18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

13 milionów dziennie

cwaniak82 • 2011-01-04, 15:30
A co powiecie o tym temacie



Jeadong

2011-01-04, 16:42
:homer:

A dług publiczny rośnie:

"• o ponad 100 tysięcy złotych na minutę,
• o ponad 6 milionów złotych na godzinę,
• o ponad 150 milionów złotych na dobę.
Licznik podaje szacunkową wysokość państwowego długu publicznego na podstawie danych Ministerstwa Finansów."

AL...........ON

2011-01-04, 17:43
Gość powinien dostać jakąś nagrodę za ten film. A polaczków z rządu powinni wypie**olić na zbity ryj a najlepiej zastrzelić to ścierwo na miejscu żeby to to nie chciało w jakiś sposób wrócić. Wojna domowa już niedługo..

Dr.Mengele

2011-01-04, 18:06
k***a no, Tyle powiem : zabrać majątek żydomasońskim możnowładcom i kułakom sejmowym to dług publiczny zniknie i jeszcze zostanie na nowe autostrady. Wygnać rumunów i cyganów ( pieprzonych pasożytów ) - efekt : nikt nie kradnie, więcej się sprzedaje, to samo zrobić z nierobami pijakami na zasiłkach, w wagon i do fabryki na przymusowe roboty, dobra pie**ole, rozstrzelać wszystkich w p*zdu będzie taniej. (Zwłokami palić w elektrociepłowni a węgiel eksportować[taka moja myśl]) Pozdrawiam.

ryniu

2011-01-04, 18:12
Katolickie ścierwo.
Sprzedać ten ich cały majątek ! A kościoły zamienić na dyskoteki !
WÓDA, dz**kI I LASERY !!!

Roszp

2011-01-04, 18:18
Ciekaw jestem co prawicowe świry powiedzą na to, hm?

Gość używa dobrych słów: Mitologia katolicka. Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami.

pr...........as

2011-01-04, 18:22
opowiem bajkę o Tymitunie...

Ty mi tu nie pie**ol

premier_tego_burdelu

2011-01-04, 18:24
pie**olenie....jak komuś nie pasuje to mógł iść do zakonu i by miał teraz "dobrobyt" jak sam sk***ysyn. a tak to jakiś grubas majaczy o pluje mi w ekran wypominając kto, gdzie i ile zarobił a sam nie weźmie się za robotę.

tauron

2011-01-04, 18:24
Roszp jak dla Ciebie każdy kto ma prawicowe poglądy jest katolikiem, to dla mnie równie dobrze każdy kto ma lewicowe poglądy jest pedałem. W każdej orientacji politycznej sa skrajności, tylko u was na lewicy wszyscy od A do Z są pie**olnięci.

think666

2011-01-04, 18:24
jezusallah @ youtube


edit:
@up najpierw wielki manifest przeciwko uogólnieniom, a później jego sromotne zaprzeczenie = debil :homer:

Pabliell

2011-01-04, 18:26
Do religii nic nie mam, każdy wierzy w co chce.

Ale takie złodziejstwo to skandal...

Tak, wiem, politycy, prezesi i inne mendy też kradną miliony, ale oni niestety muszą istnieć w biurokratycznej machinie - religia, kapłani i całe duchowieństwo do systemu nie należą, więc niech nie dotykają się tego, co nie ich!

Twój Stary

2011-01-04, 18:31
oh k***a z taka mlodzieza jak wy jak czytam te komentarze to rzeczywiscie jestesmy na straconej pozycji. polska jest krajem chrzescijanskim, macie w dupie tradycje? to wynocha. religia chrzescijanska nikomu nie zaszkodzila a zrobila wiele dobrego. no chyba ze was molestowali ksieza i macie uraz z dziecinstwa. wiedzcie ze gdyby nie ksiadz was j***l w dupe po religii to zrobilby to wuefista po wfie.

a liczby ktore wymienia w ujeciu makroekonomicznym sa ulamkami ulamkow. tylko was boli ze zarabiacie malo a oni duzo. kto tu jest polaczkiem?

ps po 2 minutach wylaczylem wiec moj komentarz moze byc nie na temat

think666

2011-01-04, 18:35
Twój Stary napisał/a:

polska jest krajem chrzescijanskim


:lol:

pakicito

2011-01-04, 18:36
@up
a ten k***a pomnik za 300 mln nie mozna bylo wydac na biednych, tudziez autostrady?
i nie pie**ol mi o tradycji, bo tradycja kiedys nic nie kosztowala a teraz :idzwh*j: