18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rexxx

2013-01-02, 18:08
Mass1910 napisał/a:

Już któryś raz z koleji widze chore porównania zarboków naszych do naszych sasiądów oraz innych państw. Ludzie kubeł zimnej wody na łeb! To, że ktoś za granicą miesiecznie zarabia 2000 ojro to nie znaczy, że zarabia on ponad 8tyś zł i żyje na takim poziomie jak my moglibyśmy pożyć za 8 koła, żyje mu sie na pewno lepiej niż "Kowalskiemu" który zarabia 2000zł, ale na pewno nową, nawet A4 z salonu nie wyjedzie za te pieniądze....



Chłopie wróć do szkoły i dowiedz sie co to jest "siła nabywcza pieniądza"

Dy...........za

2013-01-02, 18:09
@Winterstorm - 1 komentarz
k***a, właśnie chciałem to napisać.. Eh, kiedyś jeszcze się trafi podobna okazja ;D

jarasn

2013-01-02, 18:11
Wdr napisał/a:

Marze o dniu w którym ludzie mieszkający w Polsce powiedzą dosyć i wyjdą wszyscy na ulice pokazać że to Oni są władzą a nie politycy marze o dniu w którym kościoły zaczną świecić pustkami bo ludzie obudzą się z letargu chorej religii marze o dniu w którym Polacy zaczną walczyć o swój własny kraj tak jak robili to ich dziadowie przelewali krew za naszą wolność a my teraz oddajemy to bez walki marze o dniu w którym Polska flaga załopocze z dumą i honorem a Polak będzie Polakiem w własnym kraju



Też czekam na ten dzień jednak, jeśli już nawiązujesz do naszych dziadków to oni właśnie walczyli z Bogiem a nie przeciw Jemu. Kościół, jako organizacja może i ma dzisiaj trochę ubytków ale nie dla księdza tam chodzisz...

gumis2

2013-01-02, 18:12
Winterstorm napisał/a:

@up Marzę o dniu, w którym nauczysz się stosować znaki interpunkcyjne.



A wy k***a znowu o ortografie się czepiacie ....
Chłopak dobrze mówi ale nie, jak zawsze taki kutafon jak ty musi się doj***ć o ortografie i nie ma znaczenia treść, bo k***a nie postawił j***nych przecinków kropek i innych gówien...

oldsoul166

2013-01-02, 18:13
Ciężko opisać co się czuje, złość, smutek, bezradność ? Ktoś ma tak samo ?

jajcarzysta

2013-01-02, 18:28
mnie 100x bardziej skręca gdy słucham starszych, takich którzy nie robią filmików na yt
jeśli ktoś ma jeszcze dziadka i babcie to niech korzysta

tak mi się skojarzyło

Quarez

2013-01-02, 18:31
Za to w prawicowej krainie żyje się fantastycznie. Smoleńsk, kościół, wojna Polsko-Polska, Radio Maryja, NFZ bez pieniędzy, pogłębiające się bezrobocie. Rzygam prawicą i jej pseudo wartościami ! Tak - liczę na lewice, która realnie będzie w stanie coś zmienić (nie SLD). Kościelno - Prawicowe partie miały swoje 5 minut i zmarnowały to.

Adam1394

2013-01-02, 19:10
Marzę o dniu, w którym da się szanse rządzenia prawdziwej prawicy (np: JKM).
Jeżeli po 5-10 latach większość osób będzie chciała z powrotem wrócić do starych/aktualnych praw i polityków to proszę bardzo.
Bardzo ciekawi mnie czy taki "eksperyment prawicowy" by się udał, bo gorzej niż teraz (nie licząc takich ekstremów jak bolszewizm) być chyba nie może. Jak się uda - świetnie, silna i rozwijająca się Polska chyba większości pasuje, nie? Jak się nie uda - przynajmniej zamkniemy ryja wk***iającej gimbusiarni która JKM'a i inne tego typu postacie wywyższa w każdym zakątku internetu pod Niebiosa.

Rozczochrany

2013-01-02, 19:44
Czerwone tło w filmiku raczej nie jest przypadkowe. Pozdrawiam was towarzysze i jebię wasze matki!

ellsworth

2013-01-02, 19:50
Większość tych rzeczy z filmiku to manipulacje faktami, półprawdy oraz zwyczajne kłamstwa. Wszystko przedstawione w sposób skrajnie nieobiektywny, jednostronny.

oc...........an

2013-01-02, 20:26
A ja tam uważam, że aż tak źle to u nas nie jest, bo co roku jeżdżę na Ukrainę i widzę jak źle może być ;)

Br...........ki

2013-01-02, 20:57
Dlaczego zawsze ktoś mnie ubiegnie w stawieniu jakiegoś filmu z yt?

