18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dr hab. Jacek Kochanowski - promotor gender

adamko • 2013-12-23, 20:59
Witam. Sporo ostatnio czyta się o pewnej feministce, którą brzydzi się już nawet część lewackiej strony mocy. Sprawa była już poruszona na sadistic ale dla tych którzy nie wiedzą zachęcam do zapoznania się z nazwiskiem Katarzyna Bratkowska. Teraz przedstawię Wam pana, któremu ktoś omyłkowo lub za konkretną opłatą dał tytuł doktora. Otóż niejaki Jacek Kochanowski, promotor gender i innego pedalstwa. Dodatkowo wspiera w/w feministkę i od kilku dni nak***ia na swoim tweeterze różne ciekawe teksty.






Nie mam zamiaru nikogo tutaj gorszyć dalszymi mądrościami tego kogoś, bo człowiekiem go nazwać nie można. Kto chce to poszuka o czym prawi ten posraniec.

Aha. Zachęcam do zgłaszania udostępnianych przez niego treści jako gorszące, wzywające do nienawiści na tle narodowym i społecznym na facebookach i innych duperelach. Skoro ktoś, pod własnym nazwiskiem promuje takie postępowanie to powinien się liczyć z tym, że większość się za niego weźmie. Przez takich jak on ludzkość zmierza do samozagłady. 4chan potrafi? To my jako sadolowi internauci także możemy coś zdziałać, a nie tylko narzekać na ciapactwo, pedalstwo i lewactwo.

Temat dodaję, bo dawno nic mnie tak nie wk***iło, jak nazwanie mnie oszołomem, bo nie zgadzam się na mordowanie nienarodzonych dzieci.

quang-dat

2013-12-24, 01:28
Po pierwsze zygota, płód itd nie są jakimiś obcymi potworkami, ale etapami rozwoju człowieka- w ciele kobiety, bo to najlepsze miejsce pod słońcem.

Po drugie k***A- każdy poczęty człowiek ma prawo kochać i być kochanym, bo to najpiękniejsze co można przeżyć.

W dobie gumek, pigułek, spiral, pigułek "po" bezmyślne zajście w ciążę to skrajna głupota, ale w przypadku gwałtu albo choroby to ją popieram, a za gwałt kula w łeb!

j***ne feministki i lewaki walczą o życie żab na autostradach, a wyrywanie łyżeczką z łona kobiety żywego organizmu akceptują..

Cytat:


Ale on ma rację. j***ć ciemnotę i zabobon. Jak kobieta chce przerwać ciążę to ma do tego pełne prawo. Kim są inni ludzie, by jej zabraniać?



Bongman- jakiś ty nowoczesny i postępowy, a wychodzi z ciebie tępy lewak siedzący całe dnie na necie i kłamiący o swoich przeżyciach i wspomnieniach :roll:

KrzysztofFejk

2013-12-24, 02:17
quang-dat napisał/a:

w ciele kobiety, bo to najlepsze miejsce pod słońcem.


Dokładnie tak! Dlatego właśnie mężczyzna jak już się stamtąd wydostanie to przez resztę życia usiłuje tam wrócić :amused:

@BongMan
Widzę, że człowiek z Sosnowca może się wydostać, ale Sosnowiec z człowieka nigdy. :hitler:

ve...........ai

2013-12-24, 03:15
A też pie**olicie chłopcy, wszystkich do jednego worka najłatwiej wrzucić, każda baba, która zajdzie w niechcianą ciążę jest od razu puszczalska i bzyka się bez zabezpieczenia. A nie słyszeliście może o przypadkach, kiedy piguła 72h po nie dała efektu, spirala zawiodła, a pigułki anty nie mają 100% skuteczności? Ta pożal się boże feministka robi prowokację z ważnego tematu i efekt będzie odwrotny od zamierzonego, a wg wielu kobiet aborcja powinna być możliwa. Wg mnie-przez pierwsze 2 miesiące, płód wtedy nie ma nawet w pełni wykształconego odbytu :] Do takiej sprawy trzeba podejść bardziej racjonalnie, nie emocjonalnie. Wszyscy tacy pro-life są, "co to za problem urodzić i oddać do adopcji", no taki, że do adopcji to dzieciaków już jest od pyty. Jak się kobieta panicznie boi ciąży, porodu i macierzyństwa w danym momencie życia, to moim zdaniem nie powinna tego przechodzić, powinna mieć wybór, bo trafiają się kobiety w wieku 30lat, które nie dadzą sobie rady, a mogą być i 17-latki, które staną się świetnymi matkami.

