18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DuckDodgers

2013-05-06, 17:17
Stryjek napisał/a:


O k***a, peło rządzi już 6 lat a za to się wini pis? :lol: Btw 27 stycznia 2009, to jest data założenia amber gold frajerze. Resztę argumentów zostawię w spokoju.



Marcin Plichta:
W latach 2005–2009 był on kilkakrotnie skazywany przez sądy polskie za oszustwa, jednak wymierzane wobec niego kary pozbawienia wolności za każdym razem były warunkowo zawieszane (żadna kara nie została wykonana).

Zbigniew Ziobro

Przynależność polityczna: Prawo i Sprawiedliwość
Okres urzędowania od 31 października 2005 do 7 września 2007 i ponownie od 11 września 2007 do 16 listopada 2007.
Policzyć Ci to czy sam porównasz daty? Bo najbystrzejszy chyba nie jesteś. Ale zapomniałem, było trzeba nak***iać doktora G. i "układ" :)

Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:


niech podsumowanie gówna jakie napisałeś będzie zdjęcie na które nie załapał się syn słońca peru bo akurat układał plany lotów OLT...


Czyli tak jak napisałem, jedni nie lepsi od drugich, ale chyba znowu te klapki na oczach :D
kokinosz napisał/a:

Tymczasem kasę rżnęli i za PiS, za SLD i za PO. Wy myślicie, że PiS wam da czego PO wam nie dało.


amen.

Pan_Generał

2013-05-06, 17:26
http://markd.pl/afery-po/ :D

pis też miał tyle afer i w ogóle :lol:

Przynajmniej jak pewien minister sportu brał udział w jednej aferze, to CBŚ się nim zainteresowało i go aresztowali. A co z rządem peło. Co z aferą hazardową?

DuckDodgers

2013-05-06, 17:30
Stryjek Ty mi tu nie udowadniaj jakim dnem są rządy PO bo ja to wiem ;) Tylko jak widzę jak ktoś pisze jaki by nie był dobrobyt gdyby PiS rządził to traktuje to na równi z teoriami Donka o drugiej Irlandii. Chociaż patrząc na Irlandie to chyba miał rację :roll:

I tak wam wpie**olimy 18 maja :D

Cossmos

2013-05-06, 17:40
Oczywiście, że niezależnie od partii złoto się z nieba nie posypie, tylko zastanówmy się tak na spokojnie, jaka jest różnica między tym co serwuje nam się dzisiaj, a co było kiedyś. PiS - skandal z dyktafonem Ziobry. PO - przekręty na najwyższym szczeblu władzy, rozdawanie pieniędzy za, uwaga, zmniejszenie strat finansowych (vide zarząd narodowego basenu).
PiS - skandal z doktorem, wielka nagonka na łapówkarza. PO - skuteczne propagowanie "jak to nam jest dobrze" i że "trzeba zacisnąć pasa, bo tak i ch*j". Prasa rozpisująca się o sylikonowych cyckach Dody, a obok człowiek umiera z głodu, bo zniszczył go, tzw. "dobrobyt".
PiS + LPR - mundurki szkolne, pomysł ciekawy, zrealizowany beznadziejnie. Niestety Kaczyński dobrał sobie takich a nie innych koalicjantów (swoją drogą, ktoś na nich głos oddał, więc...), mógł tworzyć rząd mniejszościowy, ale już wtedy walka PiS vs PO rozgorzała na dobre i pewnie nic by w parlamencie nie przechodziło. PO - kompletne zrównanie z ziemią programu nauczania. Dzisiejsze uczenie się "po kolei jak leci" skutkuje całkowitym zanikiem świadomości już w szkołach średnich (obecni pierwszoroczniacy zaczynają naukę w liceum od I wojny światowej, a dobrze wiemy jak wygląda "nauka" w gimnazjum).
PiS - Lepper i już oklepane "hue, hue, jak można zgwałcić prostytutke, hue, hue", że nie wspomnę o "bojówkach" Samoobrony, które swego czasu "przekonywały" do głosowania. PO - Grodzkie. Muszę pisać coś jeszcze? Do Godsona (ten taki murzyn), nic nie mam, niech "se bedzie".
PiS - polityka pro-rodzinna, wprowadzenie becikowego (niby ledwo 1000zł ale to i tak sporo), a przecież dzieci trzeba, bo ktoś musi zapieprzać na moją i waszą emeryturę). PO - ustawa śmieciowa. Trzymam właśnie rozpiskę kosztów (wieś w woj. Dolnośląskim): 3os. rodzina będzie płacić miesięcznie za "nie zbierane selektywnie odpady" 60zł. Przed wprowadzeniem umowy płaciło się tyle kwartalnie, segregując śmieci (we wsi znajduje się kosz na szkło, plastik itd. i jakoś zawsze jest to pełne gdy przyjeżdża śmieciarka). Teraz ciekawostka. Do dnia, w którym na polecenie urzędu gminy należało zerwać umowę z obecnym "śmieciobiorcą" nie było nic wiadomo o tej ustawie. Sekretarka w gminie - nie wie, wójt - też nie, radny - zero. No i oczywiście segregacja jest na własny koszt - należy zakupić sobie kubeł na szkło, plastik i papier, każdy po +/- 100zł.
Nie chce mi się pisać więcej. Proszę, niech mi nikt nie pie**oli, że jest zajebiście, bo nie jest. Nie twierdzę, że PiS "zrobi porządek", bo nikt tego nie wie, ale jest to jedyna sensowna alternatywa (chyba że ktoś wierzy w, hehe, Palikota - powoli jednak zaczynam popierać legalizacje trawki, bo to nie zostaje nic innego jak się zjarać na maksa i nie kontaktować, bo w innym wypadku ch*j człowieka strzela).

