18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czajol3

2013-01-02, 14:02
nie podoba się - to wyp***dalać do szmatogłowych i innych brudasów za pare funciaków

KuroNoTenshi92

2013-01-02, 14:04
Winterstorm napisał/a:

@up Marzę o dniu, w którym nauczysz się stosować znaki interpunkcyjne.



Słyszałeś o czymś takim jak wiersz biały lub wolny?
Może autor tego tekstu pozostawił interpunkcję do twojej własnej interpretacji?

Przepraszam zapomniałem, nie masz mózgu to o własnej interpretacji możesz pomarzyć.

vang

2013-01-02, 14:08
Jak na prawdziwych sadoli przystało, żyjemy w sadystycznym państwie :)

Japonczyk

2013-01-02, 14:17
Proponuję zrobić demonstrację pod sejmem, złożyć stosowne pism na ten temat (by wszystko było legalnie) i ruszyć pokazać ile osób ma dość .... marudzenie i płacz na forach internetowych nic nie da, bo to dalej siedzenie na du*ie przed monitorem, ale co ja tam mogę wiedzieć :)

Varion

2013-01-02, 14:21
@Japonczyk
to zrób to, a nie marudzisz, że marudzenie i płacz na forach nic nie da, bo to dalej siedzenie na du*ie przed monitorem

Winterstorm

2013-01-02, 14:32
KuroNoTenshi92 napisał/a:



Słyszałeś o czymś takim jak wiersz biały lub wolny?
Może autor tego tekstu pozostawił interpunkcję do twojej własnej interpretacji?

Przepraszam zapomniałem, nie masz mózgu to o własnej interpretacji możesz pomarzyć.



Tak, oczywiście, a świstak siedzi.

MrAtrion

2013-01-02, 14:57
BuraczekCebulaczek to ten sam, co mówił, że ACTA nie jest niebezpieczna. Że to tylko umowa handlowa.

eNjoii

2013-01-02, 15:03
0:57 rozmasowywać a jest rozsmarowywać

lapps

2013-01-02, 15:10
Cytat:

Idioci i tak zaraz powiedzą że nie jest tak źle... że to ściema i lewactwo. OGARNIJCIE SIĘ



lewactwo akurat jest odpowiedzialne za to, ze JEST zle, wiec o czym ty pie**olisz

thoms0n

2013-01-02, 15:13
Każda rewolucja potrzebuje prekursorów. Nie stanie się to za pomocą mediów czy internetu nawet. pie**olić można bardzo długo. Ludzie muszą WIDZIEĆ na codzień znaki tego, że nie są sami w przekonaniach, żeby mogło to się w ich głowach rozwijać. Stworzyć rewolucyjne flagi i symbole na początek, poumieszczać w miastach i rozpropagować. Nic wulgarnego, wręcz przeciwnie. Później przejdzie się do ludzi i wydarzeń.

PiotrekStW

2013-01-02, 15:16
Drodzy Sadyści, może zacznijmy od tego portalu i zorganizujmy się, weźmy sprawy w swoje ręce i obalmy to gówno zwane rządem... zorganizujmy strajk, czy coś... wiadomo, że nie od razu ale na przykład za pół roku, niech ktoś zrobi wydarzenie na fejsbuku i jak coś to należy potraktować to poważnie i nagłośnić sprawe OBALMY RZĄD kto sie pisze na to?

steku11

2013-01-02, 15:19
kielo90 napisał/a:

Trochę poza tematem, jakiego oprogramowania użyć to sklecenia takiego filmiku?



Wydaje mi się że to After Effects ale nie na 100% Jednak na 100% takie coś w afterze zrobisz.

Darksaider

2013-01-02, 15:22
Aż mnie skręca ilu tu nacjonalistów siedzi, wszystkie wizje zaprowadzenia dobrobytu są lewackie, tylko NASZA jest właściwa... głównym ich problemem jest to, że z nikim nie chcą się układać a każdym chcą rządzić.

Mass1910

2013-01-02, 15:23
Już któryś raz z koleji widze chore porównania zarboków naszych do naszych sasiądów oraz innych państw. Ludzie kubeł zimnej wody na łeb! To, że ktoś za granicą miesiecznie zarabia 2000 ojro to nie znaczy, że zarabia on ponad 8tyś zł i żyje na takim poziomie jak my moglibyśmy pożyć za 8 koła, żyje mu sie na pewno lepiej niż "Kowalskiemu" który zarabia 2000zł, ale na pewno nową, nawet A4 z salonu nie wyjedzie za te pieniądze....

sa...........42

2013-01-02, 15:31
Wdr napisał/a:

Marze o dniu w którym ludzie mieszkający w Polsce powiedzą dosyć i wyjdą wszyscy na ulice pokazać że to Oni są władzą a nie politycy marze o dniu w którym kościoły zaczną świecić pustkami bo ludzie obudzą się z letargu chorej religii marze o dniu w którym Polacy zaczną walczyć o swój własny kraj tak jak robili to ich dziadowie przelewali krew za naszą wolność a my teraz oddajemy to bez walki marze o dniu w którym Polska flaga załopocze z dumą i honorem a Polak będzie Polakiem w własnym kraju



musiały by komputery sie cofnąć w rozwoju