18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co dzieci sądzą o proteście kobiet?

phrontch • 2020-11-02, 20:08
Wszystko pięknie wyjaśnione




Rebeliant

2020-11-02, 23:49
Niezwyciężony napisał/a:

Nie musisz, wyświadcz przysługę sobie i nam, targnij się na suchej gałęzi



Dopiero jak się zeskrobiesz z elektrowozu. A bardziej sadystycznie, to czekam tylko na wyrok śmierci, a obudzi się we mnie to całe zło, które staram się opanowywać od ponad 30 lat przez panowanie nad swoimi emocjami i przez przyjemność z bycia dobrym człowiekiem. Zły nigdy nie byłem, na ostatniej prostej i jak degeneracja będzie postępować, z chęcią poznam jak to jest być sk***ielem. Strzelać potrafię wyśmienicie, zatem odjebię z pewnością niejedno komusze ścierwo zanim zejdę na raka, a w stanie w jakim będę nie wsadzą mnie nawet do aresztu, tylko sobie będę umierać w domu przed komputerem jebiąc pie**olone komunistyczne ścierwo wierzące w Lenina, Stalina, Marksa i Engelsa na Sadisticu aż nie zemdleję. Tak mi dopomóż bób, bo boga nie ma i nigdy nie było, a samo się k***a nie zrobi ;)

Justynka99

2020-11-02, 23:50
pve11 napisał/a:

Tu fakt, KK powinien być utrzymywany ze składek członków, jak każda organizacja. Natomiast czytając Twoje posty domyślam się, że popierasz te protesty. Czy w związku z tym nie widzisz sprzeczności w postulowaniu odcięcia KK od finansowania ze środków publicznych a jednocześnie postulowania dostępu do DARMOWEJ antykoncepcji, DOFINANSOWANIA in vitro itp.? Chyba ta sama zasada powinna być tutaj, jeżeli ktoś uznaje np. in vitro za sprzeczne ze swoimi przekonaniami, to jakim ch*jem ma płacić za ten zabieg dla innych?



Jestem za całkowicie prywatną służbą zdrowia. Każdy niech płaci za siebie z wyjątkiem dzieci, których rodziców na to nie stać i inwalidów trwale niezdolnych do pracy. Moje poglądy gospodarcze nie są wcale lewicowe. Jestem po prostu za wolnością. Zarówno ekonomicznie - jak sobie pościelisz jak się wyśpisz bez żadej redystrybucji. I społecznie - np. sypiaj z kim chcesz, ubiera się jak chcesz i identyfikuj się z czym chcesz. Dlatego brakuje na polskiej scenie politycznej partii, z którą bym się zgadzała całkowicie.

Nie ze wszystkimi postulatami się zgadzam. Powiedziałabym, że nawet z mniejszością. Najważniejsze dla mnie jest skończenie z tym rządem, a wtedy możemy głosować co z tym robić dalej.

Rebeliant

2020-11-03, 00:13
Justynka99 napisał/a:

Jestem za całkowicie prywatną służbą zdrowia.

Najważniejsze dla mnie jest skończenie z tym rządem, a wtedy możemy głosować co z tym robić dalej.




"Bezpłatna" służba zdrowia ma jeden ogromny plus. Biedota i ciemnota będzie leczona z chorób zakaźnych i innych groźnych dla osób zamożnych i mądrych. Jest to cel, za który warto płacić. Niekoniecznie w postaci opodatkowania pracy, lepiej opodatkować szlugi, wódę i tanie żarcie, aby najwięcej swoich włąsnych zarobków na NFZ wpłacała bieda umysłowa.

Służba zdrowia nie jest nawet socjalizmem. Socjalizmem jest nacjonalizacja służby zdrowia i opie**olenie jej z góry na dół zbędnymi urzędnikami.


Od tego są wybory, a bratanie się ze sk***ysynami spod czerwonej gwiazdy to szczyt debilizmu, bo zamiana piździelców na Lewicę i PO będzie jeszcze większą katastrofą. Już przerabialiśmy to ścierwo, kilkukrotnie. Ich wszystkich trzeba wypie**olić z Polski, na zawsze.



P.S.: Masz sp***olony światopogląd na wolność, a przynajmniej tak to wygląda jak się ciebie czyta. Odnoszę wrażenie, że chcesz pozwolić zabijać najbardziej niewinnych ludzi aby jakaś k***a nie musiała donosić ciąży. Nie pisze tu o mutantach, a o skrobance na życzenie. To przeczy wolności, bo największą wolnością jest wolność do życia, potem wolność do posiadania i dopiero za tymi dwoma wolnościami pojawia się wolność do życia wedle własnego wyboru, o ile nie naruszasz cudzej wolności, w szczególności wolności do życia i posiadania.

Justynka99

2020-11-03, 00:30
Rebeliant napisał/a:

P.S.: Masz sp***olony światopogląd na wolność, a przynajmniej tak to wygląda jak się ciebie czyta. Odnoszę wrażenie, że chcesz pozwolić zabijać najbardziej niewinnych ludzi aby jakaś k***a nie musiała donosić ciąży. Nie pisze tu o mutantach, a o skrobance na życzenie. To przeczy wolności, bo największą wolnością jest wolność do życia, potem wolność do posiadania i dopiero za tymi dwoma wolnościami pojawia się wolność do życia wedle własnego wyboru, o ile nie naruszasz cudzej wolności, w szczególności wolności do życia i posiadania.



To nie są ludzie. Płód ma dopiero szansę stać się człowiekiem. Płód we wczesnym stadium ani nie czuje bólu, ani nie ma żadnej samoświadomości. A jednocześnie zabieg jest na tyle poważny, że jestem w 100% pewna, że nikt by tego nie traktował jak antykoncepcji, tylko jako absolutną ostateczność.

Rebeliant napisał/a:

Od tego są wybory, a bratanie się ze sk***ysynami spod czerwonej gwiazdy to szczyt debilizmu, bo zamiana piździelców na Lewicę i PO będzie jeszcze większą katastrofą. Już przerabialiśmy to ścierwo, kilkukrotnie. Ich wszystkich trzeba wypie**olić z Polski, na zawsze.



W obecnej sytuacji politycznej nie ma żadnych szans na uczciwe wybory. Widać to było po skali oszustw podczas wyborów prezydenckich. I mimo, że nie jestem fanką Lewicy, czy PO to jest mi do nich znacznie bliżej, niż do komunistów z PiSu, bo przynajmniej w jakimś tam procencie i w części spraw się z nimi zgadzam.

Co do ekonomii i służby zdrowia to nie kontynuuje dyskusji, bo po prostu nie ten temat.

Zbysław

2020-11-03, 00:33
Zabijać dzieci i starszych

irokgajda

2020-11-03, 00:37
Mali obrońcy ojczyzny. Aż się łezką w oku kręci

Rebeliant

2020-11-03, 01:11
Justynka99 napisał/a:

To nie są ludzie. Płód ma dopiero szansę stać się człowiekiem. Płód we wczesnym stadium ani nie czuje bólu, ani nie ma żadnej samoświadomości. A jednocześnie zabieg jest na tyle poważny, że jestem w 100% pewna, że nikt by tego nie traktował jak antykoncepcji, tylko jako absolutną ostateczność.
W obecnej sytuacji politycznej nie ma żadnych szans na uczciwe wybory. Widać to było po skali oszustw podczas wyborów prezydenckich. I mimo, że nie jestem fanką Lewicy, czy PO to jest mi do nich znacznie bliżej, niż do komunistów z PiSu, bo przynajmniej w jakimś tam procencie i w części spraw się z nimi zgadzam.
Co do ekonomii i służby zdrowia to nie kontynuuje dyskusji, bo po prostu nie ten temat.



A teraz objawia się twój brak elementarnej wiedzy. Płód człowieka to nic innego jak człowiek. To czy i od kiedy już czuje, że istnieje, że jest sobą to zupełnie inna kwestia. Jak każdy organizm dwupłciowy, człowiek rozpoczyna swoją wędrówkę od zapłodnienia aż do śmierci. Bardzo często śmierć następuje zanim dojdzie do zagnieżdżenia się zarodka, ale zdecydowanie częściej z powodu ustania aktywności mózgu, w różnym wieku. Lewicowe światopoglądowo ścierwo lubi relatywizować i boli ich, gdy ktoś im mówi, że aborcja to zabijanie człowieka, bo nagle dostają zwarcia zwojów, bo oni przecież ideowo bronią człowieka, zwłaszcza biednego i słabszego - to ściema, większych hipokrytów nie ma.


Myślę, że aborcja na życzenie to coś na co czekają dz**ki, k***y i k***iarze. dz**ki bo ciąża to koniec pracy, k***y i k***iarze, bo aby ratować złudność małżeństwa wolą wyskrobać bękarta niż musieć się przyznać.

