18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gorączka wystraszonych ministrantów

Janusz~ • 2011-03-10, 13:31
To ten sam Pan, który w wyjątkowy sposób przyjął księdza z kolędą.


krala

2011-03-10, 22:17
@extrime

Heh.. wiesz co.. Twoje posty są tak przesiąknięte naiwnością i ślepotą głupiego katola, że polowa kleru by się śmiała czytając je.. ;)

kubus12343

2011-03-10, 22:29
k***a jak ja lubie walki z wiarkami i niedowiarkami np. slynna akcja "krzyż"
ja tam wierze tylko w JAH i śmierć a wiarki wypie**alac na www.tv-trwam.pl albo na audycje RM. PA

Rambs

2011-03-10, 22:58
Ten gość z mojego miasta jest - z Przemyśla a ten kościół to trójca :D nie wiedziałem ze mamy gwiazdę telewizyjna w mieście :)

extrime

2011-03-10, 23:21
krala,
@krala
heh twoje są za to pełne pokoju
cytuję "ta k***a to z mordy widac ze poj***na... nie nawidze takiego typu ludzi.."
A ty jakiego wyznania ? kaodaizm, rastafari, buddyzm a nie teraz jest moda na ateizm i emo, tylko się nie tnij.
Zamykam bo szkoda strzępić klawisze.

mefisto25

2011-03-10, 23:50
Jestem chrześcijaninem i nie wstydzę się swojej wiary. Ze względu na brak czasu i pewne przekonania, nie często zaglądam do kościoła... co nie znaczy, że nie robię tego wcale.
Co do łysego, widać, że pochodzi ze środowiska patologicznego. Swoimi filmami nie udowadnia niczego więcej, prócz tego, że jest skończonym idiotą. Nie ośmiesza księży tylko siebie, to z siebie na każdym kroku robi błazna. Cóż, w dobie internetu ma szansę zaistnieć. Gdyby nie to, że ma pewne wąskie grono odbiorców, ludzi swojego pokroju, z całą pewnością głupie pomysły nie przychodziły by mu do głowy. Skończony debil, dla skończonych debili. Bawi was to? No to nie potrzeba wam wiele.
Wracając do kościoła, można mu wiele zarzucić jako instytucji. Ale to raczej pojedyncze jednostki psują mu reputację. Zwyrole są wśród nas- pedofilów czy gejów mijamy co dzień na ulicy, nie zdając sobie z tego sprawy. Niemożliwe więc jest, by nie przeniknęli również do instytucji kościelnych. Ale która religia jest zupełnie czysta?
Szanujmy więc to co mamy, bo akurat my Polacy, powinniśmy być szczególnie dumnie z tego, że jesteśmy chrześcijanami. Peace!

C_riss

2011-03-11, 00:34
Brawo kolo ma racje, a jak jebnął krzyżem na końcu to zj***łem się z krzesła! Łysy dawaj 10.04 pod pałac! Pozdro!

baggins

2011-03-11, 00:34
mefisto25 napisał/a:

Jestem chrześcijaninem i nie wstydzę się swojej wiary. Ze względu na brak czasu i pewne przekonania, nie często zaglądam do kościoła... co nie znaczy, że nie robię tego wcale.
Co do łysego, widać, że pochodzi ze środowiska patologicznego. Swoimi filmami nie udowadnia niczego więcej, prócz tego, że jest skończonym idiotą. Nie ośmiesza księży tylko siebie, to z siebie na każdym kroku robi błazna. Cóż, w dobie internetu ma szansę zaistnieć. Gdyby nie to, że ma pewne wąskie grono odbiorców, ludzi swojego pokroju, z całą pewnością głupie pomysły nie przychodziły by mu do głowy. Skończony debil, dla skończonych debili. Bawi was to? No to nie potrzeba wam wiele.
Wracając do kościoła, można mu wiele zarzucić jako instytucji. Ale to raczej pojedyncze jednostki psują mu reputację. Zwyrole są wśród nas- pedofilów czy gejów mijamy co dzień na ulicy, nie zdając sobie z tego sprawy. Niemożliwe więc jest, by nie przeniknęli również do instytucji kościelnych. Ale która religia jest zupełnie czysta?
Szanujmy więc to co mamy, bo akurat my Polacy, powinniśmy być szczególnie dumnie z tego, że jesteśmy chrześcijanami. Peace!

