18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Husaria

Ha...........ng • 2013-01-06, 16:47
Mieli rozmach sk***ysyny ;)
Jak co przepraszam za ch*jowe kolory, ale to nie moje, a właściwie, całujcie mnie w dupę

ejdzbikej

2013-01-06, 21:07
Ja pie**ole otwórzcie oczy popaprańce. To BYLO 500 lat temu, to tak jakby podniecać sie ze 10 lat temu puknales pierwszy i ostatni raz w zyciu panienke, a i to tylko dlatego ze byla za bardzo naj***na zeby jej to przeszkadzalo.
k***a! husaria, tatarzy, ruscy wszystko zdobyte wszyscy rozpie**oleni i co z tego pytam się jeden z drugim kawalerze masz teraz?
Wkłada ci to habanine do garnka?
Obniża ci to podatki?
Kupuje ci to mieszkanie?
Ubiera, k***a dziecko i kupuje mu wyprawke do szkoly?
NIE k***A.
j***ne polactwo jedyne co potrafi robic to pie**olic farmazony narzekać i wzdychać do średniowiecza w którym mielismy swoje 5 minut.
A prawda jest taka ze nie ma do czego konia bić, wręcz przeciwnie trzeba żałować aż dupa ścisnie, że będąc tak wielkimi upadlismy tak nisko, pozniej wyciagac wnioski i do roboty, ale jak znam zycie to i tak ch*ja jeden z drugim zrobi a jutro na glownej pojawi sie ku chwale ojczyny artykuł że jakiś tam bartek zapchal pierdyliard lat temu armate czapką.
ch*j wam w cycki

Koniec Świata

2013-01-06, 21:07
@Ja-ah-qu-ub-el

Może powinieneś założyć partię polityczną? Masz takie analityczne myślenie, że miażdżysz tych wszystkich wykształciuchów z Wiejskiej. :-P Załóż partię, masz mój głos. Jeśli uda ci się dorwać do koryta to zrobisz tak, żeby Polacy (lemingi, bo tak ich nazywasz) zarabiali więcej niż 400 euro. k***a liczę na działania już od jutra (poniedziałek). :roll:


@ejdzbikej

:piwo:

isotop

2013-01-06, 21:40
Żebym nie został nazwany przez prawicową inteligencję "lewakiem", "masonem", "moskalem", "żydem", bądź też "lemingiem" pragnę na wstępie zaznaczyć, iż doceniam wielką rolę Husarii w historii Pierwszej Rzeczypospolitej. Bo docenić trzeba z racji ich zasług.

Lecz problem w tym, że to już jest nasza przeszłość, a teraz wypadałoby odwrócić się i spojrzeć na naszą przyszłość. Jak to było już wspomniane dość dosadnie, husarii nie włożymy sobie do garnka. Przyszłość naszego narodu powinniśmy budować z pamięcią o przeszłości, ale do cholery nie budować jej samą pamięcią. Jeżeli mamy zamiar całe życie ubolewać nad tym, żeśmy niegdyś byli tacy potężni a już nie jesteśmy to (choć pseudopatriotycznym krzykaczom będzie to bardzo ciężko pojąć) daleko nie zajdziemy.

Teraz wypadałoby wziąć dupę w troki i zabrać się za lepszą teraźniejszość. I uwierzcie mi... takie myślenie nie jest przejawem lewactwa...

Ant1984

2013-01-06, 21:48
Polska nie zginie dopóki my Polacy jesteśmy jej siłą!
"Najgroźniejszą bronią husarza było jego niezwykłe wyszkolenie i MORALE". To mężny duch człowieka czyni takie rzeczy, jak "Cud nad Wisłą", czy zwycięstwa Polskiej jazdy.
Dopóki krew w Nas gorąca, serce mężne, a pamięć o Naszej historii dobra - Polska nie zginie!

@ ejdzbikej
Dzięki temu wszystkiemu, co robili nasi przodkowie teraz istniejesz i dzięki temu mówisz po Polsku!

anonymousm

2013-01-06, 21:49
Człowiek nawet nie może się nacieszyć w spokoju efektowną jazdą, bo zaraz go chcą wciągnąć do grona debili (ja-ch*j-wku-ble) albo nożowników jak Stryjek. Internetowych nożowników...
Właśnie to mam na myśli, kiedy mówię, że to tacy jak wy obrzydzacie historię Polski, a nie mityczne "lewaczki".
j***ni naziole zagarniają chamsko Polskę Walczącą, komuniści zagarniają pamięć o Narutowiczu.

Pan_Generał

2013-01-06, 22:02
Z dedykacją dla koniec świata i innych pętaków :roll:


A nazistą, to możesz nazywać swoje dziadziusia, który pewnie był folksdojczem.

!Timon

2013-01-06, 22:04
Duma narodowa to jest to co pcha cały kraj do przodu i sprawia, że nie ludzie nie czują kompleksów z cyklu 'bo niemiec/szwed/anglik' jest lepszy. Dlatego dzieci od szkoły podstawowej właśnie powinny się zachwycać husarią, bitwą pod grunwaldem i takimi tam. Brytole w większości nie mają pojęcia, że zagraniczni piloci uratowali im dupsko [nie tylko polscy, chociaż oni dali najwięcej czadu]. Wyspiarze żyją w przekonaniu, że ich kraj jest przech*j zajebisty i ze wszystkim sami sobie radzą.
Polacy tylko od dziecka mają wpajane do głów, że wojsko nam niepotrzebne bo NATO i mityczny ZACHÓD nam pomoże [jak w 39']
Gospodarka nam nie jest potrzebna bo można na zmywaku a anglii przecież świetnie zarobić.
Dobra władza też nam nie jest potrzebna [tylko żeby PiS nie doszedł do władzy....] bo przecież mamy UE.

To jest po prostu MAGIA jak z DUMNEGO narodu zrobiono zbieraninę ludzi bez ambicji narodowych i kompleksem wiecznego sługusa zachodu. No k***a... :(

Koniec Świata

2013-01-06, 22:09
@Stryjek

Co post niższy poziom. Tacy ludzie pierwotni jak ty nie walczą jak husaria tylko rzucają gównem. Masz tutaj amunicję: :kupa: :kupa: :kupa:

Razem ja-ja-ch*ja-bublem możecie się pobawić w wojnę.

ostatni

2013-01-06, 22:17
Tak zjeby trzeba zapomnieć i wziąć się do roboty...w niemieckiej fabryce za 400 euro, by robić zakupy w niemieckim markecie dla ubogich i kupować ruski gaz i benzynę! Jesteście beznadziejnie zj***ni. Rządzących w ciągu ostatnich 20 lat można najwyżej nazwać zdrajcami. Zlikwidowano cały przemysł, teraz ch*je dobierają się do rolnictwa. Polska jest drenowana z każdej złotówki. Nie mamy własnej produkcji, musimy zarobić pracując dla zagranicznych firm by kupić zagraniczne produkty, czasem na kredyt, oczywiście wzięty w zagranicznym banku. W ten sposób kraj może pogrążać się jedynie w nędzy. Jedno tylko mogę przyznać lewactwu, nawet gierek był lepszym gospodarzem niż ruda k. Ten pierwszy wziął 30 mld pożyczek i wybudował 2,5 mln mieszkań, 1000 szkół, w ch*j fabryk, dróg itp. Ten drugi narobił 500mld długów, pozamykał 3000 tysiące szkół, wybudował 4 wadliwe stadiony w 2krotnie zawyżonych cenach i rozprzedał prawie wszystko poza lotosem, kghm i orlen, bo te "podle mohery" rabanu narobiły... W tym kraju nie może być dobrze dopóki nie ogarniecie tego co się dzieje wokół was i przestaniecie na to pozwalać, a to raczej się nie zdarzy, żal dupę ściska jak człowiek pomyśli, że 80 procent tego pie**olnika między rosją a niemcami to debile o horyzontach swołoczy zza uralu, którym mozna wepchnąć byle gówno i się cieszą. Gdyby na przestrzeni ostatnich 20 lat (z drobnymi wyjątkami) mieli w pamięci i sercu honor dumę narodową, czyli byli po prostu patriotami, do nie dopuściliby do zrobienia z kraju biednej dz**ki która może jedynie się wyprzedawać i liczyć na łaskę. Ale wiem, lepiej jest pochylić łeb i pójść zapie**alać na zagraniczny dobrobyt i polskich zdrajców i w dodatku za przykładem z TV powtarzać, że polskość to nienormalność

