18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co dzieci sądzą o proteście kobiet?

phrontch • 2020-11-02, 20:08
Wszystko pięknie wyjaśnione




aaaaaaaaaaaaaa

2020-11-02, 20:13
phrontch napisał/a:

Co dzieci sądzą o proteście kobiet?



Nie dzieci, tylko małe sk***ysyny...

Rebeliant

2020-11-02, 20:14
Ja pie**ole, co to za gówno? Czy te wszystkie debile mają oczy w pionie, że kręcą filmy w pionie? Ja pie**ole. Tik-Tok z miejsca oznacza, że ma się do czynienia z debilem lub z cwaniakiem dojącym debili z ich kasy.

A to co tu wklejono to zwyczajna ch*jnia z jakiegoś cwe*owego Joe czy k***a innej Frondy - portali dla ekstremistów politycznych traktujących czarny humor jak dz**kę portową.

pazuzu

2020-11-02, 20:18
Filmik powinien mieć tytuł "Indoktrynacja w wykonaniu kościoła katolickiego-skutki"

Znawca_Cipek

2020-11-02, 20:18
Dam piwo,bo dawno mnie tak nic nie wk***iło, nie licząc mojej starej

kothletino

2020-11-02, 20:19
Przestali wydawać "Pani domu" czy jaki ch*j, że to tu jest? :-?

tidies

2020-11-02, 20:19
Takie młode, a już porządnie przeszkolone/przerobione przez mamuśkę, bez znaczenia czy prawda czy kłamstwo to mamuśka ma racje i dzieci zdanie mamusi muszą podzielać, pięknie, pieknie.

atitu333

2020-11-02, 20:19
Sie spytala zdrowych dzieci.
Niech sprobuje nagrac podobny film za ~6 lat, pytajac się jednych z tych dzieci ktore sie urodza z nieuleczalną dysfukncją a prawdopodobnie jedyną odpowiedz jaką od nich uzysk to bedzie slinotok.

lowan0000

2020-11-02, 20:34
Mam nadzieję że jak cała trójka wróci do domu to tata patriota wpie**oli im wszystkim na raz. Dzieciom że słuchają poj***nej starej psychokatoliczki, a starej że robi im wode z mózgu. A jak nie to wyj***ć do kosza

cesarz1982

2020-11-02, 20:40
Szacun i leci piwerko dla maluszków.
Toć to sól tej ziemi :lol:




lokal.szczecin

2020-11-02, 20:42
ch*j mnie interesuje co myslicie ( pisze na wszelki wypadek ), ale wlasnie o to chodzi , zabijac dzieci! Przeciez k***a w polsce antykoncepcja nie jest zabroniona. Wystarczy stosowac i nie bedzie problemu aborcji.
tak wie wiem, ze z gwaltu, chore czy ze zagraza matce itp . to nadal jest dozwolone, nie sluchajcie lewakow!!
1, 2, 3 szambo wybije za chwile!!

Ni...........ny

2020-11-02, 21:00
lokal.szczecin napisał/a:

ch*j mnie interesuje co myslicie ( pisze na wszelki wypadek ), ale wlasnie o to chodzi , zabijac dzieci! Przeciez k***a w polsce antykoncepcja nie jest zabroniona. Wystarczy stosowac i nie bedzie problemu aborcji.



Jesteś debilem ;-)
Już tłumaczę dlaczego, protesty dotyczą aborcji płodu z wadą rozwojową, niezdolnego do życia, to nie ma nic wspólnego z antykoncepcją. Ludzie których to dotyka w 99% przypadków chcą mieć dzieci. Nie chcą tylko ryzykować własnym życiem i nosić w sobie martwy płód przez 6 miesięcy.

Stockshark

2020-11-02, 21:06
Ktoś z tiktoka zabłądził i trafił na sadola.

MaciejLubicz

2020-11-02, 21:07
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Nie dzieci, tylko małe sk***ysyny...





pazuzu napisał/a:

Filmik powinien mieć tytuł "Indoktrynacja w wykonaniu kościoła katolickiego-skutki"





tidies napisał/a:

Takie młode, a już porządnie przeszkolone/przerobione przez mamuśkę, bez znaczenia czy prawda czy kłamstwo to mamuśka ma racje i dzieci zdanie mamusi muszą podzielać, pięknie, pieknie.





lowan0000 napisał/a:

Mam nadzieję że jak cała trójka wróci do domu to tata patriota wpie**oli im wszystkim na raz. Dzieciom że słuchają poj***nej starej psychokatoliczki, a starej że robi im wode z mózgu. A jak nie to wyj***ć do kosza