18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Husaria

Ha...........ng • 2013-01-06, 16:47
Mieli rozmach sk***ysyny ;)
Jak co przepraszam za ch*jowe kolory, ale to nie moje, a właściwie, całujcie mnie w dupę

ostatni

2013-01-07, 00:23
Koniec Świata napisał/a:

@Ja-ah-qu-ub-el

Twoja paranoja mnie zaskakuje. Sprawdź czy pod łóżkiem nie siedzi jakiś "mój idol z redżymowych mediów". Pewnie gdzieś tam jest i czyha, żeby wsadzić ci ch*ja w dupę jak zaśniesz.

Ja pie**olę.

Niezalezna.pl - najbardziej niezależne media pod słońcem będące w rękach patriotów, którzy mają chrapkę na władzę, ale z racji bycia na bakier z rozumem nie potrafią tej władzy zdobyć.



Nie ma sensu dłużej tego ciągnąć. Rozumiem, że gdy czytałem artykuł na brytyjskim portalu, gdzie redaktor dziwił się i krytykował naszą nową umowę gazową to też była sprawka Kaczyńskiego...i kto tu ma paranoję? Zresztą na starość, czyli za jakieś 50 lat zobaczymy kto miał rację. Nawet chciałbym, żebyś to Ty miał rację w sprawie tej wspaniałomyślnej UE, ale jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś komuś coś dał za darmo...

Koniec Świata

2013-01-07, 00:39
@Ja-ah-qu-ub-el

Własnie, zobaczymy co będzie dalej... Pewnie dla patriotów z ambicjami do rządzenia zawsze będzie źle i za mało patriotycznie. A jak patrioci dojdą do władzy to... przestaną być patriotami i wtedy pojawią się inni patrioci walczacy z systemem. I tak, k***a, w nieskończoność. Mam nadzieję, że kiedyś jakiś polski inżynier wynajdzie specjalne urządzenie do pomiaru patriotyzmu wsadzane w odbyt i będzie można sprawdzić kto jest prawdziwym patriotą.

lapps

2013-01-07, 01:29
@koniec swiata, annonymous

juz na samym poczatku powinniscie zostac zwyzywani od kurew, ze za pare ojro zgadzacie sie na dyktowanie nam prawa przez inne kraje, ale to niewazne.

taa dostajemy pieniadze z unii, ale zeby je dostac musimy wylozyc czesc od siebie= musimy sie zadluzyc jeszcze bardziej. pierwszy bilion oficjalnego dlugu juz za pasem, niedlugo skonczymy jak grecja i jak wy to sobie wyobrazacie? unia za nas splaci dlug? haha pomysleliscie kiedys kto zarabia na dlugach publicznych? bankierzy najwiekszych bankow. ktorzy to bankierzy maja swoja grupe bilderberga i komisje trojstronna gdzie spotykaja sie 2 razy do roku z innymi najwazniejszymi ludzmi na globie i sobie decyduja. do tych ludzi nalezy miedzy innymi monti(ktory sila byl mianowany przez unie na premiera czy prezydenta wloch), barrosso ktory jest szefem komisji europejskiej, ktora wlasciwie ma prawie cala wladze w unii. no i herman van rompuy, ktory cytujac wikipedia nt grupy bilderberga:
"In 2009 the group hosted a dinner meeting at Castle of the Valley of the Duchess in Brussels on 12 November to promote the candidacy of Herman Van Rompuy for President of the European Council."
7 dni pozniej herman jest prezydentem.

no ch*j sypna pare miedziakow i oszolomy sie ciesza. co z tego, ze kraj sie sypie. jestescie jak salon warszawski w dziadach.
a tymi autostradami za pieniadze unii to chyba skladakiem bedziecie popie**alac.

frk'

