18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Husaria

Ha...........ng • 2013-01-06, 16:47
Mieli rozmach sk***ysyny ;)
Jak co przepraszam za ch*jowe kolory, ale to nie moje, a właściwie, całujcie mnie w dupę

ostatni

2013-01-07, 10:13
anonymousm napisał/a:

Ty naprawdę jesteś klinicznym przypadkiem nazizmu. Nasz naród byłby wielki, gdyby nie cios nożem w plecy, gdyby nie piąta kolumna, gdyby nie zdrajcy...
Trzeba się tylko pozbyć kurew, a osiągniemy wielkość. Rozpalaj piece, mały histeryczny Hilterku.

Jak to dobrze, że we współczesnym świecie to już nie jest groźne, tylko śmieszne. I przysięgam ci, że ludzie mojego pokroju zrobią wszystko, żeby to, co sobą reprezentujesz, nidgy już nie stało się groźne, i żeby wszyscy dostrzegali żenadę Wielkiej Wolski i żeby pracowali na nowoczesną fajną Polskę. Z którą po prostu warto robić wspólnie interesy, bo ma do zaoferowania wiele ciekawego: jeżeli nie gaz, to nowatorskie metody jego przesyłania. Jezeli nie nowatorkie metody przesyłania, to patenty na przerobienie go na coś innego.




a ty jesteś klinicznym przypadkiem śmiecia, j***nego kolaboranta i taniej k***y. Jedyne co z domu wyniosłeś to pamięć o Hitlerze i wyzywanie każdego oponenta od nazistów, nie chce mi się już zaczynać i pisać czyja to taktyka... Niestety zmartwię cię, ja w przeciwieństwie do ciebie wolę Piłsudskiego, więc będziesz co najwyżej szorował swoją szczoteczką do zębów wychodki w Berezie Kartuskiej

frk'

2013-01-07, 10:25
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:




a ty jesteś klinicznym przypadkiem śmiecia, j***nego kolaboranta i taniej k***y. Jedyne co z domu wyniosłeś to pamięć o Hitlerze



Heh, gratuluje srodkow perswazji ;) Sam kopiesz pod soba dolek i dajesz powody zeby nie traktowac Cie powaznie. Zanim zaczniesz mowic ze Twoje poglady sa zabijane przez innych radze posprzatac na swoim podworku i nie dawac innym powodow do czepiania sie.

ostatni

2013-01-07, 10:34
Cytat:


Heh, gratuluje srodkow perswazji Sam kopiesz pod soba dolek i dajesz powody zeby nie traktowac Cie powaznie. Zanim zaczniesz mowic ze Twoje poglady sa zabijane przez innych radze posprzatac na swoim podworku i nie dawac innym powodow do czepiania sie.



rozumiem, że jedna strona może wyzywać od nazistów, a innym nie wolno nic. To jest ta światowość i równość, zupełnie jak za komuny :ok:

ziom91pl

2013-01-07, 10:35
@ja-ah-qu-ub-el
żaden polak nie byłby w stanie obrazić husarię ...

co do porównywania szabli husarskiej z katana się nie zgodzę może i katana nie jest lepsza od szabli husarskiej ale na pewno nie jest jakimś "prymitywnym cepem"

po drugie nie można porównywać 2 broni stosowanych w różnych stylach walki

anonymousm

2013-01-07, 10:38
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



będziesz co najwyżej szorował swoją szczoteczką do zębów wychodki w Berezie Kartuskiej



O, to jest właśnie śmiesznie. Ta bezsilna złość, ta niczym nieuzasadniona duma i wysyłanie do obozu koncentracyjnego ludzi, którym możesz naskoczyć i którzy są we wszyskim lepsi od ciebie.

Taka też byłaby polityka zagraniczna Wielkiej Wolski Kartoflanej, taka była już polityka za PIS-u i Anny "Hardkor Negoszijejszyns" Fotygi.

frk'

2013-01-07, 10:45
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



rozumiem, że jedna strona może wyzywać od nazistów, a innym nie wolno nic. To jest ta światowość i równość, zupełnie jak za komuny :ok:



Ale to Twoj jezyk i sposob wypowiadania sprawia, ze odbieram Cie za osobe agresywna.
Poza tym jezeli uwazasz ze wyzywanie od nazistow jest zle, a robisz to samo tylko ze w druga strone to dajesz sie wciagnac w glupia gre, a do tego dochodzi ten agresywny jezyk i to juz wystarczy zeby nie traktowac Cie powaznie.