katon1

2013-01-06, 22:24
Mozecie pie... ale nikt nie zaprzeczy że nasi ziomkowie byli kiedyś przekozakami,r*chali wszystkich i wszędzie!Może siedze teraz nabity ale zawsze docenie facetwów z jajami któży potrafili oddać życie za ojczyzne teraz tylko kasa została a szkoda
Specjalnie dxl tych prze chu... zalożyłem konto,mam nadzieje że docenicie ich jaja

Koniec Świata

2013-01-06, 22:28
@Ja-ah-qu-ub-el

No i znowu odzywa się ta populistyczna paplanina? A co ty bys zrobił? Zaorałbyś to wszystko? Nie wiem, odbudował husarię i z szabelkami zaatakował Niemcy, bo mają więcej oleju w głowie i zamiast pie**olić ciągle o zajebistości odległych czasów pracują i myślą co zrobić, żeby ich było na wierzchu? Zwalczysz korporacjonizm światowy i złupisz majątki spasionych dziadów, którzy mają wszystko i wszystkich w kieszeni? Bo na tym polega dzisiejszy świat, a nie na tym kto ma najlepszą jazdę i największe morale.

Ja pie**olę. :facepalm:

Odnoszę wrażenie, że ty, k***a, jesteś takim pryszczakiem, co tylko siedzi przed komputerem i nawołuje do rewolucji, jak ci od Korwina-Mikke...

Dża

2013-01-06, 22:31
ejdzbikej napisał/a:

Ja pie**ole otwórzcie oczy popaprańce. To BYLO 500 lat temu, to tak jakby podniecać sie ze 10 lat temu puknales pierwszy i ostatni raz w zyciu panienke, a i to tylko dlatego ze byla za bardzo naj***na zeby jej to przeszkadzalo.
k***a! husaria, tatarzy, ruscy wszystko zdobyte wszyscy rozpie**oleni i co z tego pytam się jeden z drugim kawalerze masz teraz?
Wkłada ci to habanine do garnka?
Obniża ci to podatki?
Kupuje ci to mieszkanie?
Ubiera, k***a dziecko i kupuje mu wyprawke do szkoly?
NIE k***A.
j***ne polactwo jedyne co potrafi robic to pie**olic farmazony narzekać i wzdychać do średniowiecza w którym mielismy swoje 5 minut.
A prawda jest taka ze nie ma do czego konia bić, wręcz przeciwnie trzeba żałować aż dupa ścisnie, że będąc tak wielkimi upadlismy tak nisko, pozniej wyciagac wnioski i do roboty, ale jak znam zycie to i tak ch*ja jeden z drugim zrobi a jutro na glownej pojawi sie ku chwale ojczyny artykuł że jakiś tam bartek zapchal pierdyliard lat temu armate czapką.
ch*j wam w cycki



Posrany masz tok rozumowania. Gdyby nie Ci właśnie przodkowie zapychający gównem armaty, to teraz j***łby Cię w dupę Tatar. Ci ludzie ginęli za to, żeby nie być czyimiś sługusami. Może, gdyby brudny Niemiecki żołnierz wyr*chał Ci siostrę i matkę - albo nie. cały dywizjon Niemców - zrozumiałbyś dlaczego Ci ludzie walczyli i strzelali z gówna, ale żeby tylko się bronić.

