18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czego pragnie Jarosław K?

kurabezkosci • 2012-10-31, 04:15
Dj Jaro

Pan Mularz

2012-10-31, 15:29
MareKSG napisał/a:



Lepiej wierzyć w niezniszczalną brzozę...



Wytworzono mgłę, naprowadzono samolot na brzozę, który ją połamał, potem wysadzono skrzydło, tak aby wszystko wskazywało na wypadek.
Ma sens.

MareKSG

2012-10-31, 17:38
Pan Mularz napisał/a:


Wytworzono mgłę, naprowadzono samolot na brzozę, który ją połamał, potem wysadzono skrzydło, tak aby wszystko wskazywało na wypadek.
Ma sens.



Nie bądź taki cwany, bo więcej PRAWDZIWYCH dowodów wskazuje na to, że ta katastrofa nie była przypadkowa.

pavel666 napisał/a:


i co sie tej brzozy uczeples jestes nienormalny czy zwyczajnie glupi ze uzywasz argumentu z dupy bo od poczatku do konca nieprawdziwego?



Z pewnością jestem normalniejszy niż Ty :) Ciągłe pie**olenie, żeby zakończyć temat Smoleńska jest żałosne. Nikogo nie obchodzi wasze zdanie, a z tego co widać rodziny ofiar chcą się dowiedzieć co tak naprawdę się stało, bo mają na tyle mózgu żeby nie wierzyć w kity wciskane przez Tuska.

Pedalinek napisał/a:

A co gimbus ma o tym wiedzieć? Jak jeździł samochodzikiem po dywanie i "taranował" plastikowe brzozy to samochodzik był nietknięty



:ok***a:

Pan Mularz

2012-10-31, 17:57
MareKSG napisał/a:


więcej PRAWDZIWYCH dowodów wskazuje na to, że ta katastrofa nie była przypadkowa.



Zgadzam się.
"Przypadek to słowo pozbawione sensu; nie ma niczego, co nie miałoby swoich przyczyn." Voltaire

teken

2012-10-31, 18:56
Ja pie**ole jaki flame.
Dlaczego pod każdym tematem rozwija się taka gównodyskusja ?

Gospel, to jest to ;D

Clematis

2012-10-31, 19:37
Pan Mularz napisał/a:



Zgadzam się.
"Przypadek to słowo pozbawione sensu; nie ma niczego, co nie miałoby swoich przyczyn." Voltaire




"Kocha się za nic. Nie is­tnieje żaden powód do miłości." Coelho

ptaqdeloco

2012-10-31, 23:58
Gospel - Chciałbym Być jak by się ktoś pytał
Może ogłosić to hymnem Sadola ?

TrooperBR

2012-11-01, 05:42
uważasz, że tylko Jarek żyje we własnej rzeczywistości?
według mnie, każdy z nas ma własną.
gdyby ktoś z nas, był na jego miejsu, zachowywał by sie w podobny sposób.

gościu, świat działa tak, że każdy patrzy na siebie
nie ma miejsca na pie**olone sentymenty i obietnice

robisz tak, żeby było dobrze dla Ciebie i najbliższych

nie lubie tego knura, ale w pełni go rozumiem.
gość jest ustawiony i ma w dupie reszte.
pie**oli smuty przed kamerą, bo taka jego praca

it' simple.

pa...........66

2012-11-01, 10:24
MareKSG napisał/a:



Nie bądź taki cwany, bo więcej PRAWDZIWYCH dowodów wskazuje na to, że ta katastrofa nie była przypadkowa.



Z pewnością jestem normalniejszy niż Ty :) Ciągłe pie**olenie, żeby zakończyć temat Smoleńska jest żałosne. Nikogo nie obchodzi wasze zdanie, a z tego co widać rodziny ofiar chcą się dowiedzieć co tak naprawdę się stało, bo mają na tyle mózgu żeby nie wierzyć w kity wciskane przez Tuska.



:ok***a:


kto ci powiedzial ze jestes normalny? sam sobie taka diagnoze postawiles? no moze jestes ale za to glupi bo widac po twoim toku rozumowania. tak rodziny ofiar chca sie dowiedziec ale nie rodziny pisowskie bo te chca sie dowiedziec jakiej bomby uzyto jakiego rodzaju mgle wytworzono. A ty nie pie**ol bo naprawde az przerazenie bierze jakis ty madry pilot oblatywacz do tego patriota az nie wiem czy sie smiac czy plakac

MareKSG

2012-11-01, 17:35
pavel666 napisał/a:


kto ci powiedzial ze jestes normalny? sam sobie taka diagnoze postawiles? no moze jestes ale za to glupi bo widac po twoim toku rozumowania. tak rodziny ofiar chca sie dowiedziec ale nie rodziny pisowskie bo te chca sie dowiedziec jakiej bomby uzyto jakiego rodzaju mgle wytworzono. A ty nie pie**ol bo naprawde az przerazenie bierze jakis ty madry pilot oblatywacz do tego patriota az nie wiem czy sie smiac czy plakac



Jeżeli ja jestem głupi to nie wiem jak ciebie nazwać. Chyba nie ma takiego słowa ale coś w deseń niedoj***nego głąba. Twój tok rozumowania jest z pewnością zajebisty. Ktoś kto Cię popiera jest normalny, a ktoś kto ma inne zdanie jest poj***ny - typowy prostak. I nie k***a, nie jestem patriotą. Wstyd mi, że jestem Polakiem, gdy widzę jakie pojeby w tym kraju mieszkają, a ty jesteś na to dobitnym dowodem. Dajesz sobą manipulować jak jakaś cnotka niewyjebka i łykasz wszystko co powiedzą w telewizji.

pa...........66

2012-11-01, 22:49
MareKSG napisał/a:



Jeżeli ja jestem głupi to nie wiem jak ciebie nazwać. Chyba nie ma takiego słowa ale coś w deseń niedoj***nego głąba. Twój tok rozumowania jest z pewnością zajebisty. Ktoś kto Cię popiera jest normalny, a ktoś kto ma inne zdanie jest poj***ny - typowy prostak. I nie k***a, nie jestem patriotą. Wstyd mi, że jestem Polakiem, gdy widzę jakie pojeby w tym kraju mieszkają, a ty jesteś na to dobitnym dowodem. Dajesz sobą manipulować jak jakaś cnotka niewyjebka i łykasz wszystko co powiedzą w telewizji.


juz poszlo wylecialo kupa zrobiona?

ryhuskaua

2012-11-03, 07:31
śniło mi się ze to w radiu puścili :D