18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co pan taki zdenerwowany?

Halman • 2018-03-02, 15:26


silnie przestraszony rowerzysta pyta czy ma zrobić słonia

edek.bajzel

2018-03-02, 20:31
pedalaży ZAWSZE trzeba kontrolować i jeszcze zalecam szczegółową kontrolę
tornistra i odbytu

Criss91

2018-03-02, 20:31
Przypomniało mi się kiedyś jak prowadzac samochod zostałem zatrzymany przez przez pałkersona jadącego z naprzeciwka. Zjechalem kurturalnie na pobocze, a grubas do mnie z pytaniem dlaczego zjechałem zamiast zatrzymać się koło niego na środku drogi bo mu się nie chcialo wychodzić z radiowozu w efekcie czego kazał mi podejść by przeprowadzić kontrolę przez okno radiowozu stojącego na jezdni.

Siberian_Meat_Grinder

2018-03-02, 20:35
Criss91 napisał/a:

bo mu się nie chcialo wychodzić z radiowozu w efekcie czego kazał mi podejść by przeprowadzić kontrolę przez okno radiowozu stojącego na jezdni.



Czy oprócz gorzkich żali wylewanych na forum i kolegom przy piwie zrobiłeś coś z tym faktem? Napisałeś skargę? Ooooczywiście, że nie, bo przecież wszystkie wywalają do kosza. Nagrałeś zaistniałą sytuację telefonem i przesłałeś zapis do wydziału kontroli? Aaaaaakurat nie miałem telefonu przy sobie ...

Nie tylko policjanci są winni, bo Wy też swoją ignorancją pozwalacie policjantom na takie zachowanie. Właśnie takie rzeczy się dokumentuje, upublicznia i piętnuje, a nie pierdy pokrzywdzonego rowerzysty, który płacze, bo policja przetrzepała mu (zgodnie z ustawą z resztą) plecak.

ellsworth

2018-03-02, 20:40
Brawa dla policjantów, że im się chciało sprawdzać. Powinni rutynowo trzepać rowery, które z kolei powinny być obowiązkowo znakowane, bo niestety kradzież rowerów to istna plaga. Każdy rowerzysta z wyrozumiałością przyjmie tą niedogodność, bo kiedyś sam może potrzebować by niebiescy odzyskali jego własność.
Tak, mnie też kiedyś ukradziono porządny rower, na który jako nastolatek ciężko zapracowałem :( W biały dzień, ze środka miasta, przypięty (wydawać by się mogło) dobrym zabezpieczeniem. Wystarczyło 30 sekund :(

Budrys2000

2018-03-02, 20:46
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:



w jakim towarzystwie się obracasz, takich masz kolegów :amused:



1) Słowo klucz - "nierzadko". Wyjątki zdarzają się wszędzie.
2) Rozumiesz, dlaczego użyłem cudzysłowu, pisząc o kolegach?

kamuha

2018-03-02, 21:00
Sami znawcy, ale jak kradną na dzielni to oczywiście wina policji bo nic nie robią. Rowerzysta zapytal co jest powodem zatrzymania, a policjant grzecznie odpowiedział, że w okolicy dochodzi do czestych kradzieży rowerów.
Wiadomo, że Najlepiej jakby paly mialy roentgena w oczach i kooperowaly z wrożkami, a nie bezczelnie przeszukiwaly bogu ducha winnych na ulicach.

Perhydrol

2018-03-02, 21:37
Noniesondze napisał/a:

No ale o co chodzi?
Mieli się go zapytać, czy nic nie ukradł i czy w domu wszyscy zdrowi?
Nudne to jak flaki z olejem i niepotrzebna sensacja. Zapomnieli o formułce i to chyba jedyny zarzut, jaki można im postawić.


