2012-12-26, 15:11
Czekałem aż to wejdzie na główną :-D
I dalej czekam na opinie półświatka :-P
Dilerów, alkoholików ! Czekam - Napie**alajcie !

konwas88

2012-12-26, 15:18
wk***iają mnie komentarze typu - marihuana mniej szkodliwa od alkoholu i papierosów - marihuana jako LEK na raka - bzdura! to samo gówno co wszystko inne. zapalisz kilka razy w roku nic Ci nie bedze ale bedziesz kopcił codziennie to zamienisz sie w zombie albo warzywo. a za takie filmy to należy się automatycznie dwa ku*asy na sucho w dupe. dziękuje.

Kakutniaczek

2012-12-26, 15:21
lg0r napisał/a:

dajcie spokój i skończcie pie**olić. Nie można żyć bez wódki i jarania, albo ćpania, bez ćmików? Tak samo chory materiał jak badania amerykanów nad alkoholem. Spożywanie go codziennie w małych ilościach poprawia prace czegoś tam. Szczury którym podawano alkohol w małych ilościach nie cierpiały na chorobę na którą cierpiały szczury, którym nie podawano.

ogarnijcie się, może i wszystko na coś pomaga, ale po ch*j to? nie jesteśmy idealni więc będziemy chorować zawsze, a takie doszukiwanie się cudowności i uniwersalności w każdym gównie mnie wk***ia.

takie tematy zakładają głównie szczeniaki które rozpoczynają z tym swoją przygodę i są kurewsko zafascynowane tym. Dzięki czemu sami sobie piorą mózg.

selekcja naturalna rlz.

i tak nikt tego nie przeczyta. na ch*j ja to pisałem...



Ja przeczytałem.
Wiadomo że zawsze będziemy chorować, bo tego wymaga świat (leki - pieniądze.)
Buchy dobre jak potrafisz ogarnąć.
Jak i alkohol.
I potem durnoty....ale interesujące :-D

konwas88 napisał/a:

wk***iają mnie komentarze typu - marihuana mniej szkodliwa od alkoholu i papierosów - marihuana jako LEK na raka - bzdura! to samo gówno co wszystko inne. zapalisz kilka razy w roku nic Ci nie bedze ale bedziesz kopcił codziennie to zamienisz sie w zombie albo warzywo. a za takie filmy to należy się automatycznie dwa ku*asy na sucho w dupe. dziękuje.


Wystaw dupę.

Taifun

2012-12-26, 15:22
@bloodwar, ale pie**olisz....

wo...........49

2012-12-26, 15:23
A potem żyły rozj***ne.

socjalmmv

2012-12-26, 15:24
@konwas88
Oczywiście jak będziesz codziennie walił wóde to wyjdziesz na ludzi. Wszystko jest dla wszystkich lecz z umiarem więc przestań pie**olić.

Kuriki

2012-12-26, 15:27
@grubskee
Cytat:

Zamiast utrzymywać przemysł farmaceutyczny kupując 8 opakowań leków miesięcznie na starość powinniśmy się leczyć tanio i naturalnie!!!



Jak nazywa się medycyna naturalna, która działa?

Medycyna... :trollencjusz: ;***

konwas88

2012-12-26, 15:28
@socjalmmv
pokaż mi gdzie napisałem że wóda jest spoko? no właśnie, więc nastepnym razem zęby na baczność jak do mnie piszesz marnoto

misiuu534

2012-12-26, 15:30
Dzięki wódce rany same się leczą,a dzięki fajkom stajesz się ogólnie zdrowszy. Gimbusy pie**olone...

Taifun

2012-12-26, 15:38
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wypowiadają się osoby które nigdy nie miały styczności z zielskiem... Pewnie znacie marihuane tylko z opowieści waszych babci albo księdza, który co najwyżej może dać wam rady w posuwaniu ministrantów.

Ogólnie to żal mi na was patrzeć i jak hejtujecie naturalną medycynę to kupujcie to gówno od koncernów farmaceutycznych i zdychajcie powoli w męczarniach (nie będzie mi was żal).

Szkoda mi więcej słów...

A teraz zapie**alać do kościółka bo ksiądz już czeka na wasze pieniążki i nie tylko :cumshot:

WIEWIORa

2012-12-26, 15:38
aaaa Przestańcie Dzielić polaków!
dajcie tu wrzutkę z KMN gdzie to Robert Górski właśnie mówi bo gównoburza się zaczyna xD a pasuje wyśmienicie

ph...........w5

2012-12-26, 15:41
Też kiedyś byłem wielkim zwolennikiem marihuany póki nie zaczęło mi się po niej mieszać w głowie - jakieś lęki, fobie, duszności, odrealnienie i tym podobne schizy. Dzisiaj żeby jako tako normalnie funkcjonować muszę cały czas jechać na antydepresantach. Jakbym mógł cofnąć czas o 10 lat to nigdy bym tego syfu nie dotknął.

Taifun

2012-12-26, 15:46
@amsterdream, i bardzo dobrze. Kara za palenie największego gówna od dila maczanego w domestosie. Gdyby marihuana była legalna to nie było by tego problemu.

vang

2012-12-26, 15:53
To może ja się wypowiem jako doświadczony palacz, miałem okres w życiu gdy palilem blanty codziennie (przez 2 lata bez przerwy), juz nie wspominam pieniędzy ktore przepalilem, ale co ważne przez te 2 lata prawie nic nie zrobiłem z swoim życiem, marry jest fajna od czasu do czasu (raz na 2 tygodnie czy nawet na miesiąc) ale w innym przypadku totalnie uwstecznia i zabija motywację, do tego na większość osób działa tak jak by sobie mózg wyciągneli z głowy i odstawili do kieszeni... (tak widzą palących ludzie który nie palą). To czy ktoś zachoruje na schizofremie czy przejdzie na twarde narkotyki jest bez związku z marry, tak samo jak by mówić że oddychanie powoduje śmierć ( bo każdy kto umarł kiedyś oddychał). Dyskusja zioło vs alko jest totalnie bez sensu jedno jest dla jednych lepsze dla innych gorsze tak zawsze było i będzie dlatego mamy różne ugrupowania społeczne, to tak jak dyskusja jaki kolor jest ładniejszy... Generalnie odradzam palenie, szczególnie jeśli nie masz 20+ lat i wyrobionego charakteru (nie wiem czy ktoś robił takie badania ale ja zauważyłem pewne zmiany w zachowaniu).