18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Gorączka wystraszonych ministrantów

Janusz~ • 2011-03-10, 13:31
To ten sam Pan, który w wyjątkowy sposób przyjął księdza z kolędą.


~tip.top

2011-03-10, 13:51
z tym rozgrzeszeniem to go klecha zagiął :->

kubus12343

2011-03-10, 13:57
uwielbiam tego typa :D ch*j k***a !!

No...........ck

2011-03-10, 14:11
Jak dla mnie to mógł by ich gnębić w mniej prostacki sposób...

Nap_Limak

2011-03-10, 14:20
Z głupoty się nie wyleczy.
Głupota, na którą choruje... z którą umrze... i na którą nie ma lekarstwa.

chujciwoko

2011-03-10, 14:37
koleś jest KATEM!!!!

Fakerę

2011-03-10, 14:42
Najlepsze było ''Znam prawdę'' ... Ale klecha musiał się posrać ze strachu że ten widział u kolegi ministranta gówno pod napletkiem :D

Janusz~

2011-03-10, 14:45
KULTYWATOR napisał/a:

Jak dla mnie to mógł by ich gnębić w mniej prostacki sposób...



A nie pomyślałeś o tym, że skoro sam jest mega prostakiem, to i tak się wysilił nagrywając ten filmik?
Już na pierwszy rzut oka widać, że to jakiś cfaniaczek.

Na swoim profilu na YT w co drugim zdaniu pisze w komentarzu "niewiem" :amused:

extrime

2011-03-10, 14:51
Jak taki kozak z ciebie to pokaż twarz !!
Jak już musisz się lansować wśród rówieśników , to zrób jakiś filmik o rządzie , posłach o ludziach którzy jebią nas w dupę na co dzień,np. że Polacy płacą 336 dolarów za 1000 m3 dla porównania Brytyjczycy 191 dolarów za 1000 m3, mimo że są dalej od Rosji, że ceny za żywność są większe niż w Niemczech mimo że zarabiają 3 x tyle co my. Ogólnie truj dupę ludziom którzy każą ci płacić za frajer i walą w dupę na każdym kroku, Katolicyzm daje wolną rękę , chcesz płacić to płać, nie chcesz nie płać, nie wierzysz nie wierz! nie każą ci wierzyć na siłę.
I nieważne czy wierzysz w żuczki gównojady i czcisz je wisząc podwieszony za lewego palca u nogi do sufitu , nazywając swoją wiarę gównianą. Jeżeli nie każesz mi za twoje poglądy płacić to mi nie przeszkadzasz. Więc weź się k***a za coś pożytecznego , bo straciłem na ciebie mendo 5.11s życia oglądając ten durny film!!

"że Polacy płacą 336 za gaz............"

ariel86

2011-03-10, 14:56
-Gdzie mieszkasz???
-W mieszkaniu...
hehe najlepszy motyw:)

Janusz~

2011-03-10, 14:57
extrime napisał/a:

Jak taki kozak z ciebie to pokaż twarz !!
Jak już musisz się lansować wśród rówieśników , to zrób jakiś filmik o rządzie , posłach o ludziach którzy jebią nas w dupę na co dzień,np. że Polacy płacą 336 dolarów za 1000 m3 dla porównania Brytyjczycy 191 dolarów za 1000 m3, mimo że są dalej od Rosji, że ceny za żywność są większe niż w Niemczech mimo że zarabiają 3 x tyle co my. Ogólnie truj dupę ludziom którzy każą ci płacić za frajer i walą w dupę na każdym kroku, Katolicyzm daje wolną rękę , chcesz płacić to płać, nie chcesz nie płać, nie wierzysz nie wierz! nie każą ci wierzyć na siłę.
I nieważne czy wierzysz w żuczki gównojady i czcisz je wisząc podwieszony za lewego palca u nogi do sufitu , nazywając swoją wiarę gównianą. Jeżeli nie każesz mi za twoje poglądy płacić to mi nie przeszkadzasz. Więc weź się k***a za coś pożytecznego , bo straciłem na ciebie mendo 5.11s życia oglądając ten durny film!!

"że Polacy płacą 336 za gaz............"






Co ja k***a czytam :facepalm:

Czemu piszesz to w formie roszczenia w komentarzu filmiku na sadisticu, który jest reuploadem? Na początku filmiku masz podany jego nick na jewtubie. Wejdź tam z łaski swojej i napisz to w komentarzu pod oryginalnym filmikiem. Poza tym patrząc na tego typa nie sądzę, żeby on zrozumiał cokolwiek z tego, co tutaj napisałeś.

~tip.top

2011-03-10, 15:03
extrime napisał/a:

"że Polacy płacą 336 za gaz............"


dobrze, że się poprawiłeś bo już myślałem, że tyle płacimy za 1000m3 żywności i to jest kara za to, że Niemcy zarabiają 3x więcej niż my :krejzi:

vass

2011-03-10, 15:09
Gdyby czarni nie wpie**alali się wszędzie ze swoją wiarą, to bym powiedział, że głupek, a tak powiem, że dobrze robi :)

jakubczyk1985

2011-03-10, 15:11
nie lubie łysych i dresiaży a łysch dresiaży nie lubię jeszcze bardziej,ale tego gościa zdzierżę bo gnoi klechów.

michal-tl

2011-03-10, 15:16
chamskie i obraźliwe , podoba mi się