18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dr hab. Jacek Kochanowski - promotor gender

adamko • 2013-12-23, 20:59
Witam. Sporo ostatnio czyta się o pewnej feministce, którą brzydzi się już nawet część lewackiej strony mocy. Sprawa była już poruszona na sadistic ale dla tych którzy nie wiedzą zachęcam do zapoznania się z nazwiskiem Katarzyna Bratkowska. Teraz przedstawię Wam pana, któremu ktoś omyłkowo lub za konkretną opłatą dał tytuł doktora. Otóż niejaki Jacek Kochanowski, promotor gender i innego pedalstwa. Dodatkowo wspiera w/w feministkę i od kilku dni nak***ia na swoim tweeterze różne ciekawe teksty.






Nie mam zamiaru nikogo tutaj gorszyć dalszymi mądrościami tego kogoś, bo człowiekiem go nazwać nie można. Kto chce to poszuka o czym prawi ten posraniec.

Aha. Zachęcam do zgłaszania udostępnianych przez niego treści jako gorszące, wzywające do nienawiści na tle narodowym i społecznym na facebookach i innych duperelach. Skoro ktoś, pod własnym nazwiskiem promuje takie postępowanie to powinien się liczyć z tym, że większość się za niego weźmie. Przez takich jak on ludzkość zmierza do samozagłady. 4chan potrafi? To my jako sadolowi internauci także możemy coś zdziałać, a nie tylko narzekać na ciapactwo, pedalstwo i lewactwo.

Temat dodaję, bo dawno nic mnie tak nie wk***iło, jak nazwanie mnie oszołomem, bo nie zgadzam się na mordowanie nienarodzonych dzieci.

faurin

2013-12-24, 13:23
@Sosnowiec_jest_be
Wyjdź, bo są dzisiaj święta, a nie za bardzo mam ochotę jeździć po nacjonalistach i faszystach. Porównywanie przypadków cukrzyka do dziecka w łonie matki? xD Dammit, gdzie Ty do szkoły chodziłeś? Gdzie tu widzisz zależność. Właśnie taki prymitywizm argumentacyjny prowadzi do tego, że prawica przegrywa wybory.

Napiszę to jeszcze raz, jasno i klarownie - możesz sobie wsadzić szmatę do tyłka, potem zesrać się na nią, ustawić na stole wigilijnym i wpieprzyć to jako jedno z 12nastu dań. Twoja sprawa, Twój organizm. Dziecko w łonie matki nie jest oddzielnym podmiotem dopóki tego łona nie opuści, a więc jest częścią kobiety. Kobieta jeżeli chce, to może się powiesić, może żreć gówno, nawet Twoje, może robić co chce, ale wydalić pewnej zbitki kodu genetycznego, która jest w danym momencie tak na prawdę niczym bez niej, to już nie może, bo...?

Ach, no tak, bo to jest życie. Czyli zgodzisz się pewnie z tym, idąc tym tokiem rozumowania, że warto zakazywać pewnych rzeczy odgórnie, tak faszystowsko, by zapewnić zdrowie danym jednostkom? Nawet wbrew ich woli? A co z in vitro? Przecież tyle życia obumiera? Albo z Twoim fapaniem, bo pewnie na nic innego sobie pozwolić nie możesz? Potencjalne dzieci obumierają. Tak bardzo niewolnictwo. No chyba, że dla pana "celem życia jest przeżycie. To niech pan sobie żre i zyję."

Ideologie niech każdy trzyma sam dla siebie - ja jestem przeciwny aborcji w większości wypadków, ale ważna sprawa - jeżeli miały by one dotyczyć mojego życia i związanych z nim ludzi. Jeżeli ktoś inny myśli inaczej - droga wolna, każdy sam sobie kowalem losu.

voidinfinity

2013-12-24, 14:07
venai napisał/a:

a wg wielu kobiet aborcja powinna być możliwa. Wg mnie-przez pierwsze 2 miesiące, płód wtedy nie ma nawet w pełni wykształconego odbytu :]



Zajebisty argument :amused: Piwko.

itemeczek

2013-12-24, 14:46
Moim zdaniem fake, kto by zapłodnił taką poj***ną bladź jak bratkowska?

adamko

2013-12-24, 14:54
Problem z antykoncepcją? Nie bzykać się? Problem z poźniejszym utrzymaniem dziecka? Nie bzykać się z byle kim tylko znaleźć odpowiedniego partnera, który może utrzymać potomka. Chyba, że to seks przygodny w dyskotece, czy na szybkiej randce to nie pie**olić o nie puszczaniu się ;) A co do "zarodka", czy "nieprzystosowanego bytu do samodzielnego funkcjonowania" (rozj***ło mnie to swoją drogą), uważacie zatem ze was również można było odstrzelić np w wieku pół roku? Bo gdyby was zostawić na parę dni to sami byście sobie kanapek nie na robili. Człowiek jest człowiekiem odkąd można stwierdzić, że kobieta jest w ciąży, tzn że w jej łonie rozwija się życie. Nie ważne jaki to jest etap rozwoju człowieka. Po narodzinach dziecko również nie jest w pełni rozwinięte. Rośnie, zrastają się kości strzemieniowe, u płci męskiej jądra dopiero schodzą do moszny itd. Płodność u człowieka również jest kwestią rozwoju. I tego życia powinniśmy bronić. Dlaczego? Bo taka jest ludzka natura. My dyskutujemy czy skrobać własnych potomków a ciapaci się cieszą, bo zgodnie z nowym planem nazjeżdzają się i nas wydziedziczą ;)

sługaSzatana

2013-12-24, 15:06
Proponuje pana pseudodoktorka zgłosić nadzwyczajnie w świecie do prokuratury. Aborcja w innych przypadkach niż zagrożenie życia matki lub uszkodzenie płodu jest przestępstwem. A on w swoich wypowiedziach pochwala to i namawia wręcz do tego. To co sadole? Może pozew zbiorowy?

