18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia Polskiej Niepodległości

Donor • 2012-03-02, 09:52
Polacy to największy naród Europy. Nie możemy dać się stłamsić przeciwpatriotycznej propagandzie europejskiej, nie wolno nam zapominać o historii, to jedyna rzecz której nikt nam nie odbierze.


ozoq

2012-03-02, 19:31
jabolowy-jazzman
Moze by nas olali, a moze nie. W sumie Grecja jest w unii starym czlonkiem, wstapili w 81. W naszym przypadku kraje 15-stki patrzylyby troche na nas: "dopiero co przyszli i juz robia gnój". No ale na szczescie tak sie nie stalo i mamy prognozowany wzrost pkb 2.5% wiec o wiele wyzszy niz wzrost calej unii bliski 0%. Narazie Polska jest chwalona przez Unie.

azerbejdzanification

2012-03-02, 21:45
Ja jebie. Czytając niektórze komentarze stwierdzam że 45 lat pompowania w nas komuny całkowicie wyniszczyło w większości społeczeństwa patriotycznego ducha.

kolejny

2012-03-03, 09:46
Pewnie bądźmy dumni, przecież tyle osób ginęło za ty by Polska była Polską.
To co teraz się dzieję to koszmar to kontynuacja komuny pod maską demokracji. Ludzi można więzić bez więzień i to się właśnie robi teraz. Ludziom się wydaję, że są wolni, że mają wpływ na władzę, gdzie tym czasem jesteśmy poddawani nowemu rodzaju propagandy, manipulacji pod różnymi maskami. Zachód jest pokazywany jako coś niesamowitego, coś do czego trzeba dążyć, media są prorządowe i co to za wolny kraj w którym nie ma prawicowych reprezentantów w mediach telewizyjnych, kombatanci wojenni nie szanowani za komuny powinni być teraz wysławiani jak za czasów Piłsudskiego po I wojnie światowej, ale teraz to się ograniczy to skromnego medalu, bo po co wśród ludzi szerzyć patriotyzm, po co mają być dumni z własnego kraju, jeszcze nie chcieli by Unii Europejskiej albo nie chcieli by być jak U.S.A, media spychając patriotyzm na margines dają wolną rękę rządowi do ueropeizacji. Dlatego też patriotyzm jest tak mało modny i tak często słychać "wstydzę się, że jestem Polakiem'.
Polska to naprawdę wielki naród, nasza historia jest imponująca, szkoda, że byli ludzi, dla których własny interes był ważniejszy niż naród i teraz, też tacy są to właśnie oni nie byli patriotami.

makaveli7

2012-03-03, 12:24
Jak sie nazywa ten film z poczatku tego filmiku, na ktorym maszeruje Husaria ?!

Phallucifer

2012-03-03, 13:36
@Donor
No niby wszystko ladnie, ale nasza histyoria to nie tylko sukcesy...przypominam, ze od Kazika Wielkiego to raczej nie mamy czym sie popisywac. Chlopaki, to nie tak, ze ten kraj jest zly, tylko mamy tak poj***nych politykow, ze ciezko tu sie zyje, o radosci z zycia nie wspominam. Fajnie, ze jest jakas czesc ludzi, ktorzy widza ta wszechpolska ch*joze, ale musimky sie ksztalcic i edukowac, aby zabezpieczyc przyszlosc naszych dzieci i zagwarantowac byt naszych ludzi, ze sobie pozwole na lekka parafraze. Do boju mloda polsko.

Jurny_Ziemniak

2012-03-03, 19:17
Specjalnie zalogowałem się aby dać piwo oraz dodać film do ulubionych.

Właśnie dzięki takim też Filmom oraz książką o podobnej tematyce tym bardziej pragnę zostać żołnierzem.

glinglqnglowy glunglak

2012-03-03, 21:01
Wiecie co... Mnie się naprawdę nie chce tego pisać, bo wiem, że mało kto to przeczyta, w końcu, to któraś już z rzędu strona na głównej.

Polacy, jesteśmy narodem, który obok Litwinów ma największy potencjał ludzki w Europie. Nie rozumiem poczynań naszego rządu, NIE ROZUMIEM. Mam nadzieję, że te (za wielkim k***a przeproszeniem), pie**olone, zaj***ne w dupę sk***iałe komuchy wyzdychają, albo choć odejdą od pie**olonego koryta i dadzą szansę pokoleniu 80-90, które jako jedyne nie zaznało za "myślącego i wyciągo-wnioskowego" życia systemu komunistycznego. Przestańmy włazić w pieprzone dupsko największemu agresorowi świata! Odwróćmy się do braci Słowian, a nie do zachodu, w którym pojęcie narodowościowi rozbija się (już od niemców) o przewagę pie**olonych murzynów, turków, arabów, Rumunów (jako naród - kompletni, na emigracji - sp***oleni doszczętnie). Polska ma w swoich granicach 98% Polaków. POLAKÓW!. Francja - niecałe 50 rdzennych francuzów (nie przesadzam), Niemcy? 70?. k***a. W chwili klęski będziemy najsilniejszym narodem Europy, toteż NIE DAJMY SIĘ DYMAĆ jak we wszystkich, zaprzeszłych kartach historii, a idźmy swoją, DLA NAS NAJLEPSZĄ drogą. Jak widzę te polityczne, pie**olone, opasłe do granic świnie, to rzygać mi się chce. JKM bez szansy. Bo co. Bo zachód chce i JKM nie ma wstępu do mediów. Ojjj zdziwią się, bo on jako jedyny chce ten sp***alający z racjonalizmu, cudowny kraj, chwycić za serce i wypie**olić z niego robaki. Wyrzymnąć te j***ne larwy, które kradną NAJWIĘKSZE w Europie podatki na loty k***a premiera do k***a Gdańska!!!! W GŁOWIE SIE NIE MIEŚCI. Przykładów miliony, efekt? ŻADEN k***A. Młodzi, obudźcie się, bo Qy jesteście siłą tego państwa, nie te sp***oliny postkomunistyczne.

Pisał rocznik 88, dziękuję.

kolejny

2012-03-03, 21:06
NOSTRI napisał/a:

Specjalnie zalogowałem się aby dać piwo oraz dodać film do ulubionych.

Właśnie dzięki takim też Filmom oraz książką o podobnej tematyce tym bardziej pragnę zostać żołnierzem.


Będziesz mógł walczyć za kraj słusznie, ale zacznij od przejrzenia słownika, chyba że musisz wpierw obejrzeć jakiś film o fleksji.

Jurny_Ziemniak

2012-03-03, 23:10
kolejny napisał/a:


Będziesz mógł walczyć za kraj słusznie, ale zacznij od przejrzenia słownika, chyba że musisz wpierw obejrzeć jakiś film o fleksji.



Jeżeli chodzi o znaki przystankowe, to fakt rzadko ich używam gdy piszę.

modzgi

2012-03-04, 15:15
Film piękny , wbrew trollowanej dyskusji która ogarneła to forum napiszę że gdyby polski nie bylo, europy też już by nie było.
Szkoda tylko że ścieżka dźwiękowa tego filmu nie jest polska, a nawet niepasująca do kontekstu.