18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co dzieci sądzą o proteście kobiet?

phrontch • 2020-11-02, 20:08
Wszystko pięknie wyjaśnione




laszlobuch

2020-11-03, 12:48
Niezwyciężony napisał/a:

Jesteś debilem
Już tłumaczę dlaczego, protesty dotyczą aborcji płodu z wadą rozwojową, niezdolnego do życia, to nie ma nic wspólnego z antykoncepcją. Ludzie których to dotyka w 99% przypadków chcą mieć dzieci. Nie chcą tylko ryzykować własnym życiem i nosić w sobie martwy płód przez 6 miesięcy.



No tu chyba Ty jesteś debilem, bo nawet nie zdobyłeś się na to żeby sprawdzić w jakich przypadkach dozwolona jest aborcja. Nikt nie każe kobiecie nosić martwego płodu przez 6 miesięcy dzbanie.

Ni...........ny

2020-11-03, 13:13
laszlobuch napisał/a:

No tu chyba Ty jesteś debilem, bo nawet nie zdobyłeś się na to żeby sprawdzić w jakich przypadkach dozwolona jest aborcja. Nikt nie każe kobiecie nosić martwego płodu przez 6 miesięcy dzbanie.



Kretynie, jeżeli badania wykażą ciężkie uszkodzenie płodu, brak mózgu, brak organów potrzebnych do życia to taki płód jest martwy.
Teraz zgodnie z ustawą poza przypadkiem gwałtu ciążę można usunąć gdy stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej, Jeżeli płód jest martwy ale nie zagraża życiu lub zdrowiu musi go urodzić.

I to wszystko z powodów religijnych.

Mała k***a z Żoliborza napisał/a:

Ale będziemy dążyli do tego, by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, kiedy dziecko jest skazane na śmierć, mocno zdeformowane, kończyły się jednak porodem, by to dziecko mogło być ochrzczone, pochowane, miało imię.




Więc jeżeli ktoś tu czegoś nie doczytał i jest j***nym dzbanem to właśnie ty :kawa:

Ghost39

2020-11-03, 13:40
Niezwyciężony napisał/a:

Kretynie, jeżeli badania wykażą ciężkie uszkodzenie płodu, brak mózgu, brak organów potrzebnych do życia to taki płód jest martwy.
Teraz zgodnie z ustawą poza przypadkiem gwałtu ciążę można usunąć gdy stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej, Jeżeli płód jest martwy ale nie zagraża życiu lub zdrowiu musi go urodzić.
I to wszystko z powodów religijnych.
Więc jeżeli ktoś tu czegoś nie doczytał i jest j***nym dzbanem to właśnie ty



Cymbale ty nie masz mózgu jak widać i bez problemowo funkcjonujesz. Martwy płód stwarza zagrożenie dla życia matki i jest oraz będzie usuwany. Nikt tego nie będzie rodził.

Ni...........ny

2020-11-03, 13:49
Ghost39 napisał/a:

Cymbale ty nie masz mózgu jak widać i bez problemowo funkcjonujesz. Martwy płód stwarza zagrożenie dla życia matki i jest oraz będzie usuwany. Nikt tego nie będzie rodził.



Przeczytaj co napisałem tylko ze zrozumieniem, kilka razy. Może coś do tego wypchanego gównem móżdżku dotrze.
Płód pozbawiony organów koniecznych do życia jest podtrzymywany przy życiu tylko przez organizm matki, sam nie żyje i nie będzie nigdy żył. Nawet jeżeli obumrze dopiero po odcięciu pępowiny.

mario5204

2020-11-03, 18:45
pazuzu napisał/a:

Filmik powinien mieć tytuł "Indoktrynacja w wykonaniu kościoła katolickiego-skutki"



nie zesraj się

ellsworth

2020-11-03, 19:33
Niezwyciężony napisał/a:

Z 1074 aborcji wykonanych w 2019 tylko 271 dotyczyło zespołu downa, downie



Dowiedz się downie co znaczy słowo "najczęstsze", bo póki co nawet to przerasta twoje możliwości poznawcze. :homer:

Justynka99 napisał/a:

To nie są ludzie. Płód ma dopiero szansę stać się człowiekiem. Płód we wczesnym stadium ani nie czuje bólu, ani nie ma żadnej samoświadomości. A jednocześnie zabieg jest na tyle poważny, że jestem w 100% pewna, że nikt by tego nie traktował jak antykoncepcji, tylko jako absolutną ostateczność.
W obecnej sytuacji politycznej nie ma żadnych szans na uczciwe wybory. Widać to było po skali oszustw podczas wyborów prezydenckich. I mimo, że nie jestem fanką Lewicy, czy PO to jest mi do nich znacznie bliżej, niż do komunistów z PiSu, bo przynajmniej w jakimś tam procencie i w części spraw się z nimi zgadzam.
Co do ekonomii i służby zdrowia to nie kontynuuje dyskusji, bo po prostu nie ten temat.