Aborcja mutantów to śladowa ilość, błąd statystyczny - to nigdy nie było celem ani nawet znaczącym argumentem, bo statystycznie jest to po prostu błąd, który można pominąć. Humanistycznie nie można tego pominąć, trzeba to zaadresować. Dlatego aborcja to bardzo trudny temat, bo nie możesz ani zezwolić na wszystko ani zabronić wszystkiego. Trzeba pewne rzeczy ustalić, ale przede wszystkim trzeba zmienić konstytucję.


Co do sfałszowanych wyborów - nie martw się o to wcale. Wszystkie są po pierwsze niezgodne z konstytucją, a po drugie chyba nie było w Polsce niesfałszowanych.

Martw się jednak o to, że karakan rozegra komunistów koncertowo i w następnych wyborach wygra, bo komusze ścierwo się po prostu obnaży zer swoją obłudą i hipokryzją. Karakan to największy strateg na scenie polskiej polityki, przegrał wiele razy, ale wyciągnął wnioski, a że jest pie**oloną mściwą k***ą, to ma powów do wygranej za wszelką cenę.

To mnie właśnie najbardziej wk***ia, bo plebs gra pod dyktando komuchów, a to paradoksalnie umacnia PiS, do wyborów daleko, a teraz karakan ma plan aby definitywnie rozpie**olić światopoglądowych lewicowców.



Na zakończenie napiszę jeszcze, że musisz być naprawdę młodą osobą, skoro nazywasz PiS komunistami. Oni od zawsze walczyli z komunistami i są tak naprawdę antykomunistami, ale o narodowo socjalistycznym zabarwieniu, k***a wprost napiszę, że są nazistami. Komuchów z PRL jest od zaj***nia w Lewicy, PSL i PO, zawsze ich tam było sporo od czasów upadku SLD, które powstało z SDRP, które to powstało z PZPR. Owszem, znajdziemy kilka komunistycznych kurew w PiS, ni ch*ja nie mogę pojąć skąd oni tam się wzięli, nie pasują, ale pewnie nie mam wiedzy o wszystkich koneksjach, bo to się pewnie układa w całość. Komunistami typowymi są takie k***y jak Czarzasty, Kwaśniewski, Miller, Biedroń. Są też nowi komuniści, sk***iele z Razem. Nie wiem czemu oni w ogóle mogą istnieć, skoro Konstytucja RP zabrania istnienia takich tworów. Poczytaj, i to dużo, o tym co się działo w Polsce w latach 1979-1992, to jest bardzo ważny okres w naszej historii. Dowiesz się też dlaczego komuniści chodzą wolno, zamiast gnić w rowach.

Justynka99 napisał/a:

Co do ekonomii i służby zdrowia to nie kontynuuje dyskusji, bo po prostu nie ten temat.



Tak naprawdę to ten temat, bo skoro gadamy o postulatach komuszego ścierwa pod przykrywką strajku kobiet, to jest to jak najbardziej dyskusja o ekonomii i służbie zdrowia. Straszą PRLem bo PiS, ale jak PiS odejdzie i wróci nowe, znaczy ścierwo z LEwicy i PO, to dopiero będzie komuna. Cwaniactwo i wszędobylska bieda, bo niestety ale zniszczona Polska przez PiS nie wytrzyma drugi raz tego co zrobi PO i Lewica.

Ogólnie ch*jnia cię czeka, bo ja za niedługo umrę, może jeszcze 3 kadencje pożyję, a twoje życie w Polsce będzie sp***olone w najważniejszym jego momencie, a sp***alanie na zachód nie oznacza poprawy. Po prostu będzie ci dane żyć w czasach zbliżonych do Stalinizmu, choć bez terroru. Trockizm pasuje jak ulał, ale Trockiego Stalin kazał odj***ć. Ogólnie poznasz co to komunizm i nie będziesz miała gdzie sp***alać, bo będzie on od USA aż po Chiny. Japonia, Australia i Nowa Zelandia nie przyjmuje byle kogo - tylko profesjonalistów których brakuje im na rynku pracy i tylko zamożnych, bo biedy nie chcą. Współczuję - nigdzie nie sp***olisz, a wspierając lewicę tylko się pogrążasz. Ponad 100 lat historii wystarczy za dowód - marksizm to utopia, nigdy nie zadziała. Kapitalizm ma rację bytu, bo jest bliski prawom natury i naukom matematycznym - cywilizacja upadnie, kapitalizm się odrodzi, a komunizm niekoniecznie, zależy od sp***olenia umysłowego filozofów. Kapitalizm to taki ekonomiczny darwinizm - nie jest humanistyczny, bo jest niskopoziomowy, ale jest prawdziwy i działający. Aby żyć jak w Star Trek potrzeba nam jeszcze tysiąca lat, może wtedy nie będzie już pieniędzy ani biedy. A póty tak się nie stanie, walka z kapitalizmem utopijnymi filozofiami zawsze skończy się wojną, mordami, głodem i wyzyskiem komunistów, bo oni po prostu zastąpią poprzedników i sobie będą żyć jak pączki w maśle.

