18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

al...........10

2013-01-02, 15:39
Z tym Meksykiem to trochę go fantazja poniosła. Byłbym szczęśliwy, gdyby Polska mogła się nazywać Meksykiem Europy. Obejrzyjcie program Cejrowskiego o Meksyku, będziecie wiedzieli dlaczego.

SadystycznyRoman

2013-01-02, 15:46
Z tego miejsca wychodzę z inicjatywą do wszystkich polskich hakerów aby umieścili ten film na stronach głównych stron rządu, premiera oraz wszelkiego rodzaju ministerstw. Ten film jest prawdziwy, pełno tego typu porównań Polski do innych krajów europy widziałem w internecie. Ale cóż, ludzie to widzą ale wolą zapie**alać na budowie 12 godzin za 1500 zł niż spróbować coś zmienić.

NomadUG

2013-01-02, 15:54
...no boli brzuch po tym...

joj_sport

2013-01-02, 16:20
Żeby Polska była piękną krainą, powinna zapanować taka zdrowa Monarchia, bo co byśmy nie zrobili, to i tak banda złodziei w rządzie i nie tylko - będzie raczka rączkę myła - zatem wiele się nie zmieni...
Wydaje się, ze wiele nie trzeba żeby wzniecić krajowy ogólnopolski bunt, ludzie są w większości sfrustrowani, a reszta jest po prostu obojętna, bo jakoś udaje im się przeżyć z dnia na dzień.
Potrzebujemy silnego i charyzmatycznego przywódcy coby poprowadził Nas do zwycięstwa nad ta hołotą.

DamianH

2013-01-02, 16:52
Ciągle tylko biadolicie, jak nasz najlepiej oceniany komentator, że marzy Wam się dzień, kiedy wyjdziemy na ulice, kiedy zburzymy ten syf... I tak dalej. Bolą Was marsze nacjonalistów? A kto broni zrobić swój, mniej radykalny, ale również przeciwny obecnemu porządkowi? "Bo nic to nie da..." Widzicie, koło się zamyka.

A alternatywa? Gdyby jednak i drugiej stronie się zachciało ruszyć dupska?
Ujmę to tak- do żadnego udanego przewrotu nie dojdzie, a jeśli już do jakiegoś dojdzie, to skończy się tak, jak wszystkie nasze ogólnonarodowe powstania. Dlaczego? Otóż nasz naród nigdy się nie zjednoczy. Kiedyś byli prości chłopi i szlachta, dziś są wierzący w co tam chcą, i antyteiści. Pokazał to dobitnie Wdr- jak człowiek, który ma tak radykalne i ekspresyjne spojrzenie na delikatne sprawy religii może zjednoczyć się z człowiekiem wierzącym, nawet tym najcichszym i nieudzielającym się publicznie? Na pozór ich ideały są podobne, ale nigdy nie będą zbieżne, bo co niektórzy nie potrafią się opanować w swojej prywatnej walce z czymś, co w reszcie narodu jest zakorzenione najgłębiej. Drudzy nie wiedzą kiedy skończyć z "rekompensowaniem" sobie powojennych strat majątku... Tak bardzo osobiste sprawy dzielą mocniej, niż poglądy polityczne. I dopóki naród nie zmądrzeje, nie porzuci radykalizmu (w jedną i drugą stronę) to nic się nie zmieni, choćby miała tu nastać druga Korea Płn.

sobanek

2013-01-02, 17:28
Sama prawda i dlatego mnie w Polsce nie ma.

Uważam, że obecnie w Polsce jest ogromny syf, ALE niektórym rzeczywiście żyje się lepiej jak kiedyś (i nie mówię tu już o pasożytach z sejmu itd.)

pat1ryk

2013-01-02, 17:43
Kiedyś może część z was wyjdzie na ulicę, obali rząd i przejmie władzę. Potem postawi swoich oponentów pod ścianą i "zrobi porządek z tym syfem". A potem okaże się, że program się wyczerpał, że jedyne na czym opierała się wasza idea to zniszczyć przeciwnika, a gdy jego już nie ma, pozostaje tylko pustka. No i bieda, głód i bezrobocie, jak po każdej rewolucji.
W końcu nastąpi dzień kiedy to was obalą i postawią pod ścianą. Rewolucja i kontrrewolucja. Bo hasłami dzieci nie nakarmisz.

A kiedy nie zostanie już kamień na kamieniu, ludzie rozejrzą się wokół i może ktoś się zastanowi: jak do tego doszło? Ale wtedy będzie już za późno.

Może już jest za późno...

blow3

2013-01-02, 17:48
Ludzie wyjda na ulice wtedy, kiedy nikt nie bedzie miał coo włożyc do gara

dugi

2013-01-02, 17:51
Może to mało znaczące przy merytorycznej treści tego filmiku ale.... można sie porzygać próbując nadążyć za tymi obrotami

mekorro86

2013-01-02, 17:54
Marze o dniu w którym ludzie mieszkający w Polsce powiedzą dosyć i wyjdą wszyscy na ulice pokazać że to Oni są władzą a nie politycy marze o dniu w którym kościoły zaczną świecić pustkami bo ludzie obudzą się z letargu chorej religii marze o dniu w którym Polacy zaczną walczyć o swój własny kraj tak jak robili to ich dziadowie przelewali krew za naszą wolność a my teraz oddajemy to bez walki marze o dniu w którym Polska flaga załopocze z dumą i honorem a Polak będzie Polakiem w własnym kraju

pogadać można a prawda jest taka że i tak nikt nic nie zrobi... ludzie się boją i koniec... a to że sobie pogadamy we własnym gronie to nic nie da.. owszem to jest dobre bo to znaczy że świadomość ludzi do końca nie upadła..ale to za mało jest by coś zmienić

Wdr

2013-01-02, 17:58
Szkoda tylko że honor i duma dawnego Polaka została już całkowicie zatarta teraz tylko czekać aż się dowiemy że zostaliśmy sprzedani kiedy ludzie powiedzą dosyć kiedy ludzie dojdą do wniosku no k***aaa tak dalej być nie może co to k***a ma być że kościół dostaje ziemie warte miliony jak nie miliardy za damski ch*j w Konstytucji Polskiej jest wyrazny zapis że ten kto działa na rzecz obcego Państwa na terenie Polski jest agentem...jeśli dalej tak dumać to każdy zj***ny klecha jest agentem ponieważ kiedy składają przysięgę obowiązuje ich prawo watykańskie a nie Polskie ile k***a jeszcze będę musiał czytać i słuchać że ponad 80% praw do wydobycia gazu łupkowego już zostało sprzedanych obcym korporacją które nie będą się pie**olić z ekologią i zrobia z Polski jeden wielki gasland k***a ludzie poczytajcie ile odpadów chemicznych przemysłowych jest składowanych w Polsce w sposób który zagraża zdrowiu ludzi na tych terenach nie mówiąc już o skażeniu środowiska czemu Polak w własnym kraju jeśli nie zapłaci za prywatną wizytę nie doczeka się badania przeciez to jest k***a chore czemu dajecie się tak okradać ja osobiście nie rozliczam się w Polsce bo mam wyj***ne na taką rabunkową politykę społeczną przecież to jest k***a przykład na legalne niewolnictwo w Kaju który niby nie jest krajem 3 Świata

a ja wiem???

2013-01-02, 17:59
nic tylko się napie**olić

burżuj

2013-01-02, 17:59
Powiem tak: żeby w tym kraju coś się zmieniło potrzebna jest jena z dwóch rzeczy. Cud albo co najmniej 100 lat pracy u podstaw (w nadziei, że cały ten komunistyczny bełkot, który ciągnie się od 89 sczeźnie na dniach) ... Na pierwsze nie ma co liczyć, a na drugie - o ile się nadaję - nie mam zamiaru poświęcać życia męcząc się choćby ze świadomością, że za zachodnią granicą miałbym 2x tyle robiąc to samo albo i mniej. Dlatego jestem wśród tych 3 mln które "planuje życzliwie nieść pomoc gospodarkom innych krain". Nie za taki kraj zginął mój pradziad. A zmagać się z problemami tego pokomunistycznego tworu nie zamierzam.

svdjohny

2013-01-02, 18:02
Wyjściem tej beznadziejnej sytuacji jest nie okradanie obywateli z owoców pracy oraz państwo minimum

fhMichaelo

2013-01-02, 18:05
Pierdzielenie, że to lewackie jest śmieszne. Powiem tak, jako zwolennik prawicy nawet tej narodowej sądzę, że materiał ten jest dość obiektywny. Trafia zarówno w słabości prawicowości - kościół i zastój w tej sprawie, ale także w wady lewicowości - wysokie podatki, wysoki socjal itd.

Dla mnie dobry materiał, nawet jak dla mnie dość obiektywny, który trafia w sedno.