18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głodny policjant nie jest sobą.

PieronJasnySzlag • 2020-04-09, 23:17
"Kontrola paragonów, ustawianie ludzi w kolejce, groźby wobec właściciela – tak wyglądała interwencja policji w jednym z barów w Mikołowie."

Nie sądzicie drodzy Sadole że zabrnęło to za daleko?
Organy znowu dostały troche więcej praw i znowu zaczynają wariować.




https://www.wiesci24.pl/2020/04/09/porazajaca-interwencja-policji-w-mikolowie-mandat-za-brak-wskazania-co-sie-zamowilo-w-barze-i-grozby-wobec-wlasciciela/?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=facebook&utm_source=socialnetwork&fbclid=IwAR24BkGn9w4NTAVISa1N6VhiGytxQJro8LGjkq1wI4Hc15_LJpT1FYgYfiw

koras24

2020-04-09, 23:20


Zapraszam do dyskusji.

kothletino

2020-04-09, 23:32
Ja pie**olę, ale cyrk hahaha...

McQurwa

2020-04-09, 23:34
Dać człowiekowi tylko mundur....
jak dla mnie ewidentnie przekroczenie uprawnień służbowych


kwas79

2020-04-09, 23:36
No to trzeba sobie kupić Ewę-1 z Alternatyw 4.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-04-09, 23:39
McQurwa napisał/a:

Dać człowiekowi tylko mundur....
jak dla mnie przekroczenie uprawnień służbowych



I co z tego???
Nic mu nie zrobią w tym tekturowym państwie.
k***a k***ie łba nie urwie...

michu225

2020-04-09, 23:41
No to czas zacząć... proszę aby wypowiedział się Sadol bieglejszy w prawach policji i prawach obywatela, ale proszę obiektywnie i fachowo a nie kłótnia gimnazjalistów... będziemy z kolegą koras24 uważnie śledzić przebieg dyskusji

Gargulec27

2020-04-09, 23:57
"w tłumie oczekujących"
Gdzie ten tłum?

buhahapl

2020-04-10, 00:06
Dla każdego po 5 tysi mandatu to może się głąby nauczą.

Juzwa

2020-04-10, 00:09
Nie ma paragonów? No to właściciel ma problem, a ten głupek czepia się kto co zamówił.

35i

2020-04-10, 00:17
Właśnie straciłem resztki szacunku do policji, miałem ich za coś lepszego od straży miejskiej. Niestety się myliłem.

Tr...........ty

2020-04-10, 00:19
PieronJasnySzlag napisał/a:

"Kontrola paragonów, ustawianie ludzi w kolejce, groźby wobec właściciela – tak wyglądała interwencja policji w jednym z barów w Mikołowie."

Nie sądzicie drodzy Sadole że zabrnęło to za daleko?
Organy znowu dostały troche więcej praw i znowu zaczynają wariować.



Polacy to naród, który choćby nie wiem w jakim gównie był, to gęby nie odezwie. Za PRL wszyscy siedzieli cicho, ale wtedy to było jeszcze zrozumiałe, bo Polska Ludowa miała olbrzymie siły zbrojne i porządkowe. Dopiero jak komuniści splajtowali, to zawarli układ z "nową" władzą i nikt ryja nie otworzy. Teraz jebią podatkami aż miło. Zabrakło pomysłów na nazwy podatków, to nazywają to daninami. Inflacja, j***nie pracujących opłatami. We Francji jak zaczęli podnosić podatki, to ludzie rozj***li pół kraju. U nas NIKT z bohaterów ryja nie otworzy.

willoo

2020-04-10, 00:47
To jakiś absurd. Pies ustawia ludzi do kolejki z nie wiadomych przyczyn, podchodzi do klienta bez maski i rękawiczek na długość ręki, pyta się co się k***a kryje za magiczną "TRÓJKĄ" bo ta informacja jest przekuresko ważna - grozi sądem za upublicznienie jego nadużyć... no k***a trzeba mieć nerwy ze stali żeby takiemu nie jebnąć ... mam nadzieje że tam jak się będzie takie sytuacje powtarzać to tvn wpadnie z kamerą

skywalker99

2020-04-10, 00:50
odnosze wrazenie ze jest to prywatne lowisko gdzie ludzie przybywaja nie tylko aby kupic rybke ale powedkowac i tutaj pan policjant probuje to zweryfikowac wiec interwencja jest pewnie efektem jakiegos donosu i policjant reagowal tak jak mu kazano ot cala sytuacja

Usztafik

2020-04-10, 01:22
@UP
Bez rękawiczek czy maseczki czy k***a jakichkolwiek zasad? To chyba nie za bardzo tak to ma wyglądać?