PixLord

2020-11-03, 01:31
Hipokryzja w swej całej okazałości. Chrześcijaństwo jasno tłumaczy, by przemocą nie odpowiadać na przemoc.
"Trzeba ich walnąć w łeb."
:amused:

Justynka99

2020-11-03, 01:38
Rebeliant napisał/a:


A teraz objawia się twój brak elementarnej wiedzy. Płód człowieka to nic innego jak człowiek. To czy i od kiedy już czuje, że istnieje, że jest sobą to zupełnie inna kwestia. Jak każdy organizm dwupłciowy, człowiek rozpoczyna swoją wędrówkę od zapłodnienia aż do śmierci. Bardzo często śmierć następuje zanim dojdzie do zagnieżdżenia się zarodka, ale zdecydowanie częściej z powodu ustania aktywności mózgu, w różnym wieku. Lewicowe światopoglądowo ścierwo lubi relatywizować i boli ich, gdy ktoś im mówi, że aborcja to zabijanie człowieka, bo nagle dostają zwarcia zwojów, bo oni przecież ideowo bronią człowieka, zwłaszcza biednego i słabszego - to ściema, większych hipokrytów nie ma.



Pisałam już gdzieś komuś w innym temacie. Na takie poglądy polecam rosół z jajka.

Rebeliant napisał/a:

Martw się jednak o to, że karakan rozegra komunistów koncertowo i w następnych wyborach wygra, bo komusze ścierwo się po prostu obnaży zer swoją obłudą i hipokryzją. Karakan to największy strateg na scenie polskiej polityki, przegrał wiele razy, ale wyciągnął wnioski, a że jest pie**oloną mściwą k***ą, to ma powów do wygranej za wszelką cenę.

To mnie właśnie najbardziej wk***ia, bo plebs gra pod dyktando komuchów, a to paradoksalnie umacnia PiS, do wyborów daleko, a teraz karakan ma plan aby definitywnie rozpie**olić światopoglądowych lewicowców.



On na szczęście jest już na ostatniej prostej. Trzeba go od władzy odsunąć teraz, żeby już więcej rozkraść i zniszczyć nie zdążył. Zresztą jak uda się przywrócić w Polsce uczciwy system prawny, to jego miejsce będzie w więzieniu chociażby za próby wyłudzenia na swoje wieżę.

Rebeliant napisał/a:

Na zakończenie napiszę jeszcze, że musisz być naprawdę młodą osobą, skoro nazywasz PiS komunistami. Oni od zawsze walczyli z komunistami i są tak naprawdę antykomunistami, ale o narodowo socjalistycznym zabarwieniu, k***a wprost napiszę, że są nazistami. Komuchów z PRL jest od zaj***nia w Lewicy, PSL i PO, zawsze ich tam było sporo od czasów upadku SLD, które powstało z SDRP, które to powstało z PZPR. Owszem, znajdziemy kilka komunistycznych kurew w PiS, ni ch*ja nie mogę pojąć skąd oni tam się wzięli, nie pasują, ale pewnie nie mam wiedzy o wszystkich koneksjach, bo to się pewnie układa w całość. Komunistami typowymi są takie k***y jak Czarzasty, Kwaśniewski, Miller, Biedroń. Są też nowi komuniści, sk***iele z Razem. Nie wiem czemu oni w ogóle mogą istnieć, skoro Konstytucja RP zabrania istnienia takich tworów. Poczytaj, i to dużo, o tym co się działo w Polsce w latach 1979-1992, to jest bardzo ważny okres w naszej historii. Dowiesz się też dlaczego komuniści chodzą wolno, zamiast gnić w rowach.



To, że komunizmu nienawidzi to tylko słowa. Komuniści to nie tylko ludzie, którzy brali udział we wcześniejszym ustroju (chociaż faktycznie i takich w PiS nie brakuje). Komunizm to ideologia oparta na totalitaryźmie, oraz wyrównywaniu klas społecznych. Jego działania wpisują się całkowicie w ideę komunizmu, jakkolwiek by się od tego nie odżegnywał. Zresztą Biedroń, czy Zandberg, których tutaj wymieniłeś też w czasach najgłębszego komunizmu (zaliczam tu lata do 1982) to w pieluchy szczali.

Rebeliant napisał/a:


Ogólnie ch*jnia cię czeka, bo ja za niedługo umrę, może jeszcze 3 kadencje pożyję, a twoje życie w Polsce będzie sp***olone w najważniejszym jego momencie, a sp***alanie na zachód nie oznacza poprawy. Po prostu będzie ci dane żyć w czasach zbliżonych do Stalinizmu, choć bez terroru. Trockizm pasuje jak ulał, ale Trockiego Stalin kazał odj***ć. Ogólnie poznasz co to komunizm i nie będziesz miała gdzie sp***alać, bo będzie on od USA aż po Chiny. Japonia, Australia i Nowa Zelandia nie przyjmuje byle kogo - tylko profesjonalistów których brakuje im na rynku pracy i tylko zamożnych, bo biedy nie chcą. Współczuję - nigdzie nie sp***olisz, a wspierając lewicę tylko się pogrążasz. Ponad 100 lat historii wystarczy za dowód - marksizm to utopia, nigdy nie zadziała. Kapitalizm ma rację bytu, bo jest bliski prawom natury i naukom matematycznym - cywilizacja upadnie, kapitalizm się odrodzi, a komunizm niekoniecznie, zależy od sp***olenia umysłowego filozofów. Kapitalizm to taki ekonomiczny darwinizm - nie jest humanistyczny, bo jest niskopoziomowy, ale jest prawdziwy i działający. Aby żyć jak w Star Trek potrzeba nam jeszcze tysiąca lat, może wtedy nie będzie już pieniędzy ani biedy. A póty tak się nie stanie, walka z kapitalizmem utopijnymi filozofiami zawsze skończy się wojną, mordami, głodem i wyzyskiem komunistów, bo oni po prostu zastąpią poprzedników i sobie będą żyć jak pączki w maśle.



A kto tu walczy z kapitalizmem? Wręcz przeciwnie. To PiS jest antykapitalistyczny. To PiS rozdaje puste pieniądze. Wierz mi, że nie jestem fanką PO, ale do kapitalizmu to im bliżej o lata świetlne, niż PiSowi. Tak pod względem poglądów czysto ekonomiczych, to mamy do czynienia z takim absurdem, że rząd PiS jest bardziej socjalistyczny, niż SLD, które socjalizm miało w nazwie.

drukarka666

2020-11-03, 01:40
k***a, jak Ja lubie jazgot goji. Mowil glupi niemadremu, wlezmy w dupe po jednemu.

Rebeliant

2020-11-03, 02:08
Justynka99 napisał/a:

Nawet jeżeli akurat ten przykład jest fejkiem, to jest faktem, że zdecydowana większość ma tak prane mózgi. Po pierwsze odprawianie czarów nad dzieckiem zanim jeszcze powie "mama", zaraz potem indoktrynacja w przedszkolu, potem w szkole. Indoktrynacja zarówno przez znaczną część rodziców, jak i instytucje państwowe. Wymaga to wiele samozaparcia, żeby pomimo tych guseł przeprowadzanych na codzień wszędzie i wszechobecnej propagandy mimo wszystko zachować samodzielność myślenia i olać siedlisko pedofili.
A nawet jak olejesz to i tak wciąż na te k***y musisz płacić, bo rząd to rozda jakąś ziemię za bezcen, to da miliony na jakieś studnie i jeszcze wdraża ich chorą ideologię do prawa.



Kto cię tak dziecko zindoktrynował?

Po pierwsze zabobony wpajać będzie bieda umysłowa. Ludzie inteligentni niczego nie będą wpajać dzieciom, a zapiszą ich do KK z pragmatyzmu, bo w Polsce 98% ludzi przynależą do KK i nie wiesz czy twoje dziecko nie zakocha się w kimś, kto nie będzie miał na tyle silnej woli aby dziadkom czy rodzicom powiedzieć, że nie weźmie ślubu kościelnego. Nie wiesz też czy twoje dzieci nie będą poproszone aby zostać chrzestnymi,a do tego potrzeba bierzmowania.

Piszesz też o siedlisku pedofilii - nosz k***a wyglądasz na wierną fankę Urbana, największej komunistycznej k***y jaka jeszcze stąpa po Ziemi. Łatwiej spotkać pedofila w szkole (nauczyciel) czy nawet wśród celebrytów/aktorów/reżyserów. Po prostu lewica przemilcza pedofilię poza KK, bo psuje im narrację, tę samą od ponad stu lat, bo KK jest ich śmiertelnym wrogiem i robią wszystko co się da. Z resztą metody komunistów stosowane były przez nazistów w Niemczech (III Rzesza).


Kiedyś, gdy byłem dzieckiem byłem "edukowany" na osobę religijną. Nigdy nie byłem, zanim uczyli mnie religii znałem już książkę "Zanim pojawił się człowiek", a także znałem mitologie starożytnej Grecji oraz Rzymu. Miałem to szczęście, że w wieku 5 lat czytałem swobodnie i nie musiałem tracić czasu na naukę z przygłupami w przedszkolu i zerówce (dzieci do lat 8 to w 99% totalne przygłupy). NA swój chrzest poszedłem sam, znaczy byłem już chłopcem. Wracając do religii, to oszukiwałem i rodziców i KK aż do bierzmowania, potem jawnie zerwałem z KK i mam na nich wyj***ne, ale nikomu nie zabraniam bycia katolikiem czy ateistą - to sk***ysyństwo. Jako ministrant śpiewałem ludziom pięknym głosem kolędy i miałem za to w sezonie więcej niż zarabiał robol w stoczni czy kopalni przez miesiąc, ale pod koniec kariery zamiast chodzić do kościoła "wagarowałem" tyle czasu ile zajmowała msza. Owszem, póki zaczynałem miałem zajawkę, jak zawsze na coś nowego. Pomagałem księżom sprawować mszę, nalewałem im wina, wody, dzwoniłem dzwonkami, wszystko po to aby być dobrym i uczynnym i aby ludzie mieli świetnie odprawioną mszę, zwłaszcza pogrzebową, bo tych przerobiłem sporo przez pierwsze dwa lata posługi. I co powiem o księżach z jakimi pracowałem? Nic złego, było ich kilkunastu i rżnęliśmy naiwnych na kasę aż miło, ja za śpiewanie, oni w koperty, ja sprzedając po mszy gazetki, oni zbierając na tacę. A wszyscy wierni zadowoleni że ch*j. I tu jest sedno -> chcesz wolności i ją propagujesz, a nie możesz uszanować czyjejś wolności do bycia/niebycia religijną osobą. W mojej parafii nie było ani jednego pedofila, ale w szkole podstawowej i na dzielnicy wśród plebsu było tego sporo. Niektórzy łapali chłopców, ale nauczyciele woleli dziewczynki lat 12-14, to chyba zależy czy byli pedałami czy heterykami. Ogólnie przez pierwsze 35 lat swojego życia nie spotkałem nikogo, kogo by molestował ksiądz. Jakiś czas temu spotkałem gościa, który był molestowany, ale jak się rozmowa przy piwku potoczyła, to się okazało, że to jakiś pedał, bo ssał ku*asy komu popadnie jako dziecko, czyli w sumie się chyba nie liczy jako czyste trafienie. A co do pedofila z podstawówki, to kiedyś na niego natrafiłem, pie**olona gnida dalej trenował dziewczynki. Akurat byłem na walnym zebraniu i głosowaliśmy nad posadami trenerskimi - wyszeptałem do okolicznych ludzi aby tylko nie on i ku*as nie został trenerem żeńskiej koszykówki dziewczynek z gimnazjum, może jakiejś uratowałem jędrne piersi przed zmacaniem przez obleśnego nauczyciela, ch*j wie.


Chcesz zwalczać KK? Rób wszystko aby dzieci umiały czytać w wieku lat 5 i nie musiały chodzić do zerówek oraz kupuj im masę książek naukowych. Rób to ze swoich pieniędzy, a nie z cudzych - nie bądź hipokrytką krzyczącą, że KK indoktrynuje z pieniędzy podatników, a sama chcąca tego samego, tylko przeciw KK - typowa komunistyczna hipokryzja - nie idź tą drogą. Za 3 pokolenia, o ile praca u podstaw odniesie skutek, religia zniknie sama. A jak chcesz walczyć z KK jak komuniści i szczycić się, że jesteś osobą szanującą wolność, to jesteś pie**olonym hipokrytą, gnidą do utylizacji, bo nie ma nic gorszego niż czerwony hipokryta zasłaniający się wolnością, a odbierający wolności innym. Każdy ma prawo być debilem, ale nikt nie ma prawa zabraniać bycia debilem komukolwiek.

Justynka99 napisał/a:

Pisałam już gdzieś komuś w innym temacie. Na takie poglądy polecam rosół z jajka.

Zresztą Biedroń, czy Zandberg, których tutaj wymieniłeś też w czasach najgłębszego komunizmu (zaliczam tu lata do 1982) to w pieluchy szczali.

A kto tu walczy z kapitalizmem? Wręcz przeciwnie. To PiS jest antykapitalistyczny. To PiS rozdaje puste pieniądze. Wierz mi, że nie jestem fanką PO, ale do kapitalizmu to im bliżej o lata świetlne, niż PiSowi. Tak pod względem poglądów czysto ekonomiczych, to mamy do czynienia z takim absurdem, że rząd PiS jest bardziej socjalistyczny, niż SLD, które socjalizm miało w nazwie.



Jajko kury. Po pierwsze te ze sklepu jest niezapłodnione, a po drugie kura to kura, nasz pokarm, mogę zjadać ją żywcem, truchło, ugotowaną - jaką chce. A człowiek to najwyższa forma życia na tej planecie i aborcja (przerwanie) ciąży, to w większości przypadków odebranie życia człowiekowi. Czasem nie człowiekowi, bo mutant to nie człowiek, choć może być delikatnie podobny, ale szympansy czy goryle też są podobne, a ludźmi nie są, choć nie są też mutantami. Do kompletu dorzucę jeszcze debili, co twierdzą, że masturbacja to morderstwo. Ta sama liga debili posługujących się argumentem z jajkiem, choć może nawet większa. Dodam też, że argument, by pyknąć rosół z zapłodnionego jajka zamiast z kurczaka jest tego samego typu jak przebiec maraton będąc otyłym 60-latkiem. Człowiek ma wiele stadiów w swoim życiu, starość nie radość, młodość nie wieczność. Po prostu masz argument z czapy. Zaakceptuj fakt, że zarodek to też człowiek i potem zaakceptuj fakt, że czasem można zabić człowieka, bo inny człowiek przez niego umrze. A co do mutantów, to nie są ludzie, można rżnąć do woli, choć w sumie taki down to jak pies czy świnia - jakiś rozwój osiąga i ma uczucia. Ale to nie jest człowiek i można to zaakceptować szybciej niż zabijanie zdrowego człowieka, który się jeszcze nie urodził.


Biedroń to taka k***a, że w pierwszej połowie lat '90 wstąpiłdo SDRP. JAkim trzeba być sk***ysynem aby po "obaleniu" komuny wstąpić w ioch szeregi? Ta k***a jest gorsza od Kwacha czy Oleksego, a to były topowe komunistyczne k***y z czasów końcówki PRL. Zandberg? To jest komuch od dziecka, wszelkie czerwone młodzieżówki jakie mógł to pozaliczał a i w telewizji pod szyldem postkomuny się zabawił. Zandber jest obecnie "core'owym" komunistą, takim sk***ielem, że w PZPR były skrajnym komuchem. Do utylizacji z całą jego partią, bo to są po prostu bandyci trzymający swoje ręce w kieszeniach innych ludzi.


Nie pisałem o PiS, że nie walczy, wcale się do tego nie odniosłem. Oni są socjalistami, brunatnymi, czyli nazistami i mają ciągoty do nacjonalizacji gospodarki praktycznie takie same jak ich konkurenci z PZPR czy Razem czy Lewicy. PiS to gomułkowcy, sp***olina życiowa jaką jest karakan miał wtedy złoty czas, bo był młody, żył jego ojciec, miał super czas, sławę. Nic dziwnego, że tęskni. Poza tym on jest wychowany przez socjalizm epoki komunizmu, to za czym może ta k***a optować?

Jedyni kapitaliści w Sejmie są w Konfederacji (kilku, Konfa to zlepek przeciwstawnych ugrupowań, przyczyna ich porażki w momencie startu), kilku u Gowina, może kilkunastu w PO, może, bo oni zawsze fasadę mieli inną niż faktycznie myśleli (zawodowi krętacze i obłudnicy bez klasy - nigdy nie potrafili kraść jak PZPR/SDRP/SLD).

Dlatego trzeba ich wszystkich wypie**olić czym prędzej i zmienić konstytucję oraz ordynację wyborczą, najlepiej zlikwidować wybory do Sejmu i Senatu, a zastąpić je poselstwem radnych samorządowych > wysyłasz ich na sejm, dajesz dietę i każesz głosować tak jak lokalna społeczność tego sobie życzy. Od razu do zwolnienia kilkadziesiąt tysięcy ludzi związanych z biurami poselskimi i senatorskimi. Taka jest moja koncepcja, rzadko spotykana, bo ludzie nie potrafią ogarnąć, że może nie być elekcyjnych posłów i senatorów, a tak może być. Nie wiem czy aby nie trzeba będzie puczu wojskowego i wojska, które pozamyka w opuszczonych kopalniach wszystkich polityków z partii jakie rządziły Polską, ot dla zabezpieczenia aby jakieś stare gówno nie wypłynęło ponownie. ch*j wie jak pokonać ten system. Kukiza zjedli, Konfa rozj***ła się sama - nie ma k***a nikogo poza wojskiem, ale te nie jest czyste, tam jest i GRU i Mossad i MI5 i CIA - ktoś inny niż my sami by pociągał za sznurki.


Czyli wracamy do sedna > jesteśmy w dupie, a ty masz przej***ne w ch*j, bo jesteś znacznie młodsza niż ja i pół życia ci sp***olą tak jak mi i mojemu pokoleniu sp***oliły życie k***y z PZPR, SLD, PSL, AWS, UW, PO, PiS. Może lepiej jakby nas Chiny podbiły...

badaboom

2020-11-03, 04:38
Ale h*jnia. Zapie**ala ciężko reżimem i twardą szkołą Radio Marija. Najgorszy sort matki. Gdy okazuje się, że ksiądz na plebani przez ostatnie 12 lat r*cha jej dziecko ona idzie go przepraszać, za aferę z prokuraturą. Blee

Ghost39

2020-11-03, 07:08
Niezwyciężony napisał/a:

Jesteś debilem
Już tłumaczę dlaczego, protesty dotyczą aborcji płodu z wadą rozwojową, niezdolnego do życia, to nie ma nic wspólnego z antykoncepcją. Ludzie których to dotyka w 99% przypadków chcą mieć dzieci. Nie chcą tylko ryzykować własnym życiem i nosić w sobie martwy płód przez 6 miesięcy.



Jeśli ciąża zagraża zdrowiu matce nadal można ją przerwać. Sprawdź swoje fakty.

janlew

2020-11-03, 10:49
Panowie, z kurewskim lewackim ścierwem nie ma co dyskutować. Wiemy czego te szczury chcą:
- zabijać dzieci na życzenie, oczywiście że zdrowe też
- ściągać imigrantów, arabów i murzynów, i dawać im wielki socjal i traktować lepiej niż białych
- zniszczyć Polską tradycję, historie i kościół
- wprowadzić komunizm i faszyzm, którego wrogiem będą normalni ludzie
- zniszczyć normalny model rodziny, forsować małżeństwa LGBT z adopcją dzieci włącznie
- a najlepiej to pozabijać wszystkich białych chrześcijan płci męskiej

I wy chcecie z tymi wściekłymi k***ami i popierającymi ich ciotami rozmawiać? A o czym i po ch*j?

Ni...........ny

2020-11-03, 10:54
Ghost39 napisał/a:

Jeśli ciąża zagraża zdrowiu matce nadal można ją przerwać. Sprawdź swoje fakty.



To nie fakty tylko teoria, teoretycznie można było zgodnie z prawem usunąć ciążę z gwałtu. Praktyka była taka że kobieta mając wszystkie dokumenty otrzymywała odmowę wykonania zabiegu i bujała się od szpitala do szpitala aż mijał ustawowy termin.
W kraju rządzonym przez takich zjebów gdzie prokurator Zbyszek Zero mści się na lekarzach za śmierć ojca nikt nie będzie ryzykował podjęcia takiej decyzji. Łatwiej będzie udowodnić prokuratorowi przyczynę zgonu pacjentki niż to że aborcja była konieczna by uratować jej życie.