18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głodny policjant nie jest sobą.

PieronJasnySzlag • 2020-04-09, 23:17
"Kontrola paragonów, ustawianie ludzi w kolejce, groźby wobec właściciela – tak wyglądała interwencja policji w jednym z barów w Mikołowie."

Nie sądzicie drodzy Sadole że zabrnęło to za daleko?
Organy znowu dostały troche więcej praw i znowu zaczynają wariować.




https://www.wiesci24.pl/2020/04/09/porazajaca-interwencja-policji-w-mikolowie-mandat-za-brak-wskazania-co-sie-zamowilo-w-barze-i-grozby-wobec-wlasciciela/?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=facebook&utm_source=socialnetwork&fbclid=IwAR24BkGn9w4NTAVISa1N6VhiGytxQJro8LGjkq1wI4Hc15_LJpT1FYgYfiw

adi_k0

2020-04-10, 09:54
poligon6 napisał/a:

Nie minister tylko takie jest prawo i to juz od dawna.



Jakie? Że nie można się od decyzji administracyjnej odwołać? Zawsze można, jeszcze :)

longfly

2020-04-10, 09:55
poligon6 napisał/a:

Amebo, oczytałeś się bzdetów w internecie i strugasz znawce. Jedyne co sie zgadza to ze możesz odmówić mandatu. Natomiast podstawy prawne są juz od dawna. Potem życze powodzenia w sadzie, który jeszcze moze dojebac wyższa kare plus koszty sadowe. Swoja droga mało kto wygrywa w sadzie odwaołania od mandatu moze 20%.
Nie wspomne ze jak ktoś zacznie kozaczyć i cwaniakowac to kare dostanie od sanepidu a tu mozesz jedynie zaskarzyc decyzje ale najpierw musisz zapłacić.
Nie wiem po co wypisujesz takkie bzdety, no ale w necie pełno takich głupio-mądrych co wiedza najlepiej.



no to dzbanie teraz przeczytaj co z siebie wydusiles albo zawolaj madrzejszych od siebie bo nie odparles zadnego argumentu a wrecz zgodziles sie z nimi

odmowa mandatu = sad

kozaczyc to twoi koledzy lubia ale tu bardziwj widze ze mamy do czyniemnia z ormowcem ktory klania sie w pas policjantowi

poligon6

2020-04-10, 10:14
adi_k0 napisał/a:

Jakie? Że nie można się od decyzji administracyjnej odwołać? Zawsze można, jeszcze



Decyzje sanepidu mozesz jedynie zaskarzyć, ale najpierw musisz zapłacić karę. I jeszcze nie spotkałem się by ktos wygrał.

longfly napisał/a:

no to dzbanie teraz przeczytaj co z siebie wydusiles albo zawolaj madrzejszych od siebie bo nie odparles zadnego argumentu a wrecz zgodziles sie z nimi
odmowa mandatu = sad
kozaczyc to twoi koledzy lubia ale tu bardziwj widze ze mamy do czyniemnia z ormowcem ktory klania sie w pas policjantowi



Życze wtedy powodzenia w sądzie, ale wątpie bys wygrał bo bzdety na które chcesz się powoływać sedzia wysmieje. Bo podstawa prawna istnieje już ponad 10 lat. Wiec to całe pieniactwo jest ch*ja warte.

AN...........or

2020-04-10, 10:15
Powinni być ci wszyscy policjanci zwolnienie w trybie dyscyplinarnym, co za j***ne matoły

Tr...........ty

2020-04-10, 10:19
Dyskutując z Poligonem obrażacie własną inteligencję

focusek

2020-04-10, 10:24
wszystko przez pisiorow! jebac ich i pluc na morde!

35i

2020-04-10, 10:29
nano50 napisał/a:

Nie zesraj się. Policjantów w PL jest 100 tysięcy, a Ty pajacu tracisz szacunek po jednym? To ja po przeczytaniu Twojego komenta straciłem szacunek do użytkowników sadola. Jesteście debile. Ot Twoja retoryka.



Idź pociągnąć dzielnicowemu. Po pierwsze, jeżeli taka ameba dostała się do policji, to znaczy, że przesiew nie działa i przyjmują byle kogo. Po drugie, jakbyś czytał za zrozumieniem zauważyłbyś, że napisałem "resztki" czyli zacząłem tracić szacunek wcześniej. Tak na koniec, pajaca poszukaj u Siebie w rodzinie, gówniarzu. Po prostu przeczytaj dokładnie i przemyśl, zanim coś napiszesz.

Wiewór

2020-04-10, 10:30
Głosowaliście na komunistów z PiS. Marzyliście o powrocie komuny.
Wiec teraz mordy w kubeł. Macie dyktaturę której chcieliście. Lata was ostrzegaliśmy czym jest PiS. Śmialiście się z nas.
A to jest dopiero przedsmak ich kurestwa. Nie pokazali nawet procenta tego na co ich stac.

poligon6

2020-04-10, 10:30
TranzystorWyklęty napisał/a:

Dyskutując z Poligonem obrażacie własną inteligencję



Kolejny sebek typu "bo ja mam prawo i łamiom konstytucje", skąd tylu debili sie namnozyło?