ZOMOROMO

2013-12-24, 08:53
A zostawcie te kobiece narządy w spokoju i w gestii samej kobiety. Najczęściej decyzje w tym względzie chcą podejmować gówniarze którzy jeszcze nie bzykali, mężczyźni albo równie zboczeni chłopcy w sukienkach którzy zwą się strażnikami moralności.

raza

2013-12-24, 09:00
Mi się zdaje, że cała brać podchodzi do tego od złej strony. Tu nie chodzi o to, by kobiecie zabraniać, czy pozwalać na aborcje, clou dyskusji powinno być to, że panią, która się już takiej aborcji podda, a żadne czynniki jej do tego nie zmuszały należy poddać badaniom, gdyż żadna samica, żadnego gatunku (przynajmniej jeśli chodzi o ssaki) dobrowolnie i w obiektywnych warunkach sobie ciąży nie przerwie. A każde poronienie jest ciężkim przeżyciem prowadzącym do zaburzeń.
Wystarczy poczytać o stanie psychicznym kobiet, które poddawały się aborcji, bo zmusiła je do tego sytuacja, one wiedząc , że inaczej nie mogły postąpić i tak wpadały w rozmaite problemy psychiczne.

mare30ks

2013-12-24, 09:16
myslalem ze ten zj***ny gender to jakas nowosc a tu sie okazuje ze jakies tytuly z tego rozdaja, zajecia prowadza. k***a

O_Co_Ci_Chodzi

2013-12-24, 09:55
Dlatego nigdy nie dam nikomu pracy po UW. Większość Warszawy (urzędy, centrale firm) jest po tej uczelni i co się dzieje w Polsce? Człowiek, który ma płacone za bycie przykładem dla społeczności akademickiej używa kontrowersji i schodzi poziomem do rynsztoku. Niezależnie czy popiera jakieś prawo czy nie, przekroczył granice, której wielu moich kumpli ze słabym wykształceniem nigdy by nie przekroczyło. Dzięki niemu dyplom UW dla mnie i wielu ma znaczenie gorsze od rolki papieru toaletowego, ponieważ papier jest przydatny, a dyplom sztywny i wstyd się przyznać, że się go ma po tak
"zacnej lewicowej" uczelni. A spróbujcie mieć inne poglądy na tej uczelni...

venai napisał/a:

A też pie**olicie chłopcy, wszystkich do jednego worka najłatwiej wrzucić, każda baba, która zajdzie w niechcianą ciążę jest od razu puszczalska i bzyka się bez zabezpieczenia. A nie słyszeliście może o przypadkach, kiedy piguła 72h po nie dała efektu, spirala zawiodła, a pigułki anty nie mają 100% skuteczności?



Dziecko nie pie**ol. Kobiety, które nawet nie używają zabezpieczenia mają często problemy, żeby zajść. Przypadek o którym mówisz jest jeden na mln. A skoro się z kimś bzykasz bierzesz pod uwagę, że może z tego coś więcej być. Seks to zabawa dla dorosłych osób, a nie matołów które mają dupę rozepchaną jak pociągi PKP w święta.

venai napisał/a:


Ta pożal się boże feministka robi prowokację z ważnego tematu i efekt będzie odwrotny od zamierzonego, a wg wielu kobiet aborcja powinna być możliwa. Wg mnie-przez pierwsze 2 miesiące, płód wtedy nie ma nawet w pełni wykształconego odbytu :]



Może to cię zdziwi, ale taki zabieg to nie jest usunięcie paznokcia. Widziałaś, kiedyś aborcje? Ja widziałem na kasecie video. To jest nie do opisania.

Jak każdy zabieg może spowodować komplikacje w zdrowiu. Nakręcanie kobiet do tego to wygoda dla facetów. Nie będzie trzeba płacić alimentów, a że zjebiecie sobie zdrowie to już wasz problem. Dzięki temu będzie można was traktować jak przedmiot do r*chania. Bez żadnej odpowiedzialności, dlatego kobiety krzyczące za tym robią wilczą przysługę kobietą.

venai napisał/a:


Do takiej sprawy trzeba podejść bardziej racjonalnie, nie emocjonalnie. Wszyscy tacy pro-life są, "co to za problem urodzić i oddać do adopcji", no taki, że do adopcji to dzieciaków już jest od pyty. Jak się kobieta panicznie boi ciąży, porodu i macierzyństwa w danym momencie życia, to moim zdaniem nie powinna tego przechodzić, powinna mieć wybór, bo trafiają się kobiety w wieku 30lat, które nie dadzą sobie rady, a mogą być i 17-latki, które staną się świetnymi matkami.



To się k***a nie bzykaj bez zabezpieczenia.

daniello17

2013-12-24, 10:16
a po ch*j się pie**olić? Od razu dajmy prawo do usypiania dziecka na prośbę matki, np do 18 roku życia dziecka.

