18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co dzieci sądzą o proteście kobiet?

phrontch • 2020-11-02, 20:08
Wszystko pięknie wyjaśnione




Rebeliant

2020-11-02, 22:40
Niezwyciężony napisał/a:

Zgadzam się z tobą w jakichś 80% ale to twoje zj***ne, ideologiczne pie**olollo robi z ciebie zwykłego pojeba z którym nie chce się mieć nic wspólnego. Zastanów się czy będąc takim zjebem przekonasz kogoś do swoich opinii.




Nie, k***a, odnowiłem swoje konto na Sadistic aby polemizować na poziomie ludzi nauki i ogłądy.

Rly? :D

Tu jest Sadistic, tu się jebie tępaków i gardzi wszystkim co popadnie, a nie słodko pierdzi aby ktoś cię wysłuchał i zrozumiał ;)

WolvX napisał/a:

Dawno nie czytałem takich wypłuczyn. Dla nas, dla tych, ludzi często nie istnieje prawa lub lewa strona. To my płacimy rządzącym i to oni pracują na nas, a nie na odwrót. Dostali wypowiedzenie.




Ode mnie też, ale oni wszyscy.

A co do obecnych protestów, to niestety ale dalsze protestowanie to nic innego jak protestowanie z gwałcicielami przeciw brutalności policji. Sprawa niby słuszna, ale k***a tylko debil stanie obok gwałcicieli, choćby ich łączyła sprawa.

I tu jest to samo, a raczej analogicznie. Komuniści zawładnęli duszami naiwnych aby dorwać się do koryta i zmienić świat na swoją modłę.


Gdybym stanął w szeregu z komunistami i anarchistami protestując przeciw nazistom, to bym na drugi dzień musiał się zabić, bo bym sobie w oczy nie mógł spojrzeć.


Po prostu niepojęte jest jakim trzeba być ograniczonym aby nie widzieć, że strajk kobiet to nic innego jak komunistyczna rewolta i jakim trzeba być sk***ysynem, aby wiedząc to dalej stać obok tego ścierwa. Nie ma większego ścierwa na świecie od komuny połączonej z anarchią (środkiem komunistów do zawładnięcia światem).


Rozumiem jedynie głupich, oni nie wiedzą jak poznać komunistę i nie rozumieją szkodliwości tego systemu - tym wybaczam, ale gardzę za głupotę.

Boski12

2020-11-02, 22:43
Na tym filmiku jest przedstawione dwoje dzieci z którym rodzice nawciskali kitu o kościele . Zrobili dzieciom pranie mózgu

ellsworth

2020-11-02, 22:44
Niezwyciężony napisał/a:

Jesteś debilem
Już tłumaczę dlaczego, protesty dotyczą aborcji płodu z wadą rozwojową, niezdolnego do życia, to nie ma nic wspólnego z antykoncepcją. Ludzie których to dotyka w 99% przypadków chcą mieć dzieci. Nie chcą tylko ryzykować własnym życiem i nosić w sobie martwy płód przez 6 miesięcy.



Nie dość że sam jesteś debilem, to jeszcze zarzucasz to innym. Przecież ty nawet nie wiesz o co są te prostesty! Oni chcą aborcji bez ograniczeń, poza tym nawet gdyby tak nie było, to i tak twoje twiedzenie jest kłamliwe, bo najczęstszą przesłanką aborcji która była wykorzystywana to był zespół downa a nie żadne wady rozwojowe uniemożliwjaące życie jak kłamliwie twierdzisz.
Poza tym pis ch*ja tu jest winny. Niech protestują przed domem kwacha, który pisał konstytucję w 1997! TK nie stwierdził nic nowego, tylko to co od zawsze wynikało z tej konstytucji. Nawet niepisowscy sędziowie, którzy złożyli w sprawie zdania odrębne nie podważali w nich oczywistego faktu, że z zapisów konstytucji wynika wprost niedopuszczalność aborcji. A debile pis obwiniają.

Mors_Nigra

2020-11-02, 22:45
Zakład, że to głupia pista z protestu wytrenowała dzieci do filmiku?

Wojownik12

2020-11-02, 22:56
fejki z tiktoka na sadolu kto to widział

Justynka99

2020-11-02, 22:57
Nie różni się to niczym od hodowli islamskich bojowników. Tak samo wyprane mózgi.

Ni...........ny

2020-11-02, 23:01
ellsworth napisał/a:

bo najczęstszą przesłanką aborcji która była wykorzystywana to był zespół downa a nie żadne wady rozwojowe uniemożliwjaące życie jak kłamliwie twierdzisz



Z 1074 aborcji wykonanych w 2019 tylko 271 dotyczyło zespołu downa, downie ;-)

pve11

2020-11-02, 23:03
Justynka99 napisał/a:

Nie różni się to niczym od hodowli islamskich bojowników. Tak samo wyprane mózgi.



Łykasz fejka jakbyś miała IQ ludzi chodzących na protesty organizowane przez lewicowe terrorystki.

Rebeliant napisał/a:

Komuniści to największe ścierwo jakie wydała na ten świat ludzkość, zaraz po nich są naziści i faszyści.



