18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czego pragnie Jarosław K?

kurabezkosci • 2012-10-31, 04:15
Dj Jaro

CezariX

2012-10-31, 12:33
Jak zwykle omijają mnie najciekawsze wystąpienia na mównicy...

Pa...........an

2012-10-31, 13:05
Pedalinek napisał/a:

To kaczyński wywołał katastrofę i jeśli ktoś coś podłożył to tylko on, było to w jego interesie. Dzięki katastrofie miał szansę wygrac wybory, inaczej ani on ani jego brat by się nie liczyli. To chory człowiek, zrobi wszystko by dopchać się do władzy. Powinno się go przymusowo leczyć, morderca i szajbus.



Tak naprawdę to oni lecieli tupolewem samobójcą. Samolot chciał skończyć ze sobą i jebnął w pierwsza z brzegu brzozę.

Wszystkie tupolewy powinno się przymusowo leczyć! One są chore psychicznie i mają skłonności samobójcze. :-P

jajcarzysta

2012-10-31, 13:16
słaby film :-/

...nie mieszajcie się tak z gównem z powodu innych poglądów
trochę szacunku i empatii to może do czegoś dojdziemy
Proszę uzupełnić moją liste!
specjalnie jest nieobiektywna

TUSK(-)
1.emerytury
2.ACTA
3. za bardzo podległy Rosji i Niemcom
4. rosnący dług
5. kłamca (zamiast obniżyć to podniósł podatki)
6. refundowane invitro za moje pieniądze ?!
7.pozwolenie aborcji z powodu domniemania choroby ?! (szczyt człowieczeństwa chronić najsłabszych, ktoś nie chce dziecka to niech komuś odda kto ma dobre serce)
8. niekorzystna umowa gazowa na 20lat z ruskimi
(+)
1.


JARO(-)
1. zbyt przeciwny pogodzeniu z Rosją i Niemcami
2.
(+)
1. sprawa Gruzja z ruskimi
2.

Lordzik92

2012-10-31, 13:57
Czemu polska 400 lat temu byla potega? Bo takich zdrajcow i wichrzycieli jak Tusk, Walesa i inni z okraglego stolu, wieszano lub nabijano na pal! A teraz pospolita gawiedz jedynie potrafi krytykowac a sama nic nie robi.
Dla tych co chca smierci Tuska itp. zdrajcow Polski przypominam ze na pewnych internetowych stronach oglaszaja sie wszelakiej masci persony ktore za odpowiednia sume ewaluty sa w stanie podolac takiemu zadaniu. Tylko to i tak by nic nie dalo bo w PL nie brakuje sprzedajnych k***, tu potrzeba elit ktore poprowadza zblakane owieczki. Ale NSDAP a potem NKWD rozwiazalo ten problem na zawsze, wyczyscilo grunt pod przyszle inwestycje... zabijajac wszystkich wartosciowych ludzi. Co tu duzo mowic, ale najwiekszym przegranym II WS jest wlasnie Polska, i trzeba sie z tym pogodzic ze nie mamy juz wlasnego panstwa od 1939 roku. Ten kraj tylko z nazwy nasz...

Mr Dan

2012-10-31, 13:58
Nie lubię PO i PiS.

Ale mimo wszystko wg. mnie Jarosławowi odbiło po stracie brata... O niczym innym nie mówi. Możecie głosować na kogo chcecie, ale i tak na końcu wszyscy zapomną, że poza PiS i PO nie ma nikogo i jeden z nich zostanie przy władzy.

doryjan

2012-10-31, 14:07
pie**olicie chłopaki, lepiej idźcie co podupczyć :D jebło to jebło, na ch*j drążyć temat :D

Clematis

2012-10-31, 14:28
Lordzik92

Z całym szacunkiem do Twojej osoby, nie pie**ol o tym JAK BYŁO, bo nie można porównywać chociażby XVI wieku do XXI. Sam napisałeś, że jesteśmy największymi przegranymi II WS i tu sie z Tobą w pełni zgadzam - to są naleciałości. Sam o sprawie smoleńskiej mam jasne zdanie - wątpliwe żeby to był zamach, bo to nielogiczne i niepotrzebne działanie, ale w końcu największych zbrodni nie zawsze dokonują myśliciele, więc kto wie. Co do Jarka - chory na władze człowiek, jak ktoś dobrze napisał - zupełnie odcięty od świata i obywateli, ale tak samo jak Tusk. Są siebie warci, gdyby panował Jarosław - byłoby tak samo, nie ma co ukrywać. To jest demokracja, ustrój niedoskonały ale o taki walczyli nasi przodkowie, trzeba to wykorzystać i na następnych wyborach głosować za rozumem a nie emocjami. Zamiast PiS - zagłosujcie na SP albo Nową Prawice, jeśli jestescie po prawo bądź centrum - przynajmniej pozbedziemy się Jarka. Jeśli po lewo - głosujcie na Palikota (tak wiem, lewak, złodziej i w ogóle) i odsuniemy PełO od koryta. Demokracja dała nam niesamowitą władzę a my nadal głosujemy na jednych, żeby oddać głos przeciwko drugim.
Jeśli oni się nie sprawdzą - odsuńmy ich od władzy. Mamy swoje prawa jako obywatele, a to że rząd (np. sprawa aborcji - po co dyskusje, niech będzie referendum) ich nie uznaje - ich sprawa, zmieńmy ich. Ale po co ja sie rozpisuje, za 3 lata bedzie to samo.

pa...........66

2012-10-31, 14:30
Lordzik92 napisał/a:

Czemu polska 400 lat temu byla potega? Bo takich zdrajcow i wichrzycieli jak Tusk, Walesa i inni z okraglego stolu, wieszano lub nabijano na pal! A teraz pospolita gawiedz jedynie potrafi krytykowac a sama nic nie robi.
Dla tych co chca smierci Tuska itp. zdrajcow Polski przypominam ze na pewnych internetowych stronach oglaszaja sie wszelakiej masci persony ktore za odpowiednia sume ewaluty sa w stanie podolac takiemu zadaniu. Tylko to i tak by nic nie dalo bo w PL nie brakuje sprzedajnych k***, tu potrzeba elit ktore poprowadza zblakane owieczki. Ale NSDAP a potem NKWD rozwiazalo ten problem na zawsze, wyczyscilo grunt pod przyszle inwestycje... zabijajac wszystkich wartosciowych ludzi. Co tu duzo mowic, ale najwiekszym przegranym II WS jest wlasnie Polska, i trzeba sie z tym pogodzic ze nie mamy juz wlasnego panstwa od 1939 roku. Ten kraj tylko z nazwy nasz...


bo to byly inne czasy idz sie doksztalc, wichrzyciele zawsze byli takze tacy jak kaczynski gotowi wywolac wojne domowa w imie skrzywionego patriotyzmu...a chodzi tylko o stolek

mrowczas666

2012-10-31, 14:38
Jarek Kaczyński nie ma dzieci i żony bo jego jedyną miłością jest Polska !!! Tak jak i Hitlera

Uw...........am

2012-10-31, 14:39
Jarek ... wara ci od biedronki kuhwa!
A tak na serio wypie**alac z ta polityka z sadola niech jakis moderator juz zamknie ten temat.

Pan Mularz

2012-10-31, 14:39
Skowroniasty napisał/a:


Są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, bezczelne kłamstwa i statystyki. Sondaże wtedy i dziś nie odzwierciedlały nastrojów politycznych. Faworyzowano platformersów z uwagi na brak alternatywy wobec PiSuarów. Reszta się nie liczyła (SLD, bo komuchy, PSL bo za mały i raczkujący wtedy Palikot).

Im dłużej strona rządowa nie rzuca pełnego światła na sprawę z 10 kwietnia, tym z dnia na dzień będzie co raz więcej wątpliwych tez i komentarzy, z tymi od brzozy, mgły i bomby w roli głównej.
Tak to prawda PiS ma spory udział na ugrywaniu sobie wyborców sprawą katastrofy. Ale dziwisz sie? Bo ja wcale.



Po zamachu poparcie dla PiS ewidentnie skoczyło, więc tym bardziej przed musiało być mniejsze.

PO też rozdmuch*je Smoleńsk, żeby tylko czymś ludzi zająć. Za jakiś czas Palikot znowu pewnie wyskoczy, że mu krzyż przeszkadza, potem jakaś matka dziecko zamorduje, stadionu nie zamkną, Komorowski zrobi błąd ortograficzny itd.

gadom napisał/a:


A jeżeli chodzi o Smoleńsk:
To, że Tusk miałby za małe jąderka na coś takiego to prawda. Putin, natomiast, jest zawistnym sk***ielem i zemsta za sprawę Gruzji mnie by nie zdziwiła.



taajniak napisał/a:


Wykluczasz zamach bo "kim był Lech Kaczyński" ? Ano powiem ci, że jako jedyny w Europie wstawił się za Gruzją i wzbudził większe zainteresowanie w Europie. Rosja napadła na Gruzję i to w sumie za cichym przyzwoleniem Europy. Kaczyński trochę ośmieszył Rosję pokazując się w Gruzji.



Tak, Putin wkurzył się, tupnął nóżką niczym rozwydrzony bachor i zlecił podłożenie bomby.
Zaraz się dowiemy, że w zemście kazał też zabić Swietłanę z 5b, bo dała mu kosza w czasach podstawówki.

prof. Matolewicz

2012-10-31, 14:51
@taajniak

Powtarzasz po Jarku i mówisz, że to ktoś jest zmanipulowany?

Pieski pisu zwący się "prawdziwymi polakami" klepią bezmyślnie formułki stworzone przez PR-owców nie zdając sobie sprawy jak debilna jest większość z nich. A ci PR-owcy cieszą się, bo nie muszą się nawet zbytnio wysilać, wystarczy, że rzucą jakieś hasełko typu "Tusk rozprzedaje Polskę", a ciemnota łyka jak młody pelikan. Potem na wszystkich forach internetu wypisują te oklepane formułki wyuczone na pamięć, mówiąc przy tym, że myślą samodzielnie i nie dają się manipulować.

P.S. nigdy nie głosowałem i nie mam zamiaru głosować na PO, a obecny rząd uważam za ch*jowy.

MareKSG

2012-10-31, 15:09
Pan Mularz napisał/a:


Tak, Putin wkurzył się, tupnął nóżką niczym rozwydrzony bachor i zlecił podłożenie bomby.
Zaraz się dowiemy, że w zemście kazał też zabić Swietłanę z 5b, bo dała mu kosza w czasach podstawówki.



Lepiej wierzyć w niezniszczalną brzozę...

si3l

2012-10-31, 15:13
A tak jakoś mi się skojarzyło.

pa...........66

2012-10-31, 15:22
MareKSG napisał/a:



Lepiej wierzyć w niezniszczalną brzozę...


i co sie tej brzozy uczeples jestes nienormalny czy zwyczajnie glupi ze uzywasz argumentu z dupy bo od poczatku do konca nieprawdziwego?

naprawde przywal samochodem w brzoze w ramach testu. nie musisz leciec z szybkoscia tupolewa mi starczy na dowod te 100 na godzine. jak przezyjesz wroc i napisz jak bylo.....