Przestań w kółko pisać te wierutne bzdury, albo przynajmniej poprzyj je naukowymi źródłami! Nie poprzesz, bo to są brednie, co wypisujesz całkowicie sprzeczne z wiedzą naukową!

"Życie osobnicze, czyli ontogeneza, rozpoczyna się od momentu zapłodnienia i trwa aż do śmierci." prof. dr hab. med. H. Kędzia, Akademia Medyczna w Poznaniu, cyt. za: Medycyna perinatalna, pod red. prof. dr hab. med. Z. Słomko, Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich, Warszawa 1985, t. l, s. 19

"Rozwój człowieka rozpoczyna się od zapłodnienia, czyli od połączenia się plemnika mężczyzny i oocytu kobiety oraz powstania nowego organizmu, zygoty."

prof T.W. Sadler, "Embriologia lekarska", rozdział 1, str. 3, tłumaczenie: prof. dr hab. med. Stanisław Moskalewski

„Zapłodnienie (fertilisatio; z łac. fertilis - płodny, żyzny) jest procesem łączenia się dwóch komórek: komórki płciowej żeńskiej - oocytu II rzędu - i komórki płciowej męskiej - plemnika. W wyniku tej fuzji następuje przeniesienie genomu z jednej generacji do następnej i rozpoczyna się rozwój nowego organizmu.”
„Embriologia”, rozdział: „Początek rozwoju prenatalnego człowieka. Pierwszy tydzień rozwoju.”, str. 69

Ni...........ny

2020-11-03, 20:13
ellsworth napisał/a:

Dowiedz się downie co znaczy słowo "najczęstsze", bo póki co nawet to przerasta twoje możliwości poznawcze.



Wiem co to znaczy i wiem dlaczego załgany pajacu tak to sformułowałeś. ;-)
Chciałeś stworzyć wrażenie że jest to jakaś ch*j wie jak wielka liczba, bo najczęstsza przyczyna to może być 90% jak i 1%
Więc podałem wartości liczbowe żeby było widać że to tylko 25,3% przypadków.
Trzeba być k***a niedoj***nym kretynem żeby wyj***ć całość z powodu 25%

Miałem cię dalej nie orać ale tak bredzisz że chyba trzeba ;-)

ellsworth napisał/a:

"Życie osobnicze, czyli ontogeneza, rozpoczyna się od momentu zapłodnienia i trwa aż do śmierci."


Tak, to prawda ponieważ jest to tylko nazwa pewnego procesu, dokładnie chodzi o "przemiany anatomiczne i fizjologiczne osobnika od powstania w wyniku rozmnażania do śmierci" źródło, wikipedia

ellsworth napisał/a:

"Rozwój człowieka rozpoczyna się od zapłodnienia, czyli od połączenia się plemnika mężczyzny i oocytu kobiety oraz powstania nowego organizmu, zygoty."


Tak debilu, to jest truizm, dziwne by było gdyby rozwój człowieka zaczynał się w innym momencie. Powiem więcej, rozwój większości organizmów na tej planecie zaczyna się od zapłodnienia ;-)

ellsworth napisał/a:

„Zapłodnienie (fertilisatio; z łac. fertilis - płodny, żyzny) jest procesem łączenia się dwóch komórek: komórki płciowej żeńskiej - oocytu II rzędu - i komórki płciowej męskiej - plemnika. W wyniku tej fuzji następuje przeniesienie genomu z jednej generacji do następnej i rozpoczyna się rozwój nowego organizmu.”



Następna oczywistość, tylko co ta biologia na poziomie podstawówki wnosi do tematu aborcji ?