Ktos moze miec najlepsze lekarstwo na ekonomie, polityke itp. etc. (mowie tu ogolnie nie odnoszac sie do zadnych wczesniejszyzch pogladow z tego tematu), ale jezeli nie umie przekonac wiekszosci do tego, ba jezeli odpycha swoja osoba osiagnie przeciwny do zamierzonego celu bo ludzie zaczna miec tego dosc lub zaczna sie tego bac etc. Przykladem jest tutaj wizerunek PISu i gdyby nie slabe rzady PO i brak alternatyw ich wyniki wyborcze bylby znacznie nizsze bo sami je sobie psuja.

!Timon

2013-01-07, 11:07
ziom91pl napisał/a:


po drugie nie można porównywać 2 broni stosowanych w różnych stylach walki




O to chodzi, że szablą husarską [podobnież bo niestety nie da się znać na wszystkim] można wykonać dokładnie te same cięcia co kataną natomiast kataną nie wykonasz tych samych ruchów co szablą.
Porównanie katany do cepa to hiperbola. ;)

ostatni

2013-01-07, 12:04
anonymousm napisał/a:

O, to jest właśnie śmiesznie. Ta bezsilna złość, ta niczym nieuzasadniona duma i wysyłanie do obozu koncentracyjnego ludzi, którym możesz naskoczyć i którzy są we wszyskim lepsi od ciebie.



tak jesteś lepszy bo powtarzasz za telewizją, która wpaja, żeby ich papugować by być fajnym :ok:


anonymousm napisał/a:

Taka też byłaby polityka zagraniczna Wielkiej Wolski Kartoflanej, taka była już polityka za PIS-u i Anny "Hardkor Negoszijejszyns" Fotygi.



aż ci browara postawiłem, zachlej się na śmierć skoro twoja głupota jeszcze cię nie wykończyła

za PiS-u mieliśmy:
-tańszy gaz,
-działające stocznie,
-dobre stosunki z państwami bałtyckimi
-stabilny kurs złotego, a co za tym idzie niższe ceny paliw przy tym samej cenie baryłki w USD
-gotowy projekt budowy gazoportu
-wynegocjowane może nie rewelacyjne, ale zawsze jakieś, warunki w budżecie UE na lata 2007-2013


dziś:
-najdroższy gaz w Europie
-rozwalone stocznie, mimo iż inne państwa spokojnie dofinansowują swoje
-otwarty konflikt z Litwą, zaprzepaszczenie planów budowy wspólnej elektrowni atomowej
-niestabilna złotówka wynikająca z zadłużenia kraju na 500mld w ciągu ostatnich 5 lat, co przekłada się na gigantyczne ceny paliw i szybujący kurs franka szwajcarskiego
-położenia ch*ja na gazoporcie, brak jakiejkolwiek karty negocjacyjnej przy zakupie gazu i umorzenie 1,2 mld długu za przesył przez nasze terytorium
-wątpliwa perspektywa budżetowa na lata 2014-2020, ale za to obiecane 300 mld dla zielonej wyspy pełnej cudów
-mimo uległości wobec kremla ciągła blokada na nasze produkty rolne


odnieś się do tego cieciu, skoro uważasz, ze jest lepiej 8-)

