18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sz...........an

2013-05-06, 14:07
napisałbym tutaj coś siarczystego i w ogóle.... ale komentarze ja-ah-qu-ub-el,Kuriki i paru innych osób zrobiły to za mnie :D dzieki chłopaki

wypizdson

2013-05-06, 14:09
O, nawet troll Loaloa się zjawił. Opłacany PO-wczyk na bank ! :D

A tak odnośnie tematu, kto głosuje na PO ? Tylko tak szczerze, kto oddaje na nich głosy. Z kim bym nie rozmawiał, wszyscy jadą po ryżym, a w sondażach ciągle widzę ~30%.

Pan_Generał

2013-05-06, 14:10
Ja-ah-qu-ub-el, ale był mały :roll: Tylko to zapamiętały lemingi.

Cytat:

A tak odnośnie tematu, kto głosuje na PO ? Tylko tak szczerze, kto oddaje na nich głosy. Z kim bym nie rozmawiał, wszyscy jadą po ryżym, a w sondażach ciągle widzę ~30%.



Frajerzy którzy twierdzą że pis zacznie wojnę z ruskimi. I ci którzy głosują na mniejsze zło. Uwierz mi, są tacy.

OrangeKing

2013-05-06, 14:13
Rzeczywiście, deewolucja jak widzę te wszystkie komentarze. Zacznijmy od tego że "Orzeł może", czyli akcja promująca PROMUJĄCA PATRIOTYZM i NIE SĄ to obchody święta Flagi Narodowej! To była zupełnie osobna rzecz. Więc zamiast doszukiwać obrazy symboli państwowych i pedalozy ogarnijcie się i jeżeli koniecznie zamierzacie coś hejtować, najpierw zapoznajcie się z tym żeby wiedzieć co hejtujecie.

Pan_Generał

2013-05-06, 14:15
Charmeur, skąd? Sosnowiec. Dziękuje, nie mam pytań :lol:


ostatni

2013-05-06, 14:20
Cytat:

O, nawet troll Loaloa się zjawił. Opłacany PO-wczyk na bank !

A tak odnośnie tematu, kto głosuje na PO ? Tylko tak szczerze, kto oddaje na nich głosy. Z kim bym nie rozmawiał, wszyscy jadą po ryżym, a w sondażach ciągle widzę ~30%.



Na PO głosują idioci, głównie uczniowie zawodówek i studenci europeistyki. Tacy jak to się ładnie mówi wannabe, którzy myślą, że będą światowi, będą młodymi, wykształconymi z wielkich miast, z dobrą pracą, bo popierają tę nowoczesną partię. Nieraz miałem nieprzyjemność jechać o 8 na zajęcia i słuchać w autobusie mongołów, którzy powtarzali bez zastanowienia wszystkie żarty i poglądy Wojewódzkiego. To są tacy ludzie, którzy nie zaznali jeszcze prawdziwego życia i wierzą, we wszystkie bajeczki, wierzą że jak będą udawać i powtarzać za jakimś lewakiem z TVNu to też będą mieć ferrari i dz**ki, a tu niestety po kilku latach przychodzi rozczarowanie, okazuje się, że trzeba mieć tatusia aparatczyka, żeby zasłużyć na takie rzeczy. Prawda o PO jest taka, że jest partia komucho-biznesowa, dostają hajs od ludzi, którzy dorobili się 30 lat temu w brzydko pachnący sposób i boją się dekomunizacji, i za ten hajs robią propagandę z zaprzyjaźnionymi postkomunistycznymi mediami. Kto jest młody, głupi bez wykształcenia i znajomości historii ten kupuje bajeczki o byciu światowcem, a potem ląduje w robocie za 1500, wcześniej w niewiedzy oddając przysługę na wyborach tym na których będzie teraz robił do końca życia za grosze. Tak to wygląda.

wypizdson

2013-05-06, 14:38
Wierzyć mi się nie chce w to co widzę. Siedzę od roku bez pracy, studiuję zaocznie, dorabiam jak murzyn głównie na czarno. Widzę swoich znajomych tyrających w call center czy innych ch*jostwach jak woły za te własnie w/w 1500 zł netto miesięcznie - sam też obecnie tym nie pogardzę...

Siedzę wieczorem, odpalam serwis informacyjny na lapku, obejrzę trochę wiadomości w TV, znowu się dowiem o tym, że jakiś zakład zwalnia 500 osób tam, 100 osób tam traci pracę, ten wziął łapówkę i chodzi na wolności, ten ukradł 250 mln złotych, sędziowie nie są niezawiśli a jak próbują to ich karcą jak suki w schronisku, vat w górę, podatki w górę, płaca w dół, a potem taki sondaż mi napie**ala po oczach -> PO 31% #1, KTO k***A GŁOSUJE NA LUDZI KTÓRZY NIE MAJĄ POJĘCIA JAK POPRAWIĆ POZIOM ŻYCIA WE WŁASNYM KRAJU?

Ja to rozumiem, zawsze możemy mieć gorszy rząd, zawsze znajdą się barany jeszcze gorsze od obecnych, ale do k***y nędzy dlaczego tu się nic nie zmienia? Ja mam umiarkowane poglądy, nie jestem ani na prawo ani na lewo, ale zaczynam rzygać obecnym stanem rzeczy. Zamkną 3 zakłady pracy, ale w zamian położą 100 metrów autostrady i społeczeństwo ucieszone, bo kraj się rozwija.