Jeszcze idiota podaje nazwiska żeby uwiarygodnić te wielkie stwierdzenia, no debil po prostu

Rebeliant

2020-11-03, 20:27
Niezwyciężony napisał/a:

Wiem co to znaczy i wiem dlaczego załgany pajacu tak to sformułowałeś.
Chciałeś stworzyć wrażenie że jest to jakaś ch*j wie jak wielka liczba, bo najczęstsza przyczyna to może być 90% jak i 1%
Więc podałem wartości liczbowe żeby było widać że to tylko 25,3% przypadków.
Trzeba być k***a niedoj***nym kretynem żeby wyj***ć całość z powodu 25%



A kto wyj***ł całość? Chyba twój stary wyjewbał ci ze łba cały mózg jak ci wkłądał fiuta w gębę.

Konstytucja z 1997 jest powodem tego, że ustawa o planowaniu rodziny jest o kant dupy i tyle. Miej pretensje do ścierwa, które ją napisało i wmówiło Polakom aby w referendum ją poparli. TK orzekł, że jedna z przesłanek jest niezgodna. Się k***a ciesz, że nie zajmował się innymi, bo tak naprawdę ciąży z gwałtu też by nie można było usunąć (w sumie to czemu ma zginąć całkowicie niewinna istota ludzka)? Jedyna przesłanka do przerwania ciąży zgodna z konstytucją, na którą notabene powoływało się komusze cierwo jak i największy donosiciel Polski, to przypadek, gdy życie i zdrowie matki jest zagrożone, bo konstytucja broni każdego życia człowieka, a te zaczyna się od zapłodnienia. Ot fakt, który robi zwarcie u większości lewackiego ścierwa, oni tego nie są w stanie pojąć.


Nie zmienia to oczywiście tego co sam uważam za słuszne, bo wedle mojego zdania powinno się dopuszczać przerywania ciąży w każdym przypadku, gdy wykryty zostanie mutant lub płód będzie stwarzać zagrożenie dla życia i zdrowia matki, a także eliminacja ciąży kazirodczej, ale to zawsze w połączeniu z badaniami genetycznymi dawców genówi procesem sądowym za kazirodztwo wraz z eutanazją gdy się taki kazirodczy zjeb urodzi, ale wtedy dla dawców genów maksymalny wyrok za kazirodztwo, tożsamy dla obojga dawców, na moje jakieś dożywocie lub dwa, bo kazirodztwo to zbrodnia przeciwko całej ludzkości. Żadnej skrobanki na życzenie i żadnej skrobanki po gwałcie, ale w zamian lepsze prawo adopcyjne, bo kolejka rodziców ma być zawsze gotowa dla noworodków, a kobietom-surogatkom należne wynagrodzenie, zależne od stanu zdrowia niemowlaka. Po prostu moja moralność nie dopuszcza do mordowania niewinnych i nie stawania w obronie słabszych przed silniejszym. Mój pogląd nie musi być najlepszy na świecie, ale jest mój.

Ni...........ny

2020-11-03, 20:35
Rebeliant napisał/a:

Nie zmienia to oczywiście tego co sam uważam za słuszne, bo wedle mojego zdania powinno się dopuszczać przerywania ciąży w każdym przypadku, gdy wykryty zostanie mutant lub płód będzie stwarzać zagrożenie dla życia i zdrowia matki, a także eliminacja ciąży kazirodczej, ale to zawsze w połączeniu z badaniami genetycznymi dawców genówi procesem sądowym za kazirodztwo wraz z eutanazją gdy się taki kazirodczy zjeb urodzi, ale wtedy dla dawców genów maksymalny wyrok za kazirodztwo, tożsamy dla obojga dawców, na moje jakieś dożywocie lub dwa, bo kazirodztwo to zbrodnia przeciwko całej ludzkości. Żadnej skrobanki na życzenie i żadnej skrobanki po gwałcie, ale w zamian lepsze prawo adopcyjne, bo kolejka rodziców ma być zawsze gotowa dla noworodków, a kobietom-surogatkom należne wynagrodzenie, zależne od stanu zdrowia niemowlaka. Po prostu moja moralność nie dopuszcza do mordowania niewinnych i nie stawania w obronie słabszych przed silniejszym. Mój pogląd nie musi być najlepszy na świecie, ale jest mój.



A uważasz że 15% ludzi może narzucić swoje poglądy 80% pozostałych ? To jest dobra metoda na wprowadzanie takich zmian ?
Czy może powinno się o tym dyskutować i wprowadzić zmiany których będzie chciało większość ludzi ?
Bo myślę że jak przyjdzie odbicie i lewactwo wprowadzi swoje zmiany w taki sam sposób to się wk***isz.

