18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ce gie iiiii

SuchyHarry • 2021-03-28, 17:13
Czyli jak ukryć fakt nieprzestrzegania zasad limitów osób w twojej parafii - quick tutorial

Cytat:

W Kościele katolickim obchodzona jest dzisiaj Niedziela Palmowa. Zgodnie z obowiązującym w Polsce reżimem sanitarnym w miejscach kultu w nabożeństwach może uczestniczyć jedna osoba na 20 m kw., przy zachowaniu dystansu 1,5 m. Wierni zobowiązani są także do noszenia maseczek zakrywających usta i nos. Z tego powodu wiele osób ogląda transmisje ze mszy św. w internecie. Jedną z nich pokazała parafia pw. św. Małgorzaty w Nowym Sączu, gdzie doklejono obraz z pustymi ławkami.



źródło: onet.pl




Tak realnego CGI nie ujrzycie w żadnym innym hollywoodzkim filmie :mrgreen:

mygyry

2021-03-30, 15:24
Niezwyciężony napisał/a:

Co ty k***a pie**olisz człowieku ? Kościół nie prowadzi uczciwej działalności, jest j***nym pasożytem żerującym na tym kraju. Dokładnie tak samo jak partyjne k***y w spółkach skarbu państwa. I właśnie to jest przyczyną ch*jni jaka panuje w tym chlewie. Kolesiostwo, korupcja, układziki ze świniami przy korycie, to wszystko sprawia że uczciwy człowiek ma pod górkę i tylko złodzieje i cwaniaczki mają się dobrze. I KK zalicza się do tej grupy złodziei i cwaniaczków bo przepie**ala miliardy które są bardziej potrzebne gdzie indziej.
Dawno nie widziałem głupszej argumentacji.



Widocznie nie dostrzegasz że tak działają wielkie korporacje na całym świecie, zawsze grabią pod siebie a że Kościół budował swoje układy setki lat i dzięki temu że rączka rękę myje a jeden drugiemu krzywdy nie da zrobić to tak się właśnie rozpaśli, podpowiem Ci, że sukcesem pejsatej grupy etniczne jest dokładnie ten sam mechanizm działania, dlatego dzisiaj w każdej większej strukturze maja swoich a w Polsce dzięki takim myślicielom którzy nie umieją wyciągać wniosków mamy jak mamy.

Lucyfer w piekle przeprowadza inspekcje. Podchodzi do pierwszego kotła, którego pilnuje aż 10 diabłów i pyta:
-dlaczego aż 10 diabłów pilnuje tego kotła?
-bo w tym kotle gotują się Amerykanie, oni są ambitni i każdy co chwilę usiłuje wyskoczyć
Lucyfer idzie dalej i zauważa kocioł, a przy nim 5 diabłów. Podchodzi i pyta:
-czy tu tylko 5 diabłów wystarczy?
-tak, w kotle gotują się Anglicy, są ambitni, ale przy tym trochę flegmatyczni więc 5 wystarczy
Następnie lucyfer podchodzi do kotła przy którym stoi jeden diabeł i zadaje mu pytanie:
-czy Ty tu sam wystarczysz, aby przypilnować kotła?
-tak bo w kotle gotują się Niemcy, to zdyscyplinowany naród, więc jeden diabeł wystarczy
Lucyfer idąc dalej zauważa kocioł, którego nikt nie pilnuje. Chodzi i szuka jakiegoś diabła, który by mu wyjaśnił zaistniałą sytuację, aż w końcu znajduje gdzieś odpoczywającego diabła, więc podchodzi i pyta:
-dlaczego nikt nie pilnuje tego kotła?
-bo w nim znajdują się Polacy
-Czy Ci ludzie nie chcą wydostać się z tego kotła?
-ależ chcą, tylko jak już jeden próbuje się wydostać i wspina się na ściankę, to reszta go łapie i ściąga z powrotem na dół

PieronJasnySzlag

2021-03-30, 16:27
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Ty masz mi udowodnić że bóg istnieje a nie że wierzysz. Ale z kim ja gadam, chcę żebyś mi pokazał dowód...Powtarzam jeszcze raz: daj mi dowód że bóg istnieje i nie zmieniaj tematu


Ok, wymusiłeś to na mnie. Przekonałeś mnie. Obiecuje że dam ci dowód że Bóg istnieje z jednym ale, dowód dostaniesz po twojej śmierci :)

Ni...........ny

2021-03-30, 17:31
mygyry napisał/a:

Widocznie nie dostrzegasz że tak działają wielkie korporacje na całym świecie, zawsze grabią pod siebie a że Kościół budował swoje układy setki lat i dzięki temu że rączka rękę myje a jeden drugiemu krzywdy nie da zrobić to tak się właśnie rozpaśli, podpowiem Ci, że sukcesem pejsatej grupy etniczne jest dokładnie ten sam mechanizm działania, dlatego dzisiaj w każdej większej strukturze maja swoich a w Polsce dzięki takim myślicielom którzy nie umieją wyciągać wniosków mamy jak mamy.



Dostrzegam, ale jestem uczciwym człowiekiem i mi takie cwaniackie i złodziejskie praktyki przeszkadzają.
Ty ich bronisz i uważasz że są ok, pewnie sam jesteś cwaniaczkiem i złodziejem, polskim gównem przez które ten kraj jest j***nym chlewem bez perspektyw. W którym uczciwy człowiek nie ma czego szukać bo jedyne czego może się tu dorobić to garba od tyrania. Bo wszystko rozkradają cwaniaczki i złodzieje.

mygyry

2021-03-30, 17:37
Niezwyciężony napisał/a:

Dostrzegam, ale jestem uczciwym człowiekiem i mi takie cwaniackie i złodziejskie praktyki przeszkadzają.
Ty ich bronisz i uważasz że są ok, pewnie sam jesteś cwaniaczkiem i złodziejem, polskim gównem przez które ten kraj jest j***nym chlewem bez perspektyw. W którym uczciwy człowiek nie ma czego szukać bo jedyne czego może się tu dorobić to garba od tyrania. Bo wszystko rozkradają cwaniaczki i złodzieje.



Właśnie wytłumaczyłem ci, że twoim altruistycznym pie**oleniem w świecie kapitalizmu działasz jedynie na szkodę swojemu krajowi, bo zamiast trzymać się razem i robić biznesy oraz faworyzować swoich to mamy mentalność niewolników, byle się niemcowi podlizać, byle loda zrobić amerykanom, wszystko zagraniczne lepsze i kolorowe, plucie na swoich i ciągnięcie w dół, dlatego tak chętnie wszystkie korporacje drenują ten rynek i wyprowadzają kasę bez krajowej konkurencji, bo wam debile których jeszcze wysłali w nagrodę do europarlamentu wmówili, że "kapitał nie ma narodowości" strategiczne firmy które były monopolistami doprowadzić na skraj bankructwa i sprzedać za bezcen taka to mentalność, ale jak ktoś się coś dorobi to jest złodziej i oszust i najlepiej go opluć albo podj***ć do skarbówki.

Ni...........ny

2021-03-30, 17:52
mygyry napisał/a:

bo zamiast trzymać się razem i robić biznesy oraz faworyzować swoich



Nepotyzm, korupcja, kolesiostwo, marzenie każdej złodziejskiej k***y, która bez pleców to by z głodu zdechła bo się do niczego nie nadaje.
Nie j***ny debilu, nie faworyzować swoich tylko kompetentnych. Faworyzowanie swoich to jest właśnie Obajtek który robi se wałeczki na państwowych spółkach.

Tego bełkotu o niemcach to mi się nawet nie chce komentować pojebie,bo to tylko jakieś nacjogówno ci się z ryja zaczęło ulewać. ;-)

Dodam tylko że państwowi monopoliści jebią nas na kasę bardziej niż prywaciarze, ale widać lubisz być j***ny w dupę byleby naszym polskim narodowym ch*jem. ;-)

mygyry

2021-03-30, 18:06
Niezwyciężony napisał/a:

Nepotyzm, korupcja, kolesiostwo, marzenie każdej złodziejskiej k***y, która bez pleców to by z głodu zdechła bo się do niczego nie nadaje.
Nie j***ny debilu, nie faworyzować swoich tylko kompetentnych. Faworyzowanie swoich to jest właśnie Obajtek który robi se wałeczki na państwowych spółkach.
Tego bełkotu o niemcach to mi się nawet nie chce komentować pojebie,bo to tylko jakieś nacjogówno ci się z ryja zaczęło ulewać.
Dodam tylko że państwowi monopoliści jebią nas na kasę bardziej niż prywaciarze, ale widać lubisz być j***ny w dupę byleby naszym polskim narodowym ch*jem.



To wytłumacz mi działania w krajach zachodnich, gdzie regulują ustawowo ile rynku w danej branży może być w rękach zagranicznych co?
Widzisz okazujesz się typowym pelikanem jednego z nurtu ja ci mówię o wspieraniu krajowych biznesów a ty od razu szczekasz Obajtek no k***a odruch Pawłowa.
Ja mówię o stereotypie, że niemieckie produkty są lepsze a ty pie**olisz o nacjonalizmie naprawdę ci od TVNów odj***ło zrób sobie jakąś pauze.

