18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co pan taki zdenerwowany?

Halman • 2018-03-02, 15:26


silnie przestraszony rowerzysta pyta czy ma zrobić słonia

krzyks

2018-03-02, 15:33
"Sprawdzimy tylko rower", a k***a mało mu do dupy nie zajrzał. Chyba tych dwóch skradzionych rowerów szukał :homer:

meloox

2018-03-02, 15:34
Ja pie**ole jakie "firany" sobie dokleila :D j***niutka niech tak nie mruga bo sie rowerzysta zaziebi :D

CrazyEdek

2018-03-02, 15:41
Dowód tożsamości jak i prawo jazdy trzyma się w ręku, a nie daje w łapy, dla psa, jakby to była ich własność i nawet jakby było -50 nigdy tego nie rób.

nwonigers

2018-03-02, 15:45
przeciez jak ch*j szukal jakichs dopalaczy w tym plecaku. ogolnie nie moga przeszukiwac sobie tak kogos albo cos mnie ominelo.

CrazyEdek

2018-03-02, 15:50
nwonigers, mogą, ale nie muszą.

krzyks

2018-03-02, 15:52
Crazy_Edek napisał/a:

nwonigers, mogą, ale nie muszą.



Jeżeli jako przyczynę zatrzymania podali sprawdzenie roweru, to nie mogą sobie brnąć dalej i dokonywać przeszukiwania, chyba, że ten kradziony rower miał mieć pod bluzą. :kawa:

§ 2. 1. Policjant, który przystępuje do czynności służbowych (…) jest obowiązany podać swój stopień, imię i nazwisko w sposób umożliwiający odnotowanie tych danych, a także podstawę prawną i przyczynę podjęcia czynności służbowej.

Jedyna informacja o podstawie kontroli, to ta o rowerze. Plecak i odzież przeszukiwał na podstawie "co pan tam ma".

CrazyEdek

2018-03-02, 16:08
krzyks, może szukał sekatora, albo coś w tym stylu i ch*j dupa... z nimi nie wygrasz, ale co do dokumentów tożsamości to trzymać w ręku i ch*j.

janlew

2018-03-02, 16:22
Jazda z wegetarianami i cyklistami !!! Nie ma takiego pedałowania.

...inna sprawa że straszne k***a mendy. Mam nadzieję że dla normalnych ludzi tacy nie są.

LoperPL

2018-03-02, 16:26
Ja tam nie mam nic przeciwko. W ten sposób złapali gościa który ukradł mi rower z piwnicy (Rutynowo przetrzepali samochód w godzinach nocnych) Okazało się że w środku gość miał dużo części do rowerów i kiepsko mu szło z wyjaśnieniem skąd je ma. Była tam też moja oznakowana rama zgłoszona na komendzie jako kradziona. Więc jak zniknie wam telefon w autobusie iść i zgłaszać a nóż widelec karma wróci.

Noside

2018-03-02, 17:13
No ale o co chodzi?
Mieli się go zapytać, czy nic nie ukradł i czy w domu wszyscy zdrowi?
Nudne to jak flaki z olejem i niepotrzebna sensacja. Zapomnieli o formułce i to chyba jedyny zarzut, jaki można im postawić.

kothletino

2018-03-02, 17:13
Pies z podejściem k***a bramowego dresa. Łapy w kiermanach a w jego slangu brakuje tylko "k***a" po każdym pytaniu.

Cz...........as

2018-03-02, 17:35
@up łapy w kiermanach bo piździ jak w kieleckim.

Mom and Death

2018-03-02, 17:56
"co pan sie tak denerwuje" - co to, k***a, za prowokacyjne pytania jakby chciał mu wkręcić że ma o co się denerwować. ogólnie trafił na jakichś debilnych psów. ja jakoś zawsze trafiam na takich normalnych, na przykład kazali mi wylać browar gdy z nim szedłem spijając go zamiast wlepić mandat (to już co prawda straż miejska no ale ch*j tam) albo wyrzucić palenie bo jaraliśmy z kumplem gdzieś w krzokach jak byliśmy jeszcze takie gnojki jak typ na filmiku (18 lat). jeszcze parę akcji by się znalazło ale już nie chce mi się pisać.

Loaloa

2018-03-02, 18:01
Widzę, że większości z was takie kontrole nie przeszkadzają. Niby dobrze, bo polactwo kradnie na potęgę i gdzie nie spluniesz, to oplujesz jakiegoś złodzieja. Z drugiej strony widać jak skutecznie jesteście tresowani. Ktoś tam wyżej napisał, że chłopakowi o mało do dupy nie zajrzeli. Wam to niespecjalnie przeszkadza, niby suweren, a naprawdę bydło do dojenia i poganiania. Miłego dnia w kraju demokracji i swobód obywatelskich.