Zimniok

2013-12-24, 10:39
Gościu jest pedrylem, więc żadnym autorytetem w dziedzinie aborcji, albo w ogóle rodziny.
Jego chłopak jest na FB pod imieniem Buziaq Buziaq.

faurin

2013-12-24, 11:35
Prawie sami katofaszyści zaślepieni pewną ideologią. Gówno Was powinno obchodzić co kobieta robi z częścią swojego ciała. Do momentu jak podmiot nie będzie zdolny samemu funkcjonować to nie powinniśmy mówić jeszcze o stanie bycia człowiekiem, ale czymś poprzedzającym ten stan. A i tak jest to integralna część ciała danej jednostki. Zabrońmy może do tego przekłuwania sobie ucha, oddawania organów.

Nie powiemy też o gąsienicy, że jest motylem. Oczywiście powinniśmy przekonywać daną jednostkę, jeżeli nie ma zagrożenia życia, by urodziła dziecko i jeżeli nie chce wychowywać, to niech odda w odpowiednie ręce, ale na miecz pana naszego nie faszyzujmy się. Dajmy ludziom wolność - niech sami odpowiadają za swoje czyny.

Ty...........89

2013-12-24, 11:40
Internetow nie można ufać a topowy komentarz to szczernie mitów i dezinformacji w społeczeństwie. Pozwole sobie poprawić... przerwanie ciąży:
1. Ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej
2. Badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego
i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu (powód
eugeniczny)
3. zachodzi uzasadnione podejrzenie, że ciąża powstała w wyniku czynu zabronionego.
— Czyn zabroniony określa nie tylko zgwałcenie, ale również czynność seksualną z osobą
bezradną, niepoczytalną, poniżej 15 roku życia, nadużycie stosunku zależności, kazirodztwo,
zmuszanie do prostytucji etc.
Dziekuje dobranoc.

ve...........ai

2013-12-24, 12:07
@O_Co_Ci_Chodzi: jasne, że zajście w ciążę to nie jest takie hop-siup z biologicznego punktu widzenia, ale bywa, że akurat zawiedzie zabezpieczenie w najgorszym momencie. Nie mówię przecież, że zawsze, jednak zdarza się to. A co do Twojego pytania-owszem, widziałam jak wygląda aborcja oraz łyżeczkowanie macicy, nic miłego, to nie jest drobny zabieg, jednak dlatego właśnie wg mnie powinien być on dostępny. Bo kobieta, która chce przerwać ciążę i tak to zrobi, tyle że trefnymi środkami poronnymi lub nielegalnie, w koszmarnych warunkach. Ja się zabezpieczam, na pigułach jestem, ale gdyby mi się zdarzyła wpadka-wolałabym mieć wybór. Bo tak jak zabieg aborcji to nie zerwanie paznokcia, tak samo ciąża też tym nie jest i również potrafi siać spustoszenie w organizmie kobiety. Sam poród również. Chyba żadna kobieta nie podejmuje takiej decyzji łatwo, jednak rozważa co będzie lepsze dla niej i dla ewentualnego przyszłego potomka.

1hehe

2013-12-24, 12:33
no i niech usuwa... po wszystkim wj***ć do więzienia za zabójstwo i ch*j

Sosnowiec_jest_be

2013-12-24, 12:41
faurin napisał/a:

Prawie sami katofaszyści zaślepieni pewną ideologią. Gówno Was powinno obchodzić co kobieta robi z częścią swojego ciała. Do momentu jak podmiot nie będzie zdolny samemu funkcjonować to nie powinniśmy mówić jeszcze o stanie bycia człowiekiem, ale czymś poprzedzającym ten stan. A i tak jest to integralna część ciała danej jednostki. Zabrońmy może do tego przekłuwania sobie ucha, oddawania organów.

Nie powiemy też o gąsienicy, że jest motylem. Oczywiście powinniśmy przekonywać daną jednostkę, jeżeli nie ma zagrożenia życia, by urodziła dziecko i jeżeli nie chce wychowywać, to niech odda w odpowiednie ręce, ale na miecz pana naszego nie faszyzujmy się. Dajmy ludziom wolność - niech sami odpowiadają za swoje czyny.


co ty pie**olisz idioto? jakie "póki nei jest zdolny sam funkcjonować", czyli osoby z rozrusznikiem serca też do piachu, cukrzyków tez do piachu, niepełnosprawnych też do piachu. Przecież wedlug Ciebie oni też sami nie funkcjonują. Dziecko 6-7 miesieczne przeżyje w inkubatorze a ty mi będziesz pie**olił, że matka może je sobie wyskrobać bo jest w jej brzuchu. sp***alalaj mi w podskokach zjebie.

St...........ke

2013-12-24, 13:02
venai napisał/a:

Ja się zabezpieczam, na pigułach jestem, ale gdyby mi się zdarzyła wpadka-wolałabym mieć wybór.



Masz wybór, nie uprawiaj seksu. Obciągnij facetowi, on Ci zrobi minetę i po kłopocie, nawet na antykoncepcji sobie zaoszczędzisz. Nie jesteś gotowa do wychowywania dziecka, to nie uprawiaj seksu.