We Włoszech też było pełno takich kretynów, co to Dolce Vita, i wizyta w knajpce muzi być, bo jak żyć. Tu jeszcze dochodzi typowa polska anarchia i mędrkowanie.

Wiewór napisał/a:

Głosowaliście na komunistów z PiS. Marzyliście o powrocie komuny.
Wiec teraz mordy w kubeł. Macie dyktaturę której chcieliście. Lata was ostrzegaliśmy czym jest PiS. Śmialiście się z nas.
A to jest dopiero przedsmak ich kurestwa. Nie pokazali nawet procenta tego na co ich stac.



W Czechach też rządzi PiS, bo tam za wyjscie bez maseczki kilka tysi kary?

Sonal

2020-04-10, 10:30
robo72 napisał/a:

Więc po kolei Sadole. W rozmowie z znajomym prawnikiem (…)



A ten prawnik to który rok studiów ma już za sobą?
Czy dopiero planuje po maturze pójść, ale już kupił czarna aktówkę i zapisał się na Crossfit?

Po rozmowie z znajomym Ministrem wiem, że twój prawnik jest twoim chłopakiem. Gratuluję! Fajna z Was para!

willoo

2020-04-10, 10:51
dziobakbryndza napisał/a:

Wytłumaczę wam krótko. Obecnie gdy przyjmujesz mandat sprawa biegnie swoim trybem jak dotychczas, czyli na zapłatę masz 7 dni a w praktyce jak rok czasu nie zapłacisz nic się nie stanie. Ale specustawa sprzed kilkoma dniami przegłosowana przez pisowskich kondonów sprawia , że policjant ( nie wiem czy inne służby) może na ciebie nałożyć karę chyba do 30 tys. Nie jest to nic nowego bo do tej pory też mógł, tylko ty mogłeś się obronić w sądzie więc to nagranie byłoby dowodem. Specustawa sprawiła to, że tryb jest inny. Tzn gdyby pan na nagraniu nie przyjmie mandatu policjant nakłada np karę ( czy jak to się nazywa). Papiery idą do urzędu miasta gdzie znajduje się komórka od grzywien i kar, ( pani Jadzia podbija pieczątkę) i przekazuje do urzędu skarbowego ( tam pani Krysia podbija pieczątkę) i urząd zajmuje ci środki na koncie z automatubo mają klauzulę natychmiastowej wykonalności. Nie masz prawa się obronić. Obecnie pan policjant i panie w urzędach są twoimi sędziami. Sprawę masz przegraną na początku. Więc następnym razem jak będziesz gadać perdoły o sadach to się dobrze zastanów. Służby obecnie mają praktycznie nieograniczone prawa. Nie wnikam w zasadność tego czy to jest potrzebne czy nie, po prostu pisowski e kondony znowu zrobiły chaos prawny . A jak widać na nagraniu niektórych policjantów nowe uprawnienia przerastają. Moja panna ( nie ręka) trochę zna się na prawie i z tego co mi mówiła jest to bezprawie i jak się tych psychopatów odsunie od wladzy to pieniadze odzyskasz jak masz czas i cierpliwość, pewnie za kilka lat. Po prostu polska jest bankrutem i nie stać nas na wprowadzenie stanu klęski czy czegoś tam, więc stosuje się idiotyczne triki prawne . Swoją drogą to dziwne bo jeszcze miesiąc temu według morawieckiego byliśmy potęgą .



jesteś jakimś przygłupem, czy Twoja laska ci taki kit wciska ?

dertaz

2020-04-10, 10:57
Pracuje w urzędzie
Jest zakaz wydawania decyzji na niekorzyść obywatela, ponieważ od każdej decyzji obywatel musi mieć możliwość się odwołać. Z powodu ograniczenia w przemieszczaniu i kwarantanny , ludzie mogą nie mieć możliwości odwołania od decyzji i dlatego jest zakaz wydawania takich decyzji.

A poligon6 siedzi w piwnicy i ch*ja wie. Tyle co mu stary powie, gdy donoszą mu resztki z obiadu.

nano50

2020-04-10, 10:57
35i napisał/a:

Idź pociągnąć dzielnicowemu. Po pierwsze, jeżeli taka ameba dostała się do policji, to znaczy, że przesiew nie działa i przyjmują byle kogo. Po drugie, jakbyś czytał za zrozumieniem zauważyłbyś, że napisałem "resztki" czyli zacząłem tracić szacunek wcześniej. Tak na koniec, pajaca poszukaj u Siebie w rodzinie, gówniarzu. Po prostu przeczytaj dokładnie i przemyśl, zanim coś napiszesz.



Jeszcze coś szczekasz? Jak nie było internetu to tylko rodzina wiedziała, żeś debil. Ja pie**olę.

35i

2020-04-10, 11:09
nano50 napisał/a:

Jeszcze coś szczekasz? Jak nie było internetu to tylko rodzina wiedziała, żeś debil. Ja pie**olę.



No cóż, właśnie sam sobie wystawiłeś opinię. Chyba dawno nie było u Ciebie wujka i tęsknisz, bo wyczuwam frustrację we wpisie.

Kurde26

2020-04-10, 11:46
Tajemnica handlowa i ch*j