2013-01-07, 01:31
Tyle rzucania miesem, tyle tekstu, tyle narzekania/chwalenia, a w tej calej dyskusji nie zobaczylem ani jednej propozycji zmian (czegos konkretnego), moze przeoczylem, ale watpie. Nawiasem mowiac nie ma to jak wyzywac ludzi ktorych sie nie zna od zjebow etc. i jednoczesnie przekonywac ich, ze masz racje i miec nadzieje, ze Cie popra. Z calym szacunkiem, ale w ten sposob Polski sie nie zmieni, a jedynie narobi sobie wrogow.
To tak jakby probowac kogos przekonac zeby dal Ci (symboliczne) dwa zlote zebys mogl je zainwestowac rzucajac na niego obelgi, mowiac mu jaki jest glupi, a na koncu powiedziec prosze daj mi 2 zlote to je pomnoze. Osobiscie nie bardzo byl bym chetny do dalszego sluchania... Ot takie porowaninie w ramch "kultury" dyskusji.

Jedynie !Timon - moim zdaniem - wskazal bardzo wazny problem w jednej z wypowiedzi. Od najmlodszych lat jestesmy uczeni, ze w Polsce jest kicha i nie da sie nic osiagnac bez ukladow. To dosc skutecznie zabija kreatywnosc na kazdej plaszczyznie zycia i juz na starcie mentalnie przyzwyczaja nas to zycia na nizszym poziomie, a skoro czlowiek jest juz do czegos przyzwyczajony to nie bedzie pracowal na wiecej, umieraja w nim aspiracje na rozwoj. I tak od jednostki az po cale panstwo. Nawet ten temat jest tego przykladem. Przeczytajacie sobie to jeszcze raz - jest wielki natlok przykladow na to, ze jest do dupy, a nie ma zadnej alternatywy. Przecietna osoba po przeczytaniu tego bedzie miala dosc i po prostu wroci do smiesznych tematow jeden link dalej na tym forum.

Zalecam wiecej inteligentnej akcji zamiast mowienia w eter. Wysuwania konkretynch propozycji zamiast opisywania tego co jest. Bo w miedzyczasie gdy my tu sobie biadolimy o tym jak jest inni planuja przyszlosc i zaczynaja wprowadzac ja w zycie dla naszych jeszcze nienarodzonych dzieci i wnukow.

Nie wiem jaka postawe maja uczestnicy tej dyskusji na co dzien, ale osobiscie proponuje promowac mysl:
“He who says he can and he who says he can’t are both usually right.” Confucius

Koniec Świata

2013-01-07, 01:49
@up

"niedługo skończymy jak Grecja"

Ja to już słyszę od jakichś hm... 2 lat. A wcześniej to również była cała masa przepowiedni, że Polacy niedługo będą jeść gówno, że niebo spadnie nam na głowy i że wszyscy Polacy zarażą się pedalstwem, przestaną się rozmnażać i wyginą. Wszystko nam się rozsypie, bedzie ósmy rozbiór... Gdybym brał wszystkie tego typu przepowiednie na poważnie to najprawdopodobniej popełniłbym samobójstwo. :wisielec:

Sam nie jestem największym optymistą i najczęściej mam przed oczami jakieś tam mroczne scenariusze, ale ujadaczy-uświadamiaczy w czarnowidztwie nie jestem w stanie przebic. Pewnie dlatego, że nie zatruwam sobie umysłu należącymi do Kaczysława "niezależnymi" portalami jak niezalezna.pl, równie niezależną Gazetą Wolska, albo szczekaczkami Rydzyka. Podejrzewam, że te właśnie niezależne media i komentarze najstraszliwszych czarnowidzów doprowadziły niejednego Polaka do szaleństwa lub samobójstwa. Potem takie newsy o samobójstwach zostają przetworzone przez ów niezależne media na "ofiary rządu Tuska". :lol: ... :-|

ocjokrakow

2013-01-07, 01:56
Od siodeł husarii po zmywak w anglii... :homer:

ostatni

2013-01-07, 02:32
Koniec Świata napisał/a:

@up

"niedługo skończymy jak Grecja"

Ja to już słyszę od jakichś hm... 2 lat. A wcześniej to również była cała masa przepowiedni, że Polacy niedługo będą jeść gówno, że niebo spadnie nam na głowy i że wszyscy Polacy zarażą się pedalstwem, przestaną się rozmnażać i wyginą. Wszystko nam się rozsypie, bedzie ósmy rozbiór... Gdybym brał wszystkie tego typu przepowiednie na poważnie to



nie musimy kończyć jak Grecja, bo od lat jesteśmy na tym samym poziomie co oni dzisiaj, a propagandę sukcesu rządu radzę sobie odpuścić



Gdzie najlepiej urodzić dziecko w 2013 roku?

1. Szwajcaria (1988 r. – 13. miejsce)
2. Australia (18)
3. Norwegia (13)
4. Szwecja (9)
5. Dania (24)
6. Singapur (36)
7. Nowa Zelandia (18)
8. Holandia (10)
9. Kanada (5)
10. Hongkong (7)

16. USA (1), Niemcy (RFN był 3.)

25. Japonia (6)
26. Francja (2)
27. Wielka Brytania (7)
28. Czechy
29. Hiszpania

33. Polska
34. Grecja

Koniec Świata

2013-01-07, 02:56
@up

Dla ciebie "skończyć jak Grecja" oznaczało, być na podobnym miejscu w rankingu? Dla mnie skończyć jak grecja oznacza bankructwo lub bycie na krawędzi bankructwa, masy ludzi na ulicach, zamieszki, płonące samochody i budynki...

Ten ranking nie pokazuje tak naprawdę niczego.

ostatni

2013-01-07, 03:21
Koniec Świata napisał/a:

@up

Dla ciebie "skończyć jak Grecja" oznaczało, być na podobnym miejscu w rankingu? Dla mnie skończyć jak grecja oznacza bankructwo lub bycie na krawędzi bankructwa, masy ludzi na ulicach, zamieszki, płonące samochody i budynki...

Ten ranking nie pokazuje tak naprawdę niczego.
______________



Oni właśnie protestują, bo zaznali namiastki naszego życia. Styl życia w Grecji, a zwłaszcza w Hiszpanii polega na tym, że wstajesz na 7 do roboty, od 12 masz przerwę i potem od jakiejś 16 do 18 robisz dalej. Następnie lecisz do knajp chlać i wpie**alać tapasy do 1 w nocy. Im zaczęło brakować na knajpy, nie na życie jak w Polsce. Mam koleżankę na erasmusie w Hiszpanii info mam z pierwszej ręki, jeszcze 30 lat rozwoju dzieli nas od standardów życia w Grecji czy Hiszpanii, więc proszę cię nie pie**ol. Ona się śmieje z tego co pie**olą u nas w tv. Jest, żyje, robi zakupy, gada, imprezuje z ludźmi tam na miejscu, a ty pie**olisz farmazony z tv. Nie wiem ile masz lat, ale zapytaj rodziców co przed 89' mówiono w telewizji o USA czy RFN. Ba, nawet w książkach naukowych ostro siano propagandę. Mam wydanie podręcznika do parazytologii dla studentów z lat 70. gdzie ostro wciskano że co drugie dziecko w RFN ma tasiemczycę :lodowka: Jak widać standardy nie poprawiły się u nas aż tak bardzo, bo ciemny biedny lud kupi wszystko, bo jak ma poznać prawdę skora za 400 euro wypłaty nie może nawet po kraju podróżować

ps. ta moja kumpela jest ostro za PO, jarka nie lubi, więc nie wyzywaj i jej od radiomaryjnych buców, tylko przemyśl sobie co nieco

Koniec Świata

2013-01-07, 04:04
@up

Na YT też jest propaganda? Bo ja nie oglądam TV ani tych niezależnych jarusiowatych szmelców.