kazik1985

2013-12-24, 15:12
Bongman , zabobon .
masz tutaj za bombona:P



Wesołych świat:)

bosz112

2013-12-24, 15:25
Trochę od tematu, ale jako, że święta - czas miłości, takoż wszystkim lesbom i feministkom, życzę solidnego ch*ja w dupie!

garnekux

2013-12-24, 15:53
Czemu suka sama się nie zabije, wtedy nie będzie miała żadnego problemu, nie będzie miała dziecka a i społeczeństwo będzie uboższe o jedną Szmatę. Jak ktoś w temacie wcześniej napisał, podtrzymać dz**kę w śpiączce aż dziecko się urodzi, a potem k***ę odłączyć i zwłoki wyj***ć na śmietnik tak jak ona by to zrobiła z dzieckiem po aborcji.

Pącki

2013-12-24, 18:00
Wszyscy, którzy dopie**alają się do kobiety i mówią jej co ma robić, zaglądają do brzucha i krytykują aborcję są zwykłymi lewackimi k***ami. ch*j was to obchodzi co kobieta nosi w brzuchu, tym bardziej jeżeli to nie wasze dziecko.... Czerwona tesrałenowska chołoto

Magicalan

2013-12-24, 20:47
Ten tępy ch*j jest po socjologii.. Się k***a doktor wielki znalazł.. Niech ssie pałę po same bile i zniknie z internetu.

Meril

2013-12-24, 22:56
Każdy co jest za aborcją, niech pomyśli że on TEŻ był zygotą, potem zarodkiem, płodem i dzieckiem (90% dalej jest dzieckiem). Kobieta ma prawo decydować o swoim ciele... Ok. Ale PŁÓD NIE JEST JEJ CIAŁEM! Ma inny genom, nie jest jej częścią ciała ale odrębnym stworzeniem.

PS. Nie jestem katolem, tylko trzeźwo myślącym człowiekiem.

PPS. Popierając aborcje popieracie morderstwo!

KrzysztofFejk

2013-12-25, 00:09
Pącki napisał/a:

Wszyscy, którzy dopie**alają się do kobiety i mówią jej co ma robić, zaglądają do brzucha i krytykują aborcję są zwykłymi lewackimi k***ami. ch*j was to obchodzi co kobieta nosi w brzuchu, tym bardziej jeżeli to nie wasze dziecko.... Czerwona tesrałenowska chołoto



Co Ty w ogóle pie**olisz? Od kiedy lewaki są przeciwko aborcji? Przecież aborcja jest taka postępowa i nowoczesna.

stich69

2013-12-25, 01:09
O czym wy pie**olicie? :D Nie wiecie co to lewica, ani co to prawica. Nie wiecie o czym mówicie i po co to mówicie. k***a ludzie opanujcie się :D Najpierw wiedza, potem wypowiedzi. Mówię to do obu stron, bo jesteście równo pok***ieni.

ynos

2013-12-25, 02:00
Balrog napisał/a:



Czyli walką z zabobonem ma być prowokacyjne usuwanie ciąży w Wigilię i chwalenie się tym przed kamerami oraz szczeniackie wypowiedzi człowieka z tytułem doktorskim (hańba dla uczelni której ten człowiek był studentem).

Przerywanie ciąży kiedy się tylko chce jest sprzeczne z konstytucją RP, która dopuszcza tylko dwie możliwości - poczęcie poprzez gwałt i ciążę zagrażającą życiu matki.
Skoro feministka Bratkowska jest taka uświadomiona i postępowa to powinna była wiedzieć o istnieniu czegoś takiego jak antykoncepcja i z niej skorzystać.


Jaką k***a konstytucją? Chyba z ustawą dot. przerywania ciąży.

kapral napisał/a:



k***a alfa i omega się odezwał. to kiedy jest dziecko?


"Płód – w embriologii zarodek ssaków od momentu, kiedy można rozpoznać cechy morfologiczne dla danego gatunku. U ludzi zarodek stadium płodu osiąga w 8 tygodniu ciąży."
Proszę bardzo.

kapral

2013-12-25, 02:28
ynos napisał/a:


"Płód – w embriologii zarodek ssaków od momentu, kiedy można rozpoznać cechy morfologiczne dla danego gatunku. U ludzi zarodek stadium płodu osiąga w 8 tygodniu ciąży."
Proszę bardzo.



jaki ty k***a jesteś ograniczony.. masz swój mózg czy będziesz z czyjegoś korzystał?