18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Historia Polskiej Niepodległości

Donor • 2012-03-02, 09:52
Polacy to największy naród Europy. Nie możemy dać się stłamsić przeciwpatriotycznej propagandzie europejskiej, nie wolno nam zapominać o historii, to jedyna rzecz której nikt nam nie odbierze.


mateuszwolf5

2012-03-02, 09:59
Brak piwa za nie ujęcie walki z komunistycznym najeźdźcą do 56'. Wczoraj był chyba jaiś dzień pamięci.

KurwaRomantyk

2012-03-02, 10:02
Największy? Nigdy nie byłem dobry z geografii, ale choćby Francja jest większa, albo Niemcy.

@edit k***a znowu polityczna agitka. :homer:

Phallucifer

2012-03-02, 10:12
Narod, ktory zyje przeszloscia, niestety nie ma przyszlosci. Ja twierdze, ze osiagniecia cywilizacyjne to Niemcy maja wieksze, chociaz ich niecierpie. Troche pokory, kubeczek zimnej wody, glowa do sniegu moze sie przetrzezwieje. Myslmy o tym, co sie z tym krajem stanie za 20 lat, a nie o tym, jacy to bylismy wspaniali(bo wcale nie bylismy TACy och i ach).

Donor

2012-03-02, 10:22
@up up
Wiecie kim byli wieszczowie? ,,Ku pokrzepienu serc'' Ten film nie ma na celu politycznego bełkotu, ale mobilizacji i uświadomieniu każdemu Polakowi, że mamy z czego być dumni. Zimne kubły wody codziennie zalewają nasze głowy. Bądźmy dumni z tego co posiadamy. Kto nie wzruszył się chociaż odrobine, oglądając ten film, ten naprawde nie wiem czy powinien się nazywać 100% Polakiem.

hornywojtek18

2012-03-02, 10:24
a mi się tam podoba, ale z tego powodu, że jestem Polakiem i jestem z tego dumny:P

rockface123

2012-03-02, 10:26
a ja jestem polakiem i się tego k***a wstydzę

*hejtowanie on*

triball

2012-03-02, 10:28
@ k***aRomantyk

Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Ukraina, a przy odrobinie wysiłku jeszcze Rosja i Turcja. Tacy ci to patrioci, co nie znają historii ani geografii...

Donor

2012-03-02, 10:54
Największy naród. Tak największy, każdy kto utożsamia się ze swoim krajem będzie tak twierdził. Wielkość nie jedno ma imię. Wielkość ducha narodu, wielkość dokonań, wielkość historii. k***a, że wam trzeba wszystko tłumaczyć...

@Phallucifer
Nie wolno się skupiać na przeszłości i nie robie tego, ale ,,Naród, który zapomina o swojej przeszłości, nie ma przed sobą przyszłości. Jeżeli utracimy pamięć przestaniemy być Narodem - stajemy się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących ten kawałek ziemi. I wreszcie jeżeli zapomnimy o swojej historii skazani jesteśmy na jej powtórne przeżycie.'' Ten cytat najlepiej oddaje charakter tożsamości narodowej. Myślicie, że inne nacje nie są dumne z bogatej historii? Pamięć nie przeciwstawia sie rozwojowi, historia jest po to żeby nie popełniać dwa razy tych samych błędów, więc przestańmy je popełniać i idźmy ku lepszemu.

P.S Wasze hejtowskie wypowiedzi obrazują najlepiej jak poddaliście się już europejskiej propagandzie. Unia dąży to stłumienia wszelkich uczuć patriotycznych i jak widać to już jej się udało w znacznym stopniu. Ubolewam nad tym jako Polak, bo urodziłem się już w wolnej Polsce i smutne jest to, że dążymy do kolejnego utracenia Niepodległości i zatracenia tożsamości narodowej...

ul...........rt

2012-03-02, 11:11
rockface123 napisał/a:

a ja jestem polakiem i się tego k***a wstydzę

*hejtowanie on*



Jestes taki jak ta laska poniżej


Ba...........ro

2012-03-02, 11:24
Kolejny temat pokazujący, jak to jedni są bardziej polscy niż inni :/ Od wieków tak było i chyba się to już nie zmieni.


KurwaRomantyk

2012-03-02, 11:30
Donor napisał/a:

Jeżeli utracimy pamięć przestaniemy być Narodem - stajemy się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących ten kawałek ziemi.


To jest właśnie definicja narodu.

grejfrut88

2012-03-02, 11:42
@ulthart

j***ć POLSKĘ j***ć !

Pczelu

2012-03-02, 11:43
Tia , piękny wywód...tylko już w pierwszej scenie zakłamanie historyczne- Husaria nie miała żadnych skrzydeł !

robal321

2012-03-02, 11:46
@k***aRomantyk


Zajrzałeś chociażby do zasranej wikipedii, żeby sprawdzić definicję narodu?