18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głodny policjant nie jest sobą.

PieronJasnySzlag • 2020-04-09, 23:17
"Kontrola paragonów, ustawianie ludzi w kolejce, groźby wobec właściciela – tak wyglądała interwencja policji w jednym z barów w Mikołowie."

Nie sądzicie drodzy Sadole że zabrnęło to za daleko?
Organy znowu dostały troche więcej praw i znowu zaczynają wariować.




https://www.wiesci24.pl/2020/04/09/porazajaca-interwencja-policji-w-mikolowie-mandat-za-brak-wskazania-co-sie-zamowilo-w-barze-i-grozby-wobec-wlasciciela/?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=facebook&utm_source=socialnetwork&fbclid=IwAR24BkGn9w4NTAVISa1N6VhiGytxQJro8LGjkq1wI4Hc15_LJpT1FYgYfiw

ceptronik2

2020-04-10, 01:32
szkoda k***a strzępić ryja

burn1878

2020-04-10, 01:40
Proste że zabrnęło za daleko. Nierząd odpie**ala szopkę by pokazać obywatelom jak bardzo się o nich troszczy, niszcząc gospodarke i srając właścicielom biznesów do ryja.

silwerbalk

2020-04-10, 01:49
Hahahaha rozj***ł mnie z tym co typ zamówił...... Inaczej mandat :lol: pie**ole ja bym poprosił o normalnego policjanta bo ten to się nie nadaje do rozmowy z obywatelem.... :roll:

robsonx79

2020-04-10, 02:23
TranzystorWyklęty napisał/a:

U nas NIKT z bohaterów ryja nie otworzy.



Bo u nas to bohaterowie startują tylko do słabszych od siebie.

adi_k0

2020-04-10, 02:34
buhahapl napisał/a:

Dla każdego po 5 tysi mandatu to może się głąby nauczą.


Oświeć nas mistrzu za co miałby być ten "mandat".
Juzwa napisał/a:

Nie ma paragonów? No to właściciel ma problem, a ten głupek czepia się kto co zamówił.


Następny k***a debil, ja nie mam obowiązku trzymania wydanego mi paragonu, mogłem go wyj***ć do śmieci.


epening

2020-04-10, 02:36
chyba mu żona albo ktoś dupy nie dał bo widać ze z krzyża nie spuścił

afsdr

2020-04-10, 03:00
Czego Wy kurFa nie rozumiecie... Jest poważne zagrożenie tym świństwem z chin i są poważne przykazy i Policja to jedyny organ który ma tego pilnować. Jeżeli koleś ma Aspiranta to to dobrze wie co mówi i co może.

bombek321

2020-04-10, 03:03
Państwo policyjne + .....

Voyton

2020-04-10, 03:37
Jak to pewnie rozkaz z gory. Przyzwyczajaja Polakow do nowej rzeczywistosci. Robia nas jak frajerow.



sa...........os

2020-04-10, 03:43
Bezwolne i bezmózgie narzędzia, myślące że mundurek zastępuje posiadanie jakiegokolwiek kodeksu moralnego, o własnym zdaniu już nie mówiąc.
No i mamy powrót do socjalizmu pełną gębą. Zasługa robactwa zwanego pierwszym sortem.

A w ogóle, taka świeża ciekawostka:

"Komenda Główna Policji wyposaży oddziały prewencji, które jeżdżą m.in. na zamieszki, w nowoczesny sprzęt. Do policjantów trafią furgony i armatki wodne, a tylko te ostatnie kosztowały policję aż 20 mln zł. Polacy zastanawiają się więc, czy w dobie walki z koronawirusem jest to potrzebna inwestycja."

No pewnie że potrzebna. Widać czegoś się obawiają, he he.

Cytat:

Czego Wy kurFa nie rozumiecie... Jest poważne zagrożenie tym świństwem z chin i są poważne przykazy



Doprawdy? Czemu zatem funkcjonariusze nie mają masek ani rękawiczek? Ich "poważne przykazy" nie obowiązują?

Superfunfel

2020-04-10, 04:01
A ja bym z wielką chęcią przyjął taki mandat, po odebraniu blankietu bym się tylko śmiał. To z miejsca by go wyj***ło z psiarni na straż miejską

kulawiec

2020-04-10, 04:03
afsdr napisał/a:

Czego Wy kurFa nie rozumiecie... Jest poważne zagrożenie tym świństwem z chin i są poważne przykazy



Gdzie jest to poważne zagrożenie? Gdzie się pytam? Zmarły 174 osoby!!!!!!! W jeden tydzień umiera u nas 350 osób na zawał albo wylew, 210 osób na raka, a 80 pod kołami aut. Jakby nakazali poranną gimnastykę, normalne żarcie i blokady prędkości w pojazdach, żyło by tysiące razy więcej ludzi niż od tego cyrku jaki robią.

A jak ktoś się martwi o zdrowie, to byle jaka maska kryjąca ryj i filtr bio za 5zł . Może być nawet taka z Decathlonu czy PGAZ.
Ten wirus jest szkodliwy w 99% dla tych, którzy i tak by za chwilę umarli.

Da...........n2

2020-04-10, 05:25
afsdr napisał/a:

Czego Wy kurFa nie rozumiecie... Jest poważne zagrożenie tym świństwem z chin i są poważne przykazy i Policja to jedyny organ który ma tego pilnować. Jeżeli koleś ma Aspiranta to to dobrze wie co mówi i co może.



Zagrożony to ty masz mózg całkowitym obumarciem

:lol: I k***a aspiranta czy nawet komendanta może mieć każdy zjeb w policji więc o czym ty pie**olisz.

kr...........81

2020-04-10, 06:37
Żeby to był inny normalny kraj z ogólnym dostępem do broni to psy by padały jak muchy w tym ciemnogrodzie kaczki zdechnij w końcu h*ju jak braciszek powies się na brzozie

qbalo86

2020-04-10, 07:44
afsdr napisał/a:

Czego Wy kurFa nie rozumiecie... Jest poważne zagrożenie tym świństwem z chin i są poważne przykazy i Policja to jedyny organ który ma tego pilnować. Jeżeli koleś ma Aspiranta to to dobrze wie co mówi i co może.



Łap piwo za trolling!