Jak mnie ktoś zapyta o rower to go zaproszę do domu po książeczkę i fakturę.. Pewnie nie będą mieli możliwości technologicznych i czasu, ale do dupy zaglądać to tak.

run_run

2018-03-02, 22:15
Jesteście poj***ni co niektórzy. Dzisiaj to piszecie Pies, a jak jakis polocjant zabije murzyna w USA to zawsze czytam. Ooo dobry policjant. Miał podstawę zrobić mu kontrolę bagażu. Miał prawo zajrzeć w kieszeń w ramach kontroli osobistej. Mało tego dowód masz dać policjantowi w rękę, są wyroki sądu co do tego z uwagi na to że policjant biorąc Twój dowód czy prawko w rękę bada również czy dokument nie jest podrobiony.
Nie cierpię jak ktoś nie ma pojęcia w danym temacie a pie**oli jakby znał się na wszystkim.

kokos_123

2018-03-02, 22:19
Kto normalny jeździ rowerem przy -11 ?
Mieli pewnie zgłoszenie o kradzieżach, przeszukali czy nie ma sprzętu przy sobie i tyle.
Podejrzany bo podejrzany, mi ukradli rower i nie znaleźli, tu przynajmniej próbują coś robić, może nie najlepiej ale póki to nie Ja, to mi to nie przeszkadza :D

varti

2018-03-02, 22:44
To teraz z pozycji psa jak to tu niektórzy mówią.

1. Zatrzymanie trochę niefachowe, o ile pani zachowała się nawet całkiem przyzwoicie to pan aspirant wykazuje mentalność ormowca i chyba nie za wiele zrozumiał z tego co uczą w szkole policyjnej.
2. Przeszukanie, dokładne bo szukali ewidentnie haka. Może komendant kazał robić statystyki i pan aspirant pomyślał że a nuż się uda znaleźć jakieś zielsko i będzie cegiełka do wykresiku. Ewidentnie nie uważał na zajęciach z psychologi przesłuchania bo widzę że przeszukiwany był pewny siebie, współpracował i ewidentnie bawiła go ta sytuacja, to znaczy nie miał przy sobie nic nielegalnego.
3. Z tymi narzędziami to poleciał po bandzie :D
4. Z ciałem pan aspirant przegiął, nie pamiętam paragrafu ale przeszukania osobistego czyli takiego w którym przeszukiwany musi się pozbyć jakiejś części ubrania lub obnażyć jakąś cześć ciała można dokonać tylko w odosobnionym miejscu zapewniającym prywatność albo na posterunku. Już nie będę komentował że przy tym przeszukaniu była policjantka i wygląda to tak jakby patrzyła na ku*asa tego przeszukiwanego.
5. Ale to co odj***li na koniec filmu to już woła o pomstę do nieba. Jakiś pawiani taniec wokoło tego roweru, a wystarczyło sprawdzić numer ramy a ci go poobracali, mogli zniszczyć. Pod koniec nie wiem co on bełkocze, coś o prokuraturze? No chyba go poj***ło. Jak już to takimi sprawami, czyli przekroczeniem uprawnień zajmuje się Wydział Wewnętrzny na wniosek poszkodowanego składany do Komendanta komendy w które funkcjonariusz który przekroczył uprawnienia służy,
6. Zdz**ka że się nagrywa mówi sama za siebie że odj***li niezłą ambę i teraz mają pół kilo łajna w porach bo może przeszukiwany pójdzie do Komendanta i skończą w najlepszym wypadku w Straży Miejskiej :D

Ps. Powodem przeszukania pewno były nagminne kradzieże rowerów przez sebixów na tym osiedlu albo osiedlu obok.
To standardowa procedura że trzepie się wszystkich cyklistów bez wyjątku bo może a nuż trafi się kradziona rama i będzie można przycisnąć delikwenta co na niej jedzie skąd ją kupił. I po nitce do kłębka. Tylko takie czynności robi się subtelnie, sprawdza się ramę i patrzy jak delikwent reaguje, a nie świruje pawiana i próbuje nabić inne statystyki.
Aspirant idz pan w ch*j, parking powinien pilnować a nie w Policji robić. Pani starszy posterunkowy ewidentnie widać że zielona i mocno pod butem pana aspiranta, ale przy pierwszym kontakcie zachowała o niebo lepszą kulturę niż pan aspirant.

Ps 2. No rzęsy ma zajebiste :D
Ps 3. Policja pozdrawia Sadola! W końcu was wszystkich znajdziemy i pozamykamy :D

Adrian92

2018-03-02, 22:47
kokos_123 napisał/a:

Kto normalny jeździ rowerem przy -11 ?
Mieli pewnie zgłoszenie o kradzieżach, przeszukali czy nie ma sprzętu przy sobie i tyle.
Podejrzany bo podejrzany, mi ukradli rower i nie znaleźli, tu przynajmniej próbują coś robić, może nie najlepiej ale póki to nie Ja, to mi to nie przeszkadza :D



Ja, bo lubię i wcale się nie uważam za normalnego. Niech każdy robi to co lubi, normalność to pojęcie względne.