k***a! Żyjesz w czasach, gdy jak ktoś przejedzie psa na ulicy to wszyscy wpadają w zbiorową rozpacz. A jeszcze nie tak dawno temu, siekano w europie ludzi jak warzywa na zupę - I dzięki tym właśnie nic nie wartym ludziom, którym wg. Ciebie nie należy się cześć i chwała, w ogóle się urodziłeś. Bo być może jakiś Rusek, Szwab, Turek - ktokolwiek - posiekałby jak bekon twoich dziadków.
Dzięki ich poświęceniu masz w ogóle co jeść, i gdzie żyć. Naucz troszkę pokory - nikomu to nie zaszkodziło. Nie zdajesz sobie sprawy z tego, gdzie byś żył gdyby nie Ci ludzie, którzy oddali życie za ten skrawek ziemi. A raczej - czy w ogóle byś żył.

Ciekawe czy byś ruszył dupę zza komputera i bronił w razie czego ojczyzny. Pewnie masz na to wszystko wyj***ne - w takim razie zostaw swoje przemyślenia sobie, i idź pić piwo w bramie.

Cześć i Chwała Bohaterom!

25...........25

2013-01-06, 22:32
Czytałem to z łzami w oczach.

ostatni

2013-01-06, 22:38
Koniec Świata napisał/a:

No i znowu odzywa się ta populistyczna paplanina? A co ty bys zrobił? Zaorałbyś to wszystko?




Jesteś po prostu zaślepiony. Jak było ze stoczniami? UE kazała nam nasze zamknąć, a w tym czasie Niemcy nie dość, że nie zamknęły swoich to jeszcze je dofinansowały.

Jak jest z gruntami poprlowskimi? Niemcy podstawiają "słupy" i w ten sposób omijają zakaz wykupu, a nasi rolnicy zostają z kilkoma hektarami. A kiedy sprawa trafia do ministra rolnictwa, to ten udaje, że nic się nie dzieje.


Jak było z gazoportem? Gdyby powstał ile ludzi miałoby pracę, ile statków mogłyby wybudować stocznie, a tak to dyndasz wesoło na jajach putina ciesząc sie że nabijasz kasę ruskim płacąc za najdroższy gaz w Europie


Polska ma narzucone takie limity emisji CO2, że nie możemy nawet produkować wystarczającej ilośći cementu i musimy sprowadzać go z Niemiec i tak oto kasa wyprowadzona jest z kraju.

Czemu niemiecki samochód kupisz taniej we francji niż w Polsce? Bo francuzi robią swoje auta i np. takie BMW trafia na silną konkurencję na rynku francuskim. A jakbyś był choć raz na zachodzie to zobaczyłbyś że francuska policja, rząd itd śmiga peugeotami, niemiecka bmkami, czeska skodami, hiszpańska seatami itp itd


i nie ucz mnie na czym polega dzisiejszy świat, bo gówno wiesz. To właśnie duma narodowa, pamieć historyczna i szacunek dla przodków pcha np. Niemcy do rozwoju gospodarki i wymyślania takich sztuczek jak UE by trzymać Europę za jaja. Naszym elitom są one obce, dlatego kiedy tylko natrafiała się okazja dostać w łapę pozwalali rozpie**alać kraj.

Koniec Świata

2013-01-06, 22:51
@up

Ja pie**olę, widzę że ty jak te radiomaryjne buce pie**olisz na UE, która ładuje w Polskę kasę. Najlepsze jest to, że zanim weszliśmy do UE to w Polsce był zastój i dziura w dupie i ja to, k***a, dokładnie pamiętam. Pamiętam tę ch*jnię i nędzę, smród i ubóstwo, gdzie jeden gówniany budynek o ch*jowej architekturze budował się jakby, k***a, robole przyszli do roboty, żeby postawić jedną cegiełkę. Ty byś, k***a, na bazie dumy narodowej i pamięci o bohaterach wybudował drapacze chmur z gówna i gliny. Ja pie**olę. Może zamiast wypisywać te farmazony to zaczniesz pisać jakieś książki z gatunku political fiction? Może zostaniesz jakim światowej sławy pisarzem, co to go będą wychwalać w TVNie i w Wyborczej?