18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głodny policjant nie jest sobą.

PieronJasnySzlag • 2020-04-09, 23:17
"Kontrola paragonów, ustawianie ludzi w kolejce, groźby wobec właściciela – tak wyglądała interwencja policji w jednym z barów w Mikołowie."

Nie sądzicie drodzy Sadole że zabrnęło to za daleko?
Organy znowu dostały troche więcej praw i znowu zaczynają wariować.




https://www.wiesci24.pl/2020/04/09/porazajaca-interwencja-policji-w-mikolowie-mandat-za-brak-wskazania-co-sie-zamowilo-w-barze-i-grozby-wobec-wlasciciela/?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=facebook&utm_source=socialnetwork&fbclid=IwAR24BkGn9w4NTAVISa1N6VhiGytxQJro8LGjkq1wI4Hc15_LJpT1FYgYfiw

swampman

2020-04-11, 02:14
poligon6 napisał/a:

Dobra nie zesraj się, tacy debile jak ty kreca się jak gasi się pożar i tylko tamtedy przechodzili. Bo konstytucja im na to pozwala. I teraz uskuteczniaja swoje pierdoły w internecie i strugaja jacy to oni nie są madrzy. Zero odpowiedzialności i poczucia zwyklej przyzwoitosci. Was k***y trzeba tępic bez litosci, i to jest to własnie przysłowiowe polactwo, które nie zna ani religi ani partyjnej przynależności. ch*j wam na grób.



zamknij sie juz schizofreniku, specjalisto od prawa i zwierzat. jaki kraj taki attenbourough... :lol: jaki kraj taki roman

35i

2020-04-11, 07:25
Hrabia Drapula napisał/a:

widzisz, policjant to tylko człowiek, jak w każdej grupie społecznej trafią się k***y, mnie dzisiaj zatrzymali za prędkość (nie chwalę się tylko przyznaję) starszy policjant, bardzo miły, kultura, grzecznie , nawet bez pytań gdzie czy po co jadę, nawet udało się ponegocjować z wysokością mandatu
a takich dekli jak tu to powinni w szalecie miejskim sadzać że by opłaty zbierał



Zgadzam się z tobą całkowicie. Znam kilku policjantów prywatnie, nawet mogę się z nimi napić, ale tacy jak ten na filmie powinni być natychmiast wywalani dyscyplinarnie. Takie typy rujnują reputacje Policji, a z reguły kończy się na tym, że słyszymy mętne tłumaczenie rzecznika typu: Policjant został napadnięty przez hordę zjadaczy ryb, prawdopodobnie członków PO. Podstępni rybożercy odmówili okazania dokumentów (fiskalnych). Co do wykroczeń drogowych, to jestem lepszy, bo udało mi się wynegocjować pouczenie, za jazdę drogą z całkowitym zakazem ruchu. Po prostu trzeba z nimi rozmawiać jak człowiek.

martinkane

2020-04-11, 09:54
Właściciel ma łapanki bo nie posmarował komendantowi.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-04-12, 14:07
35i napisał/a:

Po prostu trzeba z nimi rozmawiać jak człowiek.



Ja kiedyś na oczach Policji przejechałem na czerwonym... też rozmowa była miła

p4nk1

2020-04-13, 19:29
http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20082341570/U/D20081570Lj.pdf

Macie tu ustawę o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, przeczytajcie dokładnie i przestańcie głupoty pisać, że to bezprawie, że nie konstytucyjne, że nielegalne i w ogóle PiS zły, bo to są narzędzia, które zostały uchwalone przez waszych idoli z PO-PSL w 2008 roku i z których obecny rząd korzysta, żebyśmy nie zdychali jak muchy jak reszta Europy...

Ps. Gratuluję też namawiania do nieprzyjmowania mandatów i odwoływania się od kar. Jesteście bohaterami. Być może wasze działania jeszcze bardziej budżet naprawią jak już minie epidemia to normalni ludzie mniej dzięki wam kryzys odczują.