To jako ciekawostka, jeden z postulatów:
-Polski, w której zdelegalizowane są organizacje odwołujące się do faszyzmu i nazizmu i podejmowane są działania przeciwko militaryzacji społeczeństwa.

I ani słowa o komunizmie, co samo w sobie potwierdza ideologiczną przynależność organizatorów.

bartekmmm

2020-11-02, 23:03
Właśnie takie debile nie powinny mieć dzieci.

Umiem_modować

2020-11-02, 23:05
Fałszywa flaga, bo po pierwsze na siłę jeszcze kazała się potem dzieciom przedstawić kim niby są , ale z nerwów zamiast powiedzieć, żeby się przyżegrały to jebła, pomódlcie się, a dzieci i tak zrobiły to co było ustalone.

Poza tym każdy wie, że żaden katolik by czegoś takiego nie odj***ł, no ale lewaczki widząc jak nimi gardzą chcą sprawić żeby gardzono innymi.

Takie kurewskie prowokacje to tylko sk***iała lewica moze robić, bo i tak nie maci eżadnych wartości moralnych.

Justynka99

2020-11-02, 23:07
pve11 napisał/a:

Łykasz fejka jakbyś miała IQ ludzi chodzących na protesty organizowane przez lewicowe terrorystki.



Nawet jeżeli akurat ten przykład jest fejkiem, to jest faktem, że zdecydowana większość ma tak prane mózgi. Po pierwsze odprawianie czarów nad dzieckiem zanim jeszcze powie "mama", zaraz potem indoktrynacja w przedszkolu, potem w szkole. Indoktrynacja zarówno przez znaczną część rodziców, jak i instytucje państwowe. Wymaga to wiele samozaparcia, żeby pomimo tych guseł przeprowadzanych na codzień wszędzie i wszechobecnej propagandy mimo wszystko zachować samodzielność myślenia i olać siedlisko pedofili.

A nawet jak olejesz to i tak wciąż na te k***y musisz płacić, bo rząd to rozda jakąś ziemię za bezcen, to da miliony na jakieś studnie i jeszcze wdraża ich chorą ideologię do prawa.

Juzwa

2020-11-02, 23:07
Nie wiem, czy to fejk czy nie, ale kto tak robi znak Krzyża? Lewa ręka czy odwrócony film, to jedno, ale skoro to są takie zindoktrynowane dzieci, to raczej nie żegnają się trzymając drugą rękę w kieszeni, bo by im poj***na, katolicka oszołomiona baba-mamusia tę rękę odrąbała. Wierzcie dalej we wszystko co jest w sieci.

Rebeliant

2020-11-02, 23:23
Niezwyciężony napisał/a:

Z 1074 aborcji wykonanych w 2019 tylko 271 dotyczyło zespołu downa, downie




A co było częstsze, czyli co z 1074 aborcji było powodem co najmniej 272 razy?


Swoją drogą jeśli każdego roku rodzi się w Polsce ok. 400 tys. dzieci, a nie urodzi się ich tysiąc, a przypadek mutanta to 1/4 z tego, to mówimy o tak śladowej ilości, że większym problemem jest umieralność dzieci w drodze do i ze szkoły. Sprawa aborcji dla mutantów dotyczy marginesu społeczeństwa, co jest w sumie zgodne z matematyczną szansą na spłodzenie mutanta.

Czyli temat ważny jak zeszłoroczny śnieg stanie się iskrą do czerwonej rewolucji niczym sprawa bandyty zabitego przez policję w USA z powodu stawiania oporu i bycia znanym im niebezpiecznym bandytą stała się powodem czerwonej rewolucji w USA.

No czyli w ch*j trzeba poprzeć... ja pie**ole, z każdym dniem coraz bardziej uważam protestujących za j***ne komunistyczne ścierwo albo za kompletnych debili zmanipulowanych poza granicę uznawaną za możliwość manipulacji tępaków. Każdy dzień to coraz większa pogarda dla tego ścierwa i dla tych głupców. Ja pie**ole, z kim ja k***a muszę żyć w tej samej ojczyźnie... k***a j***na komuna, wyprała mózgi milionom ludzi...

pve11

2020-11-02, 23:38
Justynka99 napisał/a:

A nawet jak olejesz to i tak wciąż na te k***y musisz płacić



Tu fakt, KK powinien być utrzymywany ze składek członków, jak każda organizacja. Natomiast czytając Twoje posty domyślam się, że popierasz te protesty. Czy w związku z tym nie widzisz sprzeczności w postulowaniu odcięcia KK od finansowania ze środków publicznych a jednocześnie postulowania dostępu do DARMOWEJ antykoncepcji, DOFINANSOWANIA in vitro itp.? Chyba ta sama zasada powinna być tutaj, jeżeli ktoś uznaje np. in vitro za sprzeczne ze swoimi przekonaniami, to jakim ch*jem ma płacić za ten zabieg dla innych?

Ni...........ny

2020-11-02, 23:39
Rebeliant napisał/a:

Ja pie**ole, z kim ja k***a muszę żyć w tej samej ojczyźnie



Nie musisz, wyświadcz przysługę sobie i nam, targnij się na suchej gałęzi ;-)