18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czego pragnie Jarosław K?

kurabezkosci • 2012-10-31, 04:15
Dj Jaro

Moreq

2012-10-31, 04:33
Tak dobrego materiału się nie spodziewałem. Piwo!

lunio86

2012-10-31, 06:12
Mam wrażenie że debile/PRowcy beda wjebywać filmiki ośmieszające prawdziwych Polaków za każdym razem kiedy rząd bedzie robił w gacie.

markedone

2012-10-31, 06:17
To jest tak samo denne jak osoba na filmiku.

Pa...........an

2012-10-31, 07:04
lunio86 napisał/a:

Mam wrażenie że debile/PRowcy beda wjebywać filmiki ośmieszające prawdziwych Polaków za każdym razem kiedy rząd bedzie robił w gacie.



Jak rozumiesz "prawdziwych polaków"? Kaczyński albo wykorzystuje śmierć własnego brata i bratowej do rozgrywek politycznych (i to się nazywa czystym sk***ysyństwem) albo rzeczywiście wierzy, iż Donald, Putin i świta zaplanowali zamach i rozj***li za pomocą sztucznej mgły, trotylu i nitrogliceryny tupolewa (tego oczywiście nie można wykluczyć, ale święte o tym przekonanie i tak graniczy z paranoją).
Jarek ma w dupie "szarego obywatela" a jeśli myślisz, że jest patriotą to masz nierówno pod sufitem. Facet żyje we własnej rzeczywistości, która nijak ma się do świata realnego. Otacza się ludźmi pokroju Macierewicza, którzy pie**olą mu do uszu farmazony oraz przytakiwaczami - karierowiczami udającymi, że się z panem prezesem partii zgadzają.
Nie ma konta w banku, prawa jazdy, żony i dzieci. Nie ma pojęcia o życiu i problemach ludzi o których głosy zabiega.

Oto Twój "prawdziwy Polak" :roll: ...





A jeżeli chodzi o Smoleńsk:
Tusk nie miałby jaj żeby zrobić coś takiego, tym bardziej że w sondażach PO zdecydowanie prowadziło. A Putin znał te sondaże i wiedział, że Kaczyński długo na stołku siedzieć nie będzie. Jeśli była tam jakaś bomba to możliwe że zrobił to ktoś z ekipy technicznej, która przed lotem sprawdzała samolot pod kątem bezpieczeństwa (standardowa procedura). Możliwe że jakiś szajbus, który szczerze nie cierpiał jakiejś osoby z pokładu Tupolewa...

Ca...........er

2012-10-31, 07:34
Kurde, nie lubię żadnego z politycznych idiotów, takiej muzyki, ale wyszło w miarę. Swoją drogą, to Kaczyński zawsze wygląda, jakby aż za dobrze wiedział, że marihuana jest z konopii...

MrSpook

2012-10-31, 08:29
Albo sami założymy partię, albo te ch*je tępe z PO, PiS, PSL, SLD , PPKota rozpie**olą ten kraj do reszty...

Zamachem mogli być zainteresowani nie tyle Tusk z Putinem, ale postPRLowskie służby, które przeniknęły do biznesu, a boją się rozliczenia, dla nich Kaczyński i spółka był tego symbolem.

Oligarchowie ruscy, którzy Kaczyński i spółka, stał na drodze do przejęcia strategicznych dla kraju przedsiębiorstw energetycznych, wydobywczych oraz telekomunikacyjnych, poprzez spółki córki zarejestrowane na zachodzie... niestety nasze służby tego jak odpowidni wydział w MI wywiadu brytyjskiego nie monitorują dokładnie

Niestety dla niektórych móżdżków strategie geopoplityczne, to za ciężki temat... i kupują tą dziennikarzynową medialną sieczkę... Jak wiadomo, dziennikarz, to specjalista od wszystkiego... i niczego, bo nie poszedł na studia na których przedmioty prowadzone wymagają logicznego myślenia i kombinowania bo by sobie nie poradził...
Dla większości czytelników lepiej, pośmiać się z krzywego ryja, zdań wyrwanych z kontekstu, a potem narzekać na wysokie koszty utrzymania, niskie płace, ch*jową administrację w szpitalach, urzędach, sądach i uczelniach.

Nie jestem sympatykiem żadnej partii, większość ludzi zapomina o jednym, że partie polityczne nie są przyjacielem dla obywatela, i to obywatel powinien je rozliczać, a nie liczyć na upośledzone kontrolne instytucje państwa... rozliczać z tego, co zwarły w programie, a z tego co zrealizowały, jaką daną ideologię partia prezentuje, a jaką ideologią kieruje się w rzeczywistości, ,większość niestety nie zna programu żadnej z partii, a przy decyzjach, kieruje się tym, co mu pani/pan z tv powie... , nawet nie wnikając jak było naprawdę...

Pa...........an

2012-10-31, 08:41
MrSpook napisał/a:

Albo sami założymy partię, albo te ch*je tępe z PO, PiS, PSL, SLD , PPKota rozpie**olą ten kraj do reszty...




SPK - Sadyści Polscy, kurwa!

Mam nawet hasło wyborcze:
Głosuj na SPoKo albo ch*j ci w oko! :-)

longlong7

2012-10-31, 09:21
to co chciał już ma:)

mr_9mm

2012-10-31, 09:29
Piosenka o PISie jest tylko jedna :-D

sarkazm

2012-10-31, 09:42
Timing na najwyższym poziomie :P

bania88

2012-10-31, 09:45
Mnie to wali czy tam byl ten zamach czy nie, ale po kazdym ataku seryjnego samobojcy - to wszystko coraz bardziej sp***zi.

cizia666

2012-10-31, 09:47
Jak ktoś robi z poczekalni harda to jestem w stanie zrozumieć. Ale z głównej harda. Coś tu chyba jest nie tak.

furyy127

2012-10-31, 10:01
"To jest tak samo denne jak osoba na filmiku."
ja tam widzę wiecej osób :>

a nuta przyjemna dla ucha ;>