18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DuckDodgers

2013-05-06, 15:27
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:


i niech mi ktoś powie, że to Kaczyński nie miał klasy...



Kaczyński nie miał klasy.

yoyoyo

2013-05-06, 15:31
Brawo obywatele, głosujcie k***a dalej na PO i Palikota, a na pewno będzie nam się żyło zajebiście. :roll:

Cossmos

2013-05-06, 15:33
Do tych co pie**olą, że "orzeł spoko". Gdyby to był j***ny orzełek w przysiadzie uśmiechający się z różowego tła do dzieci i naszego kochanego Bronka, to bym słowa nie powiedział. Jednak ten różowy ptaszor ma na łbie koronę, co ewidentnie czyni go parodią/karykaturą narodowego symbolu, więc zanim coś jeden z drugim debilem napisze, to niech się dobrze zastanowi.
Nie twierdzę, że godła nie można wykorzystywać w inny sposób niż tradycyjny. Orzeł jest naszym symbolem i jak najbardziej powinniśmy go promować. Jednak akcja "Polaku, głowa do góry" jest zdrowo popie**olona. Rozumiem, że wszyscy popierający należą do elektoratu PO (tak, wypierajcie się tego, bo 30% robi się z niczego, ot z powietrza). Typowe "no przecież jest dobrze, to się nie wk***iajcie". Akcja pojawiła się zaraz po strajkach na Śląsku i wzmożonym ruchu Solidarności, no k***a, zbieg okoliczności. Jeśli rzeczywiście ktoś jest na tyle głupi i myśli, że to wszystko jest z dobrych chęci, to wam się k***a ŹLE wydaje.

A kto głosuje na PO? Ci, którzy stracili za rządów PiS. Wzmożone ściganie łapówkarzy, lustracja zdrajców tego kraju, ukrócenie lewych działań we wszelakich przedsiębiorstwach (tak, tak, kolejny mit o tym, jak to polscy przedsiębiorcy są wspaniali i oni opłacają wszystkie podatki i w ogóle cacy; nie że takich nie ma, ale wiemy kto stanowi większość, "a bo nie będą mi ch*je zabierać pieniędzy"). Posrały się ze strachu osoby, które miały coś na sumieniu. Ja rządów PiS się nie boję. Byłem wtedy gówniarzem, nie interesowałem się polityką, ale dobrze pamiętam, że nagle standard życia się podniósł, a po wygranej PO (zbawiciele, w dupe jego była mać) wszystko padło na łeb. Można było wtedy za 50zł wyjść ze sklepu z pełnym koszykiem, dzisiaj za 50zł można sobie kupić przysłowiowe waciki.

Wylałem żółć, bo mnie ch*j trafia przed maturą, reakcja na stres...


Pan_Generał

2013-05-06, 15:36
BoryzSadek napisał/a:

Potrzeba człowieka, najlepiej wojskowego który ten rząd weźmie za morde i postawi twardo na nogi. j***ć tą tolerancje względem gejów - jeśli już są to ok, ale na ch*j im te małźeństwa homoskie. Po drugie powinno sie całkiem wygonić ciapatych z kraju - my tam nie jeździmy to oni tu też nie i przedewszystkim nie być j***nymi pupilami hamerykanów bo to jest największy syf na świecie..


Już był taki jeden


Ale za długo nie porządził.

ka...........ma

2013-05-06, 16:05
Stryjek napisał/a:

I jeszcze jedno foto.
Obrazek

Pierwsze zdjęcie zrobiłem w 2007 roku, drugie wczoraj... Jest to obraz tego jak w 6 lat, społeczeństwo i ich elity potrafią się szybko zdegenerować. 6 lat temu mieliśmy Orła Białego w koronie na Sztandarze. Dziś czekoladowy wyrób orłopodobny i logo Gazety Wyborczej... Jak by ktoś to zobaczył 10 lat temu, to by nie uwierzył, nawet najbardziej zdziwaczałe radio maryjne babcie nie snuły takich teorii... a to się dzieje - tu i teraz. To nasza rzeczywistość.




Czy po lewej to nie jest ten świętej pamięci prezydent który nie znał słów hymnu swojego kraju? :?:

strzelec_

2013-05-06, 16:14
Nie wnikałem zbytnio w temat ale jak na moje to akcja jest całkiem spoko...

"Celem naszej akcji jest przekonanie Polaków, że nie warto być malkontentem, że optymistom żyje się łatwiej, że lżej jest im znosić trudy. Chcemy sprawić, by marudzenie nie było naszą wadą narodową. Rozpoczęcie naszej akcji w Święto Flagi nie jest przypadkowe. Chcemy zachęcić rodaków do radosnego obchodzenia świąt i rocznic państwowych, będziemy przekonywać do okazywania naszego przywiązania do symboli narodowych - przekonuje na stronach Polskiego Radia dyrektor Trójki Magda Jethon."

Może kolorystyka dobrana nieco niefortunnie bo część buraczano-cebulaczkowych rodaków stwierdzi, że orzeł to gej i pedał
niemniej akcja która ma promować radość ze świąt narodowych a nie tylko płacze i żale jak to nas bili i jak my cierpieli jest spoko.
Od razu zaznaczę, że nie czytam komentarzy w tematach które już przejrzałem więc patryjoci mogą się j***ć na cyce.
Pozdrowienia

ostatni

2013-05-06, 16:15
PiS by sobie dzisiaj nie poradził? Wystarczy żeby rządził tak jak 6 lat temu: obniżenie podatków, poobcinanie pensji prezesom spółek państwowych, redukcja liczby urzędników do tej z 2006 roku (donek zatrudnił 100 tysięcy-to są jego wyborcy), twardo z ruskimi, bo nie przypominam sobie żeby za PO cofnęli nam blokadę na naszą żywność, twardo z Niemcami, a nie propaganda, że wynegocjowali więcej, jak następna perspektywa budżetowa jest o rok dłuższa niż ta, którą negocjował PiS, i ukrócenie przekrętów żeby kasa nie uciekała bokiem. Jako student w czasach tuż po PiS i kończący studia gdy PO rozj***ło gospodarkę mogę powiedzieć tak, za 200zł (życie studenckie) wtedy można było żyć nie umierać cały tydzień, teraz po 3 dniach można kipnąć z głodu takie cuda mamy. I pie**olcie co chcecie, ale prezydent Kaczyński, doktor prawa, wyglądał 100 razy lepiej niż ta dwójka uciekinierów z zakładu leczenia otyłości. O jakości przemówień nawet nie ma co wspominać. Komorowski był dobry jak wtórował 6 lat temu Niesiołowskiemu w tekstach o dorzynaniu watahy. Gdy przyszło wykazać się kulturą i nie można bluzgać, okazało się że stać go tylko na nudne wywody "w bulu i nadzieji" poprzeplatane zaproszeniami "do marsza". Ale co ja będę tłumaczył ludziom, którzy nie widzą nic złego w uniewinnieniu członkini PO, która wręcza na nagraniu lapówki i mówiła jaki to szwindel będzie ze swoją partią kręcić na prywatyzacji szpitali. Powodzenia lemingi, niedługo już nawet kolejek nie będzie do lekarzy, bogaci złodzieje się będą leczyć reszta umierać pod płotem albo na przy taśmie w niemieckich fabrykach

!Timon

2013-05-06, 16:16
Najgorsze jest to, że nawet jakby połowa Polaków wyjechała i Polska by zbankrutowała to i tak i tak polityków to ch*ja ruszy - zaczną wtedy wyprzedawać majątek narodowy bo nikt się nie sprzeciwi.

Cóż tylko fizyczne represje tutaj mogą cokolwiek zmienić...

kokinosz

2013-05-06, 16:56
Manipulacja. Już moi niepełnosprytni znajomi to sobie przesyłali. Porównanie zdjęć z dwóch zdarzeń to manipulacja. Proponuję porównać zdjęcia z 15 sierpnia z Kaczyńskim i z Komorowskim. To zdjęcie z lewej jest ze Święta Wojska Polskiego. Jak poszukacie zdjęć z Komorowskim z tego święta, to nie zobaczycie różnicy poza wąsem... Banda idiotów dających się manipulować. Śmiało, I'll be your lighting rod of hate!

DuckDodgers

2013-05-06, 16:59
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

PiS by sobie dzisiaj nie poradził? Wystarczy żeby rządził tak jak 6 lat temu: obniżenie podatków, poobcinanie pensji prezesom spółek państwowych, redukcja liczby urzędników do tej z 2006 roku (donek zatrudnił 100 tysięcy-to są jego wyborcy), twardo z ruskimi, bo nie przypominam sobie żeby za PO cofnęli nam blokadę na naszą żywność, twardo z Niemcami, a nie propaganda, że wynegocjowali więcej, jak następna perspektywa budżetowa jest o rok dłuższa niż ta, którą negocjował PiS, i ukrócenie przekrętów żeby kasa nie uciekała bokiem. Jako student w czasach tuż po PiS i kończący studia gdy PO rozj***ło gospodarkę mogę powiedzieć tak, za 200zł (życie studenckie) wtedy można było żyć nie umierać cały tydzień, teraz po 3 dniach można kipnąć z głodu takie cuda mamy. I pie**olcie co chcecie, ale prezydent Kaczyński, doktor prawa, wyglądał 100 razy lepiej niż ta dwójka uciekinierów z zakładu leczenia otyłości. O jakości przemówień nawet nie ma co wspominać. Komorowski był dobry jak wtórował 6 lat temu Niesiołowskiemu w tekstach o dorzynaniu watahy. Gdy przyszło wykazać się kulturą i nie można bluzgać, okazało się że stać go tylko na nudne wywody "w bulu i nadzieji" poprzeplatane zaproszeniami "do marsza". Ale co ja będę tłumaczył ludziom, którzy nie widzą nic złego w uniewinnieniu członkini PO, która wręcza na nagraniu lapówki i mówiła jaki to szwindel będzie ze swoją partią kręcić na prywatyzacji szpitali. Powodzenia lemingi, niedługo już nawet kolejek nie będzie do lekarzy, bogaci złodzieje się będą leczyć reszta umierać pod płotem albo na przy taśmie w niemieckich fabrykach



PiS gówno ukrócił, nie potrafili nawet porządnie zebrać dowodów zgodnie z prawem. Ziobro machał dyktafonem na konferencjach z niezbitymi dowodami przestępstwa których nikt nie słyszał i ferował samemu wyroki jak sędzia Dredd wskazując palcem winnych. Giertych zajmował się wprowadzaniem mundurków na koszt rodziców gdzie wielu polskim rodzinom ledwo starcza na "standardową" wyprawkę szkolną. Kaczyńscy wprowadził bydło na salony typu Beger, Lepper i świta. W swojej fałszywości raz go nienawidził potem kochał potem znowu nienawidził. Był pośmiewiskiem na arenie międzynarodowej bo był po prostu lepszym krzykaczem niż politykiem nie znającym nawet słów hymnu narodowego. Pozwolił rozwinąć się takiej maszynie jak Amber Gold, chyba największym przekręcie finansowym ostatnich lat, ale ważniejsza była walka z oponentami politycznymi czyli wjazdy do Blidy o 6:00 rano i ściganie doktora G. ch*j tam, że instytucja parabankowa nie składa deklaracji podatkowej przez kilka lat. O Spieprzaj dziadu, Roker Pereiro, orderze dla Benhaguaja zwolnionego jak murzyna na boisku po meczu czy ściganiu jakiegoś bezdomnego już nawet nie wspomnę. Przypomnieć jeszcze jak były potraktowane protestujące pielęgniarki vel "Te Panie" ? Albo o jego fałszywych cudownych przemianach na czas kampanii?. Jeszcze Ci zobrazuję Twój "argument" dotyczący zakupów za 200 zł - za SLD mogłem za 10 zł kupić 2 piwa 10,5, paczkę Sobieskich i zapałki, czyli najlepszy rząd prawda? /facepalm O bulu i nadzieji piszesz ale o ziemi polskiej do wolski już coś umknęło? Dulszczyzna aż kipi.

To tyle z głowy.

W tym kraju nie ma na kogo glosować. Jedni nie lepsi od drugich i wychwalanie czy Kaczego czy Donka świadczy o klapkach na oczach.

Pan_Generał

2013-05-06, 17:00
O k***a jego mać... http://orzelmoze.pl/orzelmoze To jest sen?


DuckDodgers napisał/a:


Pozwolił rozwinąć się takiej machinie jak Amber Gold, chyba największym przekręcie finansowym ostatnich lat,



O k***a, peło rządzi już 6 lat a za to się wini pis? :lol: Btw 27 stycznia 2009, to jest data założenia amber gold frajerze. Resztę argumentów zostawię w spokoju.

Bad_Motherfucker

2013-05-06, 17:03
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



Na PO głosują idioci, głównie uczniowie zawodówek i studenci europeistyki. Tacy jak to się ładnie mówi wannabe, którzy myślą, że będą światowi, będą młodymi, wykształconymi z wielkich miast, z dobrą pracą, bo popierają tę nowoczesną partię. Nieraz miałem nieprzyjemność jechać o 8 na zajęcia i słuchać w autobusie mongołów, którzy powtarzali bez zastanowienia wszystkie żarty i poglądy Wojewódzkiego. To są tacy ludzie, którzy nie zaznali jeszcze prawdziwego życia i wierzą, we wszystkie bajeczki, wierzą że jak będą udawać i powtarzać za jakimś lewakiem z TVNu to też będą mieć ferrari i dz**ki, a tu niestety po kilku latach przychodzi rozczarowanie, okazuje się, że trzeba mieć tatusia aparatczyka, żeby zasłużyć na takie rzeczy. Prawda o PO jest taka, że jest partia komucho-biznesowa, dostają hajs od ludzi, którzy dorobili się 30 lat temu w brzydko pachnący sposób i boją się dekomunizacji, i za ten hajs robią propagandę z zaprzyjaźnionymi postkomunistycznymi mediami. Kto jest młody, głupi bez wykształcenia i znajomości historii ten kupuje bajeczki o byciu światowcem, a potem ląduje w robocie za 1500, wcześniej w niewiedzy oddając przysługę na wyborach tym na których będzie teraz robił do końca życia za grosze. Tak to wygląda.





Ja-ah-qu-ub-el jak zawsze na straży naszej moralności

Pan_Generał

2013-05-06, 17:05
Bad_Motherfucker, jak zwykle pie**oli głupoty.

kokinosz

2013-05-06, 17:10
Ale walka rozgorzała, z manipulacją "Stryjka" w tle. Najgorzej, że podajecie nieprawdziwe dane, albo wybielacie jedną partię, albo drugą. Tymczasem kasę rżnęli i za PiS, za SLD i za PO. Wy myślicie, że PiS wam da czego PO wam nie dało. Tylko zmianę władz spółek państwowych i nic więcej. Jak tak, żona Hofmana już zdrowa i nie doi już budżetu państwa? Ślepcy. Ani PO ani PiS nie da wam niczego. Bo nie ma żadne z nich odwagi czy pomysłu. Ja zagłosuję na partię, która pisemnie zobowiąże się do obniżenia liczby posłów z 460 do 100. Poza tym nie mamy o czym rozmawiać. Bo takie rozmowy jak tutaj widzę, to ze szkoły średniej lub gimnazjum.

ostatni

2013-05-06, 17:14
DuckDodgers napisał/a:

PiS gówno ukrócił, nie potrafili nawet porządnie zebrać dowodów zgodnie z prawem. Ziobro machał dyktafonem na konferencjach z niezbitymi dowodami przestępstwa których nikt nie słyszał i ferował samemu wyroki jak sędzia Dredd wskazując palcem winnych. Giertych zajmował się wprowadzaniem mundurków na koszt rodziców gdzie wielu polskim rodzinom ledwo starcza na "standardową" wyprawkę szkolną. Kaczyńscy wprowadził bydło na salony typu Beger, Lepper i świta. W swojej fałszywości raz go nienawidził potem kochał potem znowu nienawidził. Był pośmiewiskiem na arenie międzynarodowej bo był po prostu lepszym krzykaczem niż politykiem nie znającym nawet słów hymnu narodowego. Pozwolił rozwinąć się takiej maszynie jak Amber Gold, chyba największym przekręcie finansowym ostatnich lat, ale ważniejsza była walka z oponentami politycznymi czyli wjazdy do Blidy o 6:00 rano i ściganie doktora G. ch*j tam, że instytucja parabankowa nie składa deklaracji podatkowej przez kilka lat. O Spieprzaj dziadu, Roker Pereiro, orderze dla Benhaguaja zwolnionego jak murzyna na boisku po meczu czy ściganiu jakiegoś bezdomnego już nawet nie wspomnę. Przypomnieć jeszcze jak były potraktowane protestujące pielęgniarki vel "Te Panie" ? Albo o jego fałszywych cudownych przemianach na czas kampanii?. Jeszcze Ci zobrazuję Twój "argument" dotyczący zakupów za 200 zł - za SLD mogłem za 10 zł kupić 2 piwa 10,5, paczkę Sobieskich i zapałki, czyli najlepszy rząd prawda? /facepalm O bulu i nadzieji piszesz ale o ziemi polskiej do wolski już coś umknęło? Dulszczyzna aż kipi.

To tyle z głowy.

W tym kraju nie ma na kogo glosować. Jedni nie lepsi od drugich i wychwalanie czy Kaczego czy Donka świadczy o klapkach na oczach.




niech podsumowanie gówna jakie napisałeś będzie zdjęcie na które nie załapał się syn słońca peru bo akurat układał plany lotów OLT...








poznajesz te ryje, wg ciebie to też na pewno kaczyński i reszta PiS