Reprezentujesz widzę typowego Cebulaka który jak widzi, że sąsiad ma jakąś działalność to prędzej sciągnie z drugiego końca Polski inną firmę niż da zarobić w swojej wsi ( i zanim się podniecisz to już ci tłumaczę, że nie chodzi tu nawet o predyspozycje ani o cenę ale gównianą mentalność zawistnej gnidy)

Ni...........ny

2021-03-30, 18:16
mygyry napisał/a:


To wytłumacz mi działania w krajach zachodnich, gdzie regulują ustawowo ile rynku w danej branży może być w rękach zagranicznych co?
Widzisz okazujesz się typowym pelikanem jednego z nurtu ja ci mówię o wspieraniu krajowych biznesów a ty od razu szczekasz Obajtek no k***a odruch Pawłowa.
Ja mówię o stereotypie, że niemieckie produkty są lepsze a ty pie**olisz o nacjonalizmie naprawdę ci od TVNów odj***ło zrób sobie jakąś pauze.

Reprezentujesz widzę typowego Cebulaka który jak widzi, że sąsiad ma jakąś działalność to prędzej sciągnie z drugiego końca Polski inną firmę niż da zarobić w swojej wsi ( i zanim się podniecisz to już ci tłumaczę, że nie chodzi tu nawet o predyspozycje ani o cenę ale gównianą mentalność zawistnej gnidy)



Czy ty jesteś niedorozwinięty ? Jakie k***a niemcy ? Jaki k***a sąsiad na działalności ? Coś ci się chyba popie**oliło we łbie i bredzisz pajacu.
Mówimy w tym temacie o kościele katolickim i jego układach z rządzącymi i o wyciąganiu pieniędzy z budżetu. A ty tu coś zaczynasz pie**olić o niemcach, o regulacjach na zachodzie, o jakimś sąsiedzie na działalności, poj***ny jesteś typie czy coś ćpałeś ?
pie**olisz jakieś farmazony nie na temat, idź się jebnij w ten pusty łeb i wytrzeźwiej zanim coś napiszesz.

mygyry

2021-03-30, 18:31
Niezwyciężony napisał/a:

Czy ty jesteś niedorozwinięty ? Jakie k***a niemcy ? Jaki k***a sąsiad na działalności ? Coś ci się chyba popie**oliło we łbie i bredzisz pajacu.
Mówimy w tym temacie o kościele katolickim i jego układach z rządzącymi i o wyciąganiu pieniędzy z budżetu. A ty tu coś zaczynasz pie**olić o niemcach, o regulacjach na zachodzie, o jakimś sąsiedzie na działalności, poj***ny jesteś typie czy coś ćpałeś ?
pie**olisz jakieś farmazony nie na temat, idź się jebnij w ten pusty łeb i wytrzeźwiej zanim coś napiszesz.



Oho widzę kolejny który nie umie czytać trochę dłuższych treści, ale za to możesz odreagować niskimi lotami inwektywami.
Może ci rozpisać żebyś ogarnął?
Jeżeli nie dostrzegasz tego, że poruszane są różne aspekty (również przez ciebie, ale może faktycznie coś piłeś), jeżeli nie ogarniasz porównań i odniesień ze skali makro do mikro to po co w ogóle ci odpisywać?
(Pisałem również o ameryce, ale jak widzę słowo "niemcy" od razu stawia cię na baczność lol)

przewodnik_elektryczny

2021-03-30, 18:47
PieronJasnySzlag napisał/a:

Ok, wymusiłeś to na mnie. Przekonałeś mnie. Obiecuje że dam ci dowód że Bóg istnieje z jednym ale, dowód dostaniesz po twojej śmierci



Więc sam widzisz że nie ma żądnych dowodów na istnienie boga. Dlaczego więc tak do cholery upierasz się że istnieje? Prawda w oczy kole i żal ci się przyznać że tyle lat wierzyłeś w coś czego nie ma? Dlaczego sam sobie nie zadasz pytania dlaczego niby ma istnieć bóg? Nie ma żadnego dowodu ani nawet powodu aby istniał. I nie mów że tak ci powiedział ksiądz czy ktokolwiek inny bo oni też nie mają żadnych dowodów. Biblia to też nie jest żaden dowód, tam nic do siebie nie pasuje , pisali ją jacyś grafomani

IItronic

2021-03-30, 20:54
Zwykły przedsiębiorca boi się otworzyć restauracje czy siłownię bo sanepid, a kościół ma to po prostu w dupie... I to małego chłopca :roll: