18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dr hab. Jacek Kochanowski - promotor gender

adamko • 2013-12-23, 20:59
Witam. Sporo ostatnio czyta się o pewnej feministce, którą brzydzi się już nawet część lewackiej strony mocy. Sprawa była już poruszona na sadistic ale dla tych którzy nie wiedzą zachęcam do zapoznania się z nazwiskiem Katarzyna Bratkowska. Teraz przedstawię Wam pana, któremu ktoś omyłkowo lub za konkretną opłatą dał tytuł doktora. Otóż niejaki Jacek Kochanowski, promotor gender i innego pedalstwa. Dodatkowo wspiera w/w feministkę i od kilku dni nak***ia na swoim tweeterze różne ciekawe teksty.






Nie mam zamiaru nikogo tutaj gorszyć dalszymi mądrościami tego kogoś, bo człowiekiem go nazwać nie można. Kto chce to poszuka o czym prawi ten posraniec.

Aha. Zachęcam do zgłaszania udostępnianych przez niego treści jako gorszące, wzywające do nienawiści na tle narodowym i społecznym na facebookach i innych duperelach. Skoro ktoś, pod własnym nazwiskiem promuje takie postępowanie to powinien się liczyć z tym, że większość się za niego weźmie. Przez takich jak on ludzkość zmierza do samozagłady. 4chan potrafi? To my jako sadolowi internauci także możemy coś zdziałać, a nie tylko narzekać na ciapactwo, pedalstwo i lewactwo.

Temat dodaję, bo dawno nic mnie tak nie wk***iło, jak nazwanie mnie oszołomem, bo nie zgadzam się na mordowanie nienarodzonych dzieci.

Iron96

2013-12-25, 15:21
Aborcja to trudny temat, ale nie tak trudno zrozumieć różnicę pomiędzy płodem a 5 letnim dzieckiem. Życie to nie tylko DNA, to też nasza świadomość, płód nie ma rozwinętej świadomości, nie wie kim jest, nie myśli tak jak 5 latek. Życie płodu nie równa się życiu człowieka który wie kim jest, ma jakieś wspomnienia., historie.. Jakby ktoś ci wymazał całą pamięć to jest tak jakby ktoś cie zabił. Nie trudno to zrozumieć. Płód nie ma żadnej pamięci, wspomnień, we wczesnym stadium nawet nie przypomina człowieka. Ma tylko potencjał żeby zostać człowiekiem.