18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gorączka wystraszonych ministrantów

Janusz~ • 2011-03-10, 13:31
To ten sam Pan, który w wyjątkowy sposób przyjął księdza z kolędą.


dwakilo

2011-03-10, 16:39
Poj***na akcja :-)

A wiecie kiedy powstało Tesco w Świebodzinie?

- Pięć lat przed Chrystusem

Coliber

2011-03-10, 16:44
Co za pojeb :erniepalm:

vampirevorador

2011-03-10, 17:06
Księżulek jakoś specjalnie nie był pod wrażeniem, pewnie podczas swojej kariery nie jedno już widział, przez cały filmik zachowywał zimny spokój i nie dał się wytrącić z równowagi, co więcej, autor filmu, który się przecież do niego dobrze przygotował, dał się zmiażdżyć w walce na słowa. Jeśli ktoś chce naprawdę walczyć z kościołem to musi pamiętać że księża to nie byle gamonie a w znacznej mierze ludzie z prawdziwym, solidnym, wyższym wykształceniem, nie jakimś licencjacie z dupoznastwa. Póki co marne nasze szanse przeciwko tej instytucji, bo kogo my mamy po swojej stronie? lewaków, palikota i gimbusów którzy jebią na kościół bo tak jest trendy

Jox

2011-03-10, 17:12
a ja czekam na chwilę kiedy on przegnie, przekroczy granicę prawa i trafi przed sąd. Jakby walczył z kościołem w inteligentny sposób, nikogo nie obrażając- mając cokolwiek we łbie to proszę, działaj. No ale skoro atakuje kogoś i zagina go pierwszy podstawowy dogmat to ja was błagam... to tak jakby iść na strzelaninę z nożem.

chetek

2011-03-10, 17:13
@up
"musi pamiętać że księża to nie byle gamonie a w znacznej mierze ludzie z prawdziwym, solidnym, wyższym wykształceniem, nie jakimś licencjacie z dupoznastwa"

Nie wiem, co rozumiesz poprzez solidne wyższe wykształcenie, ale ja nie widziałem księdza - automatyka, księdza - inżyniera geodezji, nie mówiąc już o księdzu - biologu molekularnym.

aopia

2011-03-10, 17:26
extrime napisał/a:

Katolicyzm daje wolną rękę , chcesz płacić to płać, nie chcesz nie płać, nie wierzysz nie wierz! nie każą ci wierzyć na siłę.
I nieważne czy wierzysz w żuczki gównojady i czcisz je wisząc podwieszony za lewego palca u nogi do sufitu , nazywając swoją wiarę gównianą. Jeżeli nie każesz mi za twoje poglądy płacić to mi nie przeszkadzasz. Więc weź się k***a za coś pożytecznego , bo straciłem na ciebie mendo 5.11s życia oglądając ten durny film!!

"że Polacy płacą 336 za gaz............"



Czekaj, czekaj, bo chyba się zagalopowałeś. Płacimy za kościół i to nie mało. Płacimy za tą świątynie skretyniania społeczeństwa około 9,500 zł na minutę, co daje nam 5 miliardów złotych rocznie. Oczywiście są to wartości szacunkowe. Różne źródła podają inaczej ale waha się to w granicach 5 miliardów - 10 miliardów złotych. Niech płacą katole.
I co debilu, nadal myślisz, że kościół jest za darmo? Takim imbecylom jak ty, wydaje się, że wszystko jest za darmo, bez ukrytych kosztów. To jest nonsens. Płacimy za uczenie tych idiotyzmów w szkołach jednocześnie ucząc normalnych przedmiotów. PRECZ Z CIEMNOTĄ!

myklas

2011-03-10, 17:29
No wkońcu ktoś przeciwstawił się klonom Zorro.

MdoN

2011-03-10, 17:43
@ extrime
co do gazu za 191$ za 1000m3
"Wielka Brytania posiada bogate złoża węgla, gazu ziemnego i ropy naftowej. "
Wikipedia.
A Polska takowych nie posiada, nie mówiąc o drogim łupku. Więc następnym razem dowiedz się więcej na jakiś temat, a nie wypowiadaj się nie znając przyczyn.

Slepson

2011-03-10, 17:45
A ja bym mu w mordę dał. Nie za brak szacunku do religii, ale za totalny debilizm niczym nie usprawiedliwiony.

zły_skurwiel

2011-03-10, 17:54
Łysa k***a do odstrzału, uakamienować taką k***e to mało, ale niech się śmieje póki może...

extrime

2011-03-10, 17:58
@aopia
- UJ w Krakowie dostaje rocznie około 200 mln zł dotacji
- KRUS dostaje ok. 15 mld dotacji budżetowej rocznie 58% podatku dochodowego na rolników(musze płacić a rolnikiem nie jestem)
- nie ma podatku na kościół, natomiast prawdą jest, że z budżetu idą środki na kościół
Kościół nie dostaje kasy z naszego podatku dochodowego tylko z budżetu który jest składową wielu innych podatków.
Zresztą... mógł bym tu pisać bez końca ale po kiego hu... jak i tak pioerdolcu tego nie pojmiesz.

@MdoN WTF
a co ma piernik do wiatraka??
Niemcy i Finowie po 271 dolarów za 1000 m co ... może mają bliżej do Rosji??
nie wypowiadaj się nie znając przyczyn!!!

vampirevorador

2011-03-10, 18:50
@chetek

Ani automatyka, ani geodezja, ani nawet biologia molekularna w polityce się nie przydadzą, natomiast krasomówstwo, erystyka, perswazja, manipulacja, filozofia - jak najbardziej, a chyba tego właśnie się uczą zamknięci 6 lat w seminarium. Mówimy tu o instytucji która przez ogromny czas rządziła światem i która to w rzeczy samej wyrzeźbiła to jak wygląda polityka.

PS oczywiście łatwo znaleźć księdza lekarza, fizyka czy prawnika, jeśli całe życie nic nie masz do roboty to nietrudno znaleźć czas na zdobycie i takiego wykształcenia, ale nie o to mi chodziło mówiąc o solidnym wykształceniu, raczej o to że się nie obijają i ich studiowanie nie ograniczania się wyłącznie do miesiąca przed sesją w seminariach

l0s3R

2011-03-10, 20:11
hahahaha

-Gdzie mieszkasz

-W mieszkaniu

haahhaahahahahahhhaha