18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co dzieci sądzą o proteście kobiet?

phrontch • 2020-11-02, 20:08
Wszystko pięknie wyjaśnione




Rebeliant

2020-11-02, 21:12
Niezwyciężony napisał/a:

Jesteś debilem
Już tłumaczę dlaczego, protesty dotyczą aborcji płodu z wadą rozwojową, niezdolnego do życia, to nie ma nic wspólnego z antykoncepcją. Ludzie których to dotyka w 99% przypadków chcą mieć dzieci. Nie chcą tylko ryzykować własnym życiem i nosić w sobie martwy płód przez 6 miesięcy.



Stwierdzam, że jesteś co najmniej takim debilem jak przedmówca.

Postulaty lewackich sp***olin kierujących strajkiem kobiet:
- aborcja na życzenie
- świeckość państwa
- wyj***nie religii ze szkół

i jeszcze kilka podstawowych postulatów każdej komunistycznej organizacji na świecie.

Tak, tu chodzi o aborcję mutantów... ja pie**ole każdy uważający, że ten strajk walczy o przywrócenie kompromisu to kompletny debil. Lewackie k***iszcza publicznie przedstawiły postulaty jakoś we wtorek, czyli po 5 dniach protestów. Od tego momentu jest 100% pewne, że to zwyczajny komunistyczny przewrót.


A wiesz co jest najgorsze? Te pie**olone komusze ścierwo chce protestować przeciw dyktaturze karakana w dniu 13 grudnia. Czaisz to? Wyobrażasz sobie jaki to jest but w mordę milionom Polaków, że sp***oliny spod czerwonej gwiazdy chcą protestować przeciw dyktaturze piździelca w dniu, kiedy wprowadzono w Polsce stan wojenny?


j***ć PiS, ale róbmy to z głową, czyli z komunistami zamiast liści, a my Polacy razem, przeciw PiS, Lewicy, Razem, Narodowcom, PO i PSL! j***ć j***nych socjalistów!

Mom and Death

2020-11-02, 21:21
lokal.szczecin napisał/a:

ch*j mnie interesuje co myslicie ( pisze na wszelki wypadek ), ale wlasnie o to chodzi , zabijac dzieci! Przeciez k***a w polsce antykoncepcja nie jest zabroniona. Wystarczy stosowac i nie bedzie problemu aborcji.
tak wie wiem, ze z gwaltu, chore czy ze zagraza matce itp . to nadal jest dozwolone, nie sluchajcie lewakow!!
1, 2, 3 szambo wybije za chwile!!





Ni...........ny

2020-11-02, 21:29
Rebeliant napisał/a:

Stwierdzam, że jesteś co najmniej takim debilem jak przedmówca.

Podejmę zaproponowany przez ciebie poziom dyskusji.
Jesteś debilem.

Rebeliant napisał/a:

Postulaty lewackich sp***olin kierujących strajkiem kobiet:
- aborcja na życzenie

Idioto, Prawackie sp***oliny postanowiły się wpie**olić w sprawę aborcji której zdaniem większości nie powinny ruszać, dziwi cię to że teraz będzie odbicie w drugą stronę ?

Rebeliant napisał/a:

- świeckość państwa
- wyj***nie religii ze szkół

A co ci się nie podoba w tych postulatach, państwo powinno być świeckie a klechy powinny macać zakonnice a nie dzieci na religii ;-)

Rebeliant napisał/a:

i jeszcze kilka podstawowych postulatów każdej komunistycznej organizacji na świecie.
Tak, tu chodzi o aborcję mutantów... ja pie**ole każdy uważający, że ten strajk walczy o przywrócenie kompromisu to kompletny debil.
Lewackie k***iszcza publicznie przedstawiły postulaty jakoś we wtorek, czyli po 5 dniach protestów. Od tego momentu jest 100% pewne, że to zwyczajny komunistyczny przewrót.

Prawacki k***iszonie, nie każdy kto nie jest sp***oliną twojego pokroju jest automatycznie komunistą, jebnij się w łeb.


Rebeliant napisał/a:

a my Polacy razem, przeciw PiS, Lewicy, Razem, Narodowcom, PO i PSL! j***ć j***nych socjalistów!

Wykluczyłeś taką część społeczeństwa że został jakiś śmieszny margines, to kim są ci twoi Polacy skoro chcecie ruszać na jakieś 90% ludzi w tym kraju ? No k***a debil ;-)

BigBertha

2020-11-02, 21:31
Typowa lewacka ustawka nakręcona po to, żeby wywołać hejt na kościół, a wy to łykacie, jak pelikany żabę.
Generalnie mam w ch*ju kościółek i całe PIS i PO, ale trzeba być kretynem, żeby nie wyczuć tu fejka.
Sądząc po komentarzach pod wrzutą, to na sadisticu sami idioci siedzą...

0_rafiks_0

2020-11-02, 21:35
BigBertha napisał/a:

Typowa lewacka ustawka nakręcona po to, żeby wywołać hejt na kościół, a wy to łykacie, jak pelikany żabę.
Generalnie mam w ch*ju kościółek i całe PIS i PO, ale trzeba być kretynem, żeby nie wyczuć tu fejka.
Sądząc po komentarzach pod wrzutą, to na sadisticu sami idioci siedzą...



True, true....fejk jak ch*j! :D

borelli

2020-11-02, 21:42
Niezwyciężony napisał/a:

Jesteś debilem
Już tłumaczę dlaczego, protesty dotyczą aborcji płodu z wadą rozwojową, niezdolnego do życia, to nie ma nic wspólnego z antykoncepcją. Ludzie których to dotyka w 99% przypadków chcą mieć dzieci. Nie chcą tylko ryzykować własnym życiem i nosić w sobie martwy płód przez 6 miesięcy.



Trochę cię sprostuje, bo mijasz się z prawdą. Owszem, to jest powód dla którego większość kobiet wyszła na ulice, jednak podpięła się pod to lewica i te protesty mają już zupełnie inny cel, te protesty dotyczące aborcji to był tylko pretekst, by wyjechać ze swoimi postulatami. Pomimo że te protesty miały być w szczytnym celu, to przez lewicę nie są, a te kobiety to albo są tępe, bo popierają to czego lewica chce, albo są tępe, że dały się tak zmanipulować.

lokal.szczecin

2020-11-02, 21:51
Niezwyciężony napisał/a:

Jesteś debilem
Już tłumaczę dlaczego, protesty dotyczą aborcji płodu z wadą rozwojową, niezdolnego do życia, to nie ma nic wspólnego z antykoncepcją. Ludzie których to dotyka w 99% przypadków chcą mieć dzieci. Nie chcą tylko ryzykować własnym życiem i nosić w sobie martwy płód przez 6 miesięcy.



To posluchaj bo sam jestes debilem. Po 1. Konstytcja na ktora lewak sie tak powolywali 5-6 lat temu juz ich nie interesuje i nie krzycza konstytucja, dziwnie co nie??!! po 2. Czyli idac twoja logika to zycie zdrowe jest oki ale jak dziecko jest chore to nie, jest to odpad i sie nie liczy i trzeba usunac. A czemu to dziecko jest winne to czlowiek i to czlowiek to wlasnie stwierdzil TK. Teraz wyszlo ze jestes j***nym lewakiem i k***a bez uczuc!! Idz sie r*chac z kolegami szmato.

Rebeliant

2020-11-02, 21:52
Niezwyciężony napisał/a:

Podejmę zaproponowany przez ciebie poziom dyskusji.
Jesteś debilem.
Idioto, Prawackie sp***oliny postanowiły się wpie**olić w sprawę aborcji której zdaniem większości nie powinny ruszać, dziwi cię to że teraz będzie odbicie w drugą stronę ?
A co ci się nie podoba w tych postulatach, państwo powinno być świeckie a klechy powinny macać zakonnice a nie dzieci na religii
Prawacki k***iszonie, nie każdy kto nie jest sp***oliną twojego pokroju jest automatycznie komunistą, jebnij się w łeb.
Wykluczyłeś taką część społeczeństwa że został jakiś śmieszny margines, to kim są ci twoi Polacy skoro chcecie ruszać na jakieś 90% ludzi w tym kraju ? No k***a debil



Nikt się nie wpie**olił w kompromis, gdyby zapytać o to TK w 1997, orzekłby tak samo, bo napisane prawo, a dokładniej komunistyczna konstytucja, jest zj***na. A to, że lewica międzynarodowa walczy z lewicą narodową tematem aborcji, to jest k***a zdarte jak płyta gramofonowa, 27 lat kompromisu, 27 lat po kilka razy w roku jest zadyma o to.

Nie podobają mi się w ogóle postulaty komunistów, nawet jak się z nimi zgadzam, bo są używane przez komunistów w celu dotarcia do koryta. Komuniści to największe ścierwo jakie wydała na ten świat ludzkość, zaraz po nich są naziści i faszyści.


Wykluczyłem wszystkich skrajnych sk***ysynów i wyj***ne mam na głąbów (60% naszego społeczeństwa, niecała połowa z nich głosuje). Normalni ludzie, gdy władający wiedzą, nie popierają socjalizmu, ot zmuszeni są w nim żyć i prawdopodobnie nigdy nie byli w kraju, gdzie socjaliści nie są u władzy od dekad. Normalni ludzie nie chcą płacić na biurokrację liczącą mniej więcej 3% populacji zamiast 0,3%. Normalni ludzie nie chcą płacić podatków progresywnych, które krzywdzą mądrych i ambitnych. Normalni ludzie nie chcą utrzymywać pod przymusem bezrobotnych czy też ubogich, chcą to robić dobrowolnie lub wcale. Normalni ludzie nie chcą walki z narodem, a chcą kultywowania pięknych tradycji jakie posiadamy, normalni ludzie nie są prawakami ani lewakami, są centrystami i gardzą skrajnością jakąjest komunizm, nazism i faszyzm, obecnie mający jakieś 90% czasu antenowego w szczujniach typu TVP/TVN, normalni ludzie nie chcą aby zabierano czy niszczono ich jak i cudzą własność, bo mają poszanowanie do własności, jednej z najświętszych rzeczy na tej planecie, normalni ludzie chcą żyć w państwie praworządnym, a nie nazistowskim lub komunistycznym, a debata publiczna oferuje tylko te dwie opcje. Normalnych i myślących ludzi jest w Polsce ok. 15-20 milionów, z czego głosuje znacznie mniej niż połowa, bo druga połowa ma rozterki typu: nie mam na kogo głosować, bo każda opcja to bandyterka, a mniejsze zło to nie jest rozwiązanie lub nie głosują, bo już nie wierzą, że cokolwiek to zmieni, skoro nie ma do wyboru nikogo, kto by nie był socjalistą (bandytą). I to właśnie ci ludzie, normalni ludzie powinni się skrzyknąć i zaprotestować, ale tylko jakieś 20% z nich to ludzie przed 35 rokiem życia, reszta to osoby starsze, bo wiedza przychodzi z czasem. Małolaci są natomiast podstawowym elektoratem marksistów i nazistów -> są jeszcze niedojrzali aby zrozumieć ten błąd, choć 2/3 z nich do tego dojrzeje, reszta pozostanie debilami.


P.S.: Jeśli nazywasz mnie prawakiem, to naprawdę jesteś kompletnym debilem, który powinien się zeskrobać, z przodu elektrowozu najlepiej. Jestem centrystą z umiłowaniem do wolności gospodarczej, w sumie bliski mi jest libertarianizm (nie myl p*zdo głupia z liberalizmem). Kocham także własność prywatną i jestem w stanie bronić cudzej własności oraz cudzej wolności przed swoją. Szanuję też słabszych oraz starszych, coś czego ani naziści ani komuniści nie szanują.



Dzedaj87

2020-11-02, 21:52
toż to chamska prowokacja, nie dajcie sobą manipulować...

Ni...........ny

2020-11-02, 22:05
Rebeliant napisał/a:

P.S.: Jeśli nazywasz mnie prawakiem, to naprawdę jesteś kompletnym debilem, który powinien się zeskrobać, z przodu elektrowozu najlepiej. Jestem centrystą z umiłowaniem do wolności gospodarczej, w sumie bliski mi jest libertarianizm (nie myl p*zdo głupia z liberalizmem). Kocham także własność prywatną i jestem w stanie bronić cudzej własności oraz cudzej wolności przed swoją. Szanuję też słabszych oraz starszych, coś czego ani naziści ani komuniści nie szanują.



Zgadzam się z tobą w jakichś 80% ale to twoje zj***ne, ideologiczne pie**olollo robi z ciebie zwykłego pojeba z którym nie chce się mieć nic wspólnego. Zastanów się czy będąc takim zjebem przekonasz kogoś do swoich opinii. ;-)

swampman

2020-11-02, 22:05
Rebeliant napisał/a:

Nikt się nie wpie**olił w kompromis, gdyby zapytać o to TK w 1997, orzekłby tak samo, bo napisane prawo, a dokładniej komunistyczna konstytucja, jest zj***na. A to, że lewica międzynarodowa walczy z lewicą narodową tematem aborcji, to jest k***a zdarte jak płyta gramofonowa, 27 lat kompromisu, 27 lat po kilka razy w roku jest zadyma o to.
Nie podobają mi się w ogóle postulaty komunistów, nawet jak się z nimi zgadzam, bo są używane przez komunistów w celu dotarcia do koryta. Komuniści to największe ścierwo jakie wydała na ten świat ludzkość, zaraz po nich są naziści i faszyści.
Wykluczyłem wszystkich skrajnych sk***ysynów i wyj***ne mam na głąbów (60% naszego społeczeństwa, niecała połowa z nich głosuje). Normalni ludzie, gdy władający wiedzą, nie popierają socjalizmu, ot zmuszeni są w nim żyć i prawdopodobnie nigdy nie byli w kraju, gdzie socjaliści nie są u władzy od dekad. Normalni ludzie nie chcą płacić na biurokrację liczącą mniej więcej 3% populacji zamiast 0,3%. Normalni ludzie nie chcą płacić podatków progresywnych, które krzywdzą mądrych i ambitnych. Normalni ludzie nie chcą utrzymywać pod przymusem bezrobotnych czy też ubogich, chcą to robić dobrowolnie lub wcale. Normalni ludzie nie chcą walki z narodem, a chcą kultywowania pięknych tradycji jakie posiadamy, normalni ludzie nie są prawakami ani lewakami, są centrystami i gardzą skrajnością jakąjest komunizm, nazism i faszyzm, obecnie mający jakieś 90% czasu antenowego w szczujniach typu TVP/TVN, normalni ludzie nie chcą aby zabierano czy niszczono ich jak i cudzą własność, bo mają poszanowanie do własności, jednej z najświętszych rzeczy na tej planecie, normalni ludzie chcą żyć w państwie praworządnym, a nie nazistowskim lub komunistycznym, a debata publiczna oferuje tylko te dwie opcje. Normalnych i myślących ludzi jest w Polsce ok. 15-20 milionów, z czego głosuje znacznie mniej niż połowa, bo druga połowa ma rozterki typu: nie mam na kogo głosować, bo każda opcja to bandyterka, a mniejsze zło to nie jest rozwiązanie lub nie głosują, bo już nie wierzą, że cokolwiek to zmieni, skoro nie ma do wyboru nikogo, kto by nie był socjalistą (bandytą). I to właśnie ci ludzie, normalni ludzie powinni się skrzyknąć i zaprotestować, ale tylko jakieś 20% z nich to ludzie przed 35 rokiem życia, reszta to osoby starsze, bo wiedza przychodzi z czasem. Małolaci są natomiast podstawowym elektoratem marksistów i nazistów -> są jeszcze niedojrzali aby zrozumieć ten błąd, choć 2/3 z nich do tego dojrzeje, reszta pozostanie debilami.
P.S.: Jeśli nazywasz mnie prawakiem, to naprawdę jesteś kompletnym debilem, który powinien się zeskrobać, z przodu elektrowozu najlepiej. Jestem centrystą z umiłowaniem do wolności gospodarczej, w sumie bliski mi jest libertarianizm (nie myl p*zdo głupia z liberalizmem). Kocham także własność prywatną i jestem w stanie bronić cudzej własności oraz cudzej wolności przed swoją. Szanuję też słabszych oraz starszych, coś czego ani naziści ani komuniści nie szanują.



k***a madrego zawsze milo poczytac. jakbym siebie czytal :lol:

Szarik

2020-11-02, 22:09
Lewą ręką się przeżegnał, co za czort.

WolvX

2020-11-02, 22:18
Rebeliant napisał/a:

Stwierdzam, że jesteś co najmniej takim debilem jak przedmówca.
Postulaty lewackich sp***olin kierujących strajkiem kobiet:
- aborcja na życzenie
- świeckość państwa
- wyj***nie religii ze szkół
i jeszcze kilka podstawowych postulatów każdej komunistycznej organizacji na świecie.
Tak, tu chodzi o aborcję mutantów... ja pie**ole każdy uważający, że ten strajk walczy o przywrócenie kompromisu to kompletny debil. Lewackie k***iszcza publicznie przedstawiły postulaty jakoś we wtorek, czyli po 5 dniach protestów. Od tego momentu jest 100% pewne, że to zwyczajny komunistyczny przewrót.
A wiesz co jest najgorsze? Te pie**olone komusze ścierwo chce protestować przeciw dyktaturze (... i reszta )




Dawno nie czytałem takich wypłuczyn. Dla nas, dla tych, ludzi często nie istnieje prawa lub lewa strona. To my płacimy rządzącym i to oni pracują na nas, a nie na odwrót. Dostali wypowiedzenie.

miniglowa

2020-11-02, 22:30
Zryte berety od małego. Tępa dzida.