Co do tematu, czytając niektórych komentarze, dochodzę do wniosku, że odnaleźlibyście się w czasach komuny :) Tu nie wychodzi znajomośc prawa a charakter człowieka. Bo jak się jest p*zda która nie potrafi sie postawic to sama znajomość prawa nic tu nie da, niejeden z Was to by się dał wciągnąć do auta i jakby kazali sie rozebrac to byście to zrobili.
Takie to pokolenie niewolników, bez swojego zdania.
Kamerka na łeb, jak dojdzie co do czego to ani me ani be, ale w internet puści.

Jak ktoś zgłasza kradzież roweru to chyba go opisuje, jakiej marki, jakiego koloru, nie wiem, jakiej wysokości jest ten rower na przykład. A tu policjant zatrzymuje bez tak naprawdę żadnego konkretnego podejrzenia. Bo się mu chyba nudziło, a przeszukanie jakby był k***a na czele jakiegoś gangu narkotykowego. Błagam, szukali ch*ja do dupy, jak zawsze. Wielcy stróże prawa.

jacek44

2018-03-02, 22:55
zamknąć p*zdy j***ne jełopy! mieli zgłoszenie o skradzionych rowerach więc wykonują swoją prace. Jakby tego nie robili, to większość z was (sp***olone pokolenie jp100%) pewnie by gadala, ze o k***a, zapomnij ze ci ktos rower znajdzie, psom sie nie chce z radiowozu wysiasc, w dupie maja twoj rower. k***y siedza i nic nie robia za nasz hajs. A nagle jak pojawia sie film, gdzie psiarnia rzetelnie sprawdza czy gosc nie mial przy sobie jakiegos pilnika/sekatora czy czegokolwiek do zdjecia zabezpieczen, to nagle pie**olone jp p*zdeczki z sadistica piluja mordy, bo jak on moze, jakie ma prawo. Srakie k***a barany j***ne! Mentalnosc niewolnika? Wy macie k***y mentalnosc leminga i sp***oliny umyslowej! TFU WY k***Y WSZYSTKIE WYŻEJ!

kenzol

2018-03-02, 22:56
JA pie**olę, ten filmik już jest wszędzie. Autor często wrzuca w neta filmiki z Policją. Za często... Wszystko da się sprowokować, wymusić i cyk mamy materiał na filmik, który będzie miał pół miliona wyświetleń...

Adrian92

2018-03-02, 23:02
jacek44 napisał/a:

zamknąć p*zdy j***ne jełopy! mieli zgłoszenie o skradzionych rowerach więc wykonują swoją prace. Jakby tego nie robili, to większość z was (sp***olone pokolenie jp100%) pewnie by gadala, ze o k***a, zapomnij ze ci ktos rower znajdzie, psom sie nie chce z radiowozu wysiasc, w dupie maja twoj rower. k***y siedza i nic nie robia za nasz hajs. A nagle jak pojawia sie film, gdzie psiarnia rzetelnie sprawdza czy gosc nie mial przy sobie jakiegos pilnika/sekatora czy czegokolwiek do zdjecia zabezpieczen, to nagle pie**olone jp p*zdeczki z sadistica piluja mordy, bo jak on moze, jakie ma prawo. Srakie k***a barany j***ne! Mentalnosc niewolnika? Wy macie k***y mentalnosc leminga i sp***oliny umyslowej! TFU WY k***Y WSZYSTKIE WYŻEJ!



O ch*j, jaki bulwers. Ciśnij na pokolenie jp a potem sam policjantów którzy tak dzielnie i rzetelnie wykonują swoje obowiązki nazwij psiarnią :samoboj:

varti

2018-03-02, 23:03
@ jacek44
Nie chodzi o to że wykonują swoją pracę. Bo tak jak napisałem, pewnie mieli zgłoszenie.
Robią to po prostu nieudolnie.
Pan aspirant wykazuje naprawdę mentalność jak z PRL.
Ja rozumiem bo sam służę ale w wydziale o trochę innej specyfikacji, że wyniki są ważne. Z tym że to co oni tu odj***li to woła o pomstę do nieba. Po pięciu słownie minutach pan aspirant jako starszy Policjant powinien wiedzieć że dalsze przeszukanie nie ma sensu!
A ten ciągnie temat jak nieletnia dz**ka na Ukrainie.