18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pastel

2013-05-06, 11:59
Za takie przerabianie Polskiej flagi i herbu należy się kij w dupę i ch*j w oko - niezależnie czy to dla śmiechu, prowokacji czy pokazania "dokąd ten kraj zmierza".

Nikczemny_Płód

2013-05-06, 12:02
ch*j w czoło to się należy ludziom głosującym na PO i samym rządzącym. Bo to oni swoją parodią rządów sprawiają, że takie pomysły przychodzą na świat.

Nie pie**ol pastel, chyba, że prawda w oczy kole, pseudo patriota :roll:

Pastel

2013-05-06, 12:10
Nap_Linek, no tutaj masz rację. Grzyby nie nasz "rząd" nie było by śmiechu z flagi a było by powodem do dumy.

Pseudo patriota? Pamiętaj, że są osoby kochające ten kraj bez względu na to kto rządzi. Kocha się kraj a nie rząd. ;) Choć mimo tego chętnie stąd sp***olę właśnie ze względu na parodię ekipy rządzącej chyba, że czeka nas rewolucja to chętnie zostanę.

WolferZmc

2013-05-06, 13:00
Za zniewazenie symbolu narodowego metrowa murzynska pala w dupe

ostatni

2013-05-06, 13:02
Czego spodziewaliście po akcji zorganizowanej przez gazetę koszerną i radiową trójkę. Redaktor pierwszej pochodzi z rodziny gdzie mama komunistka, tata komunista planujący przyłączenie Polski do ZSRR jeszcze za czasów Piłsudskiego, brat komunista zbrodniarz, oczywiście wszyscy w jarmułkach. Co do radia to szacun za warstwę muzyczną, ale powszechnie wiadomo, że przed 89 trzeba było przysłużyć się panom w czarnych płaszczach albo być ich dzieckiem żeby dostać tam robotę tak jak w innych państwowych mediach. W następnej edycji "orzeł może" pewnie wpie**olą na flagę sierp i młot oraz tęczę...

straatveger

2013-05-06, 13:15
Mi się ten z OK podoba bardziej - pokazuję OK tolarencję dla gejów :)

Pan_Generał

2013-05-06, 13:46
W czasie ostatniego, Narodowego Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, w cieniu czekoladowego orła, miało miejsce wydarzenia bez precedensu. Przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie stanęła oficjalna warta husarska.



Kuriki

2013-05-06, 13:48
Ło k***a :shock: Pierwszy raz mój komentarz idealnie pasuje do dwóch tematów :shock:

Cytat:

Kiedyś to takie coś byłoby profanacją i stosownie, surowo ukarane, a dziś prezydent do tego tworu cieszy "tempo" mordę...

No ja mam poglądy- przyjmijmy, że- "nie za bardzo" przychylne idei państwa ale zawsze myślałem, że Polacy kochający swój kraj, a w szczególności prezydent Polski, mają trochę więcej szacunku do symboli narodowych własnego kraju...

Chmmm... Czyli, że jak bym teraz miał odpowiednią władzę i odpowiednie możliwości to mógłbym swoje plany- o "zjednoczeniu świata"- wprowadzić w życie z tzw palcem w tzw dupie :amused:



Tadammm :nazimaja:

Pan_Generał

2013-05-06, 13:54
I jeszcze jedno foto.


Pierwsze zdjęcie zrobiłem w 2007 roku, drugie wczoraj... Jest to obraz tego jak w 6 lat, społeczeństwo i ich elity potrafią się szybko zdegenerować. 6 lat temu mieliśmy Orła Białego w koronie na Sztandarze. Dziś czekoladowy wyrób orłopodobny i logo Gazety Wyborczej... Jak by ktoś to zobaczył 10 lat temu, to by nie uwierzył, nawet najbardziej zdziwaczałe radio maryjne babcie nie snuły takich teorii... a to się dzieje - tu i teraz. To nasza rzeczywistość.

Mc6

2013-05-06, 13:55
gdzie? co? i jak? nie bardzo jestem w temacie, ktoś może wytłumaczyć gdzie doszło do tego? i fotki też by się przydały ;p

In...........eo

2013-05-06, 13:56
Polska dla pedałów!...A nie, coś popie**oliłem.

Loaloa

2013-05-06, 13:56
Nie posrajcie się ze złości żałośni patrioci. Trójka to jedna z ostatnich stacji nadających muzykę i skupiających ciekawych i znających się na rzeczy dziennikarzy. Również w warstwie publicystycznej trzymają poziom. Spikerzy do słuchaczy przemawiają, a nie wrzeszczą. Fakt, różowy kolor wygląda wybitnie ch*jowo, ale ocena tego loga to raczej kwestia estetyki, a nie powód do narodowego focha. Druga sprawa - nikt wam nie każe brać udziału w tej akcji, możecie po staremu siedzieć przed kompem i pluć jadem na każdego, kto myśli inaczej od was.

Aha, zapomnieliście o najważniejszym - Marek Niedźwiedzki jest homoseksualistą.

ostatni

2013-05-06, 14:03
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:


Pierwsze zdjęcie zrobiłem w 2007 roku, drugie wczoraj... Jest to obraz tego jak w 6 lat, społeczeństwo i ich elity potrafią się szybko zdegenerować. 6 lat temu mieliśmy Orła Białego w koronie na Sztandarze. Dziś czekoladowy wyrób orłopodobny i logo Gazety Wyborczej... Jak by ktoś to zobaczył 10 lat temu, to by nie uwierzył, nawet najbardziej zdziwaczałe radio maryjne babcie nie snuły takich teorii... a to się dzieje - tu i teraz. To nasza rzeczywistość.




i niech mi ktoś powie, że to Kaczyński nie miał klasy...