Gdyby Polacy wychodzili na ulicę, bo im coś nie pasuje i rozwalali pół miasta to w tym kraju niczego by nie było. Wtedy dopiero miałbys kompletny mętlik w głowie nie wiedząc kogo należy winić, czy rząd, czy poj***nych ludzi którzy sieją rozpie**ol. To co teraz mamy, jakiekolwiek by to nie było w porównaniu do tej zajebiscie bogatej Grecji czy Hiszpanii, jest dzięki temu, że Polacy nie słuchają takich ujadaczy i wichrzycieli tylko pracują jak normalni ludzie. Nie muszą przy tym kochać Tuska i PO, oglądać TVN i czytać Wyborczej. Ty możesz sobie siedzieć na garnuszku rodziców i udawać studenta-bojownika o prawdę. Może coś sobie tym zwojujesz.

ostatni

2013-01-07, 04:25
Koniec Świata napisał/a:

To co teraz mamy, jakiekolwiek by to nie było w porównaniu do tej zajebiscie bogatej Grecji czy Hiszpanii, jest dzięki temu, że Polacy nie słuchają takich ujadaczy i wichrzycieli tylko pracują jak normalni ludzie.



dokładnie. ja jebie :homer:

anonymousm

2013-01-07, 07:13
Co do zbrodniczej działalności Unii, która daje nam TYLKO 60% na inwestycje, podczas gdy resztę musimy dopłacać sami:
Dzięki temu nasze inwestycje mogą mieć sens. Nie chcemy umoczyć, Cudzą forsę możemy przepie**olić na co tylko nam się podoba - bez sensu, np. na rekonstrukcję husarii.

Pewnie, że nikt nikomu nie daje za darmo. Ludzie po prostu mają podstawową wiedzę ekonomiczną i wiedzą, że żeby był zysk, musi istnieć popyt. Wielkie niemieckie firmy nie powstały w czasie "dzikiego kapitalizmu", ale w czasie cywilizowania się kapitalizmu, kiedy wszyscy producenci zrozumieli, że muszą w wyższym stopniu dzielić się zyskiem, ażeby robotnicy mieli za co kupować ich produkty i rozkręcać koniunkturę (Z tamtych czasów pochodzi też system emerytalny, stworzony przez Bismarcka, i początki socjalu). Robotnicy na tym stracili? NIe, komuniści na tym stracili. Los robotników nie polepszył się ze strachu przed rewolucją komunistyczną, tylko w trosce o dobro i zrównoważony rozwój gospodarki.
Teraz ten system przeniesiono na płaszczyznę międzynarodową. Wzmacniają siłę nabywczą i ekonomiczną słabszych. i tyle.

Co do gazu, to ceny są takie wysokie przez typów jak Kaczyńki i Ja-ch*j-itd. Przez was każdy Rosjanin czuje się w patriotycznym obowiązku dopie**olić Polakowi, bo przecież oni tak bardzo nienawidzą Rosjan, że trzeba ich skarcić. Czy to drożej sprzedamy im gaz czy będziemy bez sensu legitymować na ulicy za mówienie po polsku. I znów: tylko dyplomacja kulturą i wymianą naukową może coś tutaj zmienić, a nie wymachiwanie szabelką, bo wam k***a tę rękę z szabelką jeszcze bardziej przytną i będziecie jeszcze śmieszniejsi, budowniczy Wielkiej Wolski.