kurwix

2013-05-06, 17:45
Polska. Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego 1/5 narodu żyje poza granicami kraju i w którym co 3 mieszkaniec ma 20lat. Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja, a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik. Kraj, gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie przeciętna pensja nie przekracza ceny (!) trzech par dobrych butów, gdzie jednocześnie nie ma biedy a obcy kapitał się pcha drzwiami i oknami. Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu. Kraj, w którym rządzą byli socjaliści, w którym święta kościelne są dniami wolnymi od pracy (!) Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza. Polacy..! Jak wy to robicie..?

Yattaman

2013-05-06, 18:40
Czytam wasze komentarze i dochodzę do wniosku, że większość z was zapomniała już chyba jaką kontrolę i inwigilację chciało wprowadzić PiS. Prawda jest taka, że PiS i PO są siebie warci. Ich programy wyborcze nie różnią się niczym tylko jedni lansują się na kapitalistów, a drudzy na patriotów.
Tu trzeba rewolucji, zburzyć wszystko do imentu i wzorować się na Niemcach. Kolesiostwem i kombinowaniem daleko nie zajdziemy.

zoltantej@o2.pl

2013-05-06, 19:31
Ale porównanie. Zdjęcie z Kaczyńskim zostało wykonane w dniu święta wojska polskiego a nie 3 maja.

ostatni

2013-05-06, 19:39
DuckDodgers napisał/a:

Marcin Plichta:
W latach 2005–2009 był on kilkakrotnie skazywany przez sądy polskie za oszustwa, jednak wymierzane wobec niego kary pozbawienia wolności za każdym razem były warunkowo zawieszane (żadna kara nie została wykonana).




tyle, że jak rządził PiS, to Plichta nie robił interesów z partią rządzącą...


Cytat:

Przynależność polityczna: Prawo i Sprawiedliwość
Okres urzędowania od 31 października 2005 do 7 września 2007 i ponownie od 11 września 2007 do 16 listopada 2007.
Policzyć Ci to czy sam porównasz daty? Bo najbystrzejszy chyba nie jesteś. Ale zapomniałem, było trzeba nak***iać doktora G. i "układ"




doktor g został skazany nawet za PO, poza tym wolę żeby ścigać łapówkarzy niż zamiatać afery gdzie oj***no państwo na kilkanaście miliardów a donek mówi że nic sie nie stało


DuckDodgers napisał/a:


Czyli tak jak napisałem, jedni nie lepsi od drugich, ale chyba znowu te klapki na oczach




co ty miałeś z matmy? zdałeś chociaż maturę? vat za PiSu 22% a za rudego 23% to nie jest argument, zwłaszcza, że przekłada się to na kilkunastoprocentowy wzrost cen? poziom refundacji leków niższy niż w meksyku to nie jest argument. i co wszyscy są siebie warci? czy może nie umiesz liczyć. albo wyskoczysz z tekstem, że kaczyński jest niski i żeby nie rządził jesteś w stanie płacić wyższe podatki które pójdą na łatanie dziur w budżecie okradzionym w wyniku afer?