~Bambi~

2013-01-07, 12:06
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



tak jesteś lepszy bo powtarzasz za telewizją, która wpaja, żeby ich papugować by być fajnym :ok:




aż ci browara postawiłem, zachlej się na śmierć skoro twoja głupota jeszcze cię nie wykończyła

za PiS-u mieliśmy:
-tańszy gaz,
-działające stocznie,
-dobre stosunki z państwami bałtyckimi
-stabilny kurs złotego, a co za tym idzie niższe ceny paliw przy tym samej cenie baryłki w USD
-gotowy projekt budowy gazoportu
-wynegocjowane może nie rewelacyjne, ale zawsze jakieś, warunki w budżecie UE na lata 2007-2013


dziś:
-najdroższy gaz w Europie
-rozwalone stocznie, mimo iż inne państwa spokojnie dofinansowują swoje
-otwarty konflikt z Litwą, zaprzepaszczenie planów budowy wspólnej elektrowni atomowej
-niestabilna złotówka wynikająca z zadłużenia kraju na 500mld w ciągu ostatnich 5 lat, co przekłada się na gigantyczne ceny paliw i szybujący kurs franka szwajcarskiego
-położenia ch*ja na gazoporcie, brak jakiejkolwiek karty negocjacyjnej przy zakupie gazu i umorzenie 1,2 mld długu za przesył przez nasze terytorium
-wątpliwa perspektywa budżetowa na lata 2014-2020, ale za to obiecane 300 mld dla zielonej wyspy pełnej cudów
-mimo uległości wobec kremla ciągła blokada na nasze produkty rolne


odnieś się do tego cieciu, skoro uważasz, ze jest lepiej 8-)



Jarosław! Polskę zbaw!

ostatni

2013-01-07, 12:08
Bambi~ napisał/a:

Jarosław! Polskę zbaw!
______________



typowa reakcja leminga gdy argumentów brak

~Bambi~

2013-01-07, 12:10
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



typowa reakcja leminga gdy argumentów brak



Zawsze jesteś taki poważny i oddany partii? :wtf:

ostatni

2013-01-07, 12:14
Bambi~ napisał/a:

Zawsze jesteś taki poważny i oddany partii?



reprezentujesz coś sobą poza żałosną ironią i brakiem argumentów?

~Bambi~

2013-01-07, 12:18
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



reprezentujesz coś sobą poza żałosną ironią i brakiem argumentów?



No tak, zapomniałem, że wyznawcy Jarosława nie mogą żartować na jego temat :lol:

Z fanatykami i nawiedzeńcami nie dyskutuję nawet. Szkoda czasu ;)

Dla rozluźnienia piosenka :)


ostatni

2013-01-07, 12:20
Bambi~ napisał/a:



No tak, zapomniałem, że wyznawcy Jarosława nie mogą żartować na jego temat :lol:

Z fanatykami i nawiedzeńcami nie dyskutuję nawet. Szkoda czasu ;)

Dla rozluźnienia piosenka :)




szkoda, że nie można rzeczowo podyskutować o pogarszającym się stanie kraju

ps. to twoja dziewczyna? bo poglądy i iq macie zbliżone... :lol:



anonymousm

2013-01-07, 13:00
[quote="Ja-ah-qu-ub-el"]

za PiS-u mieliśmy:
-tańszy gaz,

dziś:
Tak skomle dziś pisiorski minister Jasiński, kiedy wypomina się mu, że w wyniku ich cudownych negocjacji z Rosją, kiedy w 2006 roku zgodzili się na podniesienie ceny o 10%, stracimy 18 milionów euro o 2020 roku:

Cytat:


Wiadomo, że w 2006 r. Rosjanie mogli nam dyktować zmianę cen, zrobili to i my musieliśmy na to przystać. Mówiliśmy o tym już wtedy, że to niezmiernie trudne warunki negocjacji - podkreślił. - Staliśmy pod ścianą, przed zimą, z deficytem ok. 2 mld m sześc. gazu i bez połączeń, którymi można byłoby importować gaz z innych kierunków niż Rosja - dodał b. minister.



źródło: http://finanse.wp.pl/kat,9231,title,Przez-PiS-musimy-doplacac-miliardy-zlotych-do-rosyjskiego-gazu,wid,13794689,wiadomosc.html?ticaid=1fd75&_ticrsn=3

Szkoda, że się nie popłakał, dumny Polak.
A kremlowskim parobkom z PO jakoś ostatnio udało się wynegocjować obniżkę cen.
Reszta twoich "twardych faktów" na takim samym poziomie, więc wracam do zajęć pożyteczniejszych od przekonywania kolesia, który przekleja bezrefleksyjnie idiotyzmy ze stefczyk.info i wyzywa innych od niemyślących lemingów. Peace, man, PIS.