18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DuckDodgers

2013-05-06, 20:57
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:


a co ma gospodarka europy do tego, że donek podwyższył podatki?



Dziękuję i dobranoc.

Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:


zbłaźniłeś się we wcześniejszym poście pokazując że nie znasz nawet operacji na procentach, a na wyborach głosujesz "na tego ładniejszego"



Widzę, że wyobraźnia ponosi :roll:

A jak już chcesz odsyłać do szkoły to Grecja, Hiszpania czy Europa się pisze z dużej patrioto :]

ostatni

2013-05-06, 21:17
DuckDodgers napisał/a:

Widzę, że wyobraźnia ponosi

A jak już chcesz odsyłać do szkoły to Grecja, Hiszpania czy Europa się pisze z dużej patrioto :]




no co ty :homer:

23-22=1 ahahah ale ty głupi jesteś :lol:

DuckDodgers

2013-05-06, 21:20
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:




no co ty :homer:

23-22=1 ahahah ale ty głupi jesteś :lol:



Coś czułem, że sarkazm cię przerośnie ^^

sloma.z.butow

2013-05-06, 21:40
Nasi przodkowie walczyli o biel i czerwień naszych sztandarów. Fajnopolacy postanowili zohydzić wszystkim nasze barwy i symbole.




Zagadka. Co to za marsz?

Parada równości? Nie - za spokojnie.
Marsz wspierający walkę z rakiem piersi? Nie - żadnych haseł.
Dzień Flagi w wykonaniu fajnopolaków? - Bingo. Frekwencję zapewniają pracownicy i rodziny radiowej Trójki, kancelarii Prezydenta RP i agend rządowych.


XtravaganZa

2013-05-06, 21:44
Ale ile tego bydła musi być, żeby się pchali jak ta dzicz, bo rozdawali poj***ne baloniki i papierkową flagę.
Po ryjach widać, że to tłuki.

Kuriki

2013-05-06, 22:08
@Cossmos
Cytat:

Ty tak serio, czy masz zwyczajnie naj***ne w głowie? To są alternatywy? KPP? SDPL? Polska Lewica? Że o Samoobronie nie wspomnę? Popłuczyny złożone z pojebańców (kto normalny należałby do KPP). Tak, PiS to jedyna SENSOWNA alternatywa do obecnie sprawującej rządy partii. Widocznie nie przeczytałeś tego słowa, więc ci je "powiększyłem". Jest to największa partia opozycyjna i koniec kropka. Chcesz oddawać głos na "mniejszość niemiecką" - proszę bardzo, tylko po co zaśmiecać parlament? Wystarczy, że mamy tam takie "kfiatki" jak Niesioł, Grodzkie, Miller czy inne komuchy, których nie da się oderwać od koryta.
Przeszkadza ci, że w gruncie rzeczy tylko dwie partie mają coś do powiedzenia? W USA masz tylko Demokratów i Republikanów i tam nikt nie narzeka, nawet powiem więcej: głównie dzięki temu stanowią dziś światową potęgę, nawet mimo kryzysu. Owszem, mamy tam do czynienia z silną prezydenturą, ale było nie było, mają tam system dwupartyjny. My mamy ich w p*zdu, ale tak na prawdę i tak nie ma alternatywy do tego co teraz siedzi w parlamencie (a i przy tych co już do koryta się dopchali, trzeba by się zastanowić...).



Ekhm... Chodzi mi o to, że...

Te zafajdane główne partie miały szanse (celowo bez "ę") by "zbawić" Polskę. I co? Jedno wielkie śmierdzące na mile gówno. Może warto dać szansę reszcie? A niech i będzie nawet jakaś komunistyczna partia- może oleje socjalizm i chytrze poprowadzi tak swoje działania, że Polska podbije wszechświat? Pewnie nie ale szansa jest- nie takie rzeczy się działy :amused:

Albo ONP (Organizacja Narodu Polskiego)- wciąż nie mieli szansy się wykazać.

Albo niech feminazistki przejmą władzę- to dopiero byłby kabaret (lecz wciąż się nie wykazały więc nie wiadomo).

Osobiście sugeruję zagłosować na KNP. Tylko proszę KNP nie łączyć jedynie Korwinem ("Królę Korwę")- on odstrasza ludzi nawet jeśli czasem powie coś z sensem, a w KNP siedzą naprawdę rozsądni ludzie, którzy nie są tak kontrowersyjni. Ta partia ma całkiem przyjazny program, a na stówę lepszy niż to co mają główne partie.

Koniec Świata

2013-05-06, 22:48
Jak czytam poj***ne komentarze ja-hu-kubła to odnoszę wrażenie, że to on napie**ala te wszystkie idiotyzmy na onecie.

rurkowiec

2013-05-07, 17:16
up

poj***ne komentarze to chociaż podaj mi jeden punkt w którym kłamie, ekspercie we wszystkim.

JackCola

2013-05-13, 15:56
Rururkowiec napisał/a:

up

poj***ne komentarze to chociaż podaj mi jeden punkt w którym kłamie, ekspercie we wszystkim.

Poproś księdza by cię douczył. Co wy robicie w tych parafialnych szkółkach??