qrwa jeśli to obraża twoje uczucia religijne albo czyjekolwiek, patrząc po komentarzach to ja nie rozumiem co wy robicie na tym portalu bo z murzynów czy arabów można się śmiać ale z katolików to nie, bo kur*wa 90 % w polszy niby przymusowo jest...nie jestem za łysymi, żeby nie było ale jedno mnie gnębi jak jesteś takim zagorzałym katolikiem to po jaką kur*ę wchodzisz na sadola jeśli ta strona godzi w podstawowe przykazania w wierze katolickiej... na koniec powiem tak jak się nie podoba to wypie**alać...

hi...........be

2011-03-11, 11:49
baggins, dokladnie chyba dzieci zapomnialy gdzie sie znajduja.To nie kolko wzajemnej adoracji.Smiejemy sie ze wszystich i wszystkiego glupie bialasy. Zaklamani katole Bleeeeeeeeee aaaaaaaaaaaa Szataaaaaaaaaaaan dobra murzyn jezus murzyn :)
A swoja droga to koles jest dobry :D koles git pie**oli zasady i nie jest frajerem!

cracker10

2011-03-11, 12:16
Na trzeźwo nie da się tego skomentować, dawać piwo!

grzesiekd

2011-03-11, 18:42
słaba prowokacja a piwo to się należy dla księdza w konfesjonale najwyżej że się nie dał, bo jak ci koleś przychodzi takie rzeczy opowiada to wiadomo że z głową niebardzo ja nie wierze w allaha budde czy innych ale nie właże do ich mekk klasztorów czy co tam mają i nie mówię że są poj***nymi hipisami/mordercami/ćpunami/złodziejami i ja jestem ich bogiem soz ale kto jeszcze za takie bzdury daje piwo

szanujmy się nawzajem niezależnie od wiary czy jej braku, za to oceniajmy po czynach a w tym przypadku ciezko czuc cos ponad pożałowanie i niesmak

jak jest taki cwaniak niech skoczy do mekki szyitów czy innych ortodoksów i powtórzy numer z leżeniem krzyżem, latwo zgrywac cwaniaka jak wiadomo ze nic ci powaznego nie grozi

rozumiem gdyby udalo mu sie sprowokowac tego ksiedza, by mu ktos naj***l, wywalil go z kosciola, cokolwiek !

ale tutaj to ewidentny fail

nie chcialo sie nosic teczki i nadmiar wolnego czasu bo robota na budowie stoi albo wcale jej nie ma a na wyjazd do fabryki w anglii nie ma kasy to sie wymysla bzdury

po prostu :lodowka:

ps. zobaczymy jak na tych wszystkich hejterów przyjdzie czas i ze łzami w oczach będą księdza prosić i wywalać grube pieniądze żeby na cmentarzu pochowali z krzyżem na mogile, no ale w koncu hejterzy muszą hejtować

peace

dQrw10nYk0k5

2011-03-13, 12:25
Tak mi się stary kawał przypomniał.

Chłopczyk na spowiedzi:
Chłopczyk: Chciałbym wyznać ojcze grzech okropny.
Ksiądz: Słucham Cię synu.
Chłopczyk: Nie jadłem, nie piłem, lecz mam wielką winę bo całowałem dziewczynę.
Ksiądz: Całowałeś pewnie w czoło.
Chłopczyk: Niżej...
Ksiądz: Straszny Twój los, całowałeś pannę w nos?
Chłopczyk: Niżej...
Ksiądz: Wielka Twa rozpusta, całowałeś pannę w usta...
Chłopczyk: Niżej...
Ksiądz: Ja tego nie przeżyję, całowałeś pannę w szyję?
Chłopczyk: Niżej...
Ksiądz: Wielki Twój występek, całowałeś pannę w pępek...
Chłopczyk: Trochę niżej, proszę księdza.
Ksiądz: No to weźmy wszystko w kupę, całowałeś pannę w dupę?
Chłopczyk: Niechaj będę potępiony, całowałem z drugiej strony!
Ksiądz: Mały jak Cię gwizdnę, całowałeś pannę w p*zdę. Nie dostaniesz rozgrzeszenia. ch*j Ci w dupę do widzenia.