Rebeliant napisał/a:

A kto wyj***ł całość? Chyba twój stary wyjewbał ci ze łba cały mózg jak ci wkłądał fiuta w gębę.



I nie mierz mnie swoją miara cwe*u, nie wszyscy mieli w domu tak jak ty ;-)


Edit: A czekaj bo tu to chyba nie zrozumiałeś po prostu, całość w sensie punktu 2 a nie całej ustawy. Znaczy że zespół downa to było tylko 25% przypadków wad rozwojowych a wyj***li cały pkt 2 który zawierał też inne wady, te 75%.

A poza tym dostrzegam tu pewna, głupią niekonsekwencję, rzucają się prawaczki rejtanem w obronie dzieci z wadami które nie mają szans na życie, są już martwe albo umrą w męczarniach kilka godzin po porodzie. Skazują na męczarnie te dzieci i ich matki, są gotowi ryzykować życiem tych matek.
Ale nie ruszają skrobania dzieci z gwałtu ? Przecież to są całkowicie zdrowe dzieci. Jeśli kogoś tu trzeba bronić to właśnie ich.
Coś tu się k***a kupy nie trzyma.

Rebeliant

2020-11-03, 22:01
Niezwyciężony napisał/a:

A uważasz że 15% ludzi może narzucić swoje poglądy 80% pozostałych ? To jest dobra metoda na wprowadzanie takich zmian ?
Czy może powinno się o tym dyskutować i wprowadzić zmiany których będzie chciało większość ludzi ?
Bo myślę że jak przyjdzie odbicie i lewactwo wprowadzi swoje zmiany w taki sam sposób to się wk***isz.
I nie mierz mnie swoją miara cwe*u, nie wszyscy mieli w domu tak jak ty
Edit: A czekaj bo tu to chyba nie zrozumiałeś po prostu, całość w sensie punktu 2 a nie całej ustawy. Znaczy że zespół downa to było tylko 25% przypadków wad rozwojowych a wyj***li cały pkt 2 który zawierał też inne wady, te 75%.
A poza tym dostrzegam tu pewna, głupią niekonsekwencję, rzucają się prawaczki rejtanem w obronie dzieci z wadami które nie mają szans na życie, są już martwe albo umrą w męczarniach kilka godzin po porodzie. Skazują na męczarnie te dzieci i ich matki, są gotowi ryzykować życiem tych matek.
Ale nie ruszają skrobania dzieci z gwałtu ? Przecież to są całkowicie zdrowe dzieci. Jeśli kogoś tu trzeba bronić to właśnie ich.
Coś tu się k***a kupy nie trzyma.




Nie uważam aby mniejszość spod znaku czerwonej gwiazdy mogła narzucać komukolwiek swoje poglądy. Nie uważam aby neomarksizm mógł bez konsekwencji niszczyć świat zasłaniając się mniejszościami seksualnymi czy etnicznymi.

Co do aborcji, to w Polsce przeważająca większość obywateli jest przeciwna mordowaniu niewinnych ludzi, którzy nie zdążyli się urodzić - Polacy z definicji stają po stronie słabszych i niewinnych, a tylko ścierwo ludzkie chce mordować niewinnych.


I nikt nie wprowadził żadnych zmian w ostatnim czasie w ustawie o planowaniu rodziny, nikt, bo wyrok TK oznacza tylko jedno - z dniem wprowadzenia Konstytucji RP ustawa z 1993 była z nią niezgodna.

I nie, TK nie musi dyskutować z ludźmi - ich rolą jest orzekanie zgodności zgłoszonych do nich ustaw z Konstytucją RP - tu nie ma miejsca na dyskusje, poza tym o kim dyskutować z 25 milionami kompletnych debili, którzy nie znają tabliczki mnożenia, a co dopiero Konstytucji i wykładni prawa na poziomie TK? k***a, demokracja to absolutnie nie dialog z plebsem, po to są organy państwa. A teraz się wszystkim świadkom jawnie okazuje, że dla ścierwa spod czerwonej gwiazdy praworządność to szmata, chyba, że jest im to na rękę. Z takim elementem się nie dyskutuje, chyba, że pytasz ich czy chcą do rowu, gdzie będą gnili wapno, czy tylko ziemię.,


Nie wk***ię się w taki sposób w jaki robi to lewactwo, bo jestem człowiekiem prawym i szanuję obowiązujące prawo, a jeszcze bardziej szanuję wolność. Znam zasady działania naszego państwa, nie zgadzam się z nimi, ale gram według zasad jakie panują. Jak lewica głosowała za sprawami mi wadzącymi - nauczyłem się prawa i je stosuję, zawsze tak aby mieć z tego korzyść. Jak lewica przeforsuje zmianę płci, to ją sobie zmienię aby mieć szybszą emeryturę. Jak przegłosują, że faceci będą mogli brać ślub z facetami, to jak będę miał z tego korzyść i ktoś myślący podobnie też, to sfingujemy ślub i wydymamy socjalizm. Jak zj***na lewica uchwala zasiłek dla bezrobotnych czy 500+, to jak mogę go dostać, to go k***a biorę. Tym się różnię od ścierwa ludzkiego jakim jest lewica > ja żyję w zgodzie z prawem, póki nie jest ono narzucone przez obce mocarstwa siłą i póki mamy swego rodzaju suwerenność. Gdybym był starszy o 20 lat, to by mnie w PRL zabili, bo czas PRL to była okupacja i zabijałbym kacapskie ścierwo oraz kolaborantów i by mnie ścigała ubecja/esbecja/milicja/wojsko. Odzyskaliśmy w pewnym sensie wolność, bo ch*ja jej nie mamy, obowiązuje nas system prawny, w tym sp***olona komunistyczna konstytucja, której przestrzegam, a jak nie, to biorę konsekwencje na klatę, bo nie jestem przecież świętym i złamię czasem KW/KK i wypiję piwo pod chmurką czy rzucę kiepem na glebę albo rzucę przez okno w samochodzie "j***ć pis" jadąc obok ich siedziby czy też zjaram jointa albo będę jechać 30km/h za szybko. Ale znam konsekwencje swoich czynów i nie robiłbym scen, gdyby mi udowodniono winę - bo nie jestem lewicowym ludzkim ścierwem.

Tak widzę niekonsekwencję, że zaścianek katolicki i nazistowska lewica pod jarzmem karakana nie walczy o ochronę życia powstałego z gwałtu. Ale lewica, każda, jest zj***na, zatem nie dziwi mnie to, a fanatyczni katole do bystrych nie należą, oni są sterowani jak anarchiści czy komuniści > nie mają własnej woli ani nie rozumieją świata ani nie są w stanie wytłumaczyć argumentami swego światopoglądu. JEdno ścierwo warte drugiego, ale łącznie jest ich w Polsce może 5 milionów, pewnie nie ma 3. Po prostu zwykli ludzie są w ogromnej części głupkami i dają się zmanipulować mniejszościom lewicującym po ch*ju fest, czyli jadą pod dyktando narodowych socjalistów bądź międzynarodowych socjalistów. Gardzę takimi głupkami i ubolewam, że mają prawo głosu.

focusek

2020-11-03, 22:09
cesarz1982 napisał/a:

Szacun i leci piwerko dla maluszków.
Toć to sól tej ziemi



jeb sie w dupe z karakanem pedalski sk***ialy pisiorze, pluje ci na morde i ch*j ci na grob zamiast krzyza :)

Ni...........ny

2020-11-03, 22:23
Rebeliant napisał/a:

Co do aborcji, to w Polsce przeważająca większość obywateli jest przeciwna mordowaniu niewinnych ludzi, którzy nie zdążyli się urodzić - Polacy z definicji stają po stronie słabszych i niewinnych, a tylko ścierwo ludzkie chce mordować niewinnych.


Coś ci się popie**oliło :kawa:



Edit: Dodam jeszcze że z ostatniego sondażu który podaje zbliżone wyniki do tych powyżej, wynika że aborcje z powodu zespołu downa popiera 65% ludzi w tym kraju.

Rebeliant napisał/a:

I nikt nie wprowadził żadnych zmian w ostatnim czasie w ustawie o planowaniu rodziny, nikt, bo wyrok TK oznacza tylko jedno - z dniem wprowadzenia Konstytucji RP ustawa z 1993 była z nią niezgodna.


Trzeba było tego nie ruszać tylko znowelizować ustawę. Najlepiej po solidnym omówieniu tematu.

