18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dr hab. Jacek Kochanowski - promotor gender

adamko • 2013-12-23, 20:59
Witam. Sporo ostatnio czyta się o pewnej feministce, którą brzydzi się już nawet część lewackiej strony mocy. Sprawa była już poruszona na sadistic ale dla tych którzy nie wiedzą zachęcam do zapoznania się z nazwiskiem Katarzyna Bratkowska. Teraz przedstawię Wam pana, któremu ktoś omyłkowo lub za konkretną opłatą dał tytuł doktora. Otóż niejaki Jacek Kochanowski, promotor gender i innego pedalstwa. Dodatkowo wspiera w/w feministkę i od kilku dni nak***ia na swoim tweeterze różne ciekawe teksty.






Nie mam zamiaru nikogo tutaj gorszyć dalszymi mądrościami tego kogoś, bo człowiekiem go nazwać nie można. Kto chce to poszuka o czym prawi ten posraniec.

Aha. Zachęcam do zgłaszania udostępnianych przez niego treści jako gorszące, wzywające do nienawiści na tle narodowym i społecznym na facebookach i innych duperelach. Skoro ktoś, pod własnym nazwiskiem promuje takie postępowanie to powinien się liczyć z tym, że większość się za niego weźmie. Przez takich jak on ludzkość zmierza do samozagłady. 4chan potrafi? To my jako sadolowi internauci także możemy coś zdziałać, a nie tylko narzekać na ciapactwo, pedalstwo i lewactwo.

Temat dodaję, bo dawno nic mnie tak nie wk***iło, jak nazwanie mnie oszołomem, bo nie zgadzam się na mordowanie nienarodzonych dzieci.

wiesiors4

2013-12-23, 23:55
Pącki napisał/a:

2 tygodniowy płód to nie dziecko nawiedzony katolu :homer: Poj***ło was ludzie, tesrałfenu się nasłuchaliście to teraz gówno w głowie macie


To olśnij nas, ateuszu od kiedy do kiedy możemy mówić o płodzie, a od kiedy mamy do czynienia z dzieckiem? Poprzyj to odpowiednią argumentacją i dowodami.

znavca

2013-12-24, 00:26
kula w łeb k***om

Paskudny Stary Dżon

2013-12-24, 00:33
Spoko, nie ma co się z nimi kłócić. Niech tą swoją aborcję zalegalizują. Potem my zalegalizujemy karabiny i dokonamy na nich aborcji postnatalnej. Na Bongmanie zwłaszcza, bo to debil.

kapral

2013-12-24, 00:42
Pącki napisał/a:


2 tygodniowy płód to nie dziecko nawiedzony katolu :homer: Poj***ło was ludzie, tesrałfenu się nasłuchaliście to teraz gówno w głowie macie



k***a alfa i omega się odezwał. to kiedy jest dziecko?

Helmut1.8

2013-12-24, 01:03
Chciało się k***ie j***ć to niech teraz p*zda wychowuje dzieciaka albo sama się zajebie.
Dziecko jest tutaj niewinne więc dlaczego ma ponieść karę śmierdzi za to ze jego matka jest niedoj***na????

Masterof

2013-12-24, 01:04
Nie potrafię wyrazić znanymi mi słowami jak mało interesuje mnie cała ta sytuacja.

mateo

2013-12-24, 01:08
ja pie**olę ale nawet jeśli jakaś k***a popuści p*zdę jakiemuś ch*jowi i ją zaleje i nie chce mieć dziecka to co k***ie zaszkodzi urodzić i oddać... są ludzie (i nie mówię tu o dewiantach z ku*asami w dupie) którzy chętnie wychowają dziecko... a ten kto jest za aborcją niech się zastanowi kto będzie dymał na ich emeryturę jak wszyscy zaczną się skrobać

BowlKuba

2013-12-24, 01:10
Kiedy czytam większość komentarzy pod tematami budzącymi dyskusję uderza mnie jedna rzecz. Zanika rozsądek. Mnóstwo osób podąża w tym kierunku - jest albo białe albo czarne, nie ma nic pomiędzy. Każdy kto popiera aborcję - nieważne jak to argumentuje, nieważne że ograniczoną pewnymi normami, jest j***nym lewakiem, mordercą i antyPolakiem. Z kolei każdy, kto jest przeciwko aborcji jest cebularzem z Ciemnogrodu, katolem, bezmózgiem dającym narzucać sobie ramy. Skala tego zjawiska jest przerażająca.