Jeszcze rok, jeżeli znajdę pracę to 3 lata i wypie**alam stąd byle dalej i będę innych nawoływać do tego samego. Mam 21 lat i mój własny kraj zmusza mnie do wyjazdu/myślenia o wyjeździe za j***ną granicę, bo nie widzę tu swojej przyszłości. Jeszcze żebym nie czuł się przywiązany do tego burdelu to by mnie to tak nie bolało, ale łza mi się w oku kręci na myśl, że BĘDĘ MUSIAŁ stąd uciekać.

Kuriki

2013-05-06, 14:55
wyp*zdson,
wyp*zdson napisał/a:

Jeszcze rok, jeżeli znajdę pracę to 3 lata i wypie**alam stąd byle dalej i będę innych nawoływać do tego samego.



Popieram (=^.^=)

Zastanawiam się co będzie gdy 70% ludzi z tego burdelu wyjedzie... Czym będą rządzić politycy? Czy kraj przysłowiowy ch*j strzeli i się nim podzielą najbliższe państwa, a politycy wyjadą w piździec na odpoczynek na jakieś tropikalne wyspy- bo w innych krajach nie ma takich baranów by ich wzięli do polityki?

A może coś innego? Jakieś propozycje? :amused:

drzymek1906

2013-05-06, 14:59
@up Ja już od gimnazjum przyzwyczaiłem się do tego że będę emigrować, ba, ja chce tego :) Jedno życie - na pewno nie zmarnuje go tutaj :)

toiman

2013-05-06, 15:03
Orzeł zawsze musi być symbolem narodowym, a nie może już być zwykłym ptakiem? Będziecie też mieć wyrzuty jak pojedziecie zobaczyć prawdziwego orła do chociażby Wolińskiego PN i nie będzie w koronie?

Pozdro dla tych, dla których każdy orzeł musi być w koronie.


@Ja-ah-qu-ub-el, a Ty skończ pie**olić jakie to PO jest do dupy, PiS lepiej w obecnej sytuacji by sobie nie poradził, bo mają takie pojęcie o polityce jak i ja (czyt. znikome :D ) Prawda jest taka, że trzeba wybierać mniejsze zło, którym nie ma co ukrywać jest PO

skarap

2013-05-06, 15:12
Patrzcie tłumoki na nagłówek w przeglądarce: Codzienna dawka czarnego humoru. Widzicie gdzieś tam tytuł: Mój motur? albo k***a strona dla andrzeja który jeździ super passatem, albo k***a sprawdź ile wiesz o historii polski? albo strona dla fanów korwina? NIE! Tymczasem bandzie gimbusów rzeczywistych i gimusów mentalnych ta strona poj***ła się z wykopem albo joemonsterem. W dupie mam wasze hobby. Wchodzę tutaj żeby się pośmiać, a nie żeby uczcić k***a 3 maja, albo postawić e-świeczkę dmowskiemu.

Pan_Generał

2013-05-06, 15:12
toiman napisał/a:

Prawda jest taka, że trzeba wybierać mniejsze zło, którym nie ma co ukrywać jest PO



Idź weź rozpęd, i jebnij głową o ścianę. I rób tak do skutku. Aż nie będziesz mógł głosować na swoją partię. ch*j Ci w dupę frajerze.

EDIT: To jest właśnie czarny humor, to co robi komoruski. :mrgreen:

wypizdson

2013-05-06, 15:13
wyp*zdson
Cytat:


A tak odnośnie tematu, kto głosuje na PO ? Tylko tak szczerze, kto oddaje na nich głosy. Z kim bym nie rozmawiał, wszyscy jadą po ryżym, a w sondażach ciągle widzę ~30%.


Ja-ah-qu-ub-el
Cytat:


Na PO głosują idioci [...]


toiman
Cytat:


@Ja-ah-qu-ub-el, a Ty skończ pie**olić jakie to PO jest do dupy, PiS lepiej w obecnej sytuacji by sobie nie poradził, bo mają takie pojęcie o polityce jak i ja (czyt. znikome ) Prawda jest taka, że trzeba wybierać mniejsze zło, którym nie ma co ukrywać jest PO



Już wiem kto głosuje. Dzięki.

Od siebie jedynie dodam, że w Polsce jest więcej partii niż PiS i PO, a postawienie krzyżyka przy którejś z nich w czasie wyborów nie spowoduje Twojego zgonu, końca świata, ataku kosmitów czy powodzi w piwnicy.

JA...........or

2013-05-06, 15:15


To jest prawdziwy Wódz!!

BoryzSadek

2013-05-06, 15:23
Potrzeba człowieka, najlepiej wojskowego który ten rząd weźmie za morde i postawi twardo na nogi. j***ć tą tolerancje względem gejów - jeśli już są to ok, ale na ch*j im te małźeństwa homoskie. Po drugie powinno sie całkiem wygonić ciapatych z kraju - my tam nie jeździmy to oni tu też nie i przedewszystkim nie być j***nymi pupilami hamerykanów bo to jest największy syf na świecie..