18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czego pragnie Jarosław K?

kurabezkosci • 2012-10-31, 04:15
Dj Jaro

Skowroniasty

2012-10-31, 10:02
Pan kapitan napisał/a:


Tusk nie miałby jaj żeby zrobić coś takiego, tym bardziej że w sondażach PO zdecydowanie prowadziło. A Putin znał te sondaże i wiedział, że Kaczyński długo na stołku siedzieć nie będzie. Jeśli była tam jakaś bomba to możliwe że zrobił to ktoś z ekipy technicznej, która przed lotem sprawdzała samolot pod kątem bezpieczeństwa (standardowa procedura). Możliwe że jakiś szajbus, który szczerze nie cierpiał jakiejś osoby z pokładu Tupolewa...


Są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, bezczelne kłamstwa i statystyki. Sondaże wtedy i dziś nie odzwierciedlały nastrojów politycznych. Faworyzowano platformersów z uwagi na brak alternatywy wobec PiSuarów. Reszta się nie liczyła (SLD, bo komuchy, PSL bo za mały i raczkujący wtedy Palikot).

Im dłużej strona rządowa nie rzuca pełnego światła na sprawę z 10 kwietnia, tym z dnia na dzień będzie co raz więcej wątpliwych tez i komentarzy, z tymi od brzozy, mgły i bomby w roli głównej.
Tak to prawda PiS ma spory udział na ugrywaniu sobie wyborców sprawą katastrofy. Ale dziwisz sie? Bo ja wcale.

DamianG

2012-10-31, 10:04
No i oczywiście Gazeta Wybiórcza takie rzeczy publikuje. To jest aż żenujące, bo gdyby taki film zrobiono o Michniku albo jakimś zaprzyjaźnionym z nim ogrem to byłby wysyp negatywnych artykułów nt. obrazy osób publicznych. A gdyby film był o Bronku to o 5:00 rano zapukałyby służby do autora filmu. To jest aż śmieszne.

Ro...........ce

2012-10-31, 10:05
Czyżby to Gospel ?

gadom

2012-10-31, 10:07
Pan kapitan napisał/a:



Jak rozumiesz "prawdziwych polaków"? Kaczyński albo wykorzystuje śmierć własnego brata i bratowej do rozgrywek politycznych (i to się nazywa czystym sk***ysyństwem) albo rzeczywiście wierzy, iż Donald, Putin i świta zaplanowali zamach i rozj***li za pomocą sztucznej mgły, trotylu i nitrogliceryny tupolewa (tego oczywiście nie można wykluczyć, ale święte o tym przekonanie i tak graniczy z paranoją).
Jarek ma w dupie "szarego obywatela" a jeśli myślisz, że jest patriotą to masz nierówno pod sufitem. Facet żyje we własnej rzeczywistości, która nijak ma się do świata realnego. Otacza się ludźmi pokroju Macierewicza, którzy pie**olą mu do uszu farmazony oraz przytakiwaczami - karierowiczami udającymi, że się z panem prezesem partii zgadzają.
Nie ma konta w banku, prawa jazdy, żony i dzieci. Nie ma pojęcia o życiu i problemach ludzi o których głosy zabiega.

Oto Twój "prawdziwy Polak" :roll: ...





A jeżeli chodzi o Smoleńsk:
Tusk nie miałby jaj żeby zrobić coś takiego, tym bardziej że w sondażach PO zdecydowanie prowadziło. A Putin znał te sondaże i wiedział, że Kaczyński długo na stołku siedzieć nie będzie. Jeśli była tam jakaś bomba to możliwe że zrobił to ktoś z ekipy technicznej, która przed lotem sprawdzała samolot pod kątem bezpieczeństwa (standardowa procedura). Możliwe że jakiś szajbus, który szczerze nie cierpiał jakiejś osoby z pokładu Tupolewa...



Nie chcę wychodzić na wielkiego obrońcę Jarka, ale pewnie i tak wyjdę, bo od jakiegoś czasu znaczna część społeczeństwa postrzega wszystko w czerni i bieli. Z resztą całej pracy wykonanej przez "polskie media" nie da się cofnąć w tak krótkim czasie.

W Biedronce przecież nie kupują ludzie bogaci. Od zawsze była sklepem, gdzie można było kupić produkty gorszej jakości i nigdy nie rozumiałem szumu wokół tej wypowiedzi Jarka - przecież nikt tu nie został obrażony. Dopiero od niedawna klientów tej sieci sklepów przybywa, bo żyje się ciężej niż kilka lat temu (przynajmniej mnie).

W kwestii wykorzystywania śmierci swoich bliskich do rozgrywek politycznych, to myśl o tym powoduje niesmak. Tylko ze ja nie pamiętam kiedy ostatnio miało to miejsce. Po drugie, "Katastrofa Smoleńska" była wydarzeniem publicznym - to nie jest prywatna tragedia Jarka i, czy tego chcemy czy nie, bardzo dużo ludzi tym żyje do dzisiaj (czego przykład mieliśmy wczoraj). Dziwnym by było, gdyby o tej sprawie nie wspomniał, tym bardziej, że głównie jego elektorat tą sprawą się interesuje.

A jeżeli chodzi o Smoleńsk:
To, że Tusk miałby za małe jąderka na coś takiego to prawda. Putin, natomiast, jest zawistnym sk***ielem i zemsta za sprawę Gruzji mnie by nie zdziwiła. Litwinienkę otruto za napisanie książki (o innych morderstwach z rozkazu Putina i sfingowanych zamachach, za które obwiniono Czeczenię), a myślę, że było to mniej medialne i zauważone przez świat polityki od tego, co zrobił Lech Kaczyński. Do tego dodajcie słynną "szafę Wassermana" (kopie części tych dokumentów leżą w Moskwie, bo takie były procedury, a brudy na kogoś warto mieć, jeśli nikt inny ich nie ma), szefa IPN-u (jeszcze więcej ciekawych papierków) i do tego te pogłoski o dokumentach NATO, które rzekomo mieli mieć przy sobie dowódcy wojskowi (nie wiem czy to prawda, słyszałem coś, ale jeszcze nie sprawdzałem - przez jutrzejsze święto mam urwanie dupy). Mnie też to wszystko strasznie śmierdzi.

A rzekoma obsesja Jarka jest jeszcze o tyle zrozumiała, że non-stop są jakieś potknięcia w śledztwie. To prowadzenie go w sposób podwórkowy, wyciekające zdjęcia martwych znajomych i ciągłe wmawianie, że przecież nic się nie stało - "wypadek i ch*j". Nikt z nas nie wie co tam się stało i długo się nie dowiemy, ale takie "olewatorskie" i luzackie podejście rządu do sprawy jest frustrujące dla wszystkich (większy opór ludzi przekonanych o zamachu, dłuższe badanie sprawy, znacznie bardziej zmęczone całą tą sprawą społeczeństwo). Gdyby śledztwo w sprawie śmierci członków mojej rodziny i znajomych prowadzono w tak dziwny i nieprofesjonalny sposób, to raczej też szukałbym ludzi, którzy się ze mną zgadzają i chcą szybciej badać sprawę.

Rozpisałem się, a pora kończyć...

Denerwuje mnie jak się zakłada z góry, że ktoś jest zły i nie jestem w stanie pojąć, czemu społeczeństwo daje sobą od kilku lat tak manipulować. W moim odczuciu teraz jest gorzej niż kilka lat temu - więcej słyszę o dziwnych wyrokach sądów, inflacja rośnie na tyle szybko, że ludzie muszą się przerzucać na Biedronkę (;p), o znikających ludziach nie wspomnę. Aż odechciało mi się gadać na ten temat...

pie**olony sadistic musiał mnie zdenerwować od rana :-/

Tazooo

2012-10-31, 10:13
Pan kapitan napisał/a:




Nie ma konta w banku, prawa jazdy, żony i dzieci.




Gdyby miał rodzinę, pewnie dopadłby go seryjny samobójca a tak niema wiele do stracenia, walczy o to by prawda wyszła na jaw. Jarkowi nie zastrasza żony, dzieci, pseudopolacy nie dadzą mu warunku samobójstwo albo śmierć rodziny

MaszSziwe?

2012-10-31, 10:18
No nie najgorsze ,myślałem ,że będzie gorsze :) j***ć tego pana na teledysku !

Oleuśka

2012-10-31, 10:29
Widzę, że propaganda wciskana nam Polakom od x czasu zapuściła korzenie...powielajcie dalej te wszystkie brednie, bzdury, kłamstwa nie zwracając uwagi na oczywiste fakty...taak...żyje w dziwnym kraju...

taajniak

2012-10-31, 10:53
@Pan Kapitan

Gratuluję !!!

Zdałeś test wypranego mózgu przez media TV. Masz opinie o Kaczyńskim jak i całej tej katastrofie dokładnie takie, jakie wciska ci TVN. Jesteś ślepy na proste fakty. Ile jeszcze ludzi związanych z tą sprawą musi popełnić "samobójstwo" żeby ci się oczy otworzył ? Tak złodziejskiego i mafijnego rządu jak ten obecny ten kraj to nie miał nigdy.

Skoro on ma tyle minusów - to kim jest TUSK ?
Co on potrafi ? Jakie ma wykształcenie ? - Podpowiem Ci. Żadne. Jakieś lewe historyczne, gdzie dam sobie łeb uciąć że nie wiem kiedy się zakończyła 1 wojna światowa.
Podniósł koszty życia o 30%, zadłużył kraj, sprzedał majątki Państwowe i razem z dz**ką PSL, podpisali niekorzystną umowę gazową na 20 lat z Ruskimi.
Tańczysz dokładnie tak, jak oni ci zagrają.

Wykluczasz zamach bo "kim był Lech Kaczyński" ? Ano powiem ci, że jako jedyny w Europie wstawił się za Gruzją i wzbudził większe zainteresowanie w Europie. Rosja napadła na Gruzję i to w sumie za cichym przyzwoleniem Europy. Kaczyński trochę ośmieszył Rosję pokazując się w Gruzji.

Dodatkowo Kaczyński wzmacniał siłę Litwy, Łotwy i Estonii zawierając z nimi umowy partnerskie - co też było niewygodne dla Ruskich. Razem z Polską te Państwa tworzyły jakiś tam trójkąt gospodarczy europy centralnej.


Za prezydentury Kaczyńskiego, siła Polski na scenie politycznej rosła - a to widocznie komuś nie pasowało. Teraz za to masz Prezydenta, który nie zna ojczysta języka, zachowuje się na salonach jak debil i włazi w dupę wszędzie tam gdzie się da.


Ja pie**ole taki kraj. Jak PO znów "wygra" wybory. To stąd spadam.

pa...........66

2012-10-31, 11:04
Tazooo napisał/a:




Gdyby miał rodzinę, pewnie dopadłby go seryjny samobójca a tak niema wiele do stracenia, walczy o to by prawda wyszła na jaw. Jarkowi nie zastrasza żony, dzieci, pseudopolacy nie dadzą mu warunku samobójstwo albo śmierć rodziny


no szkoda ze ciebie nie dopadl jestes tak odwazny i jak piekne teorie budujesz. zapytam wprost-- bierzesz te leki? bo zeby miec tak zj***ny mozg to trzeba albo sie leczyc albo udac do zakladu zamknietego PRAWDZIWYpolaku z bialoczerwonym mozgiem... tyle ze to objaw choroby

taajniak napisał/a:

@Pan Kapitan

Gratuluję !!!

Zdałeś test wypranego mózgu przez media TV. Masz opinie o Kaczyńskim jak i całej tej katastrofie dokładnie takie, jakie wciska ci TVN. Jesteś ślepy na proste fakty. Ile jeszcze ludzi związanych z tą sprawą musi popełnić "samobójstwo" żeby ci się oczy otworzył ? Tak złodziejskiego i mafijnego rządu jak ten obecny ten kraj to nie miał nigdy.

Skoro on ma tyle minusów - to kim jest TUSK ?
Co on potrafi ? Jakie ma wykształcenie ? - Podpowiem Ci. Żadne. Jakieś lewe historyczne, gdzie dam sobie łeb uciąć że nie wiem kiedy się zakończyła 1 wojna światowa.
Podniósł koszty życia o 30%, zadłużył kraj, sprzedał majątki Państwowe i razem z dz**ką PSL, podpisali niekorzystną umowę gazową na 20 lat z Ruskimi.
Tańczysz dokładnie tak, jak oni ci zagrają.

Wykluczasz zamach bo "kim był Lech Kaczyński" ? Ano powiem ci, że jako jedyny w Europie wstawił się za Gruzją i wzbudził większe zainteresowanie w Europie. Rosja napadła na Gruzję i to w sumie za cichym przyzwoleniem Europy. Kaczyński trochę ośmieszył Rosję pokazując się w Gruzji.

Dodatkowo Kaczyński wzmacniał siłę Litwy, Łotwy i Estonii zawierając z nimi umowy partnerskie - co też było niewygodne dla Ruskich. Razem z Polską te Państwa tworzyły jakiś tam trójkąt gospodarczy europy centralnej.


Za prezydentury Kaczyńskiego, siła Polski na scenie politycznej rosła - a to widocznie komuś nie pasowało. Teraz za to masz Prezydenta, który nie zna ojczysta języka, zachowuje się na salonach jak debil i włazi w dupę wszędzie tam gdzie się da.


Ja pie**ole taki kraj. Jak PO znów "wygra" wybory. To stąd spadam.


a na co ty zdales test??na idiote? czy czlowieka z wypalonym od politycznej pseudopatriotycznej papki mozgiem?
i nie psz klamstw bo tania propagande tylko potrafisz wypisywac

I nie powtarzaj bredni o sprzedazy majatku bo robisz sie nudny te twoje fakty mozna o kant dupy ropzbic. Zeby dorwac sie do koryta tacy wlasnie lekko uposledzeni na kazdy rzad od 90 roku zamiast argumentow bredzili frazesami o rozkradaniu . a co ten twoj smieszny prezydent zrobil skoro nie ma praktycznie mocy sprawczej bo polityka panstwa kieruje rzad nie prezydent. wiec zamknij sie jak masz plesc bzdury albo se doksztalc moze twoje widoczne kompleksy sie zmniejsza i zaczniesz wylewac mniej jadu. Polecam prace nad soba swiat widzi sie racjonalnie a oszolomy chamow wdzi sie jakimi sa naprawde. i nie wyskakuj czasem z lemingami albo pisaniem wielkich liter PO jak to macie wbite pod beret bo na tuska nie glosowalem ale napisowska sekte zakonna nigdy w zyciu glosowac nie bede bo jeszcze mysle a nie plyne z nurtem bredn jak zdechle ryby.

wyjezdzaj wyjezdzaj dolacz do ""prawdziwych polakow"" ktorzy najwiecej do powiedzenia maja z zagranicy a tak naprawde docjapac sie do koryta chcecie. jednego czubka mniej krzyz na droge moze byc smolenski

Pa...........an

2012-10-31, 11:21
taajniak napisał/a:

@Pan Kapitan

Gratuluję !!!

Zdałeś test wypranego mózgu przez media TV. Masz opinie o Kaczyńskim jak i całej tej katastrofie dokładnie takie, jakie wciska ci TVN. .




Tak, tylko że telewizji nie oglądam od jakich trzech lat a wyjątkiem sa wydarzenia sportowe i ciekawe filmy. Jak ktoś skrytykuje Jarka to zapewne jest proPełOwcem i ogląda TVN. Zapomniałeś jeszcze dodać, że czytam Wybiórczą i chodzę na parady równości. :roll:




taajniak napisał/a:

Jesteś ślepy na proste fakty. Ile jeszcze ludzi związanych z tą sprawą musi popełnić "samobójstwo" żeby ci się oczy otworzył ? Tak złodziejskiego i mafijnego rządu jak ten obecny ten kraj to nie miał nigdy.



Jeszcze wczoraj pisałem na Sadolu o tych dziwnych samobójstwach i zamiast mi zarzucać krótkowzroczność mogłeś chociaż zajrzeć na mój profil do komentarzy.
http://www.sadistic.pl/stanowisko-rzadu-w-zwiazku-z-doniesieniami-ze-smolenska-vt148235.htm

No ale najlepiej oceniać ludzi na szybkiego i na podstawie jednego komentarza i według idiotycznego podziału Pisior-PełOwiec. I kto tu jest "ślepy na pewne fakty"?






taajniak napisał/a:

Skoro on ma tyle minusów - to kim jest TUSK ?
Co on potrafi ? Jakie ma wykształcenie ? - Podpowiem Ci. Żadne. Jakieś lewe historyczne, gdzie dam sobie łeb uciąć że nie wiem kiedy się zakończyła 1 wojna światowa.
Podniósł koszty życia o 30%, zadłużył kraj, sprzedał majątki Państwowe i razem z dz**ką PSL, podpisali niekorzystną umowę gazową na 20 lat z Ruskimi.
Tańczysz dokładnie tak, jak oni ci zagrają.




Tańczyć nie potrafię. Tym bardziej pod PR-owe śpiewki rządu...





taajniak napisał/a:

Wykluczasz zamach bo "kim był Lech Kaczyński" ? Ano powiem ci, że jako jedyny w Europie wstawił się za Gruzją i wzbudził większe zainteresowanie w Europie. Rosja napadła na Gruzję i to w sumie za cichym przyzwoleniem Europy. Kaczyński trochę ośmieszył Rosję pokazując się w Gruzji.



A gdzie napisałem, że zamach wykluczam? Potrafisz czytać ze zrozumieniem?
:xalpalm:


Poza tym to nie Kaczyński ośmieszył Rosję, a Rosja Europę, która nie potrafiła stanąć murem za Gruzją czy choćby w Moskwie coś ugrać.




taajniak napisał/a:

Dodatkowo Kaczyński wzmacniał siłę Litwy, Łotwy i Estonii zawierając z nimi umowy partnerskie - co też było niewygodne dla Ruskich. Razem z Polską te Państwa tworzyły jakiś tam trójkąt gospodarczy europy centralnej.



Ok, ale rządy Kaczyńskiego szybko by się skończyły i dlatego nie było sensu go likwidować....




taajniak napisał/a:

Za prezydentury Kaczyńskiego, siła Polski na scenie politycznej rosła - a to widocznie komuś nie pasowało. Teraz za to masz Prezydenta, który nie zna ojczysta języka, zachowuje się na salonach jak debil i włazi w dupę wszędzie tam gdzie się da.



Tak, strasznie rosła. Kaczyński był niesamowicie zacietrzewiony i nieobyty. Był zwolennikiem grożenia paluchem i wymachiwania szabelką co jednak na niewiele się zdało. I jeszcze ta zamulona Fotyga... :roll:

St...........ke

2012-10-31, 11:28
gadom napisał/a:


W Biedronce przecież nie kupują ludzie bogaci. Od zawsze była sklepem, gdzie można było kupić produkty gorszej jakości i nigdy nie rozumiałem szumu wokół tej wypowiedzi Jarka - przecież nikt tu nie został obrażony. Dopiero od niedawna klientów tej sieci sklepów przybywa, bo żyje się ciężej niż kilka lat temu (przynajmniej mnie).



Jarek v.2.0? Biedronka, tak jak i inne markety, ma tanie produkty i te droższe. To wcale nie oznacz, że wszystko jest gorszej jakości. Warzywa, owoce, mięso, produkty znane są tej samej jakości jak w innych marketach. Są produkty z wyższej półki i też z tej niższej, jak wszędzie. Jarek się dopie**olił, a nie zbadał sprawy. Do Biedronki czasem chodzę, bo mam tam blisko i tyle.

huehuehue

2012-10-31, 11:34
Czyli jak nie lubię tego pajaca Jarka to od razu mam mózg wyprany przez media, a obrazek Tuska mam powieszony nad łóżkiem? :lol:

pa...........66

2012-10-31, 11:58
huehuehue napisał/a:

Czyli jak nie lubię tego pajaca Jarka to od razu mam mózg wyprany przez media, a obrazek Tuska mam powieszony nad łóżkiem? :lol:


niestety takie teksty mozna uslyszec

--pisanie slow przez PO
--mowienie o propagandzie i wypranym mozgu
--wychwalanie prezydentury kaczynskiego(choc byla tak slaba ze prawdopodobnie nawet drugiej tury by nie bylo)
--wmawianie ze jest sie sterowanym przez wyborcza tvn
--gloryfikacja tak zwanych mediow niezaleznych ktore sa na poziomie dawnych skandali i uwielbiaja pisac artykuly bez dowodow
-- oczywsce jest tylko jedna opcja kaczynski
--nie popierajac jego nie jestes polakem automatycznie jestes komuchem lub platformersem
--no i naduzywanie slowa lemng


tu mozna sobie dopasowac kazdego oszolomo patriote pseudo kochajacego ojczyzna a najbardziej jarka zbbawce swiata

A ze jest niestety chyba nienormalny? coz to szczegol wyznawcom to nie przeszkadza :-/ :-/ :-/ :-/

MareKSG

2012-10-31, 12:21
Ciekawi mnie tylko jedna rzecz... Tusk to zwyczajna k***a przez którą niedługo będziemy musieli się bawić w Bear Gryllsa żeby przetrwać, a po kim ciągle się ciśnie? Po Kaczyńskim... Ciekawi mnie czy wy nie chcielibyście się dowiedzieć co tak naprawdę było przyczyną śmierci waszych bliskich, gdy wszystkie dowody prowadzą do jednego wniosku: że to był zamach. Wierzycie w hiper brzozy rozpie**alające samolot na milion kawałków, karmicie się gównem, które podaje Tusk. Nie mówię, że to on za tym stoi ale zachowuje się bardzo podejrzanie i w sumie jest dostateczną k***ą żeby coś takiego zaplanować. I nie k***a, nie jestem PiSowcem. Obecnie w Polsce nie ma na kogo głosować, bo k***a, k***ą, k***e pogania.

pa...........66

2012-10-31, 12:31
MareKSG napisał/a:

Ciekawi mnie tylko jedna rzecz... Tusk to zwyczajna k***a przez którą niedługo będziemy musieli się bawić w Bear Gryllsa żeby przetrwać, a po kim ciągle się ciśnie? Po Kaczyńskim... Ciekawi mnie czy wy nie chcielibyście się dowiedzieć co tak naprawdę było przyczyną śmierci waszych bliskich, gdy wszystkie dowody prowadzą do jednego wniosku: że to był zamach. Wierzycie w hiper brzozy rozpie**alające samolot na milion kawałków, karmicie się gównem, które podaje Tusk. Nie mówię, że to on za tym stoi ale zachowuje się bardzo podejrzanie i w sumie jest dostateczną k***ą żeby coś takiego zaplanować. I nie k***a, nie jestem PiSowcem. Obecnie w Polsce nie ma na kogo głosować, bo k***a, k***ą, k***e pogania.




Tak gdy ktos z bliskich zginie w wypadku samochodowym pierwsza mysl jaka przychodzi to na pewno nie ta ozamachu. gdy najmniej popularny prezydent w hstorii bez szans na reelekcje gine w katastrofie i o malo co przez to nie wygrywa jego braciszek to sam sobie dopowiedz kto na smolensku ugrywa najwiecej.

o tusku mozna najgorsze rzeczy i zaniedbania ganic ale kaczynski zwyczajnie pokazuje ze pod kopula jest cos nie tak a szereg latwowiernych idzie za nim

gdyby nie ten zasrany kurdupel tusk juz dawno nie bylby u wladzy i to jest najwiekszy paradoks ze czloweczek z mania wielkosci utrzymuje wysokie notowania partii ktora malo co robi


a co do brzozy mozesz sobie nie wierzyc ale to wskazuje ze nie masz pojecia o silach wystepujacych w takm uderzeniu i o konstrukcji samolotow. a ten caly profesorek binienda tyle powedzial co mu w glowe wyszlo nie majac stycznosci z samolotem nie bedac na miejscu. Masz zerowe pojecie o katastrofach lotniczych skoro wydaje ci sie ze samolot jest w stanie wytrzymac kazdy upadek.
poswiec dzien i pogrzeb w necie zobaczysz co zostaje z samolotow i ile czynnikow dziala w takim wypadku. i nie trzeba perdolnac dziobem z kilometra lotu by rozbic samolot. Wsiadz do samochodu rozpedz sie do tych minimum 250 kilometrow i wyceluj w drzewo. najlepiej w brzoze powinienes dac rade czy nie?