Rebeliant napisał/a:

I nie, TK nie musi dyskutować z ludźmi - ich rolą jest orzekanie zgodności zgłoszonych do nich ustaw z Konstytucją RP



Nie udawaj aż takiego idioty bo to przestaje być śmieszne a zaczyna się robić smutne ;-)
TK w którym prezesem jest popychadło magister przyłębska nie jest od orzekania tylko przyklepywania woli prezesa.
Przecież to barachło miało nagany za ilość zj***nych wyroków które wracały z apelacji.
A jeszcze, żona konfidenta SB ;-)

Rebeliant napisał/a:

człowiekiem prawym i szanuję obowiązujące prawo, a jeszcze bardziej szanuję wolność... .... Z takim elementem się nie dyskutuje, chyba, że pytasz ich czy chcą do rowu, gdzie będą gnili wapno, czy tylko ziemię.,



Chłopie idź do psychiatry, to twoje pie**olollo jest strasznie niespójne i wygląda na bełkot pojeba.
Twój mózg się nad tobą znęca ;-)

Rebeliant

2020-11-03, 23:17
Niezwyciężony napisał/a:

Coś ci się popie**oliło
Edit: dodam jeszcze że z ostatniego sondażu który podaje zbliżone wyniki do tych powyżej, wynika że aborcje z powodu zespołu downa popiera 65% ludzi w tym kraju.
Trzeba było tego nie ruszać tylko znowelizować ustawę. Najlepiej po solidnym omówieniu tematu.
Nie udawaj aż takiego idioty bo to przestaje być śmieszne a zaczyna się robić smutne
TK w którym prezesem jest popychadło magister przyłębska nie jest od orzekania tylko przyklepywania woli prezesa.
Przecież to barachło miało nagany za ilość zj***nych wyroków które wracały z apelacji.
A jeszcze, żona konfidenta SB
Chłopie idź do psychiatry, to twoje pie**olollo jest strasznie niespójne i wygląda na bełkot pojeba.
Twój mózg się nad tobą znęca




Tabelka którą podałeś potwierdza to co napisałem. Większość Polaków jest po stronie słabszych i niewinnych. Zagrożenie zdrowia i zycia matki > słabszy i niewinny to matka. Kazirodztwo połączone z gwałtem, stąd taki wynik, ale ciąża kazirodcza to zło eugeniczne > zatem niewinny i słabszy jest cały ludzki gatunek, a nie degenerat, potem już jawnie totalny przeciw aborcji na życzenie.

Co do TK, i tezy o przyklepywaniu... ja pie**ole jaki z ciebie idiota. TK to twór Jaruzelskiego, od zawsze służył do przyklepywania zgodności ustawy z konstytucją wedle woli władzy ustawodawczej, bo tak został skonstruowany. Ale że jesteś nieukiem, to dla ciebie problemem jest to tylko jak robi to opcja przeciwna twym popie**olonym poglądom. Mimo wszystko TK orzeka wg wykładni i wola karakana ani Jaruzela i tak nie ma znaczenia, bo te orzeczenia to po prostu głęboka analiza prawna, choć niezależna, bo ustawa już w momencie tworzenia ma za zadanie być lub nie być zgodna z konstytucją, to jest wszystko celowe od samego początku, taka fasadowość tej instytucji i geneza ich członków. TK, konstytucja, wszystkie ustawy nami sterujące > czy chcesz czy nie chcesz, to tworzyło je lewactwo, bo w Polsce od 1944 cały czas jest lewactwo, czyli sp***oleni komuniści i socjaliści. Nawet PO czy KPN czy k***a j***ny AWS to sp***olona lewica, ale czasem jest konserwatywna w kwestiach religijnych, a czasem liberalna w kwestiach światopoglądowych - nigdy logiczna, nigdy prawdziwa, nigdy praworządna.

Noside

2020-11-04, 09:40
No cóż. Można jednogłośnie wskazać, że ta kobieta jest popie**olona. W dupie mam, czy to prowokacja, czy nie - jako jednostka jest do utylizacji. Żeby lewaczkom się za ciepło nie zrobiło, to niech wiedzą, że tak się zachowuje ich typowy przedstawiciel i głosu w tej sprawie nie mają. Typowy katop0lak ma jedynie poczucie wyższości z powodu wielbienia księdza, co to tak pięknie z ambony mówi (już nawet nie bawią się w wymyślonych przyjaciół).