18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pr...........as

2013-01-02, 21:36
Dlatego mam wyj***ne na: katolików, polaczków - wielkich dzisiejszych patriotów, i na wszystkie inne zj***ne subkultury :) ssijcie pałę mieszkańcy wielkiej krainy

krzyś1990

2013-01-02, 21:44
@rottunio A ty ssij ciapata pałe.Człowieku z wielkiego świata.

Anonymaus

2013-01-02, 21:50
Nie wiem czy ten materiał został zrobiony sam z siebie, ale koleś popierał m.in ACTA... Aczkolwiek materiał prawdziwy, do tego koleś ma autorytet wśród internautów, to będzie miało spory rozgłos. :)

eley955

2013-01-02, 21:53
Za ten materiał mógłbym Ci polać. Fajne ;d :wodka:

Wdr

2013-01-02, 21:54
The Unit - Robert Duncan i jazda na ulicę jak jedna wielka armia!!

edyj71

2013-01-02, 22:01
Winterstorm napisał/a:

@up Marzę o dniu, w którym nauczysz się stosować znaki interpunkcyjne.



A ja o tym aby hejterzy tacy jak ty odpie**olili się od innych w takich momentach jak ten.

wernetto

2013-01-02, 23:07
rottunio napisał/a:

Dlatego mam wyj***ne na: katolików, polaczków - wielkich dzisiejszych patriotów, i na wszystkie inne zj***ne subkultury :) ssijcie pałę mieszkańcy wielkiej krainy




A ty possiesz niedługo pałkę arabom i żydkom. Wspieraj dalej to co się dzieje w Polsce i na świecie. Cieszę się, że tacy jak ty uciekają z tego kraju.

kadaj101

2013-01-03, 00:23
Kolejny kandydat na samobójcę... Dobrze mówi ale co z tego? Tu się zwyczajnie oddycha ciężko na każdym kroku. Nawoływanie do przewrotu jest bardzo nieskuteczne w dzisiejszych czasach. Statystyki można sobie podejrzeć jako tako na stronie GUSu o ile ktoś zrozumie sposób działania systemu. Poza tym przypie**alanie się do religii w kraju gdzie po urodzeniu dziecko jest praktycznie skazane (niekoniecznie dobre słowo) na katolicyzm, zwyczajnie nie ma prawa bytu. W tym kraju nawet nie masz prawa mieć własnych poglądów, bo zawsze ktoś się do Ciebie przypie**oli, żeś komuch, żeś narodowiec, że ssiesz brudasom itd. Autorowi filmu należy się konkretna wóda za chęci niesienia oświaty :)

Meler

2013-01-03, 00:38
WDR a ja marzę o dniu w którym postawisz choć jeden przecinek :) pozdro

Wdr

2013-01-03, 01:45
Meler hmmm prędzej w tym kraju ludzie zrozumieją i będą mieli odwagę na poznanie prawdy że tak naprawdę z Polską jest zle od hm od 20 21 lat niż postawie przecinek! nie chodzi o przewroty typu rozj***ć wszystko sklepy zrobić syf jeśli nagle pod Sejm przyjdzie hehe 5 milionów Polaków i powie dosyć to co z tego ja czy Ty jesteś gotowy na te bagno które tam poznasz sorry ale osobiście się chyba nie nadaje syf ogólny Świata przyprawia mnie o dreszcze ja mogę stać w tych 5milionach potrzebny jest ktoś kto to wszystko uczciwie poprowadzi i powie k***a nie stop ludzie tu mają władze i zmieni cały chory system od środka z pomocą ludzi bo to co widzimy teraz jest jakimś totalnym gównem Państwo zabiera Ci Twoją kasę z wypłaty nie zapewniając Ci praktycznie tego za co karzą Ci oddawać co miesiąc mało tego powiem że wpływa to nawet że ludzie zaczynają w własnym Kraju łamać prawo bo wiadomo "coś na lewo" i Ty jesteś k***a przestępcom bo masz chore prawo chore ustawy chore ustawy z unii a kto odpowiada za te chore ustawy chory system ja Ty? Myślę że w Polsce u władzy wszystkich partii politycznych znakomita większość wali grube wały a co z resztą niby "dobrych"?albo totalna zmiana albo nic w Polsce brakuje zdolnych ludzi u władzy którzy nie są ch*jami dla własnych Obywateli a nawet jeśli są to nie takimi wielkimi jak ci teraz panowie i panie którzy tworzą władze niby w tym Kraju...Polska to masakra ale co to jest mała Polska przy tym jakie wały idą na tym zdeczka chorym Świecie

Winterstorm

2013-01-03, 09:48
edyj71 napisał/a:



A ja o tym aby hejterzy tacy jak ty odpie**olili się od innych w takich momentach jak ten.



No to czemu mnie hejtujesz j***ny hipokryto? ;)

mk1981

2013-01-03, 10:17
Namiestnik napisał/a:

Palikota spot



He he he. Myślisz, że Palikot byłby zdolny do tak rzetelnego przedstawienia faktów? Tak poetycko? Burak kłamie, gdy mówi, że nie jest poetą. Stosuje metafory, a metafory są również narzędziem poezji... nie wiem czemu chciałem napisać "poetyki" Najlepszego wszystkim w Nowym Roku!

jooons

2013-01-03, 10:27
Kondolencje dla autora z powodu zbliżającego się samobójstwa...

sh...........21

2013-01-03, 15:52
Od tego oglądania chce mi się tylko wyjechać z tego kraju.

bones1909

2013-01-03, 18:17
Nie chcę mi się pisać eseju tutaj nt. tego flimiku , bo to nie ma sensu. Ale powiem jedno zesraliby się jakby nie powiedzieli czegoś o kościele. To już jest lewacka mania. 12 milionów dziennie na kościół... To nam daje 4,5 mld złotych rocznie. No no ciekawe bardzo ciekawe te wyliczenia.
Szczerze mówiąc zawiodłem się trochę na nich , bo w temacie o pedofilach nie zaczęli wskazywać głównie na księży...