Moim zdaniem aborcja powinna być legalna.

Nie, nie jestem lewakiem.


Grochu89

2013-12-24, 01:13
Jak sie chce r*chać trzeba sie liczyć z konsekwencjami. co innego gwałt albo zagrożenie ciąży. w innym przypadku powinno być surowo karane.

Sosnowiec_jest_be

2013-12-24, 01:13
Rzygać sie już chce tymi poj***nymi ludźmi od dewiacji i innych poj***nych wymysłów wspołczesnego świata. Ja k***a mogę dużo przełknąć. Aborcje po gwałcie czy jak kobieta może przez dziecko umrzeć. Eutanazje gdy choroba sprawia ból tez. Ale k***a ludzie bądźmy poważni. Baba się r*cha bez gumki w dni płodne więc ewidentnie chce zajść w ciąże. No ch*j już tam z tym dzieckiem, które notabene może w dniu narodzin oddać do domu dziecka czy zostawić w szpitalu. Ale błagam was nie dajmy się oszaleć i pozwalać na takie poj***ne publiczne zachowanie jak np. to które ta k***a odjebuje na naszych oczach. Co to ma być konkurs życzeń? r*chasz się to rodzisz proste. Nie chcesz dziecka to się zabezpieczasz. Normalna k***a kolej rzeczy. Pamiętać trzeba jedno, że granica na co zezwalamy będzie się przesuwać. Najpierw zabjemy 2 tygodniowy płód, potem miesięczny, a potem może k***a ten który jest 2 dni przed terminem narodzin? Czym wtedy różni się dziecko w brzuchu jeden dzien przed porodem od tego minute po porodzie? Niczym? To ok tniemy te np. 2 dni po porodzie bo w sumie jeszcze potrzebuje kogoś do życia. Co to jest za pie**olenie. Patrze na te społeczeństwo teraz i mi się zwyczajnie płakać chce widząc to co się dzieje. Nawet tutaj na sadisticu są osoby które krzyczą "ona jest matką jej decydować". ch*ja prawda, jej decydować o poczęciu potem mamy odpowiedzialność, a przyzwolenie społeczne na zabijanie dzieci w brzuchu jest zwykłą autodestrukcją powodującą niż demograficzny jaki mamy teraz w niemczech holandii anglii i innych ostojach tolerancji. Otwórzcie oczy i nie walczcie z religią, która tak na prawdę nic złego w społeczeństwie nie czyni, oprócz narzucania swoim wiernym poświecenia godziny w niedziele. A obracanie aborcji jako sposobu walki z klerem jest nadużyciem na które zdrowo myślący człowiek nie wyrazi zgody.

aron911

2013-12-24, 01:14
Proponuje całej społeczności sadistica zrobienie owej "pani" jakiegoś prezentu pod choinkę i strolować ja na FB. :D

Sonal

2013-12-24, 01:14
Aż musiałem sprawdzić czy dobrą stronę wszedłem. Przez chwilę myślałem, że jestem na tej popie**olonej FRONDzie czy jak się tam zwie. Ejj... Terlikowski Ty tutaj?
Po drugie wzmiankowana Bratkowska nigdy nie chciała poddać się aborcji zrobionej przez gina - a stosując "naturalne" metody. Więc po co ten ból odbytu?

ma...........80

2013-12-24, 01:20
BongMan napisał/a:

Ale on ma rację. j***ć ciemnotę i zabobon. Jak kobieta chce przerwać ciążę to ma do tego pełne prawo. Kim są inni ludzie, by jej zabraniać?



Pochodzisz z sosnowca, nie masz prawa mówić o życiu w jakiejkolwiek postaci to po pierwsze primo. Po drugie primo przerwać to kobieta może jedynie gumę z majtek.


Kim są inni ludzie, by jej zabraniać?
Odp.:
Kim są ludzie którzy mordują własne dzieci?

mayerek

2013-12-24, 01:23
Osoba, która chce usunać ciąże, powinna usunąć ją razem z Tą osobą, co myśli co chce zrobić.
Wtedy będzie takich ludzi mniej, mniej i mniej...

Sancez

2013-12-24, 01:27
Wystarczy wejść na profil FB tego p*jeba żeby zobaczyć, że to pedał i tylko inne pedały/lesby go popierają..

Czy to przypadek, że w obecnych czasach tymi którzy najbardziej zajadliwie atakują kościół to wszyscy wykolejeńcy, którzy wywodzą się z pedalstwa?