Kuriki

2013-05-06, 19:40
Jeszcze raz ktoś stwierdzi, że PiS jest jakąś alternatywą lub, że PO jest lepsze niż PiS to mnie k***ica jasna strzeli :gniew:

Macie tu partie
Cytat:

Obecnie istniejące partie
Partie reprezentowane w Sejmie

Platforma Obywatelska RP (PO) – 206 posłów
Prawo i Sprawiedliwość (PiS) – 137 posłów
Ruch Palikota (Ruch PL) – 40 posłów, w tym:
RACJA Polskiej Lewicy (RACJA PL) – 2 posłów
Polskie Stronnictwo Ludowe (PSL) – 29 posłów
Sojusz Lewicy Demokratycznej (SLD) – 25 posłów
Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro (Solidarna Polska) – 17 posłów
Posłowie niezrzeszeni – 5 posłów, w tym:
Mniejszość Niemiecka – 1 poseł

Partie reprezentowane w Senacie

PO – 62 senatorów
PiS – 30 senatorów
Koło Senatorów Niezależnych – 4 senatorów, w tym:
Socjaldemokracja Polska (SDPL) – 1 senator
PSL – 2 senatorów
Solidarna Polska – 2 senatorów

Partie reprezentowane w Parlamencie Europejskim

PO – 25 posłów
PiS – 6 posłów
SLD – 5 posłów
PSL – 4 posłów
Solidarna Polska – 4 posłów
Polska Jest Najważniejsza (PJN) – 3 posłów
Ruch PL – 1 poseł
Unia Pracy (UP) – 1 poseł
2 eurodeputowanych niezależnych

Pozostałe partie

Chrześcijańska Demokracja III Rzeczypospolitej Polskiej (ChDRP)
Demokratyczna Partia Lewicy (DPL)
Komunistyczna Partia Polski (KPP)
Konfederacja Polski Niepodległej (KPN)
Kongres Nowej Prawicy (Nowa Prawica)
Krajowa Partia Emerytów i Rencistów (KPEiR)
Libertas Polska (Libertas)
Liga Obrony Suwerenności (LOS)
Liga Polskich Rodzin (LPR)
Narodowe Odrodzenie Polski (NOP)
Obrona Narodu Polskiego (ONP)
Organizacja Narodu Polskiego – Liga Polska (ONP-LP)
Partia Demokratyczna – demokraci.pl (PD)
Partia Kobiet (PK)
Partia Regionów (Regiony, PR)
Partia Zielonych (PZ)
Polska Lewica (PL)
Polska Partia Narodowa (PPN)
Polska Partia Piratów (P3)
Polska Partia Pracy – Sierpień 80 (PPP-Sierpień 80)
Polska Partia Socjalistyczna (PPS)
Polska Patriotyczna (Polska P.)
Polska Racja Stanu (PRS)
Polska Wspólnota Narodowa (PWN)
Polski Ruch Monarchistyczny (PRM)
Porozumienie Polskie (PP)
Prawica Rzeczypospolitej (Prawica, PR)
Przymierze dla Polski (PdP)
Przymierze Narodu Polskiego (PNP)
Ruch Katolicko-Narodowy (RKN)
Ruch Ludowo-Narodowy (RLN)
Ruch Odrodzenia Gospodarczego im. Edwarda Gierka (ROG)
Ruch Patriotyczny (RP)
Samoobrona
Samoobrona Odrodzenie (SO)
Stronnictwo Demokratyczne (SD)
Stronnictwo Konserwatywno-Ludowe (SKL)
Stronnictwo Narodowe (SN)
Stronnictwo "Piast" (S „Piast”)
Stronnictwo Pracy (SP)
Unia Lewicy (UL)
Unia Polityki Realnej (UPR)
Unia Polskich Ugrupowań Monarchistycznych (UPUM)
Zieloni 2004 (Zieloni)
Związek Słowiański (ZS)
Bezpieczeństwo i Spokój (BiS)
Chrześcijańska Inicjatywa Społeczna (ChIS)
Demokracja Bezpośrednia (DB)
Elektorat
Europa Wolnych Ojczyzn – Partia Polska (EWO-PP)
Forum Samorządowe (FS)
Jedność Rzemieślniczo-Kupiecka (JRz-K)
Lepsza Polska (LP)
Partia Emerytów Rencistów Rzeczypospolitej Polskiej (PER RP)
Partia Postępu Antyklerykalna Polska (PPAP)
Partia Rozwoju (PR)
Partia Zielonych Rzeczypospolitej Polskiej (PZ RP)
Polska Partia Imperium Słowiańskiego „Razem” (PPIS)
Polska Socjalistyczna Partia Robotnicza (PSPR)
Polski Ruch Uwłaszczeniowy (PRU)
Polskie Forum Osób Niepełnosprawnych i Specjalnej Troski (PFONiST)
Polskie Porozumienie Przedsiębiorczości i Pracy (PPPiP)
Porozumienie Pokoleń (PPok)
Powszechna Partia Internetowa (PPI)
Przymierze Ludowo-Narodowe (PLN)
Stronnictwo Narodowe im. Dmowskiego Romana (SND)
Stronnictwo Patriotyczne Polski i Polonii (SPPiP)
Sztandar Matki Boskiej Licheńskiej Bolesnej Królowej Polski (SzMBLBKP)
Związek Weteranów Wojny (ZWW)



Skopiowane z Wikipedii.

Proszę sobie wpisać w "gugyl dot kom" nazwy ww partii. Sugeruję zapoznać się nimi i dopiero wtedy głosować na co się zechce lub oddać głos nieważny, a nie pie**olić głupoty jak by w Polsce istniały tylko 2 partie: j***ne PiS (Panie idź sp***alaj) i sk***ione PełO (pie**olimy Obywateli)

pi...........ta

2013-05-06, 20:04
Jaki prezydent, takie obchody.

Cossmos

2013-05-06, 20:09
@UP
Ty tak serio, czy masz zwyczajnie naj***ne w głowie? To są alternatywy? KPP? SDPL? Polska Lewica? Że o Samoobronie nie wspomnę? Popłuczyny złożone z pojebańców (kto normalny należałby do KPP). Tak, PiS to jedyna SENSOWNA alternatywa do obecnie sprawującej rządy partii. Widocznie nie przeczytałeś tego słowa, więc ci je "powiększyłem". Jest to największa partia opozycyjna i koniec kropka. Chcesz oddawać głos na "mniejszość niemiecką" - proszę bardzo, tylko po co zaśmiecać parlament? Wystarczy, że mamy tam takie "kfiatki" jak Niesioł, Grodzkie, Miller czy inne komuchy, których nie da się oderwać od koryta.
Przeszkadza ci, że w gruncie rzeczy tylko dwie partie mają coś do powiedzenia? W USA masz tylko Demokratów i Republikanów i tam nikt nie narzeka, nawet powiem więcej: głównie dzięki temu stanowią dziś światową potęgę, nawet mimo kryzysu. Owszem, mamy tam do czynienia z silną prezydenturą, ale było nie było, mają tam system dwupartyjny. My mamy ich w p*zdu, ale tak na prawdę i tak nie ma alternatywy do tego co teraz siedzi w parlamencie (a i przy tych co już do koryta się dopchali, trzeba by się zastanowić...).

DuckDodgers

2013-05-06, 20:18
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:


co ty miałeś z matmy? zdałeś chociaż maturę? vat za PiSu 22% a za rudego 23% to nie jest argument, zwłaszcza, że przekłada się to na kilkunastoprocentowy wzrost cen? poziom refundacji leków niższy niż w meksyku to nie jest argument. i co wszyscy są siebie warci? czy może nie umiesz liczyć. albo wyskoczysz z tekstem, że kaczyński jest niski i żeby nie rządził jesteś w stanie płacić wyższe podatki które pójdą na łatanie dziur w budżecie okradzionym w wyniku afer?



Gadasz jak gimbus co się naoglądał TV. I jedna i druga partia wyrządziła (wyrządza) szkody w naszym kraju. PiS nie ma żadnych sukcesów, Kaczy i jeden i drugi pałali nienawiścią i to była ich motywacja polityczna. Macierewicze, Leppery, Begerowe jak to jest Twoje towarzystwo uzdrawiania Polski to gratuluję. Jeszcze podczepię łojca derektora bo to przecież kluczowy elektorat. Jeszcze napisz że to nie za PiS upadło Lehman Brothers.... Wali od Ciebie populizmem więc za bardzo nie mamy o czym gadać bo przecież 23 - 22 = 1 więc PiS lepszy, prosta matematyka :glasku:

Nie ma kto rządzić i to jest nasz dramat, jeden z niewielu których lubiłem z PiS to był Cymański mimo, że się z nim nie zgadzałem to miał coś do powiedzenia ale chyba za bardzo fikał hail prezesowi bo też już go tam nie ma.

ostatni

2013-05-06, 20:23
DuckDodgers napisał/a:

Gadasz jak gimbus co się naoglądał TV. I jedna i druga partia wyrządziła (wyrządza) szkody w naszym kraju. PiS nie ma żadnych sukcesów, Kaczy i jeden i drugi pałali nienawiścią i to była ich motywacja polityczna. Macierewicze, Leppery, Begerowe jak to jest Twoje towarzystwo uzdrawiania Polski to gratuluję. Jeszcze podczepię łojca derektora bo to przecież kluczowy elektorat. Ale wali od Ciebie populizmem więc za bardzo nie mamy o czym gadać bo przecież 23 - 22 = 1 więc PiS lepszy



1 punkt procentowy gamoniu, a 1/22*100%=4,6%

a że vat płacony jest kilkukrotnie na różnych etapach produkcji i transportu towarów to ceny automatycznie wzrosły kilkanaście procent. Ale skoro to do ciebie nie dociera to mogę tylko ubolewać, że takie osoby mają prawa wyborcze

DuckDodgers

2013-05-06, 20:29
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



1 punkt procentowy gamoniu, a 1/22*100%=4,6%

a że vat płacony jest kilkukrotnie na różnych etapach produkcji i transportu towarów to ceny automatycznie wzrosły kilkanaście procent. Ale skoro to do ciebie nie dociera to mogę tylko ubolewać, że takie osoby mają prawa wyborcze



Porównaj sobie jak wzrosły ceny życia w Europie potem pie**ol. I to żadna zasługa Donka wszechmogącego, że w Polsce kryzys nie jest tak dotkliwy jak np. w Hiszpanii ale jak w twoim równaniu nie ma wzmianki o załamaniu gospodarczym w Europie no to tak jak pisałem, nie mamy o czym gadać, dodawaj tam te swoje cyferki bo masz klapki na oczach jak Ci się wydaje że PiS by tu stworzyła raj.

ostatni

2013-05-06, 20:39
DuckDodgers napisał/a:

Porównaj sobie jak wzrosły ceny życia w Europie potem pie**ol. I to żadna zasługa Donka wszechmogącego, że w Polsce kryzys nie jest tak dotkliwy jak np. w Hiszpanii ale jak w twoim równaniu nie ma wzmianki o załamaniu gospodarczym w Europie no to tak jak pisałem, nie mamy o czym gadać, dodawaj tam te swoje cyferki bo masz klapki na oczach jak Ci się wydaje że PiS by tu stworzyła raj.



a co ma gospodarka europy do tego, że donek podwyższył podatki?

zbłaźniłeś się we wcześniejszym poście pokazując że nie znasz nawet operacji na procentach, a na wyborach głosujesz "na tego ładniejszego"


jeszcze może wierzysz w legendy o zielonej wyspie? to ci podpowiem, byłem, widziałem, poziom życia w hiszpani czy grecji jest dalej 3 razy wyższy niż w polsce, hiszpanie strajkują, bo nie starcza im kasy na codzienne włóczenie się po knajpach do 24, jak to mają w zwyczaju. Odsetek samobójstw w naszym kraju jest dużo wyższy niż w tej umęczonej grecji.

jak tak twierdzisz, że obie partie są siebie warte, to na następnych wyborach zagłosuj na PiS by odsunąć PO od władzy, chyba zgodzisz się że 3 kadencje pod rząd mogą rodzić patologie, chyba że jednak jesteś j***nym lemingiem zapatrzonym w nieskazitelnego pierwszego haratcza gały RP.