18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gorączka wystraszonych ministrantów

Janusz~ • 2011-03-10, 13:31
To ten sam Pan, który w wyjątkowy sposób przyjął księdza z kolędą.


extrime

2011-03-10, 15:18
@~Justin Bieber, To są inne strony na internecie poza Sadistic.pl??

T0B1

2011-03-10, 15:20
Czemu do mojego kościoła nie chodzą tacy?

noc

2011-03-10, 15:23
zaraz pie**oleni ateiści dostaną "apoklepsji" i zesrają się z podniety, że koleś jajca se robi z katolików

PigFace667

2011-03-10, 15:26
extrime napisał/a:

Jak taki kozak z ciebie to pokaż twarz !!
Jak już musisz się lansować wśród rówieśników , to zrób jakiś filmik o rządzie , posłach o ludziach którzy jebią nas w dupę na co dzień,np. że Polacy płacą 336 dolarów za 1000 m3 dla porównania Brytyjczycy 191 dolarów za 1000 m3, mimo że są dalej od Rosji, że ceny za żywność są większe niż w Niemczech mimo że zarabiają 3 x tyle co my. Ogólnie truj dupę ludziom którzy każą ci płacić za frajer i walą w dupę na każdym kroku, Katolicyzm daje wolną rękę , chcesz płacić to płać, nie chcesz nie płać, nie wierzysz nie wierz! nie każą ci wierzyć na siłę.
I nieważne czy wierzysz w żuczki gównojady i czcisz je wisząc podwieszony za lewego palca u nogi do sufitu , nazywając swoją wiarę gównianą. Jeżeli nie każesz mi za twoje poglądy płacić to mi nie przeszkadzasz. Więc weź się k***a za coś pożytecznego , bo straciłem na ciebie mendo 5.11s życia oglądając ten durny film!!

"że Polacy płacą 336 za gaz............"




k***A człowieku co ty do ch*ja piszesz?
jesteś wierzący? jeżeli tak to dlatego myślisz że nikt nikogo nie zmusza do wiary

spójrz co się dzieje w mniejszych miastach/ na wsiach z ludźmi którzy nie wierzą... lub wierzą ale w coś innego! taki człowiek nie ma tam normalnego życia na każdym kroku ma przez to pod górkę ... w szkole/pracy w urzędach WSZĘDZIE...


co do typka to zgodzę się z tym żeby wziął się za coś pożyteczniejszego... jak nie chce to niech nie wierzy ale niech nie "hejtuje"

Jeadong

2011-03-10, 15:32
Najlepszy kawałek dialogu:

gość: Nagrywam dzieci w przedszkolu i sprzedaje filmy pedofilom.
ksiądz: To z czego mam Cię rozgrzeszyć ?

Hahahaha, pewnie sam kupuje takie filmy na czarnym rynku......tfu co mówię, po ch*j mu filmy jak ma ministrantów :amused:

dQrw10nYk0k5

2011-03-10, 15:36
Też bym ryja nie pokazał, jakbym się sygnował "ch*j k***a".
Cwaniaczek, bo od księdza po pysku nie dostanie. Niech wrzuci komuś na ulicy.
"Prawdziwy kozak na jutiuba!"

master of disaster

2011-03-10, 15:37
Ja pie**ole co za prostak. Większą szkodę wyrządziłby katolom gdyby podawał się za jednego z nich.

1986kuba

2011-03-10, 15:51
a tam, pie**olicie. Zabawne to jest, choć dla niektórych może i zbyt mocne. No ale Panowie (bo panie w kuchni siedzą teraz i obiad gotują :-P ) to jest sadistic do ch*ja - nomen omen- Pana! :lol:

michal-tl

2011-03-10, 15:59
@Jeadong
własnie, pewnie chciał do niego kontakt ale niewiedział jak o to zagadać

Janusz~

2011-03-10, 16:05
extrime napisał/a:

@~Justin Bieber, To są inne strony na internecie poza Sadistic.pl??



Nie wiem, nie sprawdzałem. Ale chyba nie.

dback

2011-03-10, 16:24
Kultura osobista i szacunek do ludzi jest widocznie w cenie. Gość chyba naoglądał się za dużo Borata czy tego drugiego geja i myśli, że jest fajny jak ludzie oglądając go będą czuć zażenowanie.
Idź pan w ch*j - j***ny odkrywca wszelkich szwindli.

jackblade1

2011-03-10, 16:25
jakie tam chamstwo, gość działa w słusznej sprawie i jeszcze pośmiać się można.

ZibirZibi

2011-03-10, 16:25
@ extrime
"chcesz płacić to płać, nie chcesz nie płać" no przykro mi bardzo ale klecha nauczający w szkole dostaje pieniądze ze skarbu państwa , na który składa się każdy obywatel, wierzący czy nie.

bw...........wc

2011-03-10, 16:32
pali... a suka ma czelność mnie prostować...