!Timon

2013-01-07, 08:28
Z tym dawaniem Polsce przez UE zacytuje klasyka:

"Rolnik pasie świnię nie dlatego, że ją kocha"

ostatni

2013-01-07, 09:21
anonymousm napisał/a:

Co do gazu, to ceny są takie wysokie przez typów jak Kaczyńki i Ja-ch*j-itd. Przez was każdy Rosjanin czuje się w patriotycznym obowiązku dopie**olić Polakowi, bo przecież oni tak bardzo nienawidzą Rosjan, że trzeba ich skarcić. Czy to drożej sprzedamy im gaz czy będziemy bez sensu legitymować na ulicy za mówienie po polsku. I znów: tylko dyplomacja kulturą i wymianą naukową może coś tutaj zmienić, a nie wymachiwanie szabelką, bo wam k***a tę rękę z szabelką jeszcze bardziej przytną i będziecie jeszcze śmieszniejsi, budowniczy Wielkiej Wolski.



PiS już dawno nie rządził gdy volksdeuetch podpisywał umowy. To po pierwsze. Po drugie PiS zostawił plan budowy gazoportu i dziś mielibyśmy w ch*ju to co sobie o nas myśli przeciętny rusek. Względy polityczne decydują tylko wtedy, kiedy kuleje równowaga ekonomiczna. Tusk postawił nas w sytuacji, gdzie jesteśmy wystawieni na łaskę Rosjan, a warto zauważyć, że same pogłoski na temat naszych łupków spowodowały obniżkę dostaw gazu. Gdybyśmy mieli gazoport nie byłoby dzisiaj żadnego problemu, ale trudno powiedzieć żeby premier służył Polsce i jej interesom.


Ps. Co to k***a za teksty o wymachiwaniu szabelką cieciu. Możesz wypie**alać na zachód zmywać gary ze spuszczonym łbem jak jesteś taki pokorny. 93 lata temu Polacy nie wpuścili czerwonych i mimo, że przyszło im za to zapłacić w Katyniu 20 lat później, było warto. To nie wstyd walczyć. Wstydem jest się poddać i sprzedać pamięć o przodkach. Francja dawała dupy, sprzedawała swoją godność i dziś stoi na skraju przemiany w pierwszy europejski emirat, bo rodowici Francuzi zapomnieli kim i skąd są. Polska byłaby wielkim krajem gdyby nie k***y twojego pokroju, które cieszą się z 5 euro jałmużny

anonymousm

2013-01-07, 09:37
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



Polska byłaby wielkim krajem gdyby nie k***y twojego pokroju, które cieszą się z 5 euro jałmużny



Ty naprawdę jesteś klinicznym przypadkiem nazizmu. Nasz naród byłby wielki, gdyby nie cios nożem w plecy, gdyby nie piąta kolumna, gdyby nie zdrajcy...
Trzeba się tylko pozbyć kurew, a osiągniemy wielkość. Rozpalaj piece, mały histeryczny Hilterku.

Jak to dobrze, że we współczesnym świecie to już nie jest groźne, tylko śmieszne. I przysięgam ci, że ludzie mojego pokroju zrobią wszystko, żeby to, co sobą reprezentujesz, nidgy już nie stało się groźne, i żeby wszyscy dostrzegali żenadę Wielkiej Wolski i żeby pracowali na nowoczesną fajną Polskę. Z którą po prostu warto robić wspólnie interesy, bo ma do zaoferowania wiele ciekawego: jeżeli nie gaz, to nowatorskie metody jego przesyłania. Jezeli nie nowatorkie metody przesyłania, to patenty na przerobienie go na coś innego.

!Timon napisał/a:

Z tym dawaniem Polsce przez UE zacytuje klasyka:

"Rolnik pasie świnię nie dlatego, że ją kocha"



Zgoda, tylko że w tym wypadku nikt nie będzie świni zażynał, bo każdy chciałby, żeby stać ją było na jak najwięcjej jego karmy i przez jak najdłuższy czas. Prosta stragegia z teorii gier, łopatologicznie zilustrowana w filmie "Piękny umysł". Podziel się, żeby zwiększyć szanse własnego sukcesu. I tyle.
Pomaganie innym nie musi wynikać z altruizmu i miłości bliźniego. Interes własny każe nam dzielić się z innymi i wzmacniać innych - zwłaszcza w grze o zysk.