18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Co robi ateista gdy zobaczy stado małp?

In...........eo • 2014-01-02, 18:49
-Co robi ateista gdy zobaczy stado małp?
-Wita się z rodziną!







PS: Bez spiny, doceniaj piękno przeciwnika. :lol:

bono516

2014-01-03, 07:31
Hłe hłe hłe :D jestem małpą :D tylko kto dał ci prawo do posiadania tu konta :D : ) słyszałem że rejestracja do strony wymaga pełnoletności ? :)

ryb3czek

2014-01-03, 07:31
Jeśli Boga nie ma to skąd wziął się Jezus? :ukrzyzowany:

z3r0c00l1337

2014-01-03, 07:46
Również nie wierzyłem w Boga, ale jak spotkalem diabła to uwierzyłem.

CLv

2014-01-03, 08:05
brudny napisał/a:

Dowodów wskazujących na słuszność ewolucji są tysiące...


Haha :) Gdyby teoria ewolucji była słuszna, wystarczyłby jeden :)

THCZaro

2014-01-03, 09:05
Wolę witać się z małpami niż z kościoła frajerami !!!

rockface123

2014-01-03, 09:43
k***a, dajcie mi krzyż i gwoździe.

DuckDodgers

2014-01-03, 10:06
InvisibilisChamaeleo napisał/a:

-Co robi ateista gdy zobaczy stado małp?
-Wita się z rodziną!



To był kawał o murzynach. Z ateistami nie ma logicznego sensu. Słabe w ch*j chyba że to celowa prowokacja żeby być na głównej i zakładać kolejny temat. Wówczas nie słabe ale żałosne.

CLv napisał/a:


Haha :) Gdyby teoria ewolucji była słuszna, wystarczyłby jeden :)



Mentalność gimnazjalisty.

wolo1994

2014-01-03, 10:06
Teoria ewolucji jest tak samo mądra co teoria geocentryczna. Nie wierzę w nic więc proszę mi to nie spamować że jestem katolem.

Raskolnikow

2014-01-03, 11:19
Autor taki klepacz biedy umysłowej, że aż się uśmiechnąłem z politowaniem.

GreXiu

2014-01-03, 11:20
ch*jowy dowcip

pozdrawiam

wajnona

2014-01-03, 11:28
Wiecie, co mnie bawi najbardziej? Pomimo tego, że generalnie szanuję większość Ateistów (bynajmniej oczywiście nie tych, którzy obnoszą się ze swoją nie-wiarą jak pawian z czerwoną dupą), to nie da się nie zauważyć, że Ateiści non stop mówią o spinaniu dupy przez Katolików, ale tak naprawdę wychodzi na to, że to oni wiecznie te dupy spinają twierdząc, że nie.

hello_world

2014-01-03, 12:01
brudny napisał/a:

Dowodów wskazujących na słuszność ewolucji są tysiące.
A na istnienie boga nie ma żadnego.



Jest dowód na istnienie Boga. Według starożytnych (6000-7000 p.n.e.) Bogiem jest Słońce. Poczytaj sobie o Erach Zodiakalnych. Oś Ziemi poddawana jest zjawisku precesji, tzn. obraca się (jak bączek gdy traci równowagę), trwa ok 2150 lat. Znane Ery Zodiakalne chronologicznie w tył:
Era Ryb i skojarzone z rybami bóstwo w postaci Jezusa rybaka
Era Barana i skojarzone z nią bóstwo w postaci baranka bożego
Era Byka kojarzona z bóstwem w postaci złotego cielca
Era Bliźniąt kojarzona z Hermesem i dwoma wężami ja jego lasce
Era Raka kojarzona z potopem i zatopieniem Atlantydy oraz wzrostem gospodarczym i duchowym po potopie
Era Lwa kojarzona ze sfinksem
Era Panny kojarzona z posążkiem Gai matki Ziemi wiecznej dziewicy

I od Ery Panny zaczyna się historia cywilizacji ziemskiej, przez kolejne ery przeplata się mit matki dziewicy, również w Erze Ryb (Maryja). Obecnie od 21.12.2012 jesteśmy w Erze Wodnika kojarzonej z powiewem świeżości (New Age, New World Order), zmyciem brudu na Ziemi (ciapate, pedały, żydki, niemki, komuchy).

Każdy miesiąc kojarzony jest również z wędrówką Słońca po nieboskłonie. Przedstawię na podstawie chrześcijaństwa.
Latem w Pannie (Słońce powinno być w zenicie, ale jest już po nim) Jezus się rodzi z Maryi dziewicy a podczas przesilenia zimowego (Słońce w nadirze) 21.12 zostaje ukrzyżowany, a 23.12 zmartwychwstaje (Słońce ponownie zaczyna kierować się ku zenitowi), od końca stycznia (Wodnik) Jezus zaczyna nauczanie (powiew świeżości w umysłach).

I oto pokazuje się obraz Boga nieśmiertelnego, dobrego, emanującego miłością i ciepłem w postaci Słoneczka :D

Sylarr

2014-01-03, 13:15
Ewolucja nie wyklucza istnienia Boga. Ewolucja jest faktem, nie kwestią wiary to prawda, ale teoria Darwina, że pochodzimy od małpy jest śmieszna i obalana z powodu różnic pomiędzy człowiekiem a małpą wskazujących na brak wspólnych korzeni.

tomekwl3

2014-01-03, 13:16
Kur*a chciałem dać piwo najlepszemu komentarzowi a dałem autorowi tematu

TAK - nie wierzę
TAK - małpy to nasi bliscy krewni
TAK - autor tematu to przedstawiciel intelektualnego zaścianka

karamon

2014-01-03, 13:18
Czy nie można normalnie jak cywilizowani ludzie założyć , że jakaś siła wyższa zaprojektowała ewolucję ? :D