Winterstorm

2013-01-02, 21:00
gumis2 napisał/a:



A wy k***a znowu o ortografie się czepiacie ....
Chłopak dobrze mówi ale nie, jak zawsze taki kutafon jak ty musi się doj***ć o ortografie i nie ma znaczenia treść, bo k***a nie postawił j***nych przecinków kropek i innych gówien...



Naprawianie kraju najlepiej zacząć od siebie. Bo jeśli ktoś nie potrafi w miarę poprawnie pisać i wysławiać się we własnym języku, to nie wiem jak on chce cokolwiek zmieniać. A od kutafonów to Ty sobie wyzywaj matkę, nie mnie.

okar19

2013-01-02, 21:31
wk***ia mnie już ten syntezator mowy/

ps
dobrze że nie mieszkam w tym kraju

Wdr

2013-01-02, 21:35
@up no ale że tak powiem o ch*j Ci chodzi? nie stawiam kropek przecinków bo mi się tak podoba masz "prezydenta" który najprawdopodobniej podpie**olił nazwisko komuś u kogo służył jako kmiot od wynoszenia gówna który napisał bul czlowieku nie przypierniczaj się do mało istotnych szczegółów zobacz jaka jest prawda rządzą nami analfabeci gorsi niż ja dalej mam paru znajomych którzy siedzieli w pierdlu i wygląda to tak że 500ojro to może dostają na utrzymanie a tak na prawdę na ich utrzymanie przeznacza się jakieś 500zł ciepły prysznic masz raz w tygodniu wybieg masz mniejszy niz tygrysy w klatce na śniadanko jajeczka z kolacji w ubiegłym dniu na obiadzik troszkę kartofelków i jakieś stare mięso na kolacje dostajesz salcesonik też stary w zakładzie gdzie był mój znajomy dentysta była w sobote i niedziele z czego ów pan od poniedziałku do piątku był weterynarzem a fuche dostał po znajomości i po kursie internetowym więc o czym tu mowa? tak masz racje trzeba zmienić siebie pierw a następnie swój Kraj ja to zrobiłem po powrocie z różnych misji zostałem tu potraktowany jak śmieć mimo tego że za ten Kraj oddałem trochę zdrowia i czasu co zrobiłem? a no proste postarałem sie o inne obywatelstwo ponieważ mój własny Kraj a raczej przygłupy nim rządzące traktowały mnie jak zbędną jednostkę płaciłem podatki a jak przyszło mi się leczyć po nabytych urazach i kontuzjach czekałem jak cymbał w kolejkach ch*j że jak się dopchałem i wszedłem do gabinetu pan doktor powiedział że następny termin za 4miesiące ale jak już dałem 150zł to k***a nagle tego samego dnia już byłem leczony...poszedłem do kościoła bo czułem się zagubiony i myślałem że może wiara mnie naprawi gówno prawda klecha robił ze mnie zło wcielone bo jak to tak można w obcym kraju zabijać innych ludzi którzy chcą Cie zapie**olić bo najechałeś ich kraj nie dziwie się im bo nasi dziadkowie robili to samo tylko na ów czasy słowo terorysta nie istniało dziś Ci ludzie którzy bronią swojego kraju są nazywani teorrystami a ja powiem że to są oddani Patrioci ponieważ walczą za swój kraj klecha poklechał kazał odmówić zdrowaśki po czym wpakował swoje tłuste dupsko do audi Q7 i pojechał na kolędę zbierać kasiurkę no prosze was k***a ludzie głodują marzną umieraja w własnym Kraju a kościół odj***ny w marmurach mosiądzu i złocie wielkości hipermarketu ogrzewanie podłogowe i inne bajery i z czyich to pieniążków? no jasne że z podatków bo przecież klecha nie pracuje...ludzie w miastach Wam stawiają lidle biedronki co chwilę myślisz że po ch*j ta Pani na kasie pyta się o kod pocztowy? no bo chcą wiedzieć skąd ludzie są i gdzie można postawić nowy hipermarket w miejsu gdzie spokojnie można postawić bloki mieszklane lub inne dobro Narodowe przecież w normalnym k***a kraju ludzie już dawno by coś z tym zrobili ale nie tu...to co dzieje się w tym kraju to przykład na to jak bierność Obywateli doprowadza do